Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis kochana 💗 caly czas trzymam kciuki ✊🏻💗💗💗

    Marmis lubi tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parviflora->🍀🍀🍀niech telefon zadzwoni niebawem :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    18’córka❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤

    Sywi, Dorin123, Zocha, mt30, Megi-x, Alrauna1987, Mayu85, Cherry78, One, sylvuś, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Krakowska, Virginia, Morze_Bałtyckie, nick nieaktualny, Andziorek, Zuza6, Maggi, iwonkja, karolcia35, Ewelka02 lubią tę wiadomość

    Marmis
  • Rozi1989 Autorytet
    Postów: 570 561

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤

    Jak cudnie!!! 🥰🥰🥰

    Marmis lubi tę wiadomość

    👩🏼 31 lat; endometrioza IV stopnia

    I IVF - wrzesień 2019; brak zarodków 😢
    II IVF - listopad 2019; 1 zarodek 8A -> beta 0 😢
    III IVF - marzec 2020; brak zarodków 😢
    IV IVF - lipiec 2020; brak zarodków 😢

    AZ Listopad 2020 - transfer blastki klasy 3 -> beta 0 😢

    AZ Luty 2021 - transfer blastki klasy 2 -> beta 0 😥

    AZ Marzec 2021 ➡️ Reprofit ♥️
    08.08.2021 Liliana [*] 23 tc 👼💔

    AZ Luty 2022 ➡️ Reprofit 🍀🙏
    BetaHCG: 5 dpt 10; 7 dpt 42; 10 dpt 175; 12 dpt 313; 13 dpt 367; 14 dpt 478; 17 dpt 1195
    ♥️ 14.04.2022 prenatalne I trymestru ➡️ 12+6 wszystko ok ☺️
    ♥️ 06.06.2022 prenatalne II trymestru + echo ➡️ 20+1 wszystko ok ☺️
    ♥️ 16.08.2022 prenatalne III trymestru ➡️ wszystko ok ☺️
    ♥️ 22.08.2022 echo serduszka ➡️ wszystko ok ☺️

    🥳 12.10.2022 She’s finally here! ♥️
  • Niki345 Autorytet
    Postów: 5415 6785

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤
    Czekałam na wiadomość od Ciebie, ale nie spodziewałam się aż tak dobrej, cudownie! 💛 wdg kalkulatora ivf dla zarodka 6 dniowego jesteś w 7tc+1d więc niby ciąża wygląda na młodszą ALE na tym etapie łatwo o błąd pomiaru, u mnie lekarze często się mylili i różnica z usg a z transferu była do tygodnia, więc by się zgadzało. Trzymam kciuki za Twojego walecznego kosmitę 🍀

    Cherry78 lubi tę wiadomość

    🔹Rocznik 83', starania od 2018, AMH 1,62 ng/ml
    ▪️PAI-1 4G hetero ▪️NK 19% ▪️ HLA-I dodatnie

    2018.11 IUI - 11tc [*]
    2019.04 IUI - 5 tc [*] [*] bliźniaki
    2019.10 IVF: 15 oocytów, 10 MII, 7 blastek w 5 dobie
    (5 klasy A, 2 klasy B )
    2019.10 FET 1x 🍀 4 tc [*]
    2019.11.29 FET 2x 🍀🍀
    BETA: 5dpt 2,61; 7dpt 44,9; 10dpt 204,0; 13dpt 716,6
    2019.12.17, 18 dpt - są ❤️❤️
    2019.12.24, 25 dpt - 6tc [*] ❤️💔
    2020.07.25, 36tc+6, poród, 3320gr, 56cm ♂️👣

    ▪️🍀🍀🍀🍀 nadal na zimowisku

    Prowadzę stronę:
    👉www.mamapoinvitro.pl
    gdzie zbieram nasze doświadczenia odnośnie starań oraz historie forumowych Staraczek (są wyjątkowe, szkoda żeby zniknęły w odmętach Internetu). Jeżeli chciałabyś, abym dodała również Twoją lub masz jakieś uwagi pisz śmiało [email protected] 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis super wieści i serduszko już słyszalne?

  • Zocha Autorytet
    Postów: 1257 2000

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Jestem po drugim szczegółowym usg Pecherzyk z cialkiem zoltym jest w macicy i lekarz raczej twierdzi ze zarodek tez jest. Kształt pecherzyka podobno piekny - okraglutki, regularny. Ciaza tak 5,5 -6 tydzien. Wiec nie wiem. Bo transfer byl 12.12 - 6 dniowego Kropka. A ja nie wiem jak to sie liczy. Wychodze dzis do domu. Do konca tygodnia mam L4 , to sobie odpoczne. Uff. Niedlugo oszaleje 😜😜 Dziekuje Dziewczyny❤❤❤
    Ojej, jak dobrze. Odpoczywaj o stresie.

    Marmis lubi tę wiadomość

    ufnip2.png
    29.03.21 transfer
    Beta-9dpt.318; 11dpt. 850; 13dpt.-2175; 21dpt 9357; 28dpt.-7,5mm człowieka ❤
  • mt30 Autorytet
    Postów: 2493 774

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2021, 20:50

    Marmis lubi tę wiadomość

  • bezia Autorytet
    Postów: 261 113

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis wrote:
    Dziewczyny u mnie never ending story. Niby pecherzyk sie dziś objawil w macicy. I niby jest cialko zölte raczej. No- ale nie nastawiali mnie zbyt optymistycznie.Na razie wykluczyli pozamaciczna Beta przyrasta prawidlowo. Czekam jeszcze na jedno usg... a w piatek przy becie ponad 4000 nie bylo nic widac . To jest jakis kosmita.
    O kurde 🙈 może leniuch po prostu 😁skoro beta rośnie, pęcherzyk jest 😁 może się wykluje ❤️ ale było by super 😍 taki Mały a już matkę do zawalu doprowadza 😂😂😂
    Najważniejsze że pęcherzyk w macicy!!!!

    Marmis lubi tę wiadomość

    AZ czekamy ❄️❤️ eurofertil

    AZ invimed 7.05 transfer blastki ❄️ 3AB 😔 beta poniżej 2,3

    Kiry BX brak dużo implantacyjnych

    10.20 punkcja 0 ❄️
    07.20 przerwana stymulacja
    01.20 CP
    04.19 poronienie 6 tydz
    10.16 CP
    30.09.2009 ❤️❤️ córka
    11.2007 poronienie 6 tydz
    05.2007 16 tydz ciąża obumarła 😢😢
  • Cherry78 Autorytet
    Postów: 2601 3919

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Parviflora 💗 czekamy na piękny zarodeczek 💗💗💗✊🏻

    Marmis, a Ty kochana do domku odpoczywać i dbać o siebie i może nareszcie będziesz mogła choć na chwilę troszkę odetchnąć po tej karuzeli z emocjami 💝
    Cały czas trzymam za Was mocno ✊🏻✊🏻✊🏻. Za dzielną mamusię i waleczne maleństwo ✊🏻💝

    nick nieaktualny, Marmis lubią tę wiadomość

    Wiek 44l.
    Kriobank, długi protokół
    AMH 0.59
    FSH 8.6
    Kir AA

    Transfer No 7
    Warszawa - Bocian

    23.3.2021 ET 4aa 🥰
    Beta
    7dpt - 61,6
    9dpt - 140,6
    11dpt - 406,8
    15dpt - 3482
    24dpt - pięknie bijące ❤️
    7w1d - 1,02 cm maleństwa 🥰
    1.12 Tygrysek ❤️

    22.11.2022FET 4aa
    7dpt beta 96.9
    13dpt beta 1632
    27dpt jest ❤️
    23.06.23 2.3 kg 🫶🏻
    16.07.2023 synek jest z nami ❤️

    46l. 😅

    event.png
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis❤️‼️

    Amilka🍀❤️Niech to będzie endo Twojego życia😘

    nick nieaktualny, sylvuś, Marmis lubią tę wiadomość

    18’córka❤️
  • sylvuś Autorytet
    Postów: 1158 985

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis✊✊✊✊✊cały czas🍀🍀🍀🍀🍀za czeskiego kosmite💗Twojego Kosmite💗 Tak miało i ma być! DOBRZE! 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 stycznia 2021, 13:55

    Marmis, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    W życiu bywają noce i dnie ale bywają też niedziele...
    Ja swoją już dostałam od losu:)

    "https://www.suwaczki.com/tickers/iv09gu1r4bn550rd.png"
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka wrote:
    Marmis super wieści i serduszko już słyszalne?
    Jeszcze nie Dzis sie dopieto objawil w macicy .zobaczymy. Musze czekac.

    Marmis
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 13:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, ale cudowna wiadomość nosisz mały CUD pod sercem ❤️ Teraz duużo odpoczywaj 🙂

    Marmis lubi tę wiadomość

  • Jusia 82 Autorytet
    Postów: 2852 2216

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MARMIS !!! Ale numer Kochana :) Ja cały czas nie wierzyłam że to pozamaciczna. Odpoczywaj :)

    Marmis lubi tę wiadomość

    preg.png

    age.png

    Starania od 2014 ,
    1 ICSI maj 2018, ❄️❄️❄️
    2 ICSI sierpień 2019, ❄️❄️❄️❄️❄️
    3 ICSI kwiecień 2021❄️❄️❄️
    9 transferów NOVUM (1cb, 1 poronienie zatrzymane)
    10. transfer INVIMED (podane 2 blastki 3BB i 2CC) - 29.06.22 r.: 7dpt-20, 9 dpt- 60,12 dpt - 346, 14 dpt - 1096, 17 dpt- 4020, 20 dpt- 7200, 22 dpt - 14200

    4 ICSI lipiec 2024- brak zdrowych zarodków
    5 ICSI wrzesień 2024 - ❄️❄️ (zdrowe po PGTA)

    11. transfer, beta<0,2
    12. transfer 09.01.25 beta 6dpt:59,6 , 8dpt:152, 11dpt: 1024, 13dpt:2630, 16dpt: 8693
    6+0 mamy ❤️
    Czekamy na Ciebie córeczko ... ❤️
    9.07- USG III trymestru- 1134 g.
    17.09 planowane cc
  • Virginia Autorytet
    Postów: 1685 1951

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis!!!! :) :)

    Tara, witaj na forum i trzymam kciuki za szybkie znalezienie zarodka :)

    Marmis lubi tę wiadomość

    ona 42 lat.
    3 IVF 😥
    AZ - 01.09.20, 13dpt - beta 1815, 15dpt -beta 3873, 23dpt - mamy ❤️, 8.10.20 - 8 tyg ❤️, BOBO- Maj 2021 :)

    Starania o BOBO nr 2
    FET - 21.07.23 😢
    II FET - 19.10.23, 6dpt- II kreski, 11dpt -beta 726, 13dpt -beta 2137, 27dpt - mamy ❤️, 27.11.23 - 8 tyg ❤️ Nifty i usg polowkowe ok :)
    BOBO 2 jest juz z nami - lipiec 2024 ❤️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Virginia a jak brzuszek rośnie ? 🙂 Który to już tydzień ? Kompletujesz już wyprawkę ?

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy na któraś na zbyciu agolutin albo moze mi kupic w Czechach? Mam.jeszcze na tydzien. A on najlepiej na mnie dziala. I znowu musze brac dwa dziennie- bo nie bralam od srody- bo kazali odstawic ( tylko doustnie utrogestan)i troche na brazowo brudze. Wiec musze dolozyc mocno.

    Marmis
  • Frendek Koleżanka
    Postów: 50 49

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marmis, co za historia 😶 brak mi slow jak sobie pomyśle przez co przychodzisz 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ Odpoczywaj i kciuki za Was ✊

    Marmis lubi tę wiadomość

  • Marmis Autorytet
    Postów: 3248 2932

    Wysłany: 11 stycznia 2021, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amilka wrote:
    Marmis, ja też jestem fanką kosmity 😂

    One, zapodaj dziś trochę wiary dla mnie. Dziś podgląd endo na moim pierwszym w życiu cyklu sztucznym przed moim pierwszym w życiu crio na moim pierwszym w życiu adoptusiu 🍀🧐
    Amilka wyslalam zapro do przyjaciolek proszę przyjmij.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Marmis
‹‹ 212 213 214 215 216 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza: niewidzialna choroba, która dotyka miliony Polek

Szacuje się, że w Polsce około 2 miliony kobiet cierpi na endometriozę. W artykule dowiesz się o najnowszych metodach diagnozowania i leczenia endometriozy, a także poznasz osobistą historię Małgorzaty, która walczyła z tą chorobą przez 5 lat, aby wreszcie zobaczyć światło w tunelu na swojej drodze do macierzyństwa.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ