X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak trzymaj :-)

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 kwietnia 2015, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam u lekarza i mam l4 do konca tygodnia, sama mi dała bo mowi ze żle wygladam. Przy okazji sie zapytałam czy robic badania, a ta do mnie ze nie ma po co, bo moge miec jeszcze gorsze bo wszystko mam wypłukane(tak myslalam) i ze dopiero za tydzien zrobic :)

    milka1, MoBo lubią tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aszka, odpoczywaj i nie stresuj się w miarę możliwości :)

    jednak jak słońce człowieka budzi, to zupełnie inaczej się wstaje z łóżka :). Chyba wiosna sprzyja wszelakim działaniom :)

    aszka lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jot wrote:
    Aszka, odpoczywaj i nie stresuj się w miarę możliwości :)

    jednak jak słońce człowieka budzi, to zupełnie inaczej się wstaje z łóżka :). Chyba wiosna sprzyja wszelakim działaniom :)

    U mnie te dzziałania to 0%
    Dzisiaj wpisujac swoje dane do wykresu, dostałam inf że ovu zostało przesuniete o jedne dzien dalej, wiec na 4 dzień po seksie. Mogę zapomniec juz o zieloności...:(

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se, nie ma co się tak trzymać "kurczowo" cyfr w tej kwestii ! coś Ty !, nie przejmuj się na zapas. Dobre myśli przyciągają dobre wydarzenia :)

    milka1, Margaret.Se lubią tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret, a kto Ci powiedział, że 4 dni to już możesz zapomnieć? A skąd wiesz, jak długo chłopaki u Ciebie są w stanie przetrwać? Nie wiesz :-)

    Jot ma rację, dobre myśli przyciągają dobre wydarzenia! Wyobrażaj siebie w kolejce jak tuż za nią :-)

    Jot lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natomiast pocieszając innych ja sama dzisiaj mam doła, ponieważ mam już wszystkie swoje objawy zbliżającego się @. Nawet jednej najmniejszej anomalii, ech... nawet już mojemu powiedziałam, że nic chyba z tego w tym miesiącu :-(

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, u jednych dziewczyn jest tak, że te objawy się nie pojawiają, a u innych (patrz ja) pojawiają się w pełnej okazałości łącznie z plamieniem...nie chcę Cię nakręcać, ale to może znaczyć wszystko i nic...

    milka1 lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 10:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, ja wiem Jot, że tak jest, ale to podobno tez się czuje, a ja czuje zbliżający się wielkimi krokami @ !
    A mnie już ciężko nakręcić. Na początku się tak nakręcałam, wszystko potrafiłam podciagnąć pod "wczesne objawy ciąży" , plamienie, ponad tydzień przed @ (a nigdy tak nie miałam), potem migreny tydzień przed @, też nigdy tak nie miałam, i co test, to płacz, ryk powiedziałabym nawet. I już się nie doszukuję, chociaż nadzieję zawsze się ma, ale jakoś ten miesiąc spisałam już na straty :-(

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka, ja też miałam plamienia i migreny, usłyszałam od Pani dr. że to normalne w moim wieku, że okres zaczyna się rozjeżdżać...no i tym razem też tak miałam...

    milka1 lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    Natomiast pocieszając innych ja sama dzisiaj mam doła, ponieważ mam już wszystkie swoje objawy zbliżającego się @. Nawet jednej najmniejszej anomalii, ech... nawet już mojemu powiedziałam, że nic chyba z tego w tym miesiącu :-(
    :( trzeba probowac, nowy cykl nowe nadzieje :)


    A u mnie pms w pełni nie dosc ze mnie brzuch boli to jeszcze gania do wc. Dobrze ze mam te l4 to sobie na spokojnie chodze. Pozniej jak sie uspokoi to posprzatam troche :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dokładnie, nowy cykl, nowe nadzieje, ale głupio tak myśleć o nowym, jak ten się jeszcze nie skończył :-)
    ech, nie ma jak "przyjemny" pms ;-)

    aszka, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    dokładnie, nowy cykl, nowe nadzieje, ale głupio tak myśleć o nowym, jak ten się jeszcze nie skończył :-)
    ech, nie ma jak "przyjemny" pms ;-)
    taka radocha :D ja juz mysle bo i tak wiem ze nic z tego.:)

    milka1 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja się skarciłam, bo ok, czuję, że będzie zwykły okres i nic z tego a z drugiej strony sobie mówię, głupia Ty, jak będziesz myśleć negatywnie, to ściągniesz to na siebie. No i tak do siebie gadam i mam mętlik w głowie. CZekam na następny cykl z utęsknieniem (bo czas tak wolno leci jak się na coś czeka!) A z drugiej siebie pocieszam, że no w sumie to nie jest jeszcze przesądzone, bo przeciez jeszcze okres nie nadszedł!
    Bądź tu babo mądra i się nie nakręcaj a jednocześnie nie myśl negatywnie. Czyli nie myśl wogóle ! A tak się nie da przecież! Ach...

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz wrote:
    A mnie czeka egzamin państwowy w Warszawie w poniedziałek, stres już mnie zżera więc trzymajcie kciuki koleżanki ;)

    Eltasz, daj znać jak Ci poszło :-)

    Jot, Margaret.Se lubią tę wiadomość

  • Jot Autorytet
    Postów: 588 1297

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milka1 no nie da się nie myśleć :) nie obserwować, nie wyczekiwać na rozwój zdarzeń. Nie bądź dla siebie za surowa !

    milka1 lubi tę wiadomość

    Jot
    "life is like riding a bicycle to keep your balance you must keep moving"

    Jestem niewyspaną ale jakże szczęśliwą Mamą :)
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    a ja się skarciłam, bo ok, czuję, że będzie zwykły okres i nic z tego a z drugiej strony sobie mówię, głupia Ty, jak będziesz myśleć negatywnie, to ściągniesz to na siebie. No i tak do siebie gadam i mam mętlik w głowie. CZekam na następny cykl z utęsknieniem (bo czas tak wolno leci jak się na coś czeka!) A z drugiej siebie pocieszam, że no w sumie to nie jest jeszcze przesądzone, bo przeciez jeszcze okres nie nadszedł!
    Bądź tu babo mądra i się nie nakręcaj a jednocześnie nie myśl negatywnie. Czyli nie myśl wogóle ! A tak się nie da przecież! Ach...


    Podobnie mam tez tak teraz...nie jestes sama moja droga ehhhh

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eltasz czekamy na wynik :)

    MoBo, milka1 lubią tę wiadomość

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macie racje dziewzynki moje kochane, nie moge sie trzymac kurczowo tego i nie wiem jakimi wariatami są moje plemniczki hehehhehe ale jedno jest pewne, że jak mam pozytywne mysli to wcale nie przyciągam dobrych wydarzeń, czasami nawet koszmary tak się układa ehhh
    hmm ale co ja miałam psac aaaaa że mam lepszy ciut humorek bo zjadłam nutellke moja cuwona, cały słoiczek i od razu lepiej. Mój się śmiał że jak wkładałam do koszyka nutelle to sie zachichotałam i usmiech sie pojawił na twarzy hahahhah czarodziejka :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 16:40

    milka1, aszka lubią tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milka1 wrote:
    tak, ja wiem Jot, że tak jest, ale to podobno tez się czuje, a ja czuje zbliżający się wielkimi krokami @ !
    A mnie już ciężko nakręcić. Na początku się tak nakręcałam, wszystko potrafiłam podciagnąć pod "wczesne objawy ciąży" , plamienie, ponad tydzień przed @ (a nigdy tak nie miałam), potem migreny tydzień przed @, też nigdy tak nie miałam, i co test, to płacz, ryk powiedziałabym nawet. I już się nie doszukuję, chociaż nadzieję zawsze się ma, ale jakoś ten miesiąc spisałam już na straty :-(

    Milka jedno jest pewne że objawy na @ również mogą być objawami na zielona kropeczkę, to wiem bo wiele koleżanek mi tak mówiło ze czekało na małpe bo tak organizm sie zachowywał a tu suprajs :D

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 73 74 75 76 77 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ