Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤
    Jaka cudowna wiadomość 😃.
    Ja ostatnio mam gorsze dni. Zaczęłam myśleć, że przez kir AA to mi się z AZ też nie uda.
    Marmis dajesz mi nadzieję.
    W przyszłym tygodniu wizyta on line z Czechami.
    Mam nadzieję, że znajdą mi zarodek i transfer w lutym.

    Marmis, nick nieaktualny, Zocha lubią tę wiadomość

  • Tara2 Przyjaciółka
    Postów: 102 99

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia wrote:
    Marmis!!!! :) :)

    Tara, witaj na forum i trzymam kciuki za szybkie znalezienie zarodka :)
    Witam również !! Tez mam nadzieje, że szybko się znajdzie.

  • Mayu85 Autorytet
    Postów: 784 965

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis trzymam kciuki za serduszko 🍀❤✊

    Marmis lubi tę wiadomość

    ❌AMH 0,51
    ❌Torbiele endometrialne
    ❌Czynnik męski
    Wskazanie do IVF 2017/18
    1. Podejscie icsi styczen 2019🔸️4 komórki, brak oocytów.😏
    2. podejscie do AZ 2020🔸️Transfer 11.07.2020 dwa mrożaki ❄❄ (FET 3dniowce) Beta 0,2 😒-nieudany transfer
    3. Kolejne podejscie do AZ
    mamy 3 zarodki❄❄❄, dwa 3dniowce i jedna blastka 4AB
    🔹️Transfer FET 23.11.2020 Dwa 3dniowce ❄❄-drgnela beta-ciaza biochemiczna😔
    🌺III transfer FET 08.03.2021 🍀✊ blastka 4ab +embryoglue
    Test 8dpt druga wyrazna kreseczka
    I Beta 9dpt 102🍀✊
    II Beta 11dpt 242 🍀✊
    III Beta 14dpt 1138 🍀✊
    IV Beta 21dpt 19460 🍀✊
    29dpt mamy ❤ 🙏🍀✊
    37dpt 148bpm 💗 🍀✊
    51dpt 181bpm 💗🍀✊
    Nifty pro OK :) 🩰
    2.12.2021 👧 3560g 55cm🥰
    65205e2d92.png[/url]
  • Andziorek Autorytet
    Postów: 415 310

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤

    Marmis, cudownie ❤️ Ja nieprzerwanie trzymam za Ciebie kciuki ✊ A Ty obiecaj nam wszystkim, że już będziesz wierzyć w swojego Kosmitę :) Zapewne jeszcze nie jeden numer wywinie Ci w życiu, więc będziesz potrzebować duuuuużo cierpliwości.

    Marmis lubi tę wiadomość

    age.png
  • Andziorek Autorytet
    Postów: 415 310

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    Jaka cudowna wiadomość 😃.
    Ja ostatnio mam gorsze dni. Zaczęłam myśleć, że przez kir AA to mi się z AZ też nie uda.
    Marmis dajesz mi nadzieję.
    W przyszłym tygodniu wizyta on line z Czechami.
    Mam nadzieję, że znajdą mi zarodek i transfer w lutym.

    Timber, dziewczynom z kir AA też się udaje. Na wątku immunologicznym jest wiele takich historii. Tylko potrzebny Ci będzie Accofil. Ja również mam kir AA i wiem, że jeszcze długa przede mną, ale też pierwszy raz doszłam do tego etapu (dziś 12+3 ciąży). Tobie też się uda ✊❤️

    nick nieaktualny, nick nieaktualny, sylvuś lubią tę wiadomość

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziorek wrote:
    Timber, dziewczynom z kir AA też się udaje. Na wątku immunologicznym jest wiele takich historii. Tylko potrzebny Ci będzie Accofil. Ja również mam kir AA i wiem, że jeszcze długa przede mną, ale też pierwszy raz doszłam do tego etapu (dziś 12+3 ciąży). Tobie też się uda ✊❤️

    Andziorek gratuluję 😍 i trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊
    Miałam już 3 transfery z Accofilem na swoich zarodkach i beta nigdy nie drgnęła.
    Mam nadzieję że i mi się w końcu uda, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem.
    Bo po ostatnim transferze tak właśnie pomyślałam.
    Takie historie jak Marmis i Twoja dają mi nadzieję i motywację.

    Cherry78, Andziorek lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis lecę na priv 🍀

    Moja wizyta na 21. Ale znowu się wkurzam, odkąd skończył się okres co drugi/trzeci dzień brudze, raz czerwoni raz brązowo po kilka godzin. I szczerze mówiąc boje się, bo jeśli transferuje i tak będzie dalej? Narazie czekam do wizyty, ale jak Endo będzie ok to mam mieszane uczucia czy transferować czy podejść na naturalnym bez takich klocków (sama mam owu i Endo 10mm w dzień owu więc z tym luz). No zobaczymy.....

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka, jesteś już po podglądzie endo?
    Właśnie doczytałam, że masz na 21 więc trzymam ✊✊

    Ewuszek, co u Ciebie? Przygotowujesz się już do transferu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 17:29

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    Andziorek gratuluję 😍 i trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊
    Miałam już 3 transfery z Accofilem na swoich zarodkach i beta nigdy nie drgnęła.
    Mam nadzieję że i mi się w końcu uda, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem.
    Bo po ostatnim transferze tak właśnie pomyślałam.
    Takie historie jak Marmis i Twoja dają mi nadzieję i motywację.
    Timber ja tez kiry AA. I tez mialam chyba z 5 transferów na accofilu.A łacznie to moj 11 transfer. . Ale niektórym dziewczynom z accofilem sie udaje Wiec trzeba miec nadzieję. Wierze ze znajdą Ci piekny zarodeczek. I zadomowi sie u Ciebie na całe 9 miesiecy.🍀🍀🍀

    nick nieaktualny, mt30 lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nick nieaktualny wrote:
    Amilka, jesteś już po podglądzie endo?
    Właśnie doczytałam, że masz na 21 więc trzymam ✊✊

    Ewuszek, co u Ciebie? Przygotowujesz się już do transferu?

    Czekam na @ narazie mam tylko dziwne brązowe plamienia pierwszy raz tak mam 🙄

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 20 lutego, 16:03

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    Andziorek gratuluję 😍 i trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊
    Miałam już 3 transfery z Accofilem na swoich zarodkach i beta nigdy nie drgnęła.
    Mam nadzieję że i mi się w końcu uda, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem.
    Bo po ostatnim transferze tak właśnie pomyślałam.
    Takie historie jak Marmis i Twoja dają mi nadzieję i motywację.
    Może czas na Zarzio ;) u mnie 5 et na Accofilu i za każdym razem beta 0. Dwa ostatnie et na Zarzio, polecam

    18’córka❤️
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Może czas na Zarzio ;) u mnie 5 et na Accofilu i za każdym razem beta 0. Dwa ostatnie et na Zarzio, polecam

    One, napisałam Ci wiadomość prywatną. Będę wdzięczna za odpowiedź ☺️

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Maggi Autorytet
    Postów: 3605 5198

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, bądź dzielna ✊✊✊✊✊🍀🍀🍀🍀🍀

    Marmis lubi tę wiadomość

    Wiek 41 lat, MTHFR 677C-T ukł. hetero, PAI-1 4G ukł. homo
    Niedrożny prawy jajowód
    Początek starań z pomocą 11.2017, AMH 2.17
    3 cykle z clo 😢
    07.2018 AMH 2.32
    08.2018 krótki protokół lCSI 1 zarodek 3-dniowy 8A, beta <1 😢
    10.2018 krótki protokół lCSI 4BB i 3BB, beta <1 😢
    02.2019 długi protokół - 2 oocyty ❄️
    03.2019 start aku, supli itp.
    03.2019 AMH 1.16
    04.2019 krótki protokół - 2 oocyty, ICSI 4 oocytów - 4 CC,
    06.2019 transfer 4CC, beta <1😢
    07.2019 kwalifikacja do AZ
    07.2019 naturalny cud, beta 156 😍, 48h po beta 93,5, dzień później beta 66,7- ciąża biochemiczna 😢
    06.2020 AZ 4BB, 8 dpt. beta 40,1; 10 dpt. beta 51,3; 12 dpt. beta 94,3; 14 dpt. beta 246; 16 dpt. beta 596, 19 dpt jest pęcherzyk, 27 dpt puste jajo 💔
    09.2020 AZ 6AA, 8dpt. beta 165, 10 dpt. beta 382, 12 dpt. beta 660, 14 dpt. beta 1279, 27 dpt. ❤️...🙏🙏🙏
    9ewnflw1wegxal6g.png
  • Andziorek Autorytet
    Postów: 415 310

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    Andziorek gratuluję 😍 i trzymam kciuki żeby wszystko było ok ✊
    Miałam już 3 transfery z Accofilem na swoich zarodkach i beta nigdy nie drgnęła.
    Mam nadzieję że i mi się w końcu uda, że nie jestem beznadziejnym przypadkiem.
    Bo po ostatnim transferze tak właśnie pomyślałam.
    Takie historie jak Marmis i Twoja dają mi nadzieję i motywację.

    U mnie to był 4 transfer na Accofilu (po 1 transferze ciąża biochemiczna, 2-3 transfer beta 0). Za każdym razem coś zmieniałam, więc ciężko powiedzieć, co jest tym głównym czynnikiem wpływającym na sukces. Ja gorąco wierzę, że będzie dobrze ✊✊✊

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    10dc, 7.8mm. po USG plamienie żywa krwią. Ja naprawdę nie wiem, pisze do Czech niech decyduja. Co myślicie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Timber ja tez kiry AA. I tez mialam chyba z 5 transferów na accofilu.A łacznie to moj 11 transfer. . Ale niektórym dziewczynom z accofilem sie udaje Wiec trzeba miec nadzieję. Wierze ze znajdą Ci piekny zarodeczek. I zadomowi sie u Ciebie na całe 9 miesiecy.🍀🍀🍀
    Marmis wiem właśnie, że też masz kir AA.
    Kibicuje Ci cały czas i mam nadzieję, że z Tobą i Twoim kropkiem będzie już teraz wszystko ok.

    Marmis lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andziorek wrote:
    U mnie to był 4 transfer na Accofilu (po 1 transferze ciąża biochemiczna, 2-3 transfer beta 0). Za każdym razem coś zmieniałam, więc ciężko powiedzieć, co jest tym głównym czynnikiem wpływającym na sukces. Ja gorąco wierzę, że będzie dobrze ✊✊✊

    Ja też za każdym razem coś zmieniałam.
    Do ostatniego transferu podeszłam po szczepieniach, obstawiona lekami, miałam wlewy z intralipidu, atosiban. Chciałam zrobić wszystko co mogę. Jak się transfer znów nie udał stwierdziłam, że moze to być wina zarodków.
    Dlatego decyzja o AZ.


  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy jakiś zamiennik B complex douglasa? Musiałabym na ten zestaw witamin czekać kilka dni. Chciałabym zacząć brać od jutra. A czy DHA 500mg od swansona jest ok ?

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    Może czas na Zarzio ;) u mnie 5 et na Accofilu i za każdym razem beta 0. Dwa ostatnie et na Zarzio, polecam

    One za Twoją radą chciałam zmienić na Zarzio. Pytałam lekarza o zmianę, ale niestety.
    Teraz podejdę jeszcze z Accofilem, jak się nie uda to wtedy będę myślała.

    One lubi tę wiadomość

  • Mila79 Autorytet
    Postów: 644 391

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Timber wrote:
    One za Twoją radą chciałam zmienić na Zarzio. Pytałam lekarza o zmianę, ale niestety.
    Teraz podejdę jeszcze z Accofilem, jak się nie uda to wtedy będę myślała.


    Timber, a to Zarzio to co to jest? To Pasnik przepisał?
    u mnie 6 FET i bet zero... zastanawiam sie, czy istbieją dierwczyny, które miały zawsze jak ja - tyylko betę 0? czy moje endometrium to k.., jakaś murowana ściana nie do przebicia? :/

    Marmisku, tu jeszcze zapytam, jak tam u Cie? Wszystko dobrze po powrocie?

‹‹ 213 214 215 216 217 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ