X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia czujesz tam coś? Ja to niecierpliwa jestem wiec pytam :)
    Kciuki oczywiście zaciśnięte!

    Amelcia lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2015, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Amelcia czujesz tam coś? Ja to niecierpliwa jestem wiec pytam :)
    Kciuki oczywiście zaciśnięte!

    No wiesz, nikt mnie od środka nie kopie więc nic jeszcze nie wiem :P

    A tak na poważnie to nic nie czuję, ani na @, ani nie na @
    Co ma być, to będzie. Obiecałam sobie zrobić test w 14dpt więc czekam z tym do środy, no chyba że wcześniej zaatakuje mnie @

    Zaciśnięte kciuki nadal przyjmuje :)

    MoBo, Eltasz lubią tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 5 marca 2015, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się póki co katuję lekami na endo, oby coś to dało...

    Amelcia, dobrze, że tak sobie obiecałaś, czekamy z Tobą :)

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w tym cyklu nie wypaliła inseminacja bo tylko jeden słabiutki pęcherzyk, dlatego od nastepnego cyklu moze sie uda, mam zwiekszona dawke leku.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! dopiero wczoraj sie zapisalam, nie bylam pewna czy warto takie rzeczy robic, ale co tam...jestem:) Mam 36 lat i od ok 6 m-cy staramy sie o pierwszego potomka, chociaz musze sie przyznac ze to ne jest intensywne staranie sie. Po ok 3 cyklach dalam sobie troche na luz bo zaczelam troszke swirowac- myslalam ze pojdzie latwiej a tu nic!Teraz zaczynamy od nowa! :)

    Aga39 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisiu wrote:
    Witam! dopiero wczoraj sie zapisalam, nie bylam pewna czy warto takie rzeczy robic, ale co tam...jestem:) Mam 36 lat i od ok 6 m-cy staramy sie o pierwszego potomka, chociaz musze sie przyznac ze to ne jest intensywne staranie sie. Po ok 3 cyklach dalam sobie troche na luz bo zaczelam troszke swirowac- myslalam ze pojdzie latwiej a tu nic!Teraz zaczynamy od nowa! :)
    witaj miło :) U mnie starania juz od 1.5 roku i ciągle walczę :) Masz zrobione badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 marca 2015, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisiu wrote:
    Witam! dopiero wczoraj sie zapisalam, nie bylam pewna czy warto takie rzeczy robic, ale co tam...jestem:) Mam 36 lat i od ok 6 m-cy staramy sie o pierwszego potomka, chociaz musze sie przyznac ze to ne jest intensywne staranie sie. Po ok 3 cyklach dalam sobie troche na luz bo zaczelam troszke swirowac- myslalam ze pojdzie latwiej a tu nic!Teraz zaczynamy od nowa! :)

    Basiu witamy Cię. Zawsze warto się zapisać jak to nazwałaś :) W każdej chwili możesz się z nami podzielić swoimi problemami, radościami, zapytać o coś, poradzić. W kupie przecież raźniej :D

    Bisiu lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 17:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A z kolei teraz bede brac lek na wywołanie @.

  • Adelajda Ekspertka
    Postów: 144 115

    Wysłany: 7 marca 2015, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć:) jak mija weekend? 17-tego z wynikami jadę do gin, proszę trzymać kciuki żeby moja bakteria zniknęła raz na zawsze i była nadzieja :)myślę , że bromergon działa bo jestem spokojniejsza, więc byc może prolaktyna też spadła? czytałam, że pomaga w zajściu inofolik,czy infofolik??? jakoś tak, więc biegnę do apteki ile sił i kupuję:) marzenie o rosnącym brzuszku dodaje mi sił basiu witaj, trzymaj się dzielnie.

    Adelajda
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adelajda ja brałam inofolic ale na badania mi tylko działa, ze sa lepsze, na zajscie nie pomogło, ale moze u Ciebie bedzie inaczej.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2015, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    witaj miło :) U mnie starania juz od 1.5 roku i ciągle walczę :) Masz zrobione badania?
    jeszcze nie robilam zadnych badan, tylko takie zwykle badania okresowa u ginekologa, ale zamierzam umowic sie z lekarzem juz wkrotce tak z ciekawosci

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 8 marca 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisiu i ja Cię witam serdecznie :).
    Moje endo po lekach podskoczyło do 8, szału nadal nie ma ale, wykluczają raczej jakieś nieprawidłowości jeśli chodzi o macice. W kolejnym cyklu przymierzam się do drożności i zobaczymy co dalej :)

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisiu wrote:
    jeszcze nie robilam zadnych badan, tylko takie zwykle badania okresowa u ginekologa, ale zamierzam umowic sie z lekarzem juz wkrotce tak z ciekawosci
    a to koniecznie :)

    Jot swietnie :)czyli leki działają.

    Nie pamietam czy Wam pisałam, w razie czego będzie 2 razy, u mnie nic nie wyszło z podejścia do inseminacji, poniewaz za mała dawka leku i był jeden pecherz ale tyci niedojrzały. Po badaniach hormonalnych i usg wyszło ze raczej nic z niego nie będzie wiec odeszlismy od inseminacji. Aktualnie znowu wywołuję @.

  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 marca 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bisiu Witamy :)

    Jot 8 to nie jest zle bo zanim zarodek dotrze do celu to jeszcze zdazy podrosnac :)

    Aszka probowalas troszke stymulowac na wlasna reke jajeczka? Slyszalas o Q10?
    http://www.jestemplodna.pl/produkt/q10-uniqinol-jakosc-nasienia/
    Ja dolaczylam do mojej listy suplementow od tego cyklu.

    A ja robie sobie luzniejszy cykl bez gina. Ten dodatkowy progesteron w poprzednim cyklu jakis wiekszych rewelacji nie wywolal bo i tak plamilam od 11 dnia.
    Moja akupunkturzystka twierdzi ze mam za malo krwi => I tu sie z nia zgodze bo akurat dostalam dodatkowe zelazo niedawno i za 4 tygodnie ide sprawdzic przyrost hemoglobiny. Dziwi mnie jedynie skad ona to wie badajac tylko moj puls palcami????? bo o dodatkowym zelazie nic nie wie.
    No wiec skupiam sie na budowaniu krwi :) ziola, goji, sok z burakow, watrobka etc
    No i castangus ktory mam nadzieje, ze podziala na krotka fl.

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo tak ale mi po nim niedobrze, wiec zrezygnowałam. U mnie głowna przycyzna sa badania hormonalne wiec pewnie i tak do invitro bede podchodzic.
    Fajna ta akupunkurzystka skoro to wyczuła, tzn chyba jest dobra :)

  • moraki78 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny
    ja tez w lipcu bede miala 37
    znakomicie was rozumie
    i tez przylaczam sie do waszego grona
    na moj sens w zyciu staram sie od prawie 3 lat
    na ovu od niedawna
    mam nadzieje ze moje i wasze modlenie sie i starania okaza sie pewnego dnia blogoslawienstwem

    Eltasz lubi tę wiadomość

    Moraki78
  • moraki78 Debiutantka
    Postów: 9 4

    Wysłany: 9 marca 2015, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie poniewaz jestem na ovu od nie dawna
    CZY ZDAZYLO WAM SIE NA WYKRESIE ZAZNACZAC TEMP.35 I NAJWYZSZA 36,5???
    nie wiem czy to normalne nigdy nie zajmowalam sie mierzeniem temp.
    od kilku lat mam nieregularny okres ciezko mi zaobserwowac owulacje itp
    trace cierpliwosc ponoiewaz od 4 lat zyje w irlandii i nie mam a dobrego dojscia do lekarzy panstwowych a terminy czekania na wizyty sa strasznie dlugie w moich okolicach a prywatnie niestety mnie nie stac :(

    Moraki78
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, nie wytrzymałam z robieniem bety do 14dpt i poszłam dziś.
    Wynik przyprawił mnie o lekki zawał: 384,70 :D
    A byłam w 100% pewna, że się znów nie udało a tu niespodzianka!

    Sto razy sprawdzałam czy to aby mój wynik! :)

    BISCA, Eltasz, MoBo, moremi, Jot, moraki78 lubią tę wiadomość

  • Eltasz Autorytet
    Postów: 733 1518

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia Gratulacje, wiedziałam że musi się udać! Rośnijcie zdrowo , buziakii ogromne :-))))))))))

    Amelcia lubi tę wiadomość

    Eltasz
  • MoBo Autorytet
    Postów: 3149 5879

    Wysłany: 9 marca 2015, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amelcia ja pierdziuuuuuu!!!! Moje najszczersze gratulacje <3

    Wiesz ja sobie Twoj pamietnik podczytalam i nic nie pisalam zeby nie truc, ale bardzo intensywnie o Tobie myslalam :) Takiej strasznie nudnej ciazy zycze.

    Co te moje zdrowaski moga zdzialac :)

    Uwaga dziewczyny bociany oficjalnie atakuja!!!

    Amelcia lubi tę wiadomość

    Keep calm you are a mummy! O.o
    l22ndf9her11uere.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ