X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 maja 2016, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeloł, co tu? Taaa cichoo?
    Ja się zastanawiam czy z takim małym bonkiem brać się na wakacje? Dzieci bardzo chcą. No oni duzi syn prawie 16 córka 14 to by pomogli.. Tylko czy Kajtek nie za mały nad morze? Co wy na to? Damy radę? Nie wiem co robić..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 maja 2016, 21:34

    efcia lubi tę wiadomość

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 maja 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz umiera. Nie umiera zwyczajnie zapracowane wszystkie ;)

    efcia, Luna76 lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 10 maja 2016, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do urlopu nad morzem sie nie wypowiem nie bylam wiec nie wiem jak to jest. Bylam z doskoku na kilka godzin nad morzem i corci sie podobalo. Ale to teraz w maju natomiast w okresie urlopowym nie.
    Choc jsk bylam kiefys na wczasach bulo malzenstwo z roczna corka spala w pokoju a oni nianie mieli ze soba i co zaplakala to pedzili do niej. Ale widzialam ze byli troche umeczeni w ciagu dnia tzn ojciec bo glownie on sie zajmowal a matka mniej.

    klz98u696p33kjce.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 04:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry !
    Pierwsza :)

    efcia lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    beates- spakowana? gotowa?

    wiesz, ze my tu na forum czesto przed czasem rodzimy.. za to porody bajka ;)
    dadza Ci tam znieczulenie i inne zabawki?
    Może lizaka? Albo lody? :-)
    Znalazłam super miejsce na pobyt. Studio dla 4 osób cena chyba niezła 200zeta za noc. Zaczynam się nakręcać ;)

    efcia, beates lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 maja 2016, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzien dobry :)
    Tak slonecznie to ja chce zaczynac dzien zawsze :)

    Dziecko moje pisze dzis test probny trzecioklasistow.
    W przyszlym tygodniu oficjalny.
    Boszzzz...jaki on juz jest dorosly...

    ComeToMeBaby, efcia, slash, beates lubią tę wiadomość

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 maja 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry :-)
    Ja zmieniłam lekarza na nfz. Tego co to mnie ani nie badał i tylko przyduszony do muru wypisał skierowanie do laba. Na takiego który jak zobaczył wyniki z laba przepisał coś na bakterie w moczu i zapytał: o, a co dr na to tsh? Jak odpowiedziałam że nic to zapytał czy miałam wcześniej problem z tarczycą (no nie), a następnie wypisał skierowanie do endokrynologa na cito. Ha! Taki lekarz. Choć wcisnęłam się do niego dosłownie na trzy minuty bez terminu wizyty więc przepraszał że dziś nie zdąży mnie przyjąć. Zgodził się mnie przejąć, mimo że przyjmuje raz w tygodniu przez dwie godziny i ma full pacjentek. Oczywiście nie byłabym sobą gdybym w kolejce nie przeprowadziła wywiadu środowiskowego na temat lekarza- potwierdziło się tylko że lekarz super. Zresztą już wcześniej wiedziałam że ten jest super, a tamten to dno i wodorosty - potwierdziła to również kolejka :-) więc cieszę się, że się udało przenieść i załatwić co trzeba.

    Kolejna wizyta ciążowa 31.05. Przetestuję wtedy już całkiem nowego doktora :-) a jeszcze dojdzie prenatalne połówkowe gdzieś, dr mówił że już skierowania nie potrzebuję skoro już u nich robiłam. Tyle że ja nie wiem czy na pewno znów chcę u nich robić, zapytam o to dr w sobotę. Z nią mogę robić konszachty, ciekawe co ona na to.

    Wczoraj byłam z mężem na basenie. Mmmm.... :-) uwielbiam pływać. Stęskniłam się już za wodą. Na basenie nie byłam już dawno. Z obawy o jakieś infekcje zarzuciłam basen przed ivf.Mysle że jakieś 2/3 roku nie byłam już na basenie. Popływałam sobie spokojnie, starałam się nie zmęczyć, testowałam sobie swoją kondycję i okazało się że jest całkiem przyzwoita :-) no, zadowolona jestem.

    efcia, Sabina, beates, Luna76, peppapig lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 maja 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jastra wrote:
    Dzien dobry :)
    Tak slonecznie to ja chce zaczynac dzien zawsze :)

    Dziecko moje pisze dzis test probny trzecioklasistow.
    W przyszlym tygodniu oficjalny.
    Boszzzz...jaki on juz jest dorosly...
    Powodzenia!

    efcia lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 11 maja 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hello,
    Trochę mnie nie było, zgryzoty mnie dopadły i jakoś weny brakowało.
    Kciukasy trzymam jak zawsze :)
    Peppa, mysle ze dacie rade z wakacjami. Dobry filtr dla małego i niech plazuje :)

    Ostatnio chłop cos rzucił zeby zmienić mieszkanie, no rozglądamy sie ale nic ciekawego nie ma. Teraz mieszkamy w kamienicy i wizja bloku z niskim sufitem do nas nie przemawia. Dom nas trochę przeraża, choć znalazłam ofertę, blisko miasta. Mnie kręci, G kręci nosem ze to niby koniec świata ;) a to tylko 5 km od nas, godzina spaceru. Stodole bym miała ;)

    Młody za szybko rośnie, cos do nowego jedzenia podchodzi z rezerwa. Zjada ale niewiele. Chyba banan najbardziej mu podszedł.
    Spacerówkę muszę kupic. Nie przebadam za parasolkami, podoba mi sie jeden cybex ale chciałabym go zobaczyć. Wożę jeszcze gondola sie to juz ostatnie takie spacery. Wczoraj w parku F postanowił ćwiczyć i z wózka wystawały wyprostowane nogi ;)

    Kometa, fajnie ze masz nowego gina :) rozpędziła sie ta twoja ciąża :) jakieś niusy co do płci sa?

    efcia, ComeToMeBaby, beates, peppapig lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 11 maja 2016, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może będą w sobotę. Idę na wizytę priv. Spróbujemy podejrzeć, może się ładnie ustawi.

    beates, Natka_79, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    Ja tam bede w lipcu z Adamem nad morzem. Mam nadzieje, ze nie zezre calej plazy..
    Gabrysia nie omiszkala sprobowac piasku plazowego. Cos ma po mnie bo ja żwir jadlam ;)

    beates, peppapig lubią tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    paszczakin wrote:
    beates- spakowana? gotowa?

    wiesz, ze my tu na forum czesto przed czasem rodzimy.. za to porody bajka ;)
    dadza Ci tam znieczulenie i inne zabawki?


    Chyba wszystko juz mam. Torbe spakuje dziś lub jutro. Tu niewiele do szpitala musze zabrać.
    Szczerze mowiąc to boję się godziny 0 i wciąż nie dociera do mnie , że to juź na dniach.
    Chciałabym znieczulenie , ale zobaczymy jak to będzie.
    Ps. Liczę, źe poród też będę wspominać jak bajkę i to z happy endem :)

    Luna76, ComeToMeBaby, peppapig, Mimbla lubią tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kometa dobry gin to podstawa, będziesz spokojniejsza

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina co u Ciebie ?
    Jak tam Karolek ?

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    slash wrote:
    Gabrysia nie omiszkala sprobowac piasku plazowego. Cos ma po mnie bo ja żwir jadlam ;)


    Zawsze można smoczek do buzi włożyc :)

    krycha.stara lubi tę wiadomość

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka powodzenia w poszukiwaniu nowego lokum. To wbrew pozorom nie jest takie łatwe. Nam to zajęło grubo ponad rok.
    A i tak teraz przydałoby się większe.

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie przerażacie z tymi wózkami. Tyle zachodu z wyborem odpowiedniego a to starcza zaledwie na 5 miesięcy ?!

  • beates Autorytet
    Postów: 1187 3989

    Wysłany: 11 maja 2016, 13:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to se pogadałam :)

    peppapig, krycha.stara lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    a ja byłam wczoraj u gina i nie jest dobrze :-/
    znowu jakaś infekcja, kurna felek!
    pobrała cytologie i antybiogram
    byłam w 26 dc i widziała ciałko żółte bardzo ładne, a szyjka mocno rozpulchniona
    czyli z cyklem ok. jak zwykle, a cionży niet!
    bo już plamię...
    i to tak w skrócie by było...

    kurcze, beates, ale zleciało, Ty już na końcówce :-)

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 11 maja 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni, no weźże zapodawaj jakiś plan OF ;-)

    peppapig lubi tę wiadomość

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ