X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.

    mila82, One, Cherry78, Rudzik1, Marmis, Pola84, Megi-x, Sywi, Virginia, Zuza6, Mayu85, parviflora, Zocha, Mania12, sandzu lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    Hej! Jeju jak cudnie się czyta takie wpisy i mimo, że jestem przekonana do AZ to jeszcze bardziej utwierdza mnie to w tym przekonaniu. Moje pytanie - dlaczego przeniosłaś się z Gamety Rzgów do Gdyni? Tez leczę się w Rzgowie, czekam na zarodeczek - co prawda dopiero w pn złożyliśmy wniosek. Jakie informacje na temat dawców Ci udostępniono? Czy dostałaś informacje np. Na temat wieku?
    W Gamecie w Rzgowie miałam procedury z Kd. Podczas całego cyklu starań (4 procedury) miałam łącznie 9 zarodków i procedura ta nie przyniosła efektu (jedyna ciąża zatrzymana w 8 tygodniu) wówczas mój lekarz, dr Połać, zaproponował mi AZ. W Gdyni właśnie, ponieważ wg niego klinika ma najlepsze zarodki. Upadłam się by jednak pierwszy et w ramach AZ mieć w Rzgowie. Et się nie udał, ale zarodek był pewnie słaby (3BC,wiadomo)i wtedy już wiedziałam, ze Gdynia. Czekał tam na mnie zarodek 4AA, z którego mam córkę i rodzeństwo 2AA. W tym roku w lutym miałam et, ciąża utrzymała się do 10 tygodnia. Teraz mam kolejne 2 zarodki oczekujące na fet. To będzie transfer 13 zarodka, ale moja droga widocznie tak musiała wyglądać ;) Kd, skuteczne bardzo, w moim przypadku okazało się totalnym fuck up’em. Ale nie mogłam mieć wtedy tej wiedzy, jaką mam dziś. Pytaj o wszystko, Powodzenia :)

    Mila-przyjęte

    _olinka123, Zuza6 lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • mila82 Autorytet
    Postów: 1328 647

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.
    Cudowny widok aż łezka mi poleciała 😘

    2xIUI
    styczeń 2019(Imsi - 2 blastki-4AA,4BA)-PGS -Transfer blastki :(
    czerwiec 2019(Imsi - 2 blastki)-Transfer blastki 4BA :(-poronienie 8 tydz.
    Transfer blastki 3BB :(
    luty 2020 pobrano 13 oocytów-są 4 blastocysty - PGS)- 1 zdrowy zarodek , transfer :(
    4IVF - 9 komórek ( transfer 3 dniowca :( , 3 ❄❄❄, 4AA,4AA,3AA))
    Czynnik męski-translokacja (3,7)
    Niedoczynność tarczycy
    Wysoka prolaktyna
    Trombofilia - ok
    Ana - dodatnie
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    W Gamecie w Rzgowie miałam procedury z Kd. Podczas całego cyklu starań (4 procedury) miałam łącznie 9 zarodków i procedura ta nie przyniosła efektu (jedyna ciąża zatrzymana w 8 tygodniu) wówczas mój lekarz, dr Połać, zaproponował mi AZ. W Gdyni właśnie, ponieważ wg niego klinika ma najlepsze zarodki. Upadłam się by jednak pierwszy et w ramach AZ mieć w Rzgowie. Et się nie udał, ale zarodek był pewnie słaby (3BC,wiadomo)i wtedy już wiedziałam, ze Gdynia. Czekał tam na mnie zarodek 4AA, z którego mam córkę i rodzeństwo 2AA. W tym roku w lutym miałam et, ciąża utrzymała się do 10 tygodnia. Teraz mam kolejne 2 zarodki oczekujące na fet. To będzie transfer 13 zarodka, ale moja droga widocznie tak musiała wyglądać ;) Kd, skuteczne bardzo, w moim przypadku okazało się totalnym fuck up’em. Ale nie mogłam mieć wtedy tej wiedzy, jaką mam dziś. Pytaj o wszystko, Powodzenia :)

    Mila-przyjęte

    Też jestem u dr Poł....cia :) jak dopytywałam o KD to zasugerował od razu AZ. A ile czekałaś na zarodek w Rzgowie i Gdyni? Chociaż to się pewnie zmienia z dnia na dzień.

  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maggi wrote:
    Fizycznie dobrze, psychicznie różnie, ale od dwóch trzech dni zaczynam się zajmować różnymi rzeczami. Siły dodaje mi opracowywanie dalszego planu.
    A Ty jak się trzymasz?
    Dokładnie tak samo, psychicznie łatwo nie jest ale fakt, ze są jeszcze szanse i inne drogi do wykorzystania faktycznie pomaga w tej walce. ✊🏻💗

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2523 3381

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 13:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.

    Elfia ale cudo ❤️😍😍

    Jeżeli chodzi o adopcje społeczna jest tak jak piszesz my jesteśmy w trakcie procedury adopcyjnej na pierwszym spotkaniu usłyszeliśmy że nie ma dzieci zdrowych do adopcji każde ma jakieś deficyty większe bądź mniejsze cała procedura trwa kilka lat dlatego już teraz zdecydowaliśmy się na nią nie wiemy w jakiej sytuacji będziemy za cztery lata a chcemy otworzy sobie także tę furtkę a życie zweryfikuje.

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    W Gamecie w Rzgowie miałam procedury z Kd. Podczas całego cyklu starań (4 procedury) miałam łącznie 9 zarodków i procedura ta nie przyniosła efektu (jedyna ciąża zatrzymana w 8 tygodniu) wówczas mój lekarz, dr Połać, zaproponował mi AZ. W Gdyni właśnie, ponieważ wg niego klinika ma najlepsze zarodki. Upadłam się by jednak pierwszy et w ramach AZ mieć w Rzgowie. Et się nie udał, ale zarodek był pewnie słaby (3BC,wiadomo)i wtedy już wiedziałam, ze Gdynia. Czekał tam na mnie zarodek 4AA, z którego mam córkę i rodzeństwo 2AA. W tym roku w lutym miałam et, ciąża utrzymała się do 10 tygodnia. Teraz mam kolejne 2 zarodki oczekujące na fet. To będzie transfer 13 zarodka, ale moja droga widocznie tak musiała wyglądać ;) Kd, skuteczne bardzo, w moim przypadku okazało się totalnym fuck up’em. Ale nie mogłam mieć wtedy tej wiedzy, jaką mam dziś. Pytaj o wszystko, Powodzenia :)

    Mila-przyjęte
    I jeszcze jedno - jakie i formacje są ujawniane przy adopcji opórcz grupy krwi i cech fenotypowym? Wiemy w jakim wieku byli rodzice - dawcy?

  • Pola84 Autorytet
    Postów: 467 624

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.
    Piękny widok 😍 mój wstydzioch z AZ póki co nawet tak nie chce zapozować 😉
    Podpisuję się obiema rękami pod tym co napisała Elfia... adopcje społeczną też rozważaliśmy i przeraziły nas procedury i czas oczekiwania na dzieciątko... a teraz noszę pod sercem małego piłkarza i tej decyzji nie zamieniłabym na żadną inną🙂

    Sywi, Virginia, Zuza6, Maggi, tolerancyjna lubią tę wiadomość

    url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki/dzieciece]202011121762.png[/url]

    cztery lata starań
    Amh 0.33
    14.03. FET AZ
    6dpt II kreski
    7dpt beta 21
    9dpt beta 71☺
    11 dpt beta 249 💪
    14 dpt jest pęcherzyk 😍
    10 kwietnia wizyta ❤ 🙏
    19 maja prenatalne zdrowy chłopak 💕
    16 lipca połówkowe - syn ❤
    12.11.2020 53cm szczęścia i 2720g doskonałości 💞
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.
    Ale cudo😻😻😻

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    parviflora wrote:
    Hej, my też rozważamy AZ bo jestesmy po 2 nieudanych IVF - dwa nieudane transfery i brak ❄️. Mój mąż bardzo się obwiniał bo początkowo było stwierdzone, że problem leży po stronie męskiej. Zaczęliśmy myśleć o dawstwie ale trochę źle się czułam z tą myślą, że się poddamy a może jest jakaś szansa i że zarodek byłby z mojej gamety a męża nie ale na ostatniej wizycie dowiedzieliśmy się, że moje komórki też są problemem w związku z tym nie da się do końca stwierdzić który materiał genetyczny zawodzi bo zarodki nie dotrzymują do 5 doby i rozwijają się za szybko. Za 2 tygodnie mamy wizytę u embriologa i wtedy ostatecznie podejmiemy decyzję czy będziemy próbować 3 raz na własnych gametach czy AZ. Wykluczamy raczej KD i dawstwo nasienia bo i u mnie i u męża jest problem więc takie rozwiązanie też nie wiadomo czy by się u nas sprawdziło. Dużo rozmawialiśmy z mężem i mąż od razu mówił, że On nie ma żadnego problemu żeby skorzystać z AZ bo walczymy już ponad 4,5 roku i jeśli 3 procedura ma małe szanse powodzenia to chyba już wolimy spróbować AZ bo przecież dziecko będzie nasze. Wiadomo decyzja jest bardzo trudna i chyba mi było się z nią trudniej pogodzić niż mężowi ale ważne żeby się wspierać i dać sobie czas jeśli jest taka potrzeba żeby nie dać się zwariować i być ze sobą blisko. Trzymam za Ciebie kciuki wspierajcie się z mężem i nie poddawajcie się ✊🤗
    Dawstwo gamet z obu stron to właśnie takie trochę AZ. Z tym, że kosztuje jak procedura z Kd, czyli spore pieniądze. AZ to opcja tańsza. Wszystkiego dobrego!!

    18’córka❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    I jeszcze jedno - jakie i formacje są ujawniane przy adopcji opórcz grupy krwi i cech fenotypowym? Wiemy w jakim wieku byli rodzice - dawcy?
    AZ w Polsce jest procesem anonimowym i obostrzenia z tym związane są jasne. Dlatego o dawcach wiesz praktycznie nic-grupy krwi, fenotyp. Ustawa mówi o tym, aby dobierać zarodki pod ww kątem a także by adoptowany zarodek trafił do pary mieszkającej w innym rejonie kraju, niż dawcy. Z doświadczenia i tego, co dziewczyny piszą na forum, wiadomo, że kliniki różnie do tego podchodzą. W Gamecie nie dowiesz się w zasadzie nic ponad to, co wyżej. Ale gdy będąc w ciąży robiłam test Nifty, klinika bez problemu ujawniła wiek dawczyni w dniu punkcji, konieczny do przeprowadzenia testu.

    _olinka123 lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mieliśmy wgląd do wieku obu rodziców biologicznych. Dodatkowo dostałam tak jak one dokładną datę urodzenia dawczyni i datę pobrania komórek jajowych, potrzebne do przeprowadzenia badań prenatalnych i testu podwójnego. Nie robiłam NIFTY, bo usg genetyczne i test pappa wykazał bardzo niskie ryzyka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 sierpnia 2020, 15:27

    _olinka123, tolerancyjna lubią tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja, piszę to by nie wystraszyć dziewczyn, robiłam Nifty bo niewiele wiedziałam o dawcach (oprócz tego, ze mieli oboje prawidłowe kariotypy) i chcąc oszczędzić stresu przy Pappa od razu zdecydowałam na Nifty. W moim przypadku wiek, 39lat, po teście Pappa od razu byłby głównym czynnikiem to wykonania amniopunkcji. Później gdy dowiedziałam się, że dawczyni zarodka w dniu punkcji miała 36 lat, utwierdziłam się w przekonaniu, ze Pappa spowodowałby u mnie zawał za zawałem ;)

    ElfiaKsiężniczka lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Dawstwo gamet z obu stron to właśnie takie trochę AZ. Z tym, że kosztuje jak procedura z Kd, czyli spore pieniądze. AZ to opcja tańsza. Wszystkiego dobrego!!
    Miałam na myśli KD lub dawstwo nasienia ale zarówno u męża jak i u mnie jest problem więc myślę, że AZ to pewniejsza opcja :) Twoja historia dodaje otuchy i sił żeby walczyć bo mam nadzieję, że gdzieś tam czeka też na mnie ten zarodeczek:)

    One, Ewuszek, Cherry78 lubią tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • parviflora Autorytet
    Postów: 2501 3422

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    To na zachętę wrzucam wam tu zdjęcie naszej 1,5 kg kluseczki. Wczoraj wstydzioszek zaslaniala buzię rączkami

    6d59a90ed71a.jpg

    Rozpiera nas takie szczęście. Jeszcze paręnaście lat temu nie byłoby możliwości dla mnie poczuć te cudowne kopniaczki i przeżyć właśnie ten stan, który jest taki wyjątkowy.

    Tak jak One napisała, adopcja społeczna w Polsce to okropnie ciężki temat i czasem pusty śmiech ogarnia... Oczywiście pewne procedury są ważne i potrzebne, ale to powinno być ujednolicone we wszystkich OA. Podchodząc do az, to my decydujemy jak nasza ciąża przebiega, jesteśmy często pod opieką najlepszych lekarzy od samego początku i robimy wszystko, żeby maluszkowi zapewnić jak najlepszy start w życiu. W adopcji społecznej jedno z początkowych pytań jest jakie choroby jesteśmy w stanie zaakceptować u adoptowanego dziecka. A często są to nie tylko widoczne choroby, ale skrzywdzenie psychiczne.
    Elfia, jaka cudna Kruszynka ! ♥️

    Starania od 02.2016
    2019 - 3x IUI
    2020 - 3x IMSI, 3x ET 3 dniowych zarodków - beta 0, brak ❄️
    2021 - ruszamy po AZ
    - 17.02 - FET 4BB - poronienie zatrzymane 10.04👼
    - 26.06 - FET 4BA - beta <0.2
    - 22.09 - FET 3AA - 12 dpt beta 4.3 - cb
    2022
    -11.04 - FET 4AB🍀
    7dpt - II, 9dpt - beta 38.8, 11dpt - beta 102, 14dpt - beta 275
    28dpt-❤️
    30dpt-CRL 8,2 mm
    23.05-8t2d CRL 1,85 cm🥰
    31.05-9t4d CRL 2,79 cm i 💓 185/min
    06.06-10t5d CRL 3,81cm i 💓 178/min
    20.06-12t5d usg prenatalne- CRL 5,51 cm i 💓160/min + papp-a niskie ryzyka
    11.07-15t5d - 126 g naszego Szczęścia i 💓 150/min
    22.07-17t2d - 181 g i 💓 140/min - dziewczynka👧
    18.08-21t1d usg połówkowe- 369 g i 💓 138/min
    12.09-24t5d- 700 g
    13.10-29t1d- 1369g
    10.11-33t1d- 2100g
    28.11-35t5d- 2700g
    08.12-36t4d- 3000g
    19.12- 38+1, nasza córeczka przyszła na świat -3,030 kg, 51cm😍

    Czekamy na drugiego Maluszka😌Naturalny cud - TP 03.06.2024☺️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 6 sierpnia 2020, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem już po rozmowie z psycholog odnośnie AZ. Wizyta odbyła się online. Ogólnie wrażenia pozytywne, po rozmowie mam parę rzeczy do przemyślenia.
    Zapisałam się już do lekarza na 18.08 i zobaczymy co dalej😊

    Cherry78, parviflora, _olinka123, Virginia, iwonkja, ElfiaKsiężniczka lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Dziewczyny jestem już po rozmowie z psycholog odnośnie AZ. Wizyta odbyła się online. Ogólnie wrażenia pozytywne, po rozmowie mam parę rzeczy do przemyślenia.
    Zapisałam się już do lekarza na 18.08 i zobaczymy co dalej😊
    Ja zadnej rozmowy nie mialam , sama musialam sobie poukladac wszystko , poczytac przejrzec internet 😔

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Dziewczyny jestem już po rozmowie z psycholog odnośnie AZ. Wizyta odbyła się online. Ogólnie wrażenia pozytywne, po rozmowie mam parę rzeczy do przemyślenia.
    Zapisałam się już do lekarza na 18.08 i zobaczymy co dalej😊

    Widzę, ze leczysz się w Gamecie. Mogę zapytać, w której?

  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mayu85 wrote:
    Ja zadnej rozmowy nie mialam , sama musialam sobie poukladac wszystko , poczytac przejrzec internet 😔
    Ja też pierwszy raz miałam taką rozmowę, jak byłam w invicta to nawet nie zaproponowano rozmowy z psychologiem😒 A Ty w jakiej klinice podchodzisz?

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    Widzę, ze leczysz się w Gamecie. Mogę zapytać, w której?
    W Gdyńskiej Gamecie i póki co mogę polecić z czystym sumieniem😊

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ