X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 30 września 2020, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Dzięki że pytasz dobrze 🙂 tylko trochę otumaniona od relanium transfer poszedł sprawnie teraz czekam do 8.10 to dzień betowania nie wiem czy wytrzymam tyle może w niedzielę sikne na test to będzie 6 dpt już powinna być blada kreska. Nie mam żadnych oczekiwań co do tego transferu co ma być to będzie 🙂
    Kciuki zaciśnięte ✊✊✊

    Ewuszek lubi tę wiadomość

    Marmis
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 30 września 2020, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za tydzień, w czwartek mamy rozmowę z lekarzem z Reprofitu. To się dzieje naprawdę.

    Ewuszek, Virginia, parviflora, Marmis, Morze_Bałtyckie, Kaśka28, Maggi, Frendek, _olinka123, Ada M, Zuza6 lubią tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 30 września 2020, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zacha my mamy jutro rozmowę. W głowie dziś mętlik, podchodząc do IVF w macierzyństwie wiedzieliśmy że są marne szanse po 3 latach stran leczenia - niskie amh, endymitrioza, torbiele , tarczyca, zero owulacji,... nic nie przetrwało 4 doby. Na wizycie kontrolnej po dr miał z nami długa rozmowę dając nam inne możliwości bo jak stwierdził ,, mogę dalej robić Ci ivf ale szkoda czasu i pieniędzy raczej nic z tego nie wyjdzie,,, Wciąż w głowie siedzi może by się za którymś razem udało ale mąż mnie prostuje. I tak właśnie jutro zaczynamy nowy rozdział w Reprofit 🍀

    Morze_Bałtyckie, Maggi, Ewuszek, Zuza6, Zocha, _olinka123, ElfiaKsiężniczka, Marmis, Virginia, Sywi lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też dziś mam rozmowę w reprofit 🤗

    Zuza6, Ewuszek, Zocha, ElfiaKsiężniczka, Marmis, Frendek, Virginia, Maggi, Morze_Bałtyckie, Sywi, One lubią tę wiadomość

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 października 2020, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny powodzenia-na jakim etapie byście nie były :)🍀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 08:38

    Zocha, Amilka, Millaa, Sywi lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 1 października 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśkaaaa wrote:
    Zacha my mamy jutro rozmowę. W głowie dziś mętlik, podchodząc do IVF w macierzyństwie wiedzieliśmy że są marne szanse po 3 latach stran leczenia - niskie amh, endymitrioza, torbiele , tarczyca, zero owulacji,... nic nie przetrwało 4 doby. Na wizycie kontrolnej po dr miał z nami długa rozmowę dając nam inne możliwości bo jak stwierdził ,, mogę dalej robić Ci ivf ale szkoda czasu i pieniędzy raczej nic z tego nie wyjdzie,,, Wciąż w głowie siedzi może by się za którymś razem udało ale mąż mnie prostuje. I tak właśnie jutro zaczynamy nowy rozdział w Reprofit 🍀
    Też tak mam, że może następnym razem by wyszło, ale postawiliśmy sobie granicę 3 podejść i trzeba iść dalej.

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • _olinka123 Koleżanka
    Postów: 32 9

    Wysłany: 1 października 2020, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy którejś z Was wyszły podczas histero zrosty i adenomioza, a mimo to się udało?

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 października 2020, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _olinka123 wrote:
    Dziewczyny, czy którejś z Was wyszły podczas histero zrosty i adenomioza, a mimo to się udało?
    Połowicznie, wiem jak to brzmi, u mnie. A moja córka skończyła przedwczoraj 2 lata ;)

    Sywi, Marmis lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Millaa Przyjaciółka
    Postów: 114 26

    Wysłany: 1 października 2020, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Albo, jeśli wolisz, to priv
    One mam jutro wizytę u lekarza. Zobaczymy do czego poprowadzi rozmowa :)
    Jeśli pozwolisz to dam Ci znać.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

    One lubi tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 1 października 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millaa wrote:
    One mam jutro wizytę u lekarza. Zobaczymy do czego poprowadzi rozmowa :)
    Jeśli pozwolisz to dam Ci znać.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

    A u jakiego lekarza się leczysz ? 🙂 Długo jesteś pacjentką Gamety

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 1 października 2020, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Millaa wrote:
    One mam jutro wizytę u lekarza. Zobaczymy do czego poprowadzi rozmowa :)
    Jeśli pozwolisz to dam Ci znać.
    Pozdrawiam i życzę miłego dnia!
    Oczywiście. Będę tu czekać na wieści, pytania🍀

    18’córka❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam Kaska?
    Ja już po. Zdziwił się jak młodo wyglądam i dopytal dwa razy o wiek 🤣 (mam 27 lat), stwierdził że mógłby mnie i z 15 lat stymulować 😁 ale ja twardo przy az. Mam dosłać wyniki badań jakie mam do tej pory i protokoły i przebytych ivf żeby "miał papier że są wskazania medyczne bo w tym wieku...". Dobrze że zarodek już czeka.
    Wychodzi na to że transfer w listopadzie wg pierwotnego planu:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 października 2020, 16:20

    Virginia, Sywi, Ewuszek, Maggi, Marmis lubią tę wiadomość

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2527 3385

    Wysłany: 1 października 2020, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Jak tam Kaska?
    Ja już po. Zdziwił się jak młodo wyglądam i dopytal dwa razy o wiek 🤣 (mam 27 lat), stwierdził że mógłby mnie i z 15 lat stymulować 😁 ale ja twardo przy az. Mam dosłać wyniki badań jakie mam do tej pory i protokoły i przebytych ivf żeby "miał papier że są wskazania medyczne bo w tym wieku...". Dobrze że zarodek już czeka.
    Wychodzi na to że transfer w listopadzie wg pierwotnego planu:)

    Amilka super 😊 w takim razie trzymam kciuki ✊

    Amilka lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎 tylko jedna blastocysta 👎
    2021 AZ Nasz cud ❤️❤️❤️
    08.02 AZ FET
    11dpt - 206 mlU/ml
    14dpt - 1292mlU/ml
    19dpt - 7688mlU/ml
    28dpt - ❤️
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 1 października 2020, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka też po rozmowie, wysłałam im wszystkie badania ale nie otwarli maila z nimi, choć dwa razy wysłałam . Pan dr wypytwal o wszystko i stwierdził że sprawdzi badania i mimo mojego wieku 38 lat i niepowodzeń da znać czy się kwaifikujemy. Druga kwestia będzie propozycja innego leczenia. Mają dzwonić do mnie.

    Amilka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 października 2020, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to standard bo powiedzieli Ci to co mnie. Również wysłałam i również to samo mówiłam. Ponadto od razu stwierdziłam że żadnej procedury nie będzie kolejny raz bo się nie zgadzam to tłumaczyli tylko że muszą mieć papiery że coś było wcześniej jako podkładkę bo prawo. Więc chyba nie mamy się czego bać:) daj znać dobrze? Ja też dam. Idziemy równo:)

  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 1 października 2020, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja też dzisiaj dostałam informację odnośnie zarodków, które adoptowaliśmy i są klasy 4.1.1 , 2.1.1 , bl 1 , bl 1 i z tego co się dowiedzi alam to bl 1 jest bardzo wczesną blastocystą.... Nie wiem czy to jest dobrze, czy źle? Dlaczego nie przetrzymano ich dłużej? Tak wolno się rozwijały że w 5 dobie są tylko wczesnymi blastocystami ?

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • Kaśkaaaa Przyjaciółka
    Postów: 92 74

    Wysłany: 1 października 2020, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dam znać Amilko, ciekawa jestem jak odpowiedź będzie. Mnie zaskoczyli z tym opcjami leczenia, 38 lat to raczej za dużo czasu nie mam. Endymitrioza w macierzyństwie mówili żeby uspokoić nie operować ten dziś wyskoczył czego nie operowana.Trudno mi dziś coś powiedzieć

    Amilka lubi tę wiadomość

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 2 października 2020, 00:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sywi wrote:
    Dziewczyny ja też dzisiaj dostałam informację odnośnie zarodków, które adoptowaliśmy i są klasy 4.1.1 , 2.1.1 , bl 1 , bl 1 i z tego co się dowiedzi alam to bl 1 jest bardzo wczesną blastocystą.... Nie wiem czy to jest dobrze, czy źle? Dlaczego nie przetrzymano ich dłużej? Tak wolno się rozwijały że w 5 dobie są tylko wczesnymi blastocystami ?
    4.1.1. I 2.1.1 to super zarodki. O pozostałych nie mam pojęcia :) bierz i startuj🍀

    Sywi lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Sywi Autorytet
    Postów: 758 1808

    Wysłany: 2 października 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    4.1.1. I 2.1.1 to super zarodki. O pozostałych nie mam pojęcia :) bierz i startuj🍀
    A no startuję z blastką 4.1.1😊
    Teraz tylko się boję, żeby mi kliniki nie zamknęli przez tego koronawirusa....
    6.10 mam wizytę i pewnie włączenie proga więc mam nadzieję że zdążę w razie co😉

    Zuza6, Virginia lubią tę wiadomość

    w5wqe6ydj7x6qp9b.png

    89cd46b71c.png

    05.07.2021 Nasza naukochańsza Lilianka jest już z Nami💖
    Mamy jeszcze 2 mrozaczki❄❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 października 2020, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaśka oczywiście że napiszę. Nadal myślę że to standard. No i inny kraj to mają trochę inne podejście do pewnych rzeczy. Mnie zaskoczył pytaniem jakie badania genetyczne o immunologiczne już robiłam gdzie w Polsce jest wciąż tyle klinik "nie wierzących" w immunologie.
    Liczę na kontakt w przyszłym tyg, jak nie to będę ich cisnąć.

    No i też się boje ze zamkną granice

‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ