Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną adopcja zarodków
Odpowiedz

adopcja zarodków

Oceń ten wątek:
  • Madzia555111 Koleżanka
    Postów: 113 9

    Wysłany: 10 lutego 2020, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    artvimed 1500 sam transfer, oddzielnie sie płaci 2 wizyty. Na początku cyklu i 12-13 dc po 120 zl

    U mnie kazda wizyta 170zl, powariowali

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 lutego 2020, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To skąd w invikcie cena 6900? Niby to już z wizytami z badaniami itp. Tak mi się wydawało że niektóre z Was kiedyś pisały że coś koło 2000, więc aż się zdziwiłam tym że dziś taka kwotę usłyszałam 😕

  • Joanna1212 Autorytet
    Postów: 1375 819

    Wysłany: 10 lutego 2020, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś19 wrote:
    My w cenie 21 000mielismy 12 ocytów, pobranie nasienia , zapłodnienie i jeden transfer.
    Aguś a gdzie taki pakiet?

    29lat Słabe komórki
    Amh 2.9
    Październik 2019 nasienie
    morfologia 0%
    2*Iui :(
    1 ivf p. Krótki wrześniem 2018 :(
    2 ivf p. Krótki luty 2019 słaba blastocyta 333:(
    3 ivf Listopad 2019 Długi protokół mrozak 3dniowy
    Transfer 18.01
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lutego 2020, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    To skąd w invikcie cena 6900? Niby to już z wizytami z badaniami itp. Tak mi się wydawało że niektóre z Was kiedyś pisały że coś koło 2000, więc aż się zdziwiłam tym że dziś taka kwotę usłyszałam 😕
    może to jakiś pakiet? Agika w macierzyństwie miała 3800 transfer + wizyty. Teraz w macierzyństwie jest chyba 4800.

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    To skąd w invikcie cena 6900? Niby to już z wizytami z badaniami itp. Tak mi się wydawało że niektóre z Was kiedyś pisały że coś koło 2000, więc aż się zdziwiłam tym że dziś taka kwotę usłyszałam 😕
    To koszt az?🤔ile zarodków?
    W Gamecie koszt Az to 1800 czyli koszt et+ zwrot za badania dawców. Ja płaciłam niecałe 200zł.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2020, 13:55

    18’córka❤️
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 lutego 2020, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    One wrote:
    To koszt az?🤔ile zarodków?
    W Gamecie koszt Az to 1800 czyli koszt et+ zwrot za badania dawców. Ja płaciłam niecałe 200zł.
    Tak AZ, 2 zarodki.

  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 lutego 2020, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    Tak AZ, 2 zarodki.
    Trochę ciężko to pojąć. Dawstwo w Polsce jest bezpłatne. Wiadomo, że kliniki to obchodzą w sposób taki, że płaci się za et. Ale, że to „przychodzi”, gdy koszt wynosi 7 tys, co daje 3500 za et to naprawdę jest szyte grubymi nićmi.

    18’córka❤️
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 lutego 2020, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem skąd taka cena. Będę za tydzień w klinice to może dowiem się coś bliżej, dziś usłyszałam to przez tel jak Pani nas kwalifikowala do AZ.

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    To skąd w invikcie cena 6900? Niby to już z wizytami z badaniami itp. Tak mi się wydawało że niektóre z Was kiedyś pisały że coś koło 2000, więc aż się zdziwiłam tym że dziś taka kwotę usłyszałam 😕
    W invikcie niestety mają taką cenę w tym są badania infekcyjne wizyty i transfer dlatego ja zrezygnowałam z podejścia w invikcie i jestem umówiona do Gamety tam płaci się za transfer 1800 plus wiadomo wizyty osobno i badania infekcyjne ale i tak wychodzi dużo mniej

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    W invikcie niestety mają taką cenę w tym są badania infekcyjne wizyty i transfer dlatego ja zrezygnowałam z podejścia w invikcie i jestem umówiona do Gamety tam płaci się za transfer 1800 plus wiadomo wizyty osobno i badania infekcyjne ale i tak wychodzi dużo mniej
    A dowiadywalas się już może jak jest z oczekiwaniem w Gamecie? Bez problemu można u nich podejść nie będąc nigdy u nich leczonym?

  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    Nie wiem skąd taka cena. Będę za tydzień w klinice to może dowiem się coś bliżej, dziś usłyszałam to przez tel jak Pani nas kwalifikowala do AZ.
    Iwonkja i jeszcze jest jeden minus w invikcie nie wiem w jakim mieście ty podchodzisz ja byłam w Gdańsku i mi powiedzieli że czas oczekiwania koło roku :/ strasznie długo a w gamecie trzy tygodnie

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • Ewuszek Autorytet
    Postów: 2649 3572

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    A dowiadywalas się już może jak jest z oczekiwaniem w Gamecie? Bez problemu można u nich podejść nie będąc nigdy u nich leczonym?
    Powiedzieli mi że musze umówić się na wizytę kwalifikacyjna do lekarza jesli nie jestem pacjentką jestem umówiona na 28.02 mam nadzieję że nie będzie problemów ze leczyłam się w innej klinice i dostaniemy kwalifikację dam znać po wizycie

    iwonkja lubi tę wiadomość

    2019-2020 3xICSI 👎
    2021 AZ Nasz pierwszy cud ❤️❤️❤️
    2024 AZ Nasz drugi cud ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madzia555111 wrote:
    W invimed 1800 zl czyli za transefer mrozonych

    a jak długo czeka się na zarodki?

  • iwonkja Przyjaciółka
    Postów: 234 48

    Wysłany: 10 lutego 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuszek wrote:
    Powiedzieli mi że musze umówić się na wizytę kwalifikacyjna do lekarza jesli nie jestem pacjentką jestem umówiona na 28.02 mam nadzieję że nie będzie problemów ze leczyłam się w innej klinice i dostaniemy kwalifikację dam znać po wizycie
    Super, będę wdzięczna. Sama jestem ciekawa. Ja ogólnie też invicta gdansk , mówiła kobieta że może być tak że oczekiwanie ok roku. Ale poprosiłam też żeby szukali w innych klinikach,Wrocław i Warszawa. Mi o tyle wygodnie do invicty bo do Gdańska mam trochę km, do Gdyni równiez a oddzial mam u siebie w mieście więc na samo przygotowanie nie musiałabym jeździć 140km.

  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 10 lutego 2020, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kklinia Bocian koszt adopcji zarodka 6000zl. Cena dotyczy tylko transferu AZ. Wizyty, badania wszystko dodatkowo płatne. Nie polecam.

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lutego 2020, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Kklinia Bocian koszt adopcji zarodka 6000zl. Cena dotyczy tylko transferu AZ. Wizyty, badania wszystko dodatkowo płatne. Nie polecam.

    chyba ich powalilo 😲

    A udalo sie rozwiązać sytuację z dokumentacją medyczną?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 10 lutego 2020, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie . Wspieram się rzecznikim praw pacjenta.

    Maggi lubi tę wiadomość

  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 10 lutego 2020, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuza6 wrote:
    Jeszcze nie . Wspieram się rzecznikim praw pacjenta.
    daj znać jak się sprawa rozwiąże. Chyba 17 lutego im termin mija, dobrze pamiętam?

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • One Autorytet
    Postów: 1149 1235

    Wysłany: 10 lutego 2020, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    iwonkja wrote:
    Super, będę wdzięczna. Sama jestem ciekawa. Ja ogólnie też invicta gdansk , mówiła kobieta że może być tak że oczekiwanie ok roku. Ale poprosiłam też żeby szukali w innych klinikach,Wrocław i Warszawa. Mi o tyle wygodnie do invicty bo do Gdańska mam trochę km, do Gdyni równiez a oddzial mam u siebie w mieście więc na samo przygotowanie nie musiałabym jeździć 140km.
    Daj sobie spokój z Invictą. Masz obok w Gdyni Gametę gdzie są zarodki albo chociażby Invimed w Gdańsku

    18’córka❤️
  • Zuza6 Autorytet
    Postów: 253 153

    Wysłany: 10 lutego 2020, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ElfiaKsiężniczka wrote:
    daj znać jak się sprawa rozwiąże. Chyba 17 lutego im termin mija, dobrze pamiętam?
    Pamięć masz super.. Pewnie, że dam znać, chociaż wątpię żeby Klinikę było stać aby zakończyć temat z klasą.

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ