X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia AKTUALNA lista starających się 35+
Odpowiedz

AKTUALNA lista starających się 35+

Oceń ten wątek:
  • Magda1 Debiutantka
    Postów: 6 3

    Wysłany: 20 października 2016, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam proszę o dołączenie, mam 39 lat syna 18 - z pierwszego związku. Staramy się od kilku miesięcy - póki co bez wspomagaczy:)

  • AGNES ;) Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 22 października 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka kobitki;)
    Jestem nowa, mam 34 latka, @mam dostać 5.11 Mmy jedna córkę w styczniu będzie mieć 15 lat.I chcielibyśmy mieć jeszcze jednego maluszka w domku. Pozdrawiam Aga

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2016, 08:21

  • monia 70 Ekspertka
    Postów: 126 76

    Wysłany: 26 października 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was wszystkiecieplutko.
    Wróciłam na forum po długiej przerwie.
    Mam 37 lat (staramy się o pierwszego upragnionego dzidziusia od 2014r( z pomocą ginków), (jedno poronienie) , @ mam dostać 16.11
    Pozdrawiam
    Monika

  • justa. Autorytet
    Postów: 785 651

    Wysłany: 31 października 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich. W listopadzie kończę 35 lat i dlatego postanowiłam dołączyć do waszego grona. Od 1,5 roku staram się o rodzeństwo dla mojego 3 letniego synka.

    ex2bx1hpg9qyhku2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 października 2016, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesć dziewczyny - proszę o dołącznie do listy - testować zamierzam 28.11 - mam 37 lat i trójkę dzieciaków (dwa poronienia). Pewnie to ostatni dzwonek na powiększenie rodziny - także próbuję, ale w odróżnieniu do czasów gdy byłam młodsza jakoś nie może się to zakończyć sukcesem. Powodzenia dziewczyny!

  • kicia 123 Autorytet
    Postów: 453 967

    Wysłany: 1 listopada 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziweczyny

    iv09cwa1rrl9vhg6.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 1 listopada 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też chcę dołączyć do grona, mam 35 lat i staram się o pierwsze dziecko i 10 lat walki. Ciekawa jestem czy jeszcze mam szansę. Owulacje mam tylko po stymulacji.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 00:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam :-)
    37 lat, dwie córki (17,11). 26.10.16 zabieg łyżeczkowania w 8 tc ( brak tętna mimo wykształconych struktur płodu). Nie poddajemy sie i jeszcze raz spróbujemy.

  • Karola555 Autorytet
    Postów: 1236 762

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam:)
    W lipcu skończyłam 35 lat. Mam dwójkę adoptowanych dzieciaczków - córcia 8 lat, synek 6 lat. Teraz w drugim związku staramy się o pociechę. @ mam dostać 9.11. Pozdrawiam i życzę wszystkim starającym II grubaśnych kreseczek :)))

    Dzieciaczki z serduszka: Córcia Amelka 05.2008, Synek Gabryś 10.2010
    23/02 będzie synek :)
    f2w3rjjgya3j0iis.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 listopada 2016, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, chciałabymdo Was dołączyć. Mam 40 lat i dwie córeczki 6 i 4 lata. Nie planowałam więcej dzieci ale w sierpniu wpadka zakonczona poronieniem wzbudziła we mnie pragnienie jeszcze jednego dziecka. Teraz bedę testować 19 listopada. Trzymam za Was kciuki i liczę na wzajemność :-)

  • Nadzieja2016 Koleżanka
    Postów: 34 22

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elielka wrote:
    Hej, chciałabymdo Was dołączyć. Mam 40 lat i dwie córeczki 6 i 4 lata. Nie planowałam więcej dzieci ale w sierpniu wpadka zakonczona poronieniem wzbudziła we mnie pragnienie jeszcze jednego dziecka. Teraz bedę testować 19 listopada. Trzymam za Was kciuki i liczę na wzajemność :-)

    Hej, ja mam 43 lata. Syn lat 8. Staram się o dziecko od 3 miesięcy.
    Testowałam już wczoraj i dziś rano :) Wyszła bardzo blada druga kreska.
    Planowana @ 12.11. Trzymam kciuki.
    Masz jeszcze 9 dni do @.

    elielka lubi tę wiadomość

    Nadzieja
  • Nadzieja2016 Koleżanka
    Postów: 34 22

    Wysłany: 10 listopada 2016, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też chcę dołączyć do grona, mam 35 lat i staram się o pierwsze dziecko i 10 lat walki. Ciekawa jestem czy jeszcze mam szansę. Owulacje mam tylko po stymulacji.


    Jasne że masz szansę ! Czasami udaje się w najmniej spodziewanych momentach. Kiedyś tłumaczyłam przy programach in vitro. dziewczyna lat 34 weszła w menopauzę. Przeszła 5 prób i się nie udało. ani jeden zarodek się zawiązał.
    Wróciła do swojego kraju i zaszła w ciąże ! Naturalnie :) Podczas gdy lekarze nie dawali jej szans. Także oczywiście że się da !

    Nadzieja
  • Calineczka221 Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 10 listopada 2016, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Ja też chcę dołączyć do grona, mam 35 lat i staram się o pierwsze dziecko i 10 lat walki. Ciekawa jestem czy jeszcze mam szansę. Owulacje mam tylko po stymulacji.

    Witajcie
    dołączam do Was Dziewczyny. Flowwer mam podobną sytuację, staramy się z mężem od 9 lat. Obecnie mam 35. Udało się zajść w ciążę, jednak w 9 tc miała zabieg(puste jajo płodowe):( teraz zaczynamy starania od nowa i mam nadzieję, że w końcu się uda. Biorę Norprolac na wysoką prolaktynę, inozytol i luteinę (16-25 dc).
    Trzymam za Nas Wszystkie kciuki:)

    Aniołek 1.05.2016 (9tc) [*]
    PCOS, wysoka prolaktyna
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 listopada 2016, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadzieja2016 wrote:
    Hej, ja mam 43 lata. Syn lat 8. Staram się o dziecko od 3 miesięcy.
    Testowałam już wczoraj i dziś rano :) Wyszła bardzo blada druga kreska.
    Planowana @ 12.11. Trzymam kciuki.
    Masz jeszcze 9 dni do @.

    Super gratulacje ☺ dbaj o siebie i "kreseczkę" i daj znać po wizycie u lekarza ☺

  • Alex7903 Debiutantka
    Postów: 8 0

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez chętnie sie dołączę
    38 lat @10.11.
    Syn 17
    Syn 11
    Córka 2,5 doby (*)
    Staramy sie od roku, 3 cykl na Luteinie

    60745f2036530078cdb144923dc2a9a1.png
    Starania od października 2015r
  • Nadzieja2016 Koleżanka
    Postów: 34 22

    Wysłany: 12 listopada 2016, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    elielka wrote:
    Super gratulacje ☺ dbaj o siebie i "kreseczkę" i daj znać po wizycie u lekarza ☺[/QUOTE

    Dziś termin @. Nie ma..... dwie kreski rano. Słaba taka ale stanowcza ☺

    Nadzieja
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 listopada 2016, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 września 2019, 10:30

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 listopada 2016, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem już po pierwszym @ po łyżeczkowaniu, mamy zielone światlo od lekarza, więc wznawiamy starania :)

  • Mychaa05 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    Jestem tu nowa i raczkuję na tym forum:)
    35lat,mam córkę(12lat),od dwóch miesięcy staramy sie o drugie.
    Termin mojej @ to 17.12. Trzymajcie kciuki, a ja trzymam za wszystkie oczekujące.

    "Co Cię nie zabije to Cię wzmocni"
  • Annabelle1 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,

    ja rowniez jestem nowa na Ovu, ciesze sie ze jest grupa na forum specjalnie dla naszego przedzialu wiekowego. Mam 35 lat, mam 3letnia corke, w tym roku stracilismy nasza druga coreczke w bardzo zaawansowanej ciazy. Teraz staramy sie kolejny raz z nadzieja ze tym razem bedziemy mieli wiecej szczescia. 3 cykl, termin @ to 14.12. Trzymam za was kciuki i zycze milych niespodzianek okolo-swiatecznych!:)

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ