X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Starania 42+

Oceń ten wątek:
  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 20 lutego, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurterka wrote:
    Hej Malwinka, my tez z DE moze bede mogał w czyms pomóc i odpowiedziec na jakies pytatania :)

    Mamy po 43 lata, 4 razy robilismy IVF w DE, raz w PL, bez skutku, teraz próbijemy z KD w PL, bo w DE niestety nie mozna kozystac z dawstwa.

    a z ktorej czesci DE jestes? Ja pozdrawiam z FFM!
    hej kochana , to super ze jestes tez z de mam kilka pytan.
    Tutaj w de kasa chorych pokrywa tylko 50 % leczenia do 40 roku zycia . Nistety duzo czasu mi nie zostalo bo mam prawie 39 a i nie jestem w zwiazku malzenskim a to jest tu warunkiem.
    Jestem z Emsland to jest 80 kmod osnabrück i 15 km od granicy z NL.

    11.03 mam sprawdzanie droznosci jajowodow. Mysle ze w polsce w klinice gyncentrum jest o wiele taniej ? jak twoje doswiadczenia ? Skad jestes dokladnie ?

    Frankfurterka lubi tę wiadomość

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 20 lutego, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurterka wrote:
    Hej Malwinka, my tez z DE moze bede mogał w czyms pomóc i odpowiedziec na jakies pytatania :)

    Mamy po 43 lata, 4 razy robilismy IVF w DE, raz w PL, bez skutku, teraz próbijemy z KD w PL, bo w DE niestety nie mozna kozystac z dawstwa.

    a z ktorej czesci DE jestes? Ja pozdrawiam z FFM!
    masz juz dziecko/dzieci ile masz lat jesli moge zapytac?

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
  • MrsMuggels Koleżanka
    Postów: 47 40

    Wysłany: 29 lutego, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    Hej Kochana tez mieszkam w DE jak tam twoje starania mam kilka pytan. Pozdrawiam

    Cześć kochana,

    Odezwij się na priv. Zrobiłam sobie miesięczną przerwę od forum oraz „ staraniowych” wątków, gdyż ten temat za bardzi zdominował moje życie codzienne. Pisz, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki🧡

    👸🏽(40) 👨🏼(33) - ok
    📍AMH 2023- 1,49 FSH- 6.1
    ⏳18cs

    ✅Cykle reguralne +owulacja
    ✅Hormony w normie
    ✅Tarczyca 2,4-> 1.1 -euthyrox 12.5mg
    🚨NK- 17%
    🚨Cytokiny- TH1
    ✅KIR Bx-y- wszystkie implantaycjne
    🚨Mutacje- PAI 1, C677T  ✅Histeroskopia 09.23- ok
    ✅SONO HSG- Jajowody- drozne
    ✅ANA, ASA- ok
    ✅Allo mlr 32,5%
    ✅cross match - 17%

    2022- decyzja o IN Vitro

    1# procedura, krotki protokol, Gonal 300j, Ganirelix
    ❄️❄️❄️, 4AA, 4AB x32
    Wynik- 1xCB

    2# procedura, priming- Spray Synarela, Gonal 300j
    ❄️❄️❄️❄️4AA, 4AB x1, 4BA x2
    Wynik- 2x CB

    2023- starania naturalne + encorton+ clexane+ sildenafil+progesteron besins +akupunktura

    04.2023- poronienie 6tc
    07.2023- CB
    ———————————————————
    2024-01- start procedura In vitro #3
  • miracle Koleżanka
    Postów: 40 6

    Wysłany: 29 lutego, 23:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam 38 lat, mój lekarz odradza badanie zarodków przed transferem, twierdzi że u starszych kobiet to badanie wpływa potem na jakość zarodka. Nie wiem co na ten temat myśleć, jak doradzali Wam Wasi lekarze?

  • IssGreen Autorytet
    Postów: 685 412

    Wysłany: 1 marca, 02:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    miracle wrote:
    Hej dziewczyny, mam 38 lat, mój lekarz odradza badanie zarodków przed transferem, twierdzi że u starszych kobiet to badanie wpływa potem na jakość zarodka. Nie wiem co na ten temat myśleć, jak doradzali Wam Wasi lekarze?
    Mój lekarz doradzał badanie, ale nawet gdyby tego nie robił, ja i tak byłam zdecydowana na przebadanie zarodka. Pierwszę słyszę o wpływie badania na jakość. Rzadko zdarza się, że zarodki obumierają.

    preg.png

    2020 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 9 tydz.
    2022 - Ciąża naturalna 💚
    Poronienie zatrzymane 7 tydz.

    Ona: PCOS, mutacja MTHFR, delecja PAI 1, dodatnie p/ciała ANA
    On: hipospermia, teratozoospermia, asthenospermia, oligospermia

    2023 - In vitro ❤️
    28 oocytów
    1 zdrowy zarodek🤰
    Czekamy na Ciebie J. 👶 💙

    👩 40
    🧔 39
  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 269 357

    Wysłany: 8 marca, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    hej kochana , to super ze jestes tez z de mam kilka pytan.
    Tutaj w de kasa chorych pokrywa tylko 50 % leczenia do 40 roku zycia . Nistety duzo czasu mi nie zostalo bo mam prawie 39 a i nie jestem w zwiazku malzenskim a to jest tu warunkiem.
    Jestem z Emsland to jest 80 kmod osnabrück i 15 km od granicy z NL.

    11.03 mam sprawdzanie droznosci jajowodow. Mysle ze w polsce w klinice gyncentrum jest o wiele taniej ? jak twoje doswiadczenia ? Skad jestes dokladnie ?


    He . my jesteśmy z Frankfurtu a M. robilismy 4 transfer w DE, dwa dofinansowane, dwa niestety nie.
    Po pierwsze sprawdz ktora Krankenkasse oferuje najdłuzszy czas dofinanowania, sa takie ktore dopłacaja do 43 lat.

    Jezli nie uda si ezmieni Krankenkasse to moze zróbcie 2 punkcje i zmrozcie zarodki - to jest najwieksza kosztowo czesc procedury.

    Ja starałam sie robicc jak najwiecej badan w DE bo za wiekszosc płaci Kasa chorych. podobnie jak czesc lekow ktore przepisywała mi lekarka w Pl starałam sie przepisac u miejscowego lekarza.

    co do cen - my teraz podchodzilismy do transferu w Warszawie w N.O.V.U.M i cenowo pobili Franfkurt. NAwet w transferze bez dofinansowania.

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Frankfurterka Autorytet
    Postów: 269 357

    Wysłany: 8 marca, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwinka14 wrote:
    masz juz dziecko/dzieci ile masz lat jesli moge zapytac?

    Mamy po 43 lata i neistety nie mamy jescze dzieci.

    Wysłałam Ci zaproszenie do przyjaciółek, łatwiej bedzie sie skontaktowac :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca, 12:59

    Everything will be good in the end. If it's not good, it's not the end.

    2020: I Stymulacja: 7 🥚, 1 blastka; II Stymulacja: 9 🥚, 1 blastka
    I Transfer: 01.21 -FET 5d💔
    II Transfer: 05.21 - FET 5d 💔
    2021: III Stymulacja: 4 🥚 1 blastka
    III Transfer: FET 5d 💔
    2022: IV Stymulacja: 7 🥚, 2 blastki
    IV Transfer: FET 5d 💔
    V Transfer: FET 5d 💔
    KD: 02.2024
    VI Transfer: FET 3d, cp 💔, 11dpr 16 ml/UI; 14dpt 64ml/UI; 18 dpt 151 ml/UI; 21dpt 53ml/ UI; 32 dpt 300ml/UI; 33dpt 265ml/UI; 33dpt 158ml/UI 35dpt laparoskopia cp

    2 blastki ❄️❄️
  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 15 marca, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MrsMuggels wrote:
    Cześć kochana,

    Odezwij się na priv. Zrobiłam sobie miesięczną przerwę od forum oraz „ staraniowych” wątków, gdyż ten temat za bardzi zdominował moje życie codzienne. Pisz, chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

    Pozdrawiam wszystkie staraczki🧡
    nie wiem jak tu napisac na priv :-( moj mal [email protected] jak cos to pisz

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 15 marca, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frankfurterka wrote:
    He . my jesteśmy z Frankfurtu a M. robilismy 4 transfer w DE, dwa dofinansowane, dwa niestety nie.
    Po pierwsze sprawdz ktora Krankenkasse oferuje najdłuzszy czas dofinanowania, sa takie ktore dopłacaja do 43 lat.

    Jezli nie uda si ezmieni Krankenkasse to moze zróbcie 2 punkcje i zmrozcie zarodki - to jest najwieksza kosztowo czesc procedury.

    Ja starałam sie robicc jak najwiecej badan w DE bo za wiekszosc płaci Kasa chorych. podobnie jak czesc lekow ktore przepisywała mi lekarka w Pl starałam sie przepisac u miejscowego lekarza.

    co do cen - my teraz podchodzilismy do transferu w Warszawie w N.O.V.U.M i cenowo pobili Franfkurt. NAwet w transferze bez dofinansowania.
    ja jestem w AOK i tam tylko do 40 wiec sie nie zalapie napewno na nic.

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
  • AnnB Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 marca, 01:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich.Czasem was podczytywałam. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, na początku kwietnia rozpoczynam stymulację do in vitro.Pierwszy raz. Szczerze ,nie wiem czego się spodziewać, jak będę się czuła itp. Wszystko nowe. No i szanse takie sobie. Jestem już wiekowa. Ostatnie miesiące na próby z własnymi jajeczkami. Będę zaglądać na formu,może będzie mi łatwiej bo trochę się boję.

  • Malwinka14 Znajoma
    Postów: 27 9

    Wysłany: 19 marca, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnB wrote:
    Witam wszystkich.Czasem was podczytywałam. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, na początku kwietnia rozpoczynam stymulację do in vitro.Pierwszy raz. Szczerze ,nie wiem czego się spodziewać, jak będę się czuła itp. Wszystko nowe. No i szanse takie sobie. Jestem już wiekowa. Ostatnie miesiące na próby z własnymi jajeczkami. Będę zaglądać na formu,może będzie mi łatwiej bo trochę się boję.
    trzymamy kciuki. Wiekowa napewno nie jestes skoro jest szansa .

    event.png
    Synek 22.06.2010
    AMH : 3,67
  • AnnB Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 19 marca, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo. Mam 44,5 lata. Pewnie gdyby nie AMH 1.1 , potwierdzona naturalna owulacja co miesiąc i super wyniki badań i jedna zdrowa ciąża 16 lat temu,nie zakwalfikowano by mnie już. Mam powiedziane, że szanse małe. Plus mąż 3% prawidłowej morfologii plemików.
    Trzymam kciuki za wszystkie kobietki tutaj. Życzę, żebyśmy wszystkie spełniły swoje marzenie o dzieciątku.

    Tigra lubi tę wiadomość

  • Mas Autorytet
    Postów: 3984 2746

    Wysłany: 19 marca, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnB wrote:
    Witam wszystkich.Czasem was podczytywałam. Jak wszystko pojdzie zgodnie z planem, na początku kwietnia rozpoczynam stymulację do in vitro.Pierwszy raz. Szczerze ,nie wiem czego się spodziewać, jak będę się czuła itp. Wszystko nowe. No i szanse takie sobie. Jestem już wiekowa. Ostatnie miesiące na próby z własnymi jajeczkami. Będę zaglądać na formu,może będzie mi łatwiej bo trochę się boję.

    Powodzenia! Wbijaj na wątek miesięczny na staraniach z pomocą medyczną. Tam dziewczyny są mega doświadczone i pomocne.
    Ivf jest do przeżycia. Ja też rok temu w kwietniu zaczynałam stymulację, a na dniach, a może godzinach 😵‍💫 będę rodzić. Miałam wtedy 39 lat, mąż złe wyniki, zero ciąż. Szanse też miałam, delikatnie mówiąc, takie sobie. Pierwszy transfer się udał 💪
    Jedno, co musicie przemyśleć, to kwestia badania zarodków. U nas z 5 bardzo ładnych morfologicznie, 3 były nieprawidłowe genetycznie. W okolicach 40 to nie jest zły pomysł, żeby zbadać przed transferem.

    aniusia12 lubi tę wiadomość

    👱39 🧔38
    Starania ok.2 lat
    👱 Amh 3,95,
    🧔 Tetrazoospermia
    1. IFV
    04.2023
    19 komórek pobranych/13 zapłodnionych
    5 ❄️ 2x5.1.1, 5.1.2,5.2.1, 5.2.2
    Pgt-a: 2 ❄️ czekają
    Transfer 5.1.1 ❤️🍀21.07.2023 🙏
    6dpt Beta 41,1 mIu/ml 🙏
    10 dpt Beta 242,2 mIu/ml 🙏
    17 dpt beta 5233 mIu/ml 🙏 i w USG mamy pęcherzyk 🙏
    19 dpt w USG mamy pęcherzyk żółtkowy 🙏
    21 dpt w USG mamy zarodek 2 mm i ❤️
    12t1d 6,2 cm. chłopaka, USG prenatalne wszystko w normie, nifty: niskie ryzyka 🥳
    21t1d 464 g. Synka
    II USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    26t2d 914 g. Synka
    III USG prenatalne wszystko w normie 🥳
    29t4d 1561 g. Synka
    32t2d 2039 g. Synka
    35t2d 2631 g. Synka
    38t2d 3514 g. Synka
    3.04.2024 (39+3) Miłosz 😍🥳😍 🥳3740 g. 10/10 pkt.
    age.png
  • AnnB Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 22 marca, 00:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będę zaglądać. Ruszam od nowego cyklu, protokół stymulacji rozpisany. Pozdrawiam serdecznie.

‹‹ 18 19 20 21 22
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ