X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Odpowiedz

Tratatata

Oceń ten wątek:
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sorki laski, zobaczyłam ostatnio,że nie ma Jastry na Porodowce i pomyślałam, że zapomniałam o niej, więc ja po raz kolejny wpisałam... Mea culpa.

  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 5 lipca 2016, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beates jak ten czas pędzi. To juz 5 tyg?
    Wow rosnij zdrowo Kubusiu.

    Sabina jeszcze troszke i bedziesz tulic kruszynkę.

    Dziewczyny ktore mialy do czynienia z osoa. Ztobily sie strupki i niektore zaczynaja odpadac. Smatowac czyms jeszcze?
    Bo takie czerwone plamku zostaja. Mysle ze to pewnie po strupku. Ale boje sie o slady. Czy pielegnowac jakos inaczej teraz skore mslej. Smatowac czyms dodatkowo?

    klz98u696p33kjce.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Slash, to zniknie samo, tylko chroń przed słońcem, żeby się nie przebarwień.

    Reni, slash lubią tę wiadomość

  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 5 lipca 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bry bardzo

    coś nowego?
    Dziobak wieki Cię nie było

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • Dziobak Autorytet
    Postów: 3918 19317

    Wysłany: 5 lipca 2016, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni wrote:
    bry bardzo

    coś nowego?
    Dziobak wieki Cię nie było
    Tryb wakacyjny mam. Jem, pije, tyje. Jest git. ;-)

    krycha.stara, Sabina, Reni, beates lubią tę wiadomość

  • Luna76 Autorytet
    Postów: 834 2927

    Wysłany: 5 lipca 2016, 23:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej
    Tak na koniec dnia... ja już raczej nie będę się udzielać, bo i nie mam z czym...
    Wraz z tą @ kończę starania. Muszę się zdystansować i przekierować swoje myślenie na inne tory.
    Wszystkim Wam starającym się i oczekującym życzę z całego serca powodzenia. Dziękuję, że mogłam czerpać z Waszego doświadczenia, dziękuję również za Wasze wsparcie i kciuki.
    Trzymajcie się!
    P.s. Proszę, nie miejcie mi za złe, że usunę się również z FB.

    Sabina, Reni, ComeToMeBaby, slash, beates, Mimbla lubią tę wiadomość

  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Natka_79 wrote:
    Hello,

    Francesco jeszcze nie ma ząbka, szuka i szuka i nic. Fajnie sie turla i pełza a siedzieć to za długo nie lubi. Starszy znowu chory ;/ juz nawet nie wiem który raz w tym roku...
    Nat Maks ma 5 zębów i 6 ty wychodzi,dwójka prawa. Jak dół dawał się mocno we znaki tak kolejne zeby dużo lżej wychodzą .
    Ciesz sie chwila bo jak zacznie wstawać i próbować chodzić to już oka nie spusci. Maks chodzi przy meblach i z pchaczem plus raczkowanie to mieszanka czyli armagedon. Bo wszędzie sie wciśnie ,ciągle uderza lub upada.

    slash lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 6 lipca 2016, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna wielka szkoda,ze odchodzisz od nas.:-( :-( :-(
    Trzymaj sie tam .

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 6 lipca 2016, 11:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kapturnica wrote:
    Nat Maks ma 5 zębów i 6 ty wychodzi,dwójka prawa. Jak dół dawał się mocno we znaki tak kolejne zeby dużo lżej wychodzą .
    Ciesz sie chwila bo jak zacznie wstawać i próbować chodzić to już oka nie spusci. Maks chodzi przy meblach i z pchaczem plus raczkowanie to mieszanka czyli armagedon. Bo wszędzie sie wciśnie ,ciągle uderza lub upada.
    Zęby w końcu ruszą choc byłam pewna że bedzie juz cos miał :) za to do perfekcji opanował turlanie. Dzis spał niespokojnie bo co chwile musiałam go ratować w nocy jak wcisnął sie w poprzek łóżeczka. I jeszcze podgrzewacz do butli mi sie spalił :/

    Luna, trzymaj sie!!

    Chyba zaraziłam sie od starszego bo paskudnie boli mnie gardło :/

    hGXkp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 6 lipca 2016, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, zycze ci zebys znalazla szczescie i spokoj <3
    Jak zatesknisz, to drzwi sa otwarte, wiesz ;-)

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 lipca 2016, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    Luna <3
    My jesteśmy po maratonie lekarskim. Wczoraj ja z Karolusem dziś Milena. Mimo potwornego zmęczenia jestem szczęśliwa że wszystko dobrze. Po pierwsze - zakończyliśmy leczenie córki. Jest zdrowa! Leki odstawione :) teraz tylko obserwacja. Co za ulga, co za radość :)
    Wczoraj na wizycie tez usłyszałam dobre informacje. Szyjka skrocila się milimetr, wiec wlasciwie nic. Jak tak dalej pójdzie, to syn na duże szanse urodzić się po terminie. Waży już 1600gram i ułożony jest glowkowo :) Wg mojej gin w terminie porodu powinien ważyć ok. 3500gram, czyli jak starsza siostra :)
    To i mnie tyle. Idę spać, no dziś po raz pierwszy miałam bezsenna noc i jestem wykoncxobawykończona

    ComeToMeBaby, kapturnica, moremi, Mimbla, slash, gosia7122, BISCA, Dziobak, malgos741, macduska lubią tę wiadomość

  • Natka_79 Autorytet
    Postów: 1708 7686

    Wysłany: 6 lipca 2016, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina super wieści :) cieszę sie ze wszystko sie dobrze skończyło :) odpoczywaj!!

    Kometa a co u ciebie??

    Sabina, BISCA lubią tę wiadomość

    hGXkp1.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 6 lipca 2016, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, trzymaj się tam, powodzenia- niech ci się tak poukłada jak sobie życzysz <3

    Sabcia- dobre wieści, odpoczywaj bidoku. Waga taka chyba do zaakceptowania na poród, co? :)

    Natka, dzięki że pytasz. Ja od poniedziałku biegam po lekarzach. W poniedziałek oddałam krew dla endokrynologa, potem byłam na usg połówkowym. Wszystko prawidłowe itd, ale Kosmita znowu nie współpracował i nie chciał pokazać buzi. Dostałam zalecenie żeby na następnej wizycie u gina sprawdzić twarz- chodzi o ewentualny rozszczep wargi. A dziś endokrynolog oglądając wynik z usg tarczycy i wyniki z krwi stwierdził że wszystko pięknie, zdrowo i kolorowo i widzimy się po porodzie, dopiero w kwietniu, na kontroli. Tsh mi pięknie odbiło i wróciło na właściwe tory, powiedział więc że tamto niskie było reakcją na ciążę i tak sie często zdarza w pierwszym trymestrze. No to mnie to wszystko cieszy. Jeden temat z głowy ;) Teraz spokój aż do badania krzywej cukrowej... :P

    Sabina, slash, Dobrawa, malgos741, Mimbla lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 6 lipca 2016, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rosnijcie brzuszki rosnijcie.

    Luna badz dzielna. Czasem odreagowanie jest potrzebne.

    Dziewczyny na idace zabki polecam przy marudingu posmarowac lekko cytryna. Dziala cuda.palec po cytrynie i na dziaselka. GAbrysi lepiej pomaga niz wszystkie masci razrm wzięte.

    BISCA lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • Reni Autorytet
    Postów: 18654 92010

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzień dobry lejdis
    co tam mamy na tapecie?

    chyba muszę rzucić pracę, bo jestem zarobiona :-/

    BISCA, slash lubią tę wiadomość

    2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! graphics-bees-482908.gifdqpri09ky14nbyvi.png
  • slash Autorytet
    Postów: 3192 6436

    Wysłany: 7 lipca 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reni nie wyrabiasz ? ;)

    Reni lubi tę wiadomość

    klz98u696p33kjce.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Piatunio! Wstawać!
    Zapowiada się piękny dzień. Dziś jadę do pracy, są imieniny szefowej, będzie kebab ;)

    kapturnica, macduska, beates, BISCA lubią tę wiadomość

  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 8 lipca 2016, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sabina wrote:
    Dzień dobry!
    Piatunio! Wstawać!
    Zapowiada się piękny dzień. Dziś jadę do pracy, są imieniny szefowej, będzie kebab ;)


    Bry
    U nas kebab wczoraj był, na obiad ;) Miałam od dawna chętkę, wczoraj nie wytrzymałam.
    Luna powodzenia, niech Ci się wszystko poukłada.
    Miłego piątku :)

    kapturnica, beates, Sabina, BISCA lubią tę wiadomość

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • kapturnica Autorytet
    Postów: 23854 63939

    Wysłany: 8 lipca 2016, 09:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bryyyy. Sandra zmien podpis na ktosie :-)

    Sabina lubi tę wiadomość

    V8GJp2.pngZtiMp1.png
  • BISCA Autorytet
    Postów: 4158 20980

    Wysłany: 8 lipca 2016, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bry, piatunio, piatunio, piatunio !

    Musze poszukac nowego awatara

    ijpbdf9hohkdu6ur.png
‹‹ 91 92 93 94 95
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ