Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Zarejestruj się - śledzenie płodności zwiększa szanse na ciążę
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Dziobak
Autorytet
19300

Wysłany: 5 lipca 2016, 13:33
Cytuj | (0) | Zgłoś
Sorki laski, zobaczyłam ostatnio,że nie ma Jastry na Porodowce i pomyślałam, że zapomniałam o niej, więc ja po raz kolejny wpisałam... Mea culpa.

li-70839.png

slash
Autorytet
6436

Wysłany: 5 lipca 2016, 13:34
Cytuj | (0) | Zgłoś
Beates jak ten czas pędzi. To juz 5 tyg?
Wow rosnij zdrowo Kubusiu.

Sabina jeszcze troszke i bedziesz tulic kruszynkę.

Dziewczyny ktore mialy do czynienia z osoa. Ztobily sie strupki i niektore zaczynaja odpadac. Smatowac czyms jeszcze?
Bo takie czerwone plamku zostaja. Mysle ze to pewnie po strupku. Ale boje sie o slady. Czy pielegnowac jakos inaczej teraz skore mslej. Smatowac czyms dodatkowo?

li-71010.png

klz98u696p33kjce.png

Dziobak
Autorytet
19300

Wysłany: 5 lipca 2016, 14:00
Cytuj | (2) | Zgłoś
Slash, to zniknie samo, tylko chroń przed słońcem, żeby się nie przebarwień.

Reni, slash lubią tę wiadomość

li-70839.png

Reni
Moderator Forum
91673

Wysłany: 5 lipca 2016, 14:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
bry bardzo

coś nowego?
Dziobak wieki Cię nie było

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gif83955d0741.png

Dziobak
Autorytet
19300

Wysłany: 5 lipca 2016, 15:22
Cytuj | (4) | Zgłoś
Reni napisała:
bry bardzo

coś nowego?
Dziobak wieki Cię nie było
Tryb wakacyjny mam. Jem, pije, tyje. Jest git. ;-)

krycha.stara, Sabina, Reni, beates lubią tę wiadomość

li-70839.png

Luna76
Autorytet
2927

Wysłany: 5 lipca 2016, 23:49
Cytuj | (6) | Zgłoś
Hej
Tak na koniec dnia... ja już raczej nie będę się udzielać, bo i nie mam z czym...
Wraz z tą @ kończę starania. Muszę się zdystansować i przekierować swoje myślenie na inne tory.
Wszystkim Wam starającym się i oczekującym życzę z całego serca powodzenia. Dziękuję, że mogłam czerpać z Waszego doświadczenia, dziękuję również za Wasze wsparcie i kciuki.
Trzymajcie się!
P.s. Proszę, nie miejcie mi za złe, że usunę się również z FB.

Sabina, Reni, ComeToMeBaby, slash, beates, Mimbla lubią tę wiadomość

kapturnica
Autorytet
63896

Wysłany: 6 lipca 2016, 10:12
Cytuj | (1) | Zgłoś
Natka_79 napisała:
Hello,

Francesco jeszcze nie ma ząbka, szuka i szuka i nic. Fajnie sie turla i pełza a siedzieć to za długo nie lubi. Starszy znowu chory ;/ juz nawet nie wiem który raz w tym roku...
Nat Maks ma 5 zębów i 6 ty wychodzi,dwójka prawa. Jak dół dawał się mocno we znaki tak kolejne zeby dużo lżej wychodzą .
Ciesz sie chwila bo jak zacznie wstawać i próbować chodzić to już oka nie spusci. Maks chodzi przy meblach i z pchaczem plus raczkowanie to mieszanka czyli armagedon. Bo wszędzie sie wciśnie ,ciągle uderza lub upada.

slash lubi tę wiadomość

V8GJp2.pngZtiMp1.png

kapturnica
Autorytet
63896

Wysłany: 6 lipca 2016, 10:12
Cytuj | (0) | Zgłoś
Luna wielka szkoda,ze odchodzisz od nas.:-( :-( :-(
Trzymaj sie tam .

V8GJp2.pngZtiMp1.png

Natka_79
Autorytet
7681

Wysłany: 6 lipca 2016, 11:00
Cytuj | (0) | Zgłoś
kapturnica napisała:
Nat Maks ma 5 zębów i 6 ty wychodzi,dwójka prawa. Jak dół dawał się mocno we znaki tak kolejne zeby dużo lżej wychodzą .
Ciesz sie chwila bo jak zacznie wstawać i próbować chodzić to już oka nie spusci. Maks chodzi przy meblach i z pchaczem plus raczkowanie to mieszanka czyli armagedon. Bo wszędzie sie wciśnie ,ciągle uderza lub upada.
Zęby w końcu ruszą choc byłam pewna że bedzie juz cos miał :) za to do perfekcji opanował turlanie. Dzis spał niespokojnie bo co chwile musiałam go ratować w nocy jak wcisnął sie w poprzek łóżeczka. I jeszcze podgrzewacz do butli mi sie spalił :/

Luna, trzymaj sie!!

Chyba zaraziłam sie od starszego bo paskudnie boli mnie gardło :/

hGXkp1.png

BISCA
Autorytet
20979

Wysłany: 6 lipca 2016, 13:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Luna, zycze ci zebys znalazla szczescie i spokoj <3
Jak zatesknisz, to drzwi sa otwarte, wiesz ;-)

ijpbdf9hohkdu6ur.png

[konto usunięte]

Wysłany: 6 lipca 2016, 15:35
Cytuj | (10) | Zgłoś
Witam
Luna <3
My jesteśmy po maratonie lekarskim. Wczoraj ja z Karolusem dziś Milena. Mimo potwornego zmęczenia jestem szczęśliwa że wszystko dobrze. Po pierwsze - zakończyliśmy leczenie córki. Jest zdrowa! Leki odstawione :) teraz tylko obserwacja. Co za ulga, co za radość :)
Wczoraj na wizycie tez usłyszałam dobre informacje. Szyjka skrocila się milimetr, wiec wlasciwie nic. Jak tak dalej pójdzie, to syn na duże szanse urodzić się po terminie. Waży już 1600gram i ułożony jest glowkowo :) Wg mojej gin w terminie porodu powinien ważyć ok. 3500gram, czyli jak starsza siostra :)
To i mnie tyle. Idę spać, no dziś po raz pierwszy miałam bezsenna noc i jestem wykoncxobawykończona

ComeToMeBaby, kapturnica, moremi, Mimbla, slash, gosia7122, BISCA, Dziobak, malgos741, macduska lubią tę wiadomość

Natka_79
Autorytet
7681

Wysłany: 6 lipca 2016, 15:55
Cytuj | (2) | Zgłoś
Sabina super wieści :) cieszę sie ze wszystko sie dobrze skończyło :) odpoczywaj!!

Kometa a co u ciebie??

Sabina, BISCA lubią tę wiadomość

hGXkp1.png

ComeToMeBaby
Autorytet
36982

Wysłany: 6 lipca 2016, 16:39
Cytuj | (5) | Zgłoś
Luna, trzymaj się tam, powodzenia- niech ci się tak poukłada jak sobie życzysz <3

Sabcia- dobre wieści, odpoczywaj bidoku. Waga taka chyba do zaakceptowania na poród, co? :)

Natka, dzięki że pytasz. Ja od poniedziałku biegam po lekarzach. W poniedziałek oddałam krew dla endokrynologa, potem byłam na usg połówkowym. Wszystko prawidłowe itd, ale Kosmita znowu nie współpracował i nie chciał pokazać buzi. Dostałam zalecenie żeby na następnej wizycie u gina sprawdzić twarz- chodzi o ewentualny rozszczep wargi. A dziś endokrynolog oglądając wynik z usg tarczycy i wyniki z krwi stwierdził że wszystko pięknie, zdrowo i kolorowo i widzimy się po porodzie, dopiero w kwietniu, na kontroli. Tsh mi pięknie odbiło i wróciło na właściwe tory, powiedział więc że tamto niskie było reakcją na ciążę i tak sie często zdarza w pierwszym trymestrze. No to mnie to wszystko cieszy. Jeden temat z głowy ;) Teraz spokój aż do badania krzywej cukrowej... :P

Sabina, slash, Dobrawa, malgos741, Mimbla lubią tę wiadomość

Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
c5e015d88e.png

slash
Autorytet
6436

Wysłany: 6 lipca 2016, 21:07
Cytuj | (1) | Zgłoś
Rosnijcie brzuszki rosnijcie.

Luna badz dzielna. Czasem odreagowanie jest potrzebne.

Dziewczyny na idace zabki polecam przy marudingu posmarowac lekko cytryna. Dziala cuda.palec po cytrynie i na dziaselka. GAbrysi lepiej pomaga niz wszystkie masci razrm wzięte.

BISCA lubi tę wiadomość

li-71010.png

klz98u696p33kjce.png

Reni
Moderator Forum
91673

Wysłany: 7 lipca 2016, 11:09
Cytuj | (2) | Zgłoś
dzień dobry lejdis
co tam mamy na tapecie?

chyba muszę rzucić pracę, bo jestem zarobiona :-/

BISCA, slash lubią tę wiadomość

2 IUI, 4 IVF ICSI. 70 cs..Naturalsik!!! Mamy Dziedzica! animal-graphics-bees-470202.gif83955d0741.png

slash
Autorytet
6436

Wysłany: 7 lipca 2016, 20:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
Reni nie wyrabiasz ? ;)

Reni lubi tę wiadomość

li-71010.png

klz98u696p33kjce.png

[konto usunięte]

Wysłany: 8 lipca 2016, 07:00
Cytuj | (4) | Zgłoś
Dzień dobry!
Piatunio! Wstawać!
Zapowiada się piękny dzień. Dziś jadę do pracy, są imieniny szefowej, będzie kebab ;)

kapturnica, macduska, beates, BISCA lubią tę wiadomość

sandra80
Autorytet
7742

Wysłany: 8 lipca 2016, 08:50
Cytuj | (4) | Zgłoś
Sabina napisała:
Dzień dobry!
Piatunio! Wstawać!
Zapowiada się piękny dzień. Dziś jadę do pracy, są imieniny szefowej, będzie kebab ;)

Bry
U nas kebab wczoraj był, na obiad ;) Miałam od dawna chętkę, wczoraj nie wytrzymałam.
Luna powodzenia, niech Ci się wszystko poukłada.
Miłego piątku :)

kapturnica, beates, Sabina, BISCA lubią tę wiadomość

gann9jcgo804inbp.png

1lxlm6r.png

sandra80
"Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"

kapturnica
Autorytet
63896

Wysłany: 8 lipca 2016, 09:39
Cytuj | (1) | Zgłoś
Bryyyy. Sandra zmien podpis na ktosie :-)

Sabina lubi tę wiadomość

V8GJp2.pngZtiMp1.png

BISCA
Autorytet
20979

Wysłany: 8 lipca 2016, 11:32
Cytuj | (0) | Zgłoś
Bry, piatunio, piatunio, piatunio !

Musze poszukac nowego awatara

ijpbdf9hohkdu6ur.png

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)