X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia 37 lat, plan zajsc w pierwszą ciaze - czy to się może udać?
Odpowiedz

37 lat, plan zajsc w pierwszą ciaze - czy to się może udać?

Oceń ten wątek:
  • Asika Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 18 listopada 2023, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj temperatura znow skoczyla do 36,35... pierwszy raz tak mam. Czy ktor wie co sie ze mna dzieje? 🙄

  • Sally Autorytet
    Postów: 346 483

    Wysłany: 20 listopada 2023, 00:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nigdy nie mierzyłam temperatury a raz jak sprobowalam to mi zupelnie nie pokazala owulacji. Jakos dziwnie skakala i nic sie nie dalo z niej wyczytac. Zastanawiam sie tylko bo chyba standardowa temp dla czlowieka to 36,6 a podczas owulacji powinna byc okolo 37 a Ty masz dziwnie niskie wartosci. Może cos nie tak z termometrem?

  • Sally Autorytet
    Postów: 346 483

    Wysłany: 20 listopada 2023, 00:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I skad wiesz, że to byl akurat dzien owulacji? moze owu byl 2 dni pozniej?

  • Asika Koleżanka
    Postów: 49 9

    Wysłany: 20 listopada 2023, 00:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w sumie zwykle mam taka niska temperature, nigdy chyba nie mialam powyzej 37 , oczywiscie chyba ze bylam chora i mialam goraczke....
    Owulacja wyznaczyla sie sama w aplikacji po moich wpisac z testow i z temperatury. A swoja droga obserwowalam tez kiedy jest sluz plodny i wyszlo mi na ten sam dzien , wiec raczej owulacja byla wlasnie w ten dzien co pisze mi na wykresie.
    Zastanawiaja mnie tylko te skoki temperatury. Nigdy takich nie mialam i dlatego zastanawiam sie co one moga znaczyc.
    Wiem tez jesli chodzi o temperature ze nawet majac temperature powyzej 36 ale nie musi byc 37 to tez dziewczyny zachodzilo w ciaze. Tak przynajmniej wyczytalam z wypowiedzi innych dziewczyn.

  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 15 marca, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kape wrote:
    Cześć!
    Mam 37 lat, ostatnio zaczęłam intensywnie myśleć o pierwszym dziecku. Wiem, trochę późno ;)
    Mam nieregularne miesiączki. Nie wiem jak bardzo nieregularne, bo przez lata brałam antykoncepcję. Przestałam brać tabletki 1.5 miesiąca temu, okres przyszedł po 30 dniach. Staramy się z mężem, ale nie wiem czy powinnam się już na tym etapie przebadać (to początek staran). Jeśli tak, to co konkretnie? Suplementuje kwas foliowy i jakieś witaminy dla kobiet, ale nie wiem co jeszcze mogę zrobić, żeby zwiększyć nasze szanse.
    dzialaj juz z badaniami nie czekaj pol roku! nie w tym wieku!

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
‹‹ 4 5 6 7 8
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ