Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha, Aszka, już wiem kogo będę męczyć w przyszłym roku. Jesli jeszcze będziesz na chodzie;)

    Hej Basiurka, gratulacje:) A z czym u Was były problemy, że podeszliście do IUI?

    evus, basiurka lubią tę wiadomość

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 14:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    test - ale @ brak :/

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiurka wrote:
    IUI ma malutki % skuteczności u mnie nieudane tylko po invitro się udało.


    najwazniejsze,ze sie udalo :)

    basiurka lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 21 września 2015, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana wrote:
    Haha, Aszka, już wiem kogo będę męczyć w przyszłym roku. Jesli jeszcze będziesz na chodzie;)

    Hej Basiurka, gratulacje:) A z czym u Was były problemy, że podeszliście do IUI?
    Zaczęło się jak większości od starań, nie wychodziło. Porobiliśmy badania, wyszły problemy z nasieniem męża, mimo to lekarze dawali nam szanse na IUI. Teraz wiem że to było z ich strony naciąganie. Chodziliśmy od jednych lekarzy do drugich, tak kilkanaście m-cy, kilka IUI -zero efektów. Poźniej w końcu decyzja o invitro i się udało. Facet nie miał najgorszych parametrów ale IUI nie dla nas. Też u męża wyszła bakteria, leczyliśmy kilka miesięcy. Ja byłam przebadana i to samo, ale po antybiotyku też mi pomogło, do tej pory nie wiem kto kogo zaraził. I gdzie się zaraziliśmy, może i w klinice. Teraz póki co dobrze, chociaż jestem często monitorowana podczas ciąży i ostatnio wyszłam ze szpitala, problemy z układem moczowym. Teraz mam już wszystkie badania i jest dobrze. Żałuję że trochę późno tu trafiłam bo forum jest pełne dobrych informacji i rzetelnych a których od lekarzy się często trudno dowiedzieć. Przechodziłam depresję od nieudanych starań, mijających miesięcy itd. na szczęście dla nas decyzja o invitro wyszła nam na dobre.

    Evuś przykro mi.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 15:01

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiirka, u mnie to dopiero pierwszy raz, wiec jeszcze sie nie smuce :)

    pierwszy raz sikalam na patyczek :D

    nick nieaktualny, basiurka lubią tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewus, powodzenia w kolejnym cyklu, ja też swój kolejny właśnie zaczęłam więc może będziemy razem sikać:)

    Basiurka? a INV prywatnie czy z MZ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 września 2015, 15:15

    evus, basiurka lubią tę wiadomość

  • basiurka Ekspertka
    Postów: 205 277

    Wysłany: 21 września 2015, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    basiirka, u mnie to dopiero pierwszy raz, wiec jeszcze sie nie smuce :)

    pierwszy raz sikalam na patyczek :D
    1 cykl to mało, trzeba dalej próbować. W ogóle sikajcie dziewuszki na dwie kreski. :)


    Asana prywatnie.

    nick nieaktualny, evus, Cyganeczka lubią tę wiadomość

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 15:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana, a wiec trzymam kciuki za nas obie :) moze razem bedziemy mialy 4 kreski ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Basiurka, no to opowiadaj, kochana jak było. Ile kasy Wam poszło no i jak było i gdzie się odbyło, no i w którym jestes miesiącu?:)
    bo ja już też nastawiam sie na inv, zaczynam czytac co i jak itd.:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Evus, ja też trzymam za nas obie i cieszę sie bardzo ze Ty trzymasz za mnie bo takie co dopiero zaczynają się starać mają najwięcej szczęścia więc może i na mnie spłynie trochę Twojej łaski:)

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asana, wiec sle w Twoja strone super-hiper-mega szczescie poczatkujacej staraczki ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a swoja droga, trzeba znalezc zamiennik dla tych staraczek, bo dla mnie to jakos ciagle sraczki (przepraszam za brzydkie slowo) wychodza ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    Asana, wiec sle w Twoja strone super-hiper-mega szczescie poczatkujacej staraczki ;)

    haha dzięki wielkie, mi wystarczy tylko tyle żeby zaskoczyć do końca roku, resztę fluidów zostaw dla siebie:D

    evus lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evus wrote:
    a swoja droga, trzeba znalezc zamiennik dla tych staraczek, bo dla mnie to jakos ciagle sraczki (przepraszam za brzydkie slowo) wychodza ;)


    no faktycznie coś w tym jest, to może młodziaczki?:)

    evus lubi tę wiadomość

  • evus Autorytet
    Postów: 491 1115

    Wysłany: 21 września 2015, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no mlodziaczki zdecydowanie lepiej :)

    zatem do boju drogie mlodziaczki :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    6qw2egz26qa1sdxe.png
    dqpr2n0a1z7kn1y4.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 września 2015, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    do boju
    nie spoczniemy, nim zajdziemy!

    evus lubi tę wiadomość

  • Ania1602 Autorytet
    Postów: 874 963

    Wysłany: 21 września 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basiurka wrote:
    IUI ma malutki % skuteczności u mnie nieudane tylko po invitro się udało.
    To zależy... Mi się udały 2, ale kropki nie zostały. Czytałam o wielu udanych IUI bardzo szybko. Za pierwszym, drugim czy trzecim razem...
    Uważam, że dużo zależy od sposobu przeprowadzenia IUI. Czytałam też o wielu nieprawidłowościach i dziwić się później, że mały % skuteczności. Czasem to wygląda, jakby niektórzy lekarze chcieli, żeby się nie udało.

    * Czerwiec 2014 Aniołek :(
    * Czerwiec 2015 Aniołek :(
    Do trzech razy sztuka?
    * Wrzesień 2016 IVF
    * 19.09. transfer :(
    * 24.10. crio :(
    * 27.12. crio :) Bhcg 9dpt 37,5; 13dpt 202 :) ; 26dpt <3
    * TP 12.09.2017r.
    * 05.09. 2017r. urodziła się moja upragniona i wyczekana córeczka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo to z tą inseminacja jako samym zabiegiem to jest tak, ze trzeba miec dobre ogolnie parametry zeby podejsc.

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 22 września 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczynki, czy to u mnie była jakaś awaria czy rzeczywiście pół dnia forum było niedostępne ?

    I will live my life!!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 września 2015, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja też nie mogłam wejść, Lore

‹‹ 277 278 279 280 281 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ