X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2539 3400

    Wysłany: 8 maja, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nobi wrote:
    I potem ja we wrześniu?? Czy ktoś jeszcze jest między Virginia a mną?

    A ja w październiku 😀

    Sas, Nobi, Ewa3bit, Aga1979 lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Sas Autorytet
    Postów: 1334 1067

    Wysłany: 8 maja, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu wrote:
    Oj dziewczynki znowu schody. Wyniki krwi bez szału.MCV i MCH podwyższone plus neutrofile a eozynofile obniżone. Za tydzień kolejne badanie krwi 😕 miała któraś coś podobnie?
    Nie orientuje sie a w czym to szkodzi ?

  • En Wu Autorytet
    Postów: 894 1207

    Wysłany: 8 maja, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Nie orientuje sie a w czym to szkodzi ?

    Sama nie wiem. Dostalam wynik i zalecenie zeby powtorzyc i rozszerzyc badanie. Z tego co sie zorientowalam wynika ze mam powiększone czerwone krwinki a moze to wynikac z niedoboru kwasu foliowego i witaminy B12. A moze oczywiście z innych chorob. Jakis tam znowu inny rodzaj anemii z ktora walcze, walcze i nic to walczenie nie daje 🙈 jak nie za malo zelaza to krwinki za duze objetosciowo. Oszaleć idzie 🙈 sama nie wiem bo zawsze te parametry mialam w normie wiec dla mnie to nowosc. Powtorze badanie i zobaczymy co dalej wymyślą. Babka ktora do mnie dzwonila byla z recepcji i wiedziala tylko tyle ze ma mnie na krew umowic znowu 🙈 mowie wam zyje w sredniowieczu 🙈😂

    Aga1979 lubi tę wiadomość

    WRZESIEN 2023 - Decyzja o AZ Invimed Poznan, transfer 2 blastocyst 3BB
    9 dpt sikaniec 2 krechy, beta 251,
    11 dpt sikaniec 2 krechy
    26 dpt jest ❤️
    24/11/2023 USG wszystko ok, 7 cm smerfika 😁
    Prenatalne - wszystko super
    15/01 polowkowe - CHLOPAK :)

    preg.png
  • maxbar Autorytet
    Postów: 732 920

    Wysłany: 9 maja, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Już 5ty ząb się przebił,górna dwójka i następna dwójka już biale widać. Idą jeden za drugim 🙉 i na dodatek zaczęła nimi zgrzytac 😵‍💫
    Z jedzeniem niestety słabo u nas 😩
    Jak jeszcze jadła sloiczki to taki 80 czy 100 gram na 2 razy ledwo 🥴 i jeszcze nie raz część wyrzucałam 🙄 potem obraziła się i na sloiczki i na łyżeczkę, otworzy buzie raz i koniec, potem zaciśnie i do widzenia. Gotuje warzywka na parze I karmie palcami, już użarła mnie z 3 razy 😂🤣
    Sama w rączkę i do buzi może udało się z 2 razy. Z bboxa ładnie pije i dużo bo ciągnie jak mały cielak 😂🤣 najlepiej wchodzi chrupek kukurydziany. Wtedy i pięknie w rączkę złapie, szeroko buzię otwiera i pięknie gryzie 🙈 mam nadzieję że jeszcze zacznie ładnie jeść 🙏
    Fajnie ze u Was tak wesoło 😄 nasza to też taka śmieszka 😀 i mam nadzieje ze taka będzie bo siostry córka ma rok i 9 miesięcy I jest takim ryczkiem że tragedia. O wszystko krzyczy i ryczy. Nie wiadomo o co jej chodzi bo mowi tylko pojedyncze słowa tata,mama, dzieki, paaa i kiki. Mama jej pilnuje to nie raz mowi że zwariować można. Jak się rozedrze to potrafi moją obudzić bo mieszkamy u góry 😵
    Hej, super u Was już tyle ząbków😃 Rozszerzenie diety niestety czasem jest trudne, ciekawe jak będzie u Nas? Dzisiaj chcę podać pierwszy raz marchewkę 😉 Nie mamy jeszcze żadnego ząbka za dwa tygodnie mała skończy 6 mca😃 Podajesz już mleko nr 2? Podobno można podawać dopiero gdy dziecko już zjada dwa posiłki dziennie. Zaczynałyście na samych słoiczkach, czy robiłaś też coś sama? Wspominałaś kiedyś o burakach. Chciałam podawać kaszkę ale lekarka odradziła podobno dzieci się przyzwyczajają szybko do słodkiego i potem ciężko z innym jedzeniem😉

    Ona900, Ewa3bit lubią tę wiadomość

    6 inseminacji, 6 in vitro i tylko 4 transfery. Decyzja AZ. Maj 2022r 1AZ😔 Październik 2022 2AZ 😔 Marzec 2023r 3AZ
    5dpt beta 2,30 prog 54,32
    7dpt beta 13,80
    8dpt beta 36,30 prog 19,55
    9dpt beta 74,20 prog 66,83
    11dpt beta 222,80
    prog 31,10
    14dpt beta 802,70
    prog 30,09
    18dpt beta 3573,50
    prog 28,50
    22dpt beta 14227,70
    prog 36,70
    26 dpt ❤️
    25.04. 18,1 mm szkraba
    22.05 I prenatalne 6,3 cm
    24.07 II prenatalne 403 gram dziewczynka
    25.09.III prenatalne 1,5 kg
    21.11.2023 urodziła się córeczka🥰
  • Ona900 Autorytet
    Postów: 916 1479

    Wysłany: 9 maja, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maxbar wrote:
    Hej, super u Was już tyle ząbków😃 Rozszerzenie diety niestety czasem jest trudne, ciekawe jak będzie u Nas? Dzisiaj chcę podać pierwszy raz marchewkę 😉 Nie mamy jeszcze żadnego ząbka za dwa tygodnie mała skończy 6 mca😃 Podajesz już mleko nr 2? Podobno można podawać dopiero gdy dziecko już zjada dwa posiłki dziennie. Zaczynałyście na samych słoiczkach, czy robiłaś też coś sama? Wspominałaś kiedyś o burakach. Chciałam podawać kaszkę ale lekarka odradziła podobno dzieci się przyzwyczajają szybko do słodkiego i potem ciężko z innym jedzeniem😉

    Pamiętaj że marchewka jest zapierająca więc jeśli macie jakieś zaparcia to uważaj. Wtedy lepsza dynia.
    Podaje mleko nr 2. Tak wyszło że rowno na 6 mscy nr 1 się kończyło i kilka dni mieszałam z nr 2 i tak przeszłyśmy.
    Zaczynałam na samych sloiczkach pojedyncze warzywa przez tydzień, potem w drugim tygodniu jakieś łączone warzywa i pojedyncze owoce i w następnym tygodniu obiadki aż moje dziecko się obraziło na sloiczki i przestała otwierać buzię.
    Buraka raz dałam jej tartego bo mama ugotowała na surówkę to zjadła ale następnym razem z jablkiem już nie chodz samo jabłko też zjadała. W końcu zaczelam jej gotować warzywa na parze tak na bardzo miękko i podaję kawałki. Coraz lepiej jej idzie.
    Kaszkę podałam dopiero 2 razy taka gęsta zrobiłam to nawet z łyżeczki wcinała 😅
    Kupiłam bobovita porcja zbórz manna mleczna banan brzoskwinia.
    Polecają niby te z Helpy, one są chyba niesmakowe, wtedy dodają jakiś owoc. Z tym że chyba są drogie. U mnie w Rossmannie nie było i już nie chciało mi się jeździć i szukać więc kupiłam taką 😉
    Dzisiaj to wszystkiego zabraniają. Wody przed 6 miesiącem życia nie bo to rozszerzanie diety ale jak mm rozrabia się na wodzie to ok. Moja pije od 3 tygodnia życia i jest ok, pieknie pije i dużo. Potem na grupach czytam że matki rozszerzają dietę a dziecko ma problem z piciem wody i zaparcia 🤷‍♀️
    Rumianek i koperek kiedyś nam matki podawały a teraz krzyczą wnet że zabójstwo 🤦‍♀️ dostawałyśmy butle kaszy mannej(napewno słodzonej zebysmy chetnie piły) smoczek umoczony w cukrze i jedzenie normalnie przyprawione tak jak jedli rodzice i diety się rozszerzało po 4 miesiącu 😅
    Ja narazie żadnych słodyczy nie podaje i nie dodaje żadnej soli. Ale jak rozmawiam dookoła ze znajomymi co mają tak małe dzieci to już słyszałam że podają kinderki, marchew z rosołu, schabowego czy czekoladę 😂🤣 Więc ta kaszka to chyba najmniejsze zło 😁😅

    Sas, Ewa3bit, maxbar, Virginia lubią tę wiadomość

    12 lat starań
    🙎‍♀️33l
    🙎‍♂️40l
    Niedrozne jajowody
    Słaba jakość 🥚
    1 ivf 2019 - 0 zarodkow
    2 ivf 2022 - 1 ❄️ beta 0
    Decyzja o AZ - ❄️ 3.2.2 transfer 1.02.23 ☺️
    7dpt - beta 42,20
    9dpt - beta 86,70
    12dpt - beta 204
    14dpt - beta 467
    16dpt - beta 962
    19dpt - beta 2467
    23dpt - beta 7174
    26dpt - ❤
    Prenatalne - 6,43 cm człowieczka 🥰
    Córcia 💗👶💗
    Połówkowe 339g 🥰
    27.06 601 gram 👶
    17.08 1594 gramy 👶
    31.08 1946 gram 👶
    14.09 2487 gram 👶
    28.09 2864 gramy 👶
    4.10 3152 gramy 👶
    16.10.2023 Oliwia 3240g 49cm 💗
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 9 maja, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maxbar wrote:
    Hej, super u Was już tyle ząbków😃 Rozszerzenie diety niestety czasem jest trudne, ciekawe jak będzie u Nas? Dzisiaj chcę podać pierwszy raz marchewkę 😉 Nie mamy jeszcze żadnego ząbka za dwa tygodnie mała skończy 6 mca😃 Podajesz już mleko nr 2? Podobno można podawać dopiero gdy dziecko już zjada dwa posiłki dziennie. Zaczynałyście na samych słoiczkach, czy robiłaś też coś sama? Wspominałaś kiedyś o burakach. Chciałam podawać kaszkę ale lekarka odradziła podobno dzieci się przyzwyczajają szybko do słodkiego i potem ciężko z innym jedzeniem😉
    U nas z tym słodkim to się zupełnie nie sprawdza🙂 mały jest zdecydowanie z tych wytawnych 😉 ja zaczęłam rozszerzanie diety jak miał 5 miesięcy i tydzień. Zaczęłam właśnie od kaszek rano i wieczorem bo musiałam jakoś przemycić mu mleko, które nagle sało się niezjadalne🙈 ( tylko w nocy na śpiocha uda się mu je wcisnąć i to tylko 90 ml). Aktualnie Witek uwielbia obiadki i jogurt naturalny. Deserki i kaszki zje ale wielkiego entuzjazmu nie widzę.

    Sas, Ewa3bit, maxbar, Virginia lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1334 1067

    Wysłany: 9 maja, 07:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktore.macie 1 Bobo czy przechodzi wam przez mysl drugie AZ ? :)

    Ona900 lubi tę wiadomość

  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 9 maja, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dziewczyny ktore.macie 1 Bobo czy przechodzi wam przez mysl drugie AZ ? :)
    My mamy zarerwowany jeszcze jedne zarodek od tych samych dawców. Jak tylko dowiedziałam się o ciąży to napisałam do Reprofitu i zarezwowali nam rodzeństwo. Na jesień bym chciała jechać po niego.

    Sas, Ewa3bit, Tranquilo, Virginia, kid_aa lubią tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • maxbar Autorytet
    Postów: 732 920

    Wysłany: 9 maja, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona900 wrote:
    Pamiętaj że marchewka jest zapierająca więc jeśli macie jakieś zaparcia to uważaj. Wtedy lepsza dynia.
    Podaje mleko nr 2. Tak wyszło że rowno na 6 mscy nr 1 się kończyło i kilka dni mieszałam z nr 2 i tak przeszłyśmy.
    Zaczynałam na samych sloiczkach pojedyncze warzywa przez tydzień, potem w drugim tygodniu jakieś łączone warzywa i pojedyncze owoce i w następnym tygodniu obiadki aż moje dziecko się obraziło na sloiczki i przestała otwierać buzię.
    Buraka raz dałam jej tartego bo mama ugotowała na surówkę to zjadła ale następnym razem z jablkiem już nie chodz samo jabłko też zjadała. W końcu zaczelam jej gotować warzywa na parze tak na bardzo miękko i podaję kawałki. Coraz lepiej jej idzie.
    Kaszkę podałam dopiero 2 razy taka gęsta zrobiłam to nawet z łyżeczki wcinała 😅
    Kupiłam bobovita porcja zbórz manna mleczna banan brzoskwinia.
    Polecają niby te z Helpy, one są chyba niesmakowe, wtedy dodają jakiś owoc. Z tym że chyba są drogie. U mnie w Rossmannie nie było i już nie chciało mi się jeździć i szukać więc kupiłam taką 😉
    Dzisiaj to wszystkiego zabraniają. Wody przed 6 miesiącem życia nie bo to rozszerzanie diety ale jak mm rozrabia się na wodzie to ok. Moja pije od 3 tygodnia życia i jest ok, pieknie pije i dużo. Potem na grupach czytam że matki rozszerzają dietę a dziecko ma problem z piciem wody i zaparcia 🤷‍♀️
    Rumianek i koperek kiedyś nam matki podawały a teraz krzyczą wnet że zabójstwo 🤦‍♀️ dostawałyśmy butle kaszy mannej(napewno słodzonej zebysmy chetnie piły) smoczek umoczony w cukrze i jedzenie normalnie przyprawione tak jak jedli rodzice i diety się rozszerzało po 4 miesiącu 😅
    Ja narazie żadnych słodyczy nie podaje i nie dodaje żadnej soli. Ale jak rozmawiam dookoła ze znajomymi co mają tak małe dzieci to już słyszałam że podają kinderki, marchew z rosołu, schabowego czy czekoladę 😂🤣 Więc ta kaszka to chyba najmniejsze zło 😁😅
    Dzięki, my też lubimy wodę 😉 przez ile dni podawałaś jeden rodzaj warzyw? Z pojedyńczych chyba tylko jest dynią i marchew potem łączone. Co podajesz na obiadki jak księżniczka nie lubi słoiczków? Masz rację przesadzają że wszystkim ale ja tak dopytuję bo nie mam nikogo z małym dzieckiem 😉 Kaszki też będe dawała te co Ty😃

    Ona900 lubi tę wiadomość

    6 inseminacji, 6 in vitro i tylko 4 transfery. Decyzja AZ. Maj 2022r 1AZ😔 Październik 2022 2AZ 😔 Marzec 2023r 3AZ
    5dpt beta 2,30 prog 54,32
    7dpt beta 13,80
    8dpt beta 36,30 prog 19,55
    9dpt beta 74,20 prog 66,83
    11dpt beta 222,80
    prog 31,10
    14dpt beta 802,70
    prog 30,09
    18dpt beta 3573,50
    prog 28,50
    22dpt beta 14227,70
    prog 36,70
    26 dpt ❤️
    25.04. 18,1 mm szkraba
    22.05 I prenatalne 6,3 cm
    24.07 II prenatalne 403 gram dziewczynka
    25.09.III prenatalne 1,5 kg
    21.11.2023 urodziła się córeczka🥰
  • maxbar Autorytet
    Postów: 732 920

    Wysłany: 9 maja, 07:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magra3 wrote:
    U nas z tym słodkim to się zupełnie nie sprawdza🙂 mały jest zdecydowanie z tych wytawnych 😉 ja zaczęłam rozszerzanie diety jak miał 5 miesięcy i tydzień. Zaczęłam właśnie od kaszek rano i wieczorem bo musiałam jakoś przemycić mu mleko, które nagle sało się niezjadalne🙈 ( tylko w nocy na śpiocha uda się mu je wcisnąć i to tylko 90 ml). Aktualnie Witek uwielbia obiadki i jogurt naturalny. Deserki i kaszki zje ale wielkiego entuzjazmu nie widzę.
    Dzięki,a w jakich proporcjach dawałaś kaszkę do mleka w butelce? Obiadki podajesz swoje?

    6 inseminacji, 6 in vitro i tylko 4 transfery. Decyzja AZ. Maj 2022r 1AZ😔 Październik 2022 2AZ 😔 Marzec 2023r 3AZ
    5dpt beta 2,30 prog 54,32
    7dpt beta 13,80
    8dpt beta 36,30 prog 19,55
    9dpt beta 74,20 prog 66,83
    11dpt beta 222,80
    prog 31,10
    14dpt beta 802,70
    prog 30,09
    18dpt beta 3573,50
    prog 28,50
    22dpt beta 14227,70
    prog 36,70
    26 dpt ❤️
    25.04. 18,1 mm szkraba
    22.05 I prenatalne 6,3 cm
    24.07 II prenatalne 403 gram dziewczynka
    25.09.III prenatalne 1,5 kg
    21.11.2023 urodziła się córeczka🥰
  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1163 1027

    Wysłany: 9 maja, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki kochane jak Was tu wszystkie widzę, to mam 2 pytanka :)
    1) Rozmyślam, żeby jeszcze przed transferem zrobić badanie CD138, ale w każdej z fydgoskich klinik robią tylko swoim pacjentkom :/ Też tak miałyście?
    2) Cały czas zastanawiam się nad wlewem z magnezu na ewentualne skurcze i nie wiem, czy to może w czymkolwiek zaszkodzić? Czy w Reprofit podają każdemu kto chce i czy każdy taki wlew może przyjąć?

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava- transfer- 2024
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 9 maja, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maxbar wrote:
    Dzięki,a w jakich proporcjach dawałaś kaszkę do mleka w butelce? Obiadki podajesz swoje?
    Kaszki daje łyżeczką, ja gotuje te od helpy, a z "gotowców" mam HOLLE Kaszka bezmleczna z musli BIO. Obiadki póki co daje ze słoika ale jak będzą już nasze warzywka do mu będę gotowała.
    Jest wątek Reprofit po drugiej stronie brzuszka zapraszamy tam właśnie miedzy innymi tego typu tematyka🙂

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Magra3 Autorytet
    Postów: 946 1923

    Wysłany: 9 maja, 08:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczynki kochane jak Was tu wszystkie widzę, to mam 2 pytanka :)
    1) Rozmyślam, żeby jeszcze przed transferem zrobić badanie CD138, ale w każdej z fydgoskich klinik robią tylko swoim pacjentkom :/ Też tak miałyście?
    2) Cały czas zastanawiam się nad wlewem z magnezu na ewentualne skurcze i nie wiem, czy to może w czymkolwiek zaszkodzić? Czy w Reprofit podają każdemu kto chce i czy każdy taki wlew może przyjąć?
    Ja nie miałam robionego ani tego badania, ani wlewu więc nie pomogę.

    Anka84 lubi tę wiadomość

    10.2023 nasza miłość 💚
    age.png
  • Sas Autorytet
    Postów: 1334 1067

    Wysłany: 9 maja, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Dziewczynki kochane jak Was tu wszystkie widzę, to mam 2 pytanka :)
    1) Rozmyślam, żeby jeszcze przed transferem zrobić badanie CD138, ale w każdej z fydgoskich klinik robią tylko swoim pacjentkom :/ Też tak miałyście?
    2) Cały czas zastanawiam się nad wlewem z magnezu na ewentualne skurcze i nie wiem, czy to może w czymkolwiek zaszkodzić? Czy w Reprofit podają każdemu kto chce i czy każdy taki wlew może przyjąć?
    A w ktorej klinicy sie leczysz przypomnij ?
    Jak nie chcesz robic histero to mnie lekarka w gamecie robila biopsje endometrium i tez mozesz wtedy zrobic to badanie cd138. 650 zl sie placi i czeka sie na wynik ok 2 tyg.

  • Anka84 Autorytet
    Postów: 1163 1027

    Wysłany: 9 maja, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    A w ktorej klinicy sie leczysz przypomnij ?
    Jak nie chcesz robic histero to mnie lekarka w gamecie robila biopsje endometrium i tez mozesz wtedy zrobic to badanie cd138. 650 zl sie placi i czeka sie na wynik ok 2 tyg.

    Ja w Reproficie. Dzwoniłam do Gamety i zinvicty, ale muszę być pacjentką kliniki mnie poinformowali. Mówili coś o konsultacji z ich lekarzem.

    👱‍♀️ 40lat
    Cienkie endometrium
    Mięśniak ( w niczym nie przeszkadza?)
    PAI1- hetero, MTHR- hetero
    KIR bx

    👦38 lat
    Azoospermia ( pojedyncze plemniki w nasieniu)

    Maj 2021- I wizyta w klinice NOVUM
    Lipiec 2021 -biopsja - pojedyncze plemniki
    Wrzesień 2021- 1IVF - punkcja- 12 oocytów, 8 komórek dojrzałych, tylko 2 zapłodnione, dwudniowe ❄❄ cl.8b i cl.5c
    Podanie ❄ cl.8b - beta < 0.8
    30.12.2021- kriotransfer ( po rozmrożeniu cl.5c mamy cl.7c) -beta < 0,5
    sierpień 2022 - mamy jeden 3dniowy zarodek 8A- beta <0,5

    Styczeń 2023 - zmiana kliniki INVIMED POZNAŃ
    luty 2023 rozpoczęcie stymulacji- decyzja o dawcy
    Marzec 2023 ❄️3AB z 5 doby i ❄️4BB z 6 doby
    25.04.23r. - transfer 2 ❄️❄️ 3AB i 4BB➡️ beta <0,5😭😭😭

    Decyzja o AZ - transfer sierpień 2023- 4BB z 6doby- nieudany😭

    AZ Czechy Reprofit Ostrava- transfer- 2024
  • Sas Autorytet
    Postów: 1334 1067

    Wysłany: 9 maja, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anka84 wrote:
    Ja w Reproficie. Dzwoniłam do Gamety i zinvicty, ale muszę być pacjentką kliniki mnie poinformowali. Mówili coś o konsultacji z ich lekarzem.
    Aha reprofit. Szkoda ze jie przygotowujesz sie w PL u lekarza w jakies klinice byloby chyba wygodniej.
    Jednak klinika ma ten plus ze wszystko na miejscu nie trzeba latac po przychodniach i lekarzach.
    Ja mialam podchodzic do az w reproficie ale dalej jezdzilam do gamety zeby sie przygotowac. Te wizyty nie sa az takie drogie 270 zl.

  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1721 3158

    Wysłany: 9 maja, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    En Wu, ja też miałam rozjechaną morfologię pod koniec ciąży. Lekarz mówił żeby się tym nie przejmować bo jednak ciąża to duże obciążenie dla organizmu i jakoś musi odreagować. Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze ✊✊

    Maxbar, fajnie że się odezwałaś 😊 Ja też myślę powoli o rozszerzaniu diety ale póki co próbujemy namierzyć źródło alergii, którą podejrzewa nasza pediatra. Zmieniliśmy mleko 2 tyg. temu ale zmiany skórne cały czas dokuczają (podobno alergeny mogą utrzymywać się nawet 6 tyg). Jutro mam wizytę więc zobaczymy co powie.
    U nas no pokładzie 2 dolne jedynki 💪 jakoś szybko ale z naturą nie wygrasz. Podobno im wcześniej wychodzą tym szybciej się psują więc nie ma co się do tego spieszyć 😉

    En Wu, maxbar, Virginia, Aga1979 lubią tę wiadomość

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Ewa3bit Autorytet
    Postów: 1721 3158

    Wysłany: 9 maja, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Aha reprofit. Szkoda ze jie przygotowujesz sie w PL u lekarza w jakies klinice byloby chyba wygodniej.
    Jednak klinika ma ten plus ze wszystko na miejscu nie trzeba latac po przychodniach i lekarzach.
    Ja mialam podchodzic do az w reproficie ale dalej jezdzilam do gamety zeby sie przygotowac. Te wizyty nie sa az takie drogie 270 zl.

    Sas, nie wiem jak w Twojej Gamecie ale gdyńska ma wyższe stawki za wizyty ciążowe więc uważaj żeby Cię nie zaskoczyli 😉 te "ciążowe" były u mnie 50 zł droższe (przy pojedynczej ciąży, przy bliźniaczej oczywiście były jeszcze wyższe ale nie pamiętam ile bo mnie to nie dotyczyło).

    Invicta
    2 x IUI 👎

    Gameta
    3 x IVF ➡️ 5 transferów (4 x blastka 4.1.1 + 1 x blastka 4.2.2) ➡️1 cb, 1 poronienie w 9tc 💔
    3 x AZ w Pl - nieudane 😔

    01.03.2023 - Transfer AZ - 4.1.1 Pl

    8 dpt - beta 99,33 mlU/ml, prog 27,60 ng/ml
    10 dpt - beta 162,60 mlU/ml, prog 25,21 ng/ml
    14 dpt - beta: 842 mlU/ml, prog 21,10 ng/ml,TSH 2,12, FT3 3,09, FT4 1,39
    14 dpt - jest pęcherzyk 👍
    26 dpt - beta 16050 mlU/ml, prog 24,28 ng/ml

    6t4d (30 dpt) - jest 💓 CRL 0,59 cm
    10t3d - CRL 3,41 cm
    12t3d - CRL 6,63 cm, prenatalne ok
    14t5d - 100g maluszka
    19t3d - 220g, dziewczynka 👧
    21t5d - 419g, połówkowe ok
    23t5d - 560g dziewczynki
    28t4d - 1260g dziewczynki
    30t3d - 1423g, prenatalne ok
    41+0 - 3460 g, 58 cm szczęścia 👧 💗

    age.png
  • Tranquilo Autorytet
    Postów: 584 894

    Wysłany: 9 maja, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sas wrote:
    Dziewczyny ktore.macie 1 Bobo czy przechodzi wam przez mysl drugie AZ ? :)

    Tak, mi przechodzi przez myśl. Bardzo chciałabym drugie dziecko ale już mam info z kliniki że nie ma zarodka od tych samych dawców. Więc narazie jesteśmy w zawieszeniu. Nie podejmujemy żadnych decyzji. Czekam na rządowy program, koniec macierzyńskiego itd i będziemy myśleć. 🤷‍♀️

    Sas, Virginia lubią tę wiadomość

    1️⃣ IVF ❌
    2️⃣ IVF ❌
    3️⃣ IVF bhcg 6dpt - 42,8 ☺️ I 8 dpt - 111,7 😊 I 11 dpt - 414,2 🤩 I 13 dpt - 1177 😍 I 25 dpt - ❤️
    Maleństwo jest z nami 🥰
  • Sas Autorytet
    Postów: 1334 1067

    Wysłany: 9 maja, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa3bit wrote:
    Sas, nie wiem jak w Twojej Gamecie ale gdyńska ma wyższe stawki za wizyty ciążowe więc uważaj żeby Cię nie zaskoczyli 😉 te "ciążowe" były u mnie 50 zł droższe (przy pojedynczej ciąży, przy bliźniaczej oczywiście były jeszcze wyższe ale nie pamiętam ile bo mnie to nie dotyczyło).
    Tak jest drozsza wizyta ciazowa o 20 zl. Ale z moja lekarka dozo zalatwiam przez telefon recepty porady nie latsm za kazdym razem.
    A juz tyle kasy wydalam ze trudno jakos to musze ogarnac.

‹‹ 1299 1300 1301 1302 1303 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ