Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Długo się staracie?

    3 lata, 4 procedury IVF

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    3 lata, 4 procedury IVF

    Ile dpt zazwyczaj robiłaś testy/betę?

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Ile dpt zazwyczaj robiłaś testy/betę?

    Do tej pory miałam raptem 2 transfery. Jeden transfer mojego zarodka z 3 doby 8A - betę sprawdzałam w 11 dpt. Drugi transfer AZ, blastka, beta w 6 i 8 dpt. Zarówno przy za pierwszym jak i drugim razem nawet nie drgnęła.

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis 💗 moja kochana jestem cały czas z Tobą myślami i całym sercem ❤️

    Marmis lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Tara, ja tak samo cieszę się bo wydaje mi się, że po 5 latach nareszcie będę mieć realne szanse a więc i nowa nadzieja we mnie wstąpiła 😀 Ja już ostatnio podpytywałam dr to też mi mówił, że są zarodki i krótko się czeka ale zobaczymy też jak tam jeśli chodzi o zgodność fenotypowa ale my jesteśmy pospolici z urody więc mam nadzieję, że szybko się znajdą 🙂

    Parviflora 💗 za dzisiejszą wizytę ✊🏻 Może maleństwo już czeka na Was 🤗

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:56

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Do tej pory miałam raptem 2 transfery. Jeden transfer mojego zarodka z 3 doby 8A - betę sprawdzałam w 11 dpt. Drugi transfer AZ, blastka, beta w 6 i 8 dpt. Zarówno przy za pierwszym jak i drugim razem nawet nie drgnęła.

    Czyli ogólnie słabo wychodziło z hodowlą zarodków. A powiedz w czym problem, czemu ivf? Jak z Twoimi komórkami? Jak nasienie?

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Czyli ogólnie słabo wychodziło z hodowlą zarodków. A powiedz w czym problem, czemu ivf? Jak z Twoimi komórkami? Jak nasienie?

    Nasienie ok. U mnie endometrioza IV stopnia, przez to słaba reakcja na stymulację, komórki kiepskiej jakości, jak już jakieś pecherzyki urosły to były puste, albo komórki były nieprawidłowe. Podsumowując podczas 4 procedur IVF miałam 4 prawidłowe komórki, z czego 2 się nie zapłodniły w ogóle, z jednej zarodek 3 dniowy i transfer i z 1 zarodek, który zatrzymał się w 4 dobie.

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Nasienie ok. U mnie endometrioza IV stopnia, przez to słaba reakcja na stymulację, komórki kiepskiej jakości, jak już jakieś pecherzyki urosły to były puste, albo komórki były nieprawidłowe. Podsumowując podczas 4 procedur IVF miałam 4 prawidłowe komórki, z czego 2 się nie zapłodniły w ogóle, z jednej zarodek 3 dniowy i transfer i z 1 zarodek, który zatrzymał się w 4 dobie.

    Badałaś insulinę po obciążeniu razem z krzywą cukrową?

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamisia wrote:
    Badałaś insulinę po obciążeniu razem z krzywą cukrową?

    Tak. Pierwsze wyniki do dupy, ale byłam świeżo po odstawieniu encortonu, wiec lekarz kazał powtórzyć badanie w styczniu. Robiłam w pt, a to wyniki:

    Glukoza
    0h - 94 mg/dL
    1h - 161 mg/dL
    2h - 103 mg/dL

    Insulina
    0h - 9 mikroU/ml
    1h - 53,52 mU/l (nie wiem dlaczego tu inne jednostki)
    2h - 36 mikroU/mL

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • kamisia Autorytet
    Postów: 20620 21922

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Tak. Pierwsze wyniki do dupy, ale byłam świeżo po odstawieniu encortonu, wiec lekarz kazał powtórzyć badanie w styczniu. Robiłam w pt, a to wyniki:

    Glukoza
    0h - 94 mg/dL
    1h - 161 mg/dL
    2h - 103 mg/dL

    Insulina
    0h - 9 mikroU/ml
    1h - 53,52 mU/l (nie wiem dlaczego tu inne jednostki)
    2h - 36 mikroU/mL

    No nie najgorsze.

    🔸 86' 🔸10 lat starań🔸 Brak lewego jajnika, brak jajowodów 🔸insulinooporność 🔸PAI-1 4G hetero🔸
    07.2019 - I procedura ICSI - 23.07 - pobrano 7 komórek - jeden zarodek 8B2 - beta 10dpt <1,1 ☹️
    09/10.2019 - II procedura ICSI (zwiększona dawka metforminy + koenzym Q10 + Elonva na start stymulacji) - pobrano 7 komórek - mamy ❄️❄️❄️❄️(5.1.2, 4.1.1, 4.1.2, wczesna blastka)
    12.11.19 - FET blastki 5.1.2 - prog 3,7 ☹️- beta 8dpt <1,1 ☹️
    07.01.2020 - FET blastki 4.1.1 - prog 22,20 ➡️ 6dpt beta - 35,1 / prog - 6,3 ➡️8dpt beta - 87,4 / prog -24,2➡️10dpt beta- 173 / prog -8,0➡️14dpt beta- 880 / prog -30 .......... 27dpt jest <3
    🔹mamy jeszcze ❄️❄️

    Kubuś <3 38tc - 11.09.2020 - 5:30 - 4600g - 59cm 😊
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie never ending story. Niby pecherzyk sie dziś objawil w macicy. I niby jest cialko zölte raczej. No- ale nie nastawiali mnie zbyt optymistycznie.Na razie wykluczyli pozamaciczna Beta przyrasta prawidlowo. Czekam jeszcze na jedno usg... a w piatek przy becie ponad 4000 nie bylo nic widac . To jest jakis kosmita.

    mt30, One, Ewuszek, nick nieaktualny, Cherry78, sylvuś, Jusia 82, Virginia, Andziorek, Maggi, iwonkja, karolcia35, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cherry78 wrote:
    Parviflora 💗 za dzisiejszą wizytę ✊🏻 Może maleństwo już czeka na Was 🤗
    Ja już po wizycie🙂 Mąż był ze mną wypełniliśmy ankiety i mamy czekać na telefon jak znajdą dla nas zarodki. Ma zadzwonić koordynatorka albo dr sam powiedział, że może zadzwoni do mnie. Jeśli się znajdą szybko to transfer może być w kolejnym cyklu😀 Nie obgadywalismy nawet ostatniej nieudanej procedury bo w zasadzie nie było czego już przyszliśmy z podjęta decyzją więc nie ma co roztrząsać bo wiadomo w czym problem. Odebrałam jeszcze kartę pozabiegową i ostatni transferowany zarodek był 10 komórkowy w 3 dniu więc i tak chyba trochę znowu się pospieszył z rozwojem i nie był najlepszy. Zrobił mi USG i jest ok nie ma torbieli a myślałam, że może być bo mam jeszcze jakieś plamienia ale na jednym jajniku są tylko jakieś pozostałości po stymulacji i to przez to może być ale ogólnie jest ok i pochwalił ładne endo. Nie mogę się doczekać telefonu z kliniki😀

    Ewuszek, Cherry78, Zocha, Virginia lubią tę wiadomość

  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny u mnie never ending story. Niby pecherzyk sie dziś objawil w macicy. I niby jest cialko zölte raczej. No- ale nie nastawiali mnie zbyt optymistycznie.Na razie wykluczyli pozamaciczna Beta przyrasta prawidlowo. Czekam jeszcze na jedno usg... a w piatek przy becie ponad 4000 nie bylo nic widac . To jest jakis kosmita.

    Nieźle 😂 a pisałam wczoraj, że może jednak jest tam gdzieś w macicy. A czemu nie nastawiali optymistycznie? Za wolno rośnie zarodek? Czy o co chodzi?

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 10:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, naprawdę dziwna sytuacja ale plus jest taki, że to nie pozamaciczna. Skoro jest pecherzyk i ciałko żółte to może się jeszcze pojawi zarodek? Który jest dziś dpt? A jak się czujesz? Masz jakieś krwawienie?

  • mt30 Autorytet
    Postów: 2493 774

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2021, 20:50

    Marmis lubi tę wiadomość

  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, One, czarownico! Pisałaś, że czujesz, że historia Marmis dobrze się skończy i zobacz co się dzieje. Weź zaczaruj też mnie 😂

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rozi1989 wrote:
    Kurde, One, czarownico! Pisałaś, że czujesz, że historia Marmis dobrze się skończy i zobacz co się dzieje. Weź zaczaruj też mnie 😂
    Tak, nie zwątpiłam i wciąż wierzę, że będzie happy end.
    Rozi, Kciuki za Ciebie mocne, przy okazji🍀😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 12:17

    Rozi1989, nick nieaktualny, Cherry78, sylvuś, Marmis, Maggi lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis,🍀🍀🍀‼️

    Tara, witaj na forum :)

    Cherry78, Marmis lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parviflora oby telefon szybko zadzwonił ✊

    Marmis trzymam kciuki ja też gdzieś podświadomie czuje że to będzie Twój cud
    ❤️💚

    nick nieaktualny, Marmis lubią tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ja też jestem fanką kosmity 😂

    One, zapodaj dziś trochę wiary dla mnie. Dziś podgląd endo na moim pierwszym w życiu cyklu sztucznym przed moim pierwszym w życiu crio na moim pierwszym w życiu adoptusiu 🍀🧐

    Cherry78, nick nieaktualny, Marmis, Virginia, One, Maggi lubią tę wiadomość

‹‹ 211 212 213 214 215 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jakie suplementy i witaminy warto przyjmować w ciąży? Poradnik dla przyszłych mam

Ciąża to czas szczególnych potrzeb organizmu, w którym odpowiednia podaż witamin i minerałów odgrywa kluczową rolę dla zdrowia mamy i prawidłowego rozwoju dziecka. Jakich składników nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy i kiedy warto sięgnąć po suplementy? W artykule wyjaśniamy, które witaminy i minerały są najważniejsze w ciąży, jak wybierać bezpieczne preparaty oraz jak zaplanować suplementację zgodnie z aktualnymi rekomendacjami specjalistów.

CZYTAJ WIĘCEJ