X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Ja też pierwszy raz miałam taką rozmowę, jak byłam w invicta to nawet nie zaproponowano rozmowy z psychologiem😒 A Ty w jakiej klinice podchodzisz?
    Invimed wrocław ,teraz w oczekiwaniu na podejscie nr dwa do az ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 sierpnia 2020, 16:50

    Sywi, Virginia, mila82 lubią tę wiadomość

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 7 sierpnia 2020, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    W Gdyńskiej Gamecie i póki co mogę polecić z czystym sumieniem😊

    Kochana, a jak to wyglada czasowo w Gdyni? Macie już zarodeczek czy dopiero złożyliście wniosek? Mówili Wam jaki jest standardowy czas oczekiwania?

  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 00:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    Kochana, a jak to wyglada czasowo w Gdyni? Macie już zarodeczek czy dopiero złożyliście wniosek? Mówili Wam jaki jest standardowy czas oczekiwania?
    Powiedziano Nam, że standardowy czas oczekiwania to od 2 do 6 miesięcy. My mieliśmy dobór w niecały tydzień😊 Czekają na Nas 4 zarodki od jednej pary,więc Nam się poszczęściło😊 ja kontaktowałak się z Panią Joanną Głowacką i to dzięki niej udało się tak szybko znaleźć dobór zarodków.

    _olinka123 lubi tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 8 sierpnia 2020, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Powiedziano Nam, że standardowy czas oczekiwania to od 2 do 6 miesięcy. My mieliśmy dobór w niecały tydzień😊 Czekają na Nas 4 zarodki od jednej pary,więc Nam się poszczęściło😊 ja kontaktowałak się z Panią Joanną Głowacką i to dzięki niej udało się tak szybko znaleźć dobór zarodków.

    Suuuuper! Z niecierpliwością czekam na swojego malucha/maluchy, chociaż przede mną 2 miesiące na dipherelinie i histeroskopia, ale lżej byłoby mi żyć ze świadomością, że ktoś tam już na mnie czeeeeka :)

    Sywi lubi tę wiadomość

  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 10:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Powiedziano Nam, że standardowy czas oczekiwania to od 2 do 6 miesięcy. My mieliśmy dobór w niecały tydzień😊 Czekają na Nas 4 zarodki od jednej pary,więc Nam się poszczęściło😊 ja kontaktowałak się z Panią Joanną Głowacką i to dzięki niej udało się tak szybko znaleźć dobór zarodków.

    A kiedy podchodzisz do kriotransferu? :)

  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 11 sierpnia 2020, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    A kiedy podchodzisz do kriotransferu? :)
    Jeszcze nie wiem, 18.08 mam wizytę i dowiem się coś więcej😊

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • nowinka80 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć dziewczyny , mam nadzieje ze mi pomożecie. zdecydowaliśmy sie z meżem na adopcje zarodka.
    i tu moje pytanie jaka ilośc zarodków jest w takiej proceduze standardem....w jednej z klinik zaproponowali nam 1 zarodek klasy 2BB, liczylismy na wiecej i niewiem czy sie decydowac czy poczekac na ille, lubz zmienic klinikę???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2020, 17:43

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowinka80 wrote:
    cześć dziewczyny , mam nadzieje ze mi pomożecie. zdecydowaliśmy sie z meżem na adopcje zarodka.
    i tu moje pytanie jaka ilośc zarodków jest w takiej proceduze standardem....w jednej z klinik zaproponowali nam 1 zarodek klasy 2BB, liczylismy na wiecej i niewiem czy sie decydowac czy poczekac na ille, lubz zmienic klinikę???

    zależy od fenotypu i grup krwi waszych i dawców.
    Ja miałam do wyboru 2 zarodki od 1 pary troszkę lepiej dobranych pod względem grupy krwi lub 4 zarodki od innej pary, gdzie nie było zgodności tylko w czynniku Rh (my mamy oboje -) i dawczyni była młodsza . Zdecydowaliśmy się na 4 mrozaczki
    Dużo też może zależy od polityki kliniki 🤷
    A skąd jesteście? Może warto w innych klinikach popytać

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 sierpnia 2020, 18:07

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nowinka80 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    zależy od fenotypu i grup krwi waszych i dawców.
    Ja miałam do wyboru 2 zarodki od 1 pary troszkę lepiej dobranych pod względem grupy krwi lub 4 zarodki od innej pary, gdzie nie było zgodności tylko w czynniku Rh (my mamy oboje -) i dawczyni była młodsza . Zdecydowaliśmy się na 4 mrozaczki
    Dużo też może zależy od polityki kliniki 🤷
    A skąd jesteście? Może warto w innych klinikach popytać
    jesteśmy z Lublin, wiec troche jestesmy ograniczeni, zatanawiam sie jeszcze nad Bocianem w Białymstoku,lub moze Novum Warszawa ale NOVUM nietóre dziwczyny pisały ze ida teraz na ilośc a nie na jakośc...a Ty gdzie podchodziłaś???

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowinka80 wrote:
    jesteśmy z Lublin, wiec troche jestesmy ograniczeni, zatanawiam sie jeszcze nad Bocianem w Białymstoku,lub moze Novum Warszawa ale NOVUM nietóre dziwczyny pisały ze ida teraz na ilośc a nie na jakośc...a Ty gdzie podchodziłaś???

    ja Artvimed w Krakowie. Jedna z najtańszych procedur tego typu w Polsce. Płaci się tylko za transfer (1500) i wizyty przygotowujące (pierwsza wizyta w klinice 180, kolejne 120) no i wiadomo leki do transferu i dodatki są ekstra płatne. Zarodków dostaje się tyle ile do adopcji oddała dana para, więc od razu wiadomo czy można się nastawiac na ewentualne rodzeństwo.

    W bocianie w Białymstoku jedna dziewczyna - Zuza miała bardzo nieprzyjemna sytuację, brak informacji o klasie zarodków, problem z wydaniem dokumentacji. Dziewczyna od lutego o swoją kartoteke walczy...

    W Białymstoku jest jeszcze Kriobank.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • nowinka80 Znajoma
    Postów: 17 2

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    ja Artvimed w Krakowie. Jedna z najtańszych procedur tego typu w Polsce. Płaci się tylko za transfer (1500) i wizyty przygotowujące (pierwsza wizyta w klinice 180, kolejne 120) no i wiadomo leki do transferu i dodatki są ekstra płatne. Zarodków dostaje się tyle ile do adopcji oddała dana para, więc od razu wiadomo czy można się nastawiac na ewentualne rodzeństwo.

    W bocianie w Białymstoku jedna dziewczyna - Zuza miała bardzo nieprzyjemna sytuację, brak informacji o klasie zarodków, problem z wydaniem dokumentacji. Dziewczyna od lutego o swoją kartoteke walczy...

    W Białymstoku jest jeszcze Kriobank.
    czy mogę priv??

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowinka80 wrote:
    czy mogę priv??
    pewnie 😊

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowinka80 wrote:
    czy mogę priv??
    Ja ze swojego doświadczenia odradzam AZ w Bocian Białystok. Uważam, że warto przejechać pół Polski po szczęśliwy zarodek. Polecam Kraków Artvimed i Gameta w Gdyni. Nie ma dużo wizyt w klinice przy AZ.

    Ewuszek, One lubią tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Ja ze swojego doświadczenia odradzam AZ w Bocian Białystok. Uważam, że warto przejechać pół Polski po szczęśliwy zarodek. Polecam Kraków Artvimed i Gameta w Gdyni. Nie ma dużo wizyt w klinice przy AZ.

    hej, dawno się nie odzywalas. Udało się w końcu odzyskać dokumenty?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elfia dziękuję za wsparcie i kibicowanie.
    Sprawa z dokumentami zakończona.

  • kasiek2620 Autorytet
    Postów: 3378 6452

    Wysłany: 13 sierpnia 2020, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny !
    Dołączę do Was jeśli pozwolicie. Jutro przeczytam wątek,bo jestem zainteresowana ale dziś praca,praca ,praca.
    Przez dłuższy czas zastanawialiśmy sie nad AZ lun AK. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na AK ale dziś potężny cios,bo okazało się że strasznie pogorszyło nam sie przez rok nasienie.DFI 42% arok temu 18% :-( Dlatego nie lapiemy się do programu z gwarancją zarodka. Teraz nie mamy wyjścia i zostaje nam AZ.
    Pytanie do Was. Czechy czy Pl? Bardziej jestem za Czechami bo u nas mimo wszystko zarodki pochodza od par z rożnymi problemami. Tam są w jakiś sposob podobno sprawdzani. Nie myślalabym o tym może aż tak bardzo ale sama rok temu miałam piekne 4 zarodki z 5 doby i jedną morulkę i też myślalam że jak się uda to komuś podaruję zarodeczka.No ale życie napisało dla nas ciąg dalszy problemow i po pierwszej procedurze zbadaliśmy kariotypt i u mnie wyszedł nieprawidłowy. Dlatego wem ,że mogę zarodka dostać od takiej właśnie ,,uszkodzonej"pary jak my. Korzystała ktoraś z Was z Euroferl w Ostravie?
    Tam mam najbliżej i znajoma poleca lekarza,dr Lachcine

    06.2004-ciąża naturalna(corka) 25.03.2018-naturalna-8tc[*]
    2IUI
    Marzec 2019 I procedura
    4.05.2019(2)17.08.2019 19.10.2019
    08.20AK
    27.01 tr AK 6dpt
    26.02tr 2zarodków(AK+AZ) :-(
    30.04.21 tr AZ
    5dpt beta 13.3,7dpt beta 54 10dpt beta 104 11dpt beta 124 13dpt beta 109,15dpt beta 38.
    7.07.21 7tr. 0
    brak kilku kirow impl.wysokienk(38%)
    10.09.21 8tr. 5dpt 8,4 7dpt 30,1 11dpt 33..
    Szczepienia limfocytami
    24.03.22 9tr-0
    27.05.22 10 tr. 6dpt 23 8dpt 58 10dpt beta 117 12dpt beta 251 14dpt beta 593 17dpt beta 2094mlU 19dpt 3773
    20dpt pęcherzyk 25dpt❤i krwiak
    12+4 69mm dziewczynki
    15+4 158 gram szczęścia FHR 154
    18+4 262 g
    19+3 332g
    21+4 462
    24+4 868
    26+4 1220
    28+3 1486
    30+4 1728
    32+4 2400
    34+4 2680
    36+4 3952
    age.png
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 06:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Elfia dziękuję za wsparcie i kibicowanie.
    Sprawa z dokumentami zakończona.

    super, oby teraz z gorki ❤️

    Zuza6 lubi tę wiadomość

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kasiek2620 wrote:
    Cześć dziewczyny !
    Dołączę do Was jeśli pozwolicie. Jutro przeczytam wątek,bo jestem zainteresowana ale dziś praca,praca ,praca.
    Przez dłuższy czas zastanawialiśmy sie nad AZ lun AK. Ostatecznie zdecydowaliśmy się na AK ale dziś potężny cios,bo okazało się że strasznie pogorszyło nam sie przez rok nasienie.DFI 42% arok temu 18% :-( Dlatego nie lapiemy się do programu z gwarancją zarodka. Teraz nie mamy wyjścia i zostaje nam AZ.
    Pytanie do Was. Czechy czy Pl? Bardziej jestem za Czechami bo u nas mimo wszystko zarodki pochodza od par z rożnymi problemami. Tam są w jakiś sposob podobno sprawdzani. Nie myślalabym o tym może aż tak bardzo ale sama rok temu miałam piekne 4 zarodki z 5 doby i jedną morulkę i też myślalam że jak się uda to komuś podaruję zarodeczka.No ale życie napisało dla nas ciąg dalszy problemow i po pierwszej procedurze zbadaliśmy kariotypt i u mnie wyszedł nieprawidłowy. Dlatego wem ,że mogę zarodka dostać od takiej właśnie ,,uszkodzonej"pary jak my. Korzystała ktoraś z Was z Euroferl w Ostravie?
    Tam mam najbliżej i znajoma poleca lekarza,dr Lachcine

    Jedna dziewczyna rozwazala właśnie Eurofertil, ale wydaje mi się, że usunęła konto 🤔
    One, chyba ma jakieś znajome, które u nich podchidzily do procedury.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • ania_maria Koleżanka
    Postów: 44 4

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc dziewczyny mam pytanie czy klinika dopusci nas do AZ w sytuacji gdy ja nie mam szans na swoje komórki ale maz ma bardzo dobre wyniki?
    Nie chcemy decydowac sie na KD ??CZy konieczne jest podejscie najpierw do KD??

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 14 sierpnia 2020, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ania_maria wrote:
    czesc dziewczyny mam pytanie czy klinika dopusci nas do AZ w sytuacji gdy ja nie mam szans na swoje komórki ale maz ma bardzo dobre wyniki?
    Nie chcemy decydowac sie na KD ??CZy konieczne jest podejscie najpierw do KD??

    tak, u nas jest taka sytuacja. Mąż wyniki super, a ja nie mam komórek. Jeśli tylko oboje jesteście zgodni co do takiej opcji

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ