Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Nobi Autorytet
    Postów: 1173 1931

    Wysłany: 7 maja 2024, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Enwu 1 czerwca, 11 czerwca ja a pozniej Virginia i same chlopaki beda ❤️
    I potem ja we wrześniu?? Czy ktoś jeszcze jest między Virginia a mną?

    Sas, En Wu, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 8 maja 2024, 01:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Enwu 1 czerwca, 11 czerwca ja a pozniej Virginia i same chlopaki beda ❤️
    Hej u mnie prawdopodobnie trasfer będzie w lipcu lub sierpniu. Obecnie będę robiła test beready i biopsje endometrium z cd138 i komórkami nk. Potem w czerwcu wizyta u immunologa i jak dobrze pójdzie to się przygotowuje w lipcu do transferu.

    En Wu, Anka84, Ewa3bit, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Kasiak89 Autorytet
    Postów: 1955 1571

    Wysłany: 8 maja 2024, 06:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie, jak dobrze pójdzie, transfer w czerwcu :)

    En Wu, Anka84, Ewa3bit, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    starania od I 2020
    Adenomioza, któtka fl
    reszta ok (hormony, poziomy wit i innych, drożność, biopsja, immuno, kariotypy...)
    u niego - niskie parametry, ale w normie, fragmentacja ok
    I FET VI 24 - X
    IIFET VII 24 - cb
    IIIFET X 24 - cb
    IVFET V 25 - 8/10tydz poronienie 💔
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 8 maja 2024, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    O jaka cisza :) Wszystkie spia ?

    Ja ostatnio chodzę prawie z moim dzieckiem spać 😂🤣 ona zasypia 19 - 20:30 więc o 21 już leżę w łóżku 🙈 między 17 a 18 już jesteśmy pokąpane 😂🤣 jedynie w weekend jak mąż jest to prysznic wieczorem 😂

    Sas, Ewa3bit, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 8 maja 2024, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aga1979 wrote:
    Enwu 1 czerwca, 11 czerwca ja a pozniej Virginia i same chlopaki beda ❤️
    O. to przydalaby sie teraz jakas dziewczynka zeby bylo do pary :)

  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 maja 2024, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    O. to przydalaby sie teraz jakas dziewczynka zeby bylo do pary :)

    Może u Ciebie? 😃

    Sas, Aga1979 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1562 1701

    Wysłany: 8 maja 2024, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jak dobrze pójdzie transfer na przełomie czerwca/lipca :)

    En Wu, Ewa3bit, Kingus 1, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    👱‍♀️ 42lat
    Wycięcie mięśniaka 8 cm- 11.10.2024r.
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx
    👦40lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby ( dawca)
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava
    11.07.24r.-transfer 6AA
    11dpt. Beta <0,5

    AZ Czechy Reprofit OStrava
    11.06.25r. transfer 6BB
    9dpt - beta 10
    12dpt-beta 3,5 cb :(

    18.12.2025r. - transfer Reprofit Ostrava 5AB z AZ- beta 0 :(
    30.04.2026-transfer PL wczesna blastocysta - beta 0
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 maja 2024, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile transferów nas czeka! Ale fajnie! 😃😃😃 za wszystkie ogromne kciuki 🤞🤞🤞

    Anka84, Sas, Eliza888 lubią tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1838 3317

    Wysłany: 8 maja 2024, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzę, że w końcu transfery zaczynają się rozkręcać - trzymam kciuki za każdą z Was ✊✊

    Sas, może u Ciebie będzie dziewczynka żeby mali panowie mieli towarzystwo? Kiedy masz wizytę u swojej lekarki? Nie wiem czy pisałałaś, może przegapiłam. Decydujesz się na powtórkę bety, czy już odpuszczasz?

    Ona900, witaj w klubie 😆 też ostatnio chodzę spać z dzieckiem w podobnych godzinach jak Ty. Czasem jeszcze leżąc w łóżku podczytuje co dzieje się na forum 😉 Ucałuj Oliwkę od ciotki 😘

    Sas, Ona900, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 8 maja 2024, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Widzę, że w końcu transfery zaczynają się rozkręcać - trzymam kciuki za każdą z Was ✊✊

    Sas, może u Ciebie będzie dziewczynka żeby mali panowie mieli towarzystwo? Kiedy masz wizytę u swojej lekarki? Nie wiem czy pisałałaś, może przegapiłam. Decydujesz się na powtórkę bety, czy już odpuszczasz?

    Ona900, witaj w klubie 😆 też ostatnio chodzę spać z dzieckiem w podobnych godzinach jak Ty. Czasem jeszcze leżąc w łóżku podczytuje co dzieje się na forum 😉 Ucałuj Oliwkę od ciotki 😘

    Pojade w sobote zrobie bete. to bedzie 5 dni roznicy miedzy betami mam nadzieje ze juz bedzie grubo ponad 1000.
    Wizyte u lekarza mam we wtorek to powinno byc juz cos widac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2024, 10:35

    Eliza888, Virginia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 637 985

    Wysłany: 8 maja 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    SAS, kilka dni nie zaglądałam i dzisiaj wertowałam forum żeby poszukać Twoją betę ! Trzymam kciuki za dalsze wyniki ! Bardzo się cieszę ♥️

    Sas, Kingus 1 lubią tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF AZ ❤️ Maleństwo nr 1 jest z nami 🥰


    ❤️Naturals - Maleństwo nr 2 jest z nami !
  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 8 maja 2024, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingus 1 wrote:
    Hej u mnie prawdopodobnie trasfer będzie w lipcu lub sierpniu. Obecnie będę robiła test beready i biopsje endometrium z cd138 i komórkami nk. Potem w czerwcu wizyta u immunologa i jak dobrze pójdzie to się przygotowuje w lipcu do transferu.
    Patrze w stopce i nie widze Ty juz podchodzilas do AZ ?
    Mialas jakies nieudane ?

  • Sas Autorytet
    Postów: 1989 1517

    Wysłany: 8 maja 2024, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tranquilo wrote:
    SAS, kilka dni nie zaglądałam i dzisiaj wertowałam forum żeby poszukać Twoją betę ! Trzymam kciuki za dalsze wyniki ! Bardzo się cieszę ♥️
    A nie dziekuje za nic zeby nie zapeszyc. No wydaje mi sie ze jakas wysokawa ta beta :) Co.ma byc to bedzie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2024, 11:44

  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 637 985

    Wysłany: 8 maja 2024, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A nie dziekuje za nic zeby nie zapeszyc. No wydaje mi sie ze jakas wysokawa ta beta :) Co.ma byc to bedzie.

    Dokładnie :) ale bądź dobrej myśli, chociaż wiem jakie emocje Ci towarzyszą na pewno :) lepiej wysoka beta niż niska i się martwić że za mało

    Virginia, Sas lubią tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF AZ ❤️ Maleństwo nr 1 jest z nami 🥰


    ❤️Naturals - Maleństwo nr 2 jest z nami !
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 1197 1811

    Wysłany: 8 maja 2024, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Widzę, że w końcu transfery zaczynają się rozkręcać - trzymam kciuki za każdą z Was ✊✊

    Sas, może u Ciebie będzie dziewczynka żeby mali panowie mieli towarzystwo? Kiedy masz wizytę u swojej lekarki? Nie wiem czy pisałałaś, może przegapiłam. Decydujesz się na powtórkę bety, czy już odpuszczasz?

    Ona900, witaj w klubie 😆 też ostatnio chodzę spać z dzieckiem w podobnych godzinach jak Ty. Czasem jeszcze leżąc w łóżku podczytuje co dzieje się na forum 😉 Ucałuj Oliwkę od ciotki 😘

    Też przeważnie jeszcze leżę do 22giej i wertuje internety 😂🤣
    Ucałuje 😘
    Dla Waszej też całusy 😘😘😘

    Ewa3bit lubi tę wiadomość

    12 lat starań
    🙋‍♀️90r
    🙋‍♂️83r
    Niedrozne jajowody
    Hashimoto
    Słaba jakość 🥚
    1 IVF 2019 - 0 zarodkow
    2 IVF 2022 - 1 ❄️ 4.2.2 beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Córcia 3240g 49cm 💗

    Październik 2025 CUD wpadka 🙈😅🩵

    age.png

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 8 maja 2024, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiak89 wrote:
    A u mnie, jak dobrze pójdzie, transfer w czerwcu :)
    Super czyli czas teraz dla nas 😀
    Dziewczyny trzymajcie kciuki żeby wszystko było dobrze. To będzie już mój drugi trasfer z adopcji zarodka.

    Virginia, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 8 maja 2024, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Patrze w stopce i nie widze Ty juz podchodzilas do AZ ?
    Mialas jakies nieudane ?
    Tak miałam jeden trasfer z adopcji zarodka 15 stycznia ale niestety się nie udało. Teraz była ponowna laparoskopia połączona z histeroskopia i drożność jajowodów. Usunięty jajowod z wodniakiem.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 maja 2024, 12:57

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 8 maja 2024, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Akurat 3 porody w czerwcu "zwolnia" brzuszki na letnie transfery :) :)

    Anka84, Kingus 1, Eliza888, Sas, Ewa3bit, Aga1979 lubią tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Kingus 1 Autorytet
    Postów: 2848 1731

    Wysłany: 8 maja 2024, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Akurat 3 porody w czerwcu "zwolnia" brzuszki na letnie transfery :) :)
    Super to może teraz nasza kolej. Kurcze trzymajcie kciuki 👍👍

    Anka84, Virginia lubią tę wiadomość

    Starania od 01/23

    AP-K- 03/2024
    09/23 -IUI -❌
    01/24 - FET (AZ)-❌
    09/24 - FET (AZ)- ❌
    10/24 - FET (AZ) - ❌
    03/25 - FET (AZ) - ❌

    01/26 - ET - (KD) ❤️🍀

    6 komórek - 3.1.1❄️ 2.1.2❄️ mrozaczek 🤗

    Ona: IO, endo, KIR Bx, amh - 0,52
    cross match - 22,4%
    allo mlr - 26,7%
    Mikrobiom macicy - ✅
    On: nasienie ✅ kariotyp ✅

    Prenatalne 21.03.26 - ryzyka niskie prawdopodobnie 💙
    Połówkowe 💙 - 480 gram

    preg.png
  • En Wu Autorytet
    Postów: 1137 1666

    Wysłany: 8 maja 2024, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj dziewczynki znowu schody. Wyniki krwi bez szału.MCV i MCH podwyższone plus neutrofile a eozynofile obniżone. Za tydzień kolejne badanie krwi 😕 miała któraś coś podobnie?

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)
    23/05/2024 urodziło się moje 3360kg szczescia
‹‹ 1298 1299 1300 1301 1302 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ