X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się po 35 roku życia AKTUALNA lista starających się 35+
Odpowiedz

AKTUALNA lista starających się 35+

Oceń ten wątek:
  • justyna7811 Przyjaciółka
    Postów: 102 69

    Wysłany: 6 lutego 2018, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mierzenie temperatury już odpuściłam,nie wiem czy to coś daje. Wiem kiedy mam owulację bo ja czuję, a ciągłe zrywanie się na budzik w wolne dni żeby zmierzyć. Poza tym po owulacji ciągle sprawdzałam i porównywałam temperatury, dodatkowo się nakręcając i ciągle nic. Potem rozczarowania są jeszcze gorsze i płacz większy.

    Nowa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lutego 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nic z tego nie rozumiem .. mętlik w głowie :(

  • MariaM Ekspertka
    Postów: 148 145

    Wysłany: 12 lutego 2018, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wracam po półrocznej przerwie, ponad 5 lat starań.
    Mam 38 lat, dwie już dorosłe córki 20 i 18 lat, rozwódka.. Od 10 lat nowe życie, staramy się o wspólne dzieciątko bez skutku.
    W styczniu 2018 zapadła decyzja, że pora już na klinikę. 31 stycznia pierwsza wizyta, wówczas 8dc. Lekarz kazała zrobić badania i w kolejnym cyklu IUI. 05.02 w 13 dc wizyta monitoring - inny lekarz i od razu pendolino... Ovitrelle poniedziałek, środa(07.02.)i czwartek(08.02.) podwójna IUI, pęcherzuk miał 21,2mm, nasienie po odwirowaniu niezłe.. Teraz czekam.
    Powodzenia nam wszystkim :)

    Kitty.Noir, Cheshire_Cat, demelza lubią tę wiadomość

    06ca2b388c9bf788b763696d5b86e902.png
    Kalendarz ciąży BellyBestFriend
    Starania od 2013.
    * podwójna IUI 07.02+08.02.2018 :(
    * II IUI - 03.2018 :(
    IV2018 - IVF krótki protokół - dwa bobaski :(
    V2018 IVF drugie podejście:(
    IX CET :(
    XII CET <3
  • mamax2 Znajoma
    Postów: 22 1

    Wysłany: 19 lutego 2018, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Jestem tu nowa. Co prawda nie staram się o pierwsze dziecko bo mam już dwójkę ale podobnie jak wy jestem mamą 35+ i od pół roku nic się nie dzieje. Od piątku zaczynam clo (wizyta u gina). Niby wszystko ok. Owulka jest. Progesteron w normie ale ciąży dalej nie ma. I dlatego lekarz przepisał mi clo i dodatkowo kazał brać ovarin. Zobaczymy czy to coś pomoże. A jakie się Wasze doświadczenia z tymi tabletkami jeśli oczywiście któraś z Was je brała?
    Pozdrawiam

    mamax2
  • Cheshire_Cat Przyjaciółka
    Postów: 91 60

    Wysłany: 20 lutego 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to i na mnie przyszła kolej.
    Na szybko:
    40 letnia mamuśka, z 20 letnim synem.
    Żona - swojego drugiego męża.
    O ciąże, walczymy od ponad 5 lat.
    Obydwoje: płodni, zdrowi, jednak cały czas bez widocznych efektów ciężkiej, co miesięcznej pracy.
    Głowa już niestety dość mocno zorana niepowodzeniami. Bardziej moja - mąż już przestał przeżywać. Wdrożył zasadę, co ma być to będzie.
    Hasło wcielone w życie - jak do 40 nie zajdę, rzucamy starania...
    Chichot losu jest taki, że 40 pstryknie w kwietniu, a ja rzucać starań wcale nie mam zamiaru.



    dorot lubi tę wiadomość

    We're all mad here

    41 letnia mamuśka, 21 letniego "szkraba" 😉

    06.2019 poczatek romansu z Gameta
    21.12.2019 IUI podejście 1-nie udane
    20.01.2020 IUI podejście 2- nie udane
    18.02.2020 IUI podejście 3 i ostatnie - nie udane
  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 26 lutego 2018, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejo dziewczyny mamusie i przyszłe mamusie❤️ Dopinam się do waszegoforum . Ja tez należę do grupy starającej się i wieku prawie 40lat . W prawdzie mam już dwie córki ale jakoś życie itp ze jeszcze jedno by się chciałam i ci !!! I wrześniem pierwszy strzał i ciąża .... całe 7 dni i sobie poszła . Poronienie biochemiczne od tego czasu klęska urodzaju. AMH 3,01 cykle stymulowane ClO 2 podejścia i echo . Zdecydowałam się na histeroskopie( okazało się ze miałam zrost w ujściu macicy) rozcięty . Po testach owulacyjnych pozytywnych znów mam nadzieje ze się uda . Nie przypuszczałam ze zajście w ciąże to taki problem

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 lutego 2018, 13:04

    Adina lubi tę wiadomość

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 26 lutego 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabiłabym za AMH 3,01....
    powodzenia

  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 27 lutego 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę dziewczyny mam już dość , dziś mam 13dc pojechałam na monitoring owulacji okazało się ze już po , widoczne ciałko żółte a co gorsze na drugim jajniku cysta . Pewnie znowu cykl do dupy i kolejny tez

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 27 lutego 2018, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie.... przynajmniej owulujesz, to mimo wszystko daje perspektywy.Powkurzaj sie, ale niech karawana idzie dalej...

  • Ataga78 Znajoma
    Postów: 20 10

    Wysłany: 28 lutego 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIsiaj pomyliłam testy owulacyjne z ciążowym , zobaczyłam dwie kreski myśląc no ok owulka była hormon nadal się utrzymuje . Po chwili zaskoczyłam ze to test ciążowy . Pierw zwątpiłam a potem się rozryczalam ... pewnie efekt torbielą .... i pewnie cyklu jiz do dupy

  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To może i ja do Was dołączę. Mam 35 lat i synka z in vitro. Teraz przyszedł czas na staranie o rodzeństwo dla niego. Nie jest jednak to proste- mam problem z cienkim, uszkodzonym łyżeczkowaniem endometrium i mimo 2 prób nie mogę podejść do criotransferu. Teraz czeka mnie histeroskopia i zobaczymy co dalej...

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 23 marca 2018, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    To może i ja do Was dołączę. Mam 35 lat i synka z in vitro. Teraz przyszedł czas na staranie o rodzeństwo dla niego. Nie jest jednak to proste- mam problem z cienkim, uszkodzonym łyżeczkowaniem endometrium i mimo 2 prób nie mogę podejść do criotransferu. Teraz czeka mnie histeroskopia i zobaczymy co dalej...


    hej , jesteś juz po histeroskopii? Mnie to czeka w przyszłym miesiącu. Wyskczył m polil na macicy a staramy się o pierwsze dziecko :/ Mam 35 lat. Powodzenia w staraniach.

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 26 marca 2018, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demelza wrote:
    hej , jesteś juz po histeroskopii? Mnie to czeka w przyszłym miesiącu. Wyskczył m polil na macicy a staramy się o pierwsze dziecko :/ Mam 35 lat. Powodzenia w staraniach.
    Mam jutro, napiszę jak było jak będę już po :)

    demelza lubi tę wiadomość

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 26 marca 2018, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Mam jutro, napiszę jak było jak będę już po :)


    och dziękuję Ci bardzo. czekam na wieści i mocno trzymam kciuki !

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 27 marca 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demelza wrote:
    och dziękuję Ci bardzo. czekam na wieści i mocno trzymam kciuki !
    Jestem po histeroskopii diagnostycznej. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć jak przebiegła- zapraszam na bloga (adres poniżej:Matka mimo wszystko). Nie ma się czego bać, jest to bezbolesne i mało inwazyjne badanie.

    demelza lubi tę wiadomość

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • demelza Przyjaciółka
    Postów: 94 55

    Wysłany: 28 marca 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matka mimo wszystko wrote:
    Jestem po histeroskopii diagnostycznej. Jeśli chcesz dokładnie wiedzieć jak przebiegła- zapraszam na bloga (adres poniżej:Matka mimo wszystko). Nie ma się czego bać, jest to bezbolesne i mało inwazyjne badanie.


    Czytałam. Bardzo ciekawy i przydatny blog. W wolnej chwili przeglądnę cały. Cieszę się, że histeroskopia poszła gładko. Byłaś prywatnie? Ja jestem po hsg robionym w szpitalu na nfz i nie wiem czy drugi raz bym tam poszła, a już z pewnością nie zdecydowałabym się na żaden zabieg. Opis jest w moim pamiętniku. Moja histeroskopia będzie zabiegowa (polip do usunięcia) w ogólnym znieczuleniu. Więc najgorszy chyba będzie wenfon. W tej klinice, jeśli jest taka potrzeba robią też odrazu hsg. Powodzenia, czekam na wpis o hsg.

    r. 82, starania od 08-2015
    11.2017 hsg jajowody drożne - 03.2018 AMH 0,379 - 04.2018 histeroskopia, usunięty polip - 21.05.2018 AMH 1,18!
    30.05. MSOME 0% plemników I kl. morfo. 4%
    05.06. IUI :( 04.07 punkcja 3 pęch. 1 kom.❄️ 28.07. IMSI 3pęch.2kom 31.07 transfer <3
  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    demelza wrote:
    Czytałam. Bardzo ciekawy i przydatny blog. W wolnej chwili przeglądnę cały. Cieszę się, że histeroskopia poszła gładko. Byłaś prywatnie? Ja jestem po hsg robionym w szpitalu na nfz i nie wiem czy drugi raz bym tam poszła, a już z pewnością nie zdecydowałabym się na żaden zabieg. Opis jest w moim pamiętniku. Moja histeroskopia będzie zabiegowa (polip do usunięcia) w ogólnym znieczuleniu. Więc najgorszy chyba będzie wenfon. W tej klinice, jeśli jest taka potrzeba robią też odrazu hsg. Powodzenia, czekam na wpis o hsg.
    Ja robiłam prywatnie i histeroskopię i hsg, oba zabiegi miałam w znieczuleniu, ale nie całkowitym czyli byłam świadoma, a poza trochę nieprzyjemnym momentem zakładania wziernika- nic a nie nie bolało :)

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 00:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj cykl zacza sie 9.03,owul 17-18, niska bhcg 28 w 28dc=05.04.2018,08.04 bhcg 40, dwa dni pozniej 34 czy to moze byc ciaza pozamaciczna???nie bylam jeszcze na usg, zrobie w pistek I bhcg,

  • Kitty.Noir Ekspertka
    Postów: 245 226

    Wysłany: 11 kwietnia 2018, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana, nie mam pojęcia, zrób to usg po prostu, powodzenia

  • Matka mimo wszystko Przyjaciółka
    Postów: 113 56

    Wysłany: 16 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betiblu wrote:
    Dziewczyny moj cykl zacza sie 9.03,owul 17-18, niska bhcg 28 w 28dc=05.04.2018,08.04 bhcg 40, dwa dni pozniej 34 czy to moze byc ciaza pozamaciczna???nie bylam jeszcze na usg, zrobie w pistek I bhcg,
    I co u Ciebie? Byłaś u lekarza? Daj znać...

    3 nieudane podejścia do in vitro
    4 podejście- sukces, jest synek :)
    3 lata leczenia cienkiego endometrium i zrostów w macicy
    grudzień 2018- crio :(
    styczeń 2019 crio: 4AA, 7dpt- hcg<0,5
    sierpień 2019- II kreski, jestem w ciąży!

    matkamimowszystko.pl

    "Nigdy nie rezygnuj z osiągnięcia celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie!"
‹‹ 16 17 18 19 20
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ