X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?
Odpowiedz

35 + starajace sie o pierwsze dziecko, czy sa takie?

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MoBo wrote:
    Dokladnie Eltasz, tupiemy nozkami z niecierpiwosci :)

    Aszka biedaku Ty jeden mam nadzieje, ze staniesz na nogi do konca tygodnia :)
    Wiem, ze ty nie lubisz ziol ale moze na wzmocnienie cos innego jak pylek pszczeli albo pierzga (przetworzony pylek jadalny dla pszczolek)? Juz bardziej naturalnie nie znajdziesz :)
    Ksiazke niestety kupie sobie dopiero w polandzie bo oczywiscie jest problem z przesylka. Natomiast wybralam dwie inne ksiazki (the Infertility Cure i The Baby making bible).

    Cholera ja sie juz zgubilam gdzie ja w tej kolejce stoje :/cos mi sie wydaje, ze mi sie ktos w kolejke wepchnal bo na to wyglada, ze jaja nie znioslam w tym cyklu.

    + 1 sobotni bocian, cos one na mnie nie dzialaja :/
    tak bralam to ale mi nie pomoglo, co najlepsze wydalam na to kupe kasy na niby te prawdziwe, a nawet w trakcie brania zachorowalam na zwykla grype :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Zapomniałam dodać żze Mój twierdzi że mam takie chopla i taki usmiech wywołuje na mnie nutella, że powinnam byc twrzą tego przysmaku hahahhaha
    ja tez uwielbiam nutelle ale teraz nawet nie chce na nia patrzec :D

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    witaj, hsg jakie bedziesz miec sono czy rtg? Nieudana pod jakim wzgledem poronienia? Bo jezeli chodzi o poronienie to raczej nie wyjasni hsg, bardziej laparoskopia wskazana(pozniej genetyka), chociaz chyba czasami nie ma zadnego wyjasnienia...ale wiadomo probowac sie badac trzeba :) Moze za szybko wciskasz wyslij?
    Rtg
    Wyjaśnić ma czemu od dwóch lat D**pa że staraniem. Wcześnie zaszłam po 2 miesiącach miałam 36 wtedy.teraz 2lata i nic. Po poronieniu-ciaza obumarla bliźniaki, miałam łyżeczkowanie. Coś mi się widzi ze mnie popsuli.żałuję strasznie tego zabiegu powinnam była wziąć tabletkę zamiast tego :(
    Ktoś tu pisał o nutelli -mogę się dosiasc z łyżka? :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 20:08

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktoś tu pisał o nutelli -mogę się dosiasc z łyżka? :P[/QUOTE]

    Hehe jasne ale nastepnym razem bo już dawno zjadłam słoik :D

    milka1 lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Rtg
    Wyjaśnić ma czemu od dwóch lat D**pa że staraniem. Wcześnie zaszłam po 2 miesiącach miałam 36 wtedy.teraz 2lata i nic. Po poronieniu-ciaza obumarla bliźniaki, miałam łyżeczkowanie. Coś mi się widzi ze mnie popsuli.żałuję strasznie tego zabiegu powinnam była wziąć tabletkę zamiast tego :(

    Ehhhh partacze :(

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Dobra, napiszę jeszcze raz :D
    Lat 38.za mną jedna nieudana ciąża a przede mną zabieg hsg którego z jednej strony nie mogę się doczekać bo może coś wyjaśni a z drugiej strony panicznie się boję

    Ja 40 i czekam ciagle na pierwsze, w tym miesiącu miałam hsg. Jak będa drożne jajowody to nie będzie mocniej bolało jak podczas @ jeżeli masz mocne bóle. Jak będą pozapychane to wiem że bardziej boli ale ja na szczeście tego bólu nie doswiadczyłam. Kiedy masz zabieg?

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, jestem jeszcze 35- letnią babeczką i staramy się o pierwszego bobaska od 2.5 roku intensywnie. Niestety mój M ma troszkę słabe nasienie do tego dochodzi jeszcze to, że w domu pojawia się na weekendy, więc często szanse na fasolkę po prostu umykają ale nie poddajemy się :) Najgorsze dla mnie są dni przed zbliżającą się @. W każdym innym samopoczuciu doszukuję się oznak ciąży chociaż gin powiedział, że mamy nie myśleć tylko cieszyć się sobą. Żeby to było takie łatwe ;)

    Margaret.Se, MoBo lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Ktoś tu pisał o nutelli -mogę się dosiasc z łyżka? :P

    Hehe jasne ale nastepnym razem bo już dawno zjadłam słoik :D[/QUOTE]
    Żarlok :D

    Margaret.Se lubi tę wiadomość

  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Margaret.Se wrote:
    Ja 40 i czekam ciagle na pierwsze, w tym miesiącu miałam hsg. Jak będa drożne jajowody to nie będzie mocniej bolało jak podczas @ jeżeli masz mocne bóle. Jak będą pozapychane to wiem że bardziej boli ale ja na szczeście tego bólu nie doswiadczyłam. Kiedy masz zabieg?
    Dzisiaj pierwszy dzień @ także muszę zadzwonić do kliniki i się umówić. Nie wiem tylko ile potrwa ta @teraz jest taka dziwna 3dni były plamienia później 2dni czysto a teraz @. Tłumacze to tym że w zeszłym cyklu brałam femare a w tym odstawilam wszystko i mam zamiar wrócić po hsg do leków. 1,5 Roku na jakiejś chemii już jadę nawet nie wiem czemu od razu mnie na hsg nie skierowali. Wiec może stąd te anomalie.... Nie wiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 20:35

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Rtg
    Wyjaśnić ma czemu od dwóch lat D**pa że staraniem. Wcześnie zaszłam po 2 miesiącach miałam 36 wtedy.teraz 2lata i nic. Po poronieniu-ciaza obumarla bliźniaki, miałam łyżeczkowanie. Coś mi się widzi ze mnie popsuli.żałuję strasznie tego zabiegu powinnam była wziąć tabletkę zamiast tego :(
    Ktoś tu pisał o nutelli -mogę się dosiasc z łyżka? :P
    a tak jak dwa lata to zrobic, nie boj sie moze dadza Ci znieczulenie i bedzie ok, przynajmniej bedziesz wiedziec co i jak mniej wiecej. U mnie było sono wiec znosnie. Przy rtg zazwyczaj daja jakies znieczulenie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Witajcie, jestem jeszcze 35- letnią babeczką i staramy się o pierwszego bobaska od 2.5 roku intensywnie. Niestety mój M ma troszkę słabe nasienie do tego dochodzi jeszcze to, że w domu pojawia się na weekendy, więc często szanse na fasolkę po prostu umykają ale nie poddajemy się :) Najgorsze dla mnie są dni przed zbliżającą się @. W każdym innym samopoczuciu doszukuję się oznak ciąży chociaż gin powiedział, że mamy nie myśleć tylko cieszyć się sobą. Żeby to było takie łatwe ;)
    hej, a nie pomysleliscie o inseminacji? Mozna zamrozic nasienie i wtedy idziesz na inseminacje.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    Dzisiaj pierwszy dzień @ także muszę zadzwonić do kliniki i się umówić. Nie wiem tylko ile potrwa ta @teraz jest taka dziwna 3dni były plamienia później 2dni czysto a teraz @. Tłumacze to tym że w zeszłym cyklu brałam femare a w tym odstawilam wszystko i mam zamiar wrócić po hsg do leków. 1,5 Roku na jakiejś chemii już jadę nawet nie wiem czemu od razu mnie na hsg nie skierowali. Wiec może stąd te anomalie.... Nie wiem.
    o widzisz ja tez bralam letrozol i po tym wyniki mi siadly-taka reakcja organizmu.

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na razie jeszcze próbujemy naturalnie, ale coraz częściej rozważamy i takie rozwiązanie :)trochę inseminacja kojarzy mi się z krowami, ale jeśli nie będzie wyjścia to będę muuuuczeć, dla dzidziusia wszystko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 20:38

    Adelajda, milka1 lubią tę wiadomość

    I will live my life!!!
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    o widzisz ja tez bralam letrozol i po tym wyniki mi siadly-taka reakcja organizmu.
    A później wraca do normy??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Na razie jeszcze próbujemy naturalnie, ale coraz częściej rozważamy i takie rozwiązanie :)trochę inseminacja kojarzy mi się z krowami, ale jeśli nie będzie wyjścia to będę muuuuczeć, dla dzidziusia wszystko ;)
    to prawda, ale uwierz ze krowy maja lepsze statystyki :D niz ludzie, wiem bo ja czekam na 1 IUI. :D

    milka1, Adelajda lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Femii wrote:
    A później wraca do normy??
    juz wraca, ale musialam miec przerwe, chociaz jak czytalam w necie to dotyka zdecydowanej mniejszej ilosci dziewczyn, ja w ogole mam taki organizm, ze zadnych ziol, ten lek tez na mnie podzialal negatywnie a na forum sa dziewczyny co po tym leku zaszły wiec kazdy musi sam sprawdzic. Ogolnie lek ma dobre opinie.

  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Witajcie, jestem jeszcze 35- letnią babeczką i staramy się o pierwszego bobaska od 2.5 roku intensywnie. Niestety mój M ma troszkę słabe nasienie do tego dochodzi jeszcze to, że w domu pojawia się na weekendy, więc często szanse na fasolkę po prostu umykają ale nie poddajemy się :) Najgorsze dla mnie są dni przed zbliżającą się @. W każdym innym samopoczuciu doszukuję się oznak ciąży chociaż gin powiedział, że mamy nie myśleć tylko cieszyć się sobą. Żeby to było takie łatwe ;)

    Witamy :)

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
  • Femii Koleżanka
    Postów: 57 41

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    juz wraca, ale musialam miec przerwe, chociaz jak czytalam w necie to dotyka zdecydowanej mniejszej ilosci dziewczyn, ja w ogole mam taki organizm, ze zadnych ziol, ten lek tez na mnie podzialal negatywnie a na forum sa dziewczyny co po tym leku zaszły wiec kazdy musi sam sprawdzic. Ogolnie lek ma dobre opinie.
    No jak brałam to nie miałam żadnych ubocznych tylko teraz ten cykl po odstawieniu jakiś taki.. Wydaje mi się że owa nie było. Ale nie robiłam testów więc nie wiem. W trakcie femary (2 Cykle) było wszytko ok. Wcześniej brałam clo to mi endo zmarnialo tak że @ miałam plamienia tylko zamiast normalnie i cykle 38 dniowe. Femare jednak wolę :D ziół też nie mogę bo mam jazdy po ziołach. Czego ja przez te 2lata nie próbowałam... Chyba wszystkiego. Teraz czas na hardcore czyli jedziemy z hsg
    Umrę że strachu tam chyba ;)

  • Lore Autorytet
    Postów: 295 599

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedzcie mi dziewczyny, czy jestem szalona, że w moim wieku (35)próbuje zajść w ciążę bez wspomagaczy ? :) Bo może to bez sensu już i trzeba się wziąć za jakieś leki itd ? A może zdarzają się cuda ?

    I will live my life!!!
  • Margaret.Se Autorytet
    Postów: 2509 3608

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lore wrote:
    Powiedzcie mi dziewczyny, czy jestem szalona, że w moim wieku (35)próbuje zajść w ciążę bez wspomagaczy ? :) Bo może to bez sensu już i trzeba się wziąć za jakieś leki itd ? A może zdarzają się cuda ?

    Ja skończyłam 40tke i tez bez wspomagaczy :) bo niby nic mi nie jest

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2015, 20:54

    aszka lubi tę wiadomość

    serce-ruchomy-obrazek-0551.gif Laura:****
    17u9io4p2dm1eqy5.png
    7tc9.9.15[*],9tc23.2.16[*],20.09.16[*],6tc9.05.18[*] <3 <3 <3 <3
‹‹ 75 76 77 78 79 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ