X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?
Odpowiedz

AMH - jakie macie poziomy i jakie szanse?

Oceń ten wątek:
  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 29 lipca 2017, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na przeciwciała nie działają leki na tarczyce. Jedynie na tsh, ft3 i ft4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 lipca 2017, 20:31

    M&M
  • Truskaweczka250 Autorytet
    Postów: 1573 1225

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martoszka wrote:
    Na przeciwciała nie działają leki na tarczyce. Jedynie na tsh, ft3 i ft4.

    A jakie są na Hashi? wizytę mam dopiero we wtorek.

    25.png
    https://www.maluchy.pl/li-73052.png
    Mili <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 lipca 2017, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula_30 wrote:
    Hej I.jak twoje amh dalej? Ja mam 12,4 w wyniku I nie wiem co dalej :/

    Nie badałam ponownie. Zrezygnowałam z tej ginekolog co powiedziała, że moje AMH wystarczy na rok... toż to bzdura. AMH nie powinno się sprawdzać częściej niż pół roku, bo nie są to miarodajne wahania wtedy.
    Ostatnio ten wynik 4.10 był w kwietniu. Nie mam zamiaru badać ponownie. Mam normalne owulacje, nie potrzebne było przepisywanie CLO. Całe szczęście że posłuchałam wtedy siebie i nie dałam się zbałamucić na stymulację.
    Po pół rocznych obserwacjach mogę śmiało powiedzieć, że wszystko ze mną ok- wykres piękny, tylko bez M.

    A co do Twoich problemów:
    - AMH rzeczywiście wysokie, ale zależy to też od norm.
    - warto robić wyniki przez cały cykl, wtedy będziesz mieć obraz co z cyklem się dzieje.
    - usg jak najbardziej.
    - nie wiem ile się starasz, ale po sobie wiem, że bym nie zgadzała się od razu na wszystko co proponuje lekarz. Ja po pierwszym cyklu usłyszałam, że jestem bezpłodna... uciekłam od niej. Druga podejrzewała PCOS, ale ja nie miałam do tego podstaw. Też zrezygnowałam.
    Jak się okazuje- wszystko ze mną ok... potwierdzają to wyniki i monitoringi.

  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 23 sierpnia 2017, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem tu nowa od dzisiaj. Piszę bo potrzebuje rady, pocieszenia. Staramy się z mężem od niecałego roku o drugie dziecko jednak bezskutecznie. W ubiegłym roku we wrześniu pojawiły się u mnie dziwne krwawienia międzymiesiaczkowe, ogólnie długa historia.. Lekarze gin laczyli to z prolaktyna, dostałam bromergon potem norprolac itd.jednak postanowiłam udać się do najlepszego specjalisty w moim mieście od leczenia bezpłodności dr. Przy..nia. Zlecił mnóstwo badań i dziś byłam na wizycie z wynikami. I dlatego jestem załamana. AMh 0,84 FSH 17(dodam że dwa miesiące temu było 10-nie wiem skąd taka różnica w wynikach) . Do tego jakas mutacja genu MTHR dodatnia
    Lekarz nie dał mi nadziei na ciążę, nawet na in vitro. Błagam Was napiszcie co o tym myślicie. Dodam że inne badania mam ok tylko hashimoto ale pod kontrolą endo

    wiwcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiwcia to lekarz z kliniki?
    Fsh dosc wysokie, amh dosc noskie ale ciaza Z tego będzie niejedna, zobaczysz.
    Powtorz badanie w 2-3 dc rano. To bardzo ważne. Noe po południu w bylejakim dniu cyklu.
    Ponadto w Katowicach w gyncentrym sa programy ivf dla niskiej rezerwy.
    Moj pierwszy wynik amh to 0.37 fsh 15. Dopiero w katowocach kazali badac w 2-3dc rano. Potem mialam wynik ok 0.9.
    Zaszlam w ciążę natjealnie przy pomocy clo
    Powodzenia!

  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku dziękuję za pocieszenie. Robiłam w drugim dniu cyklu rano. Ale lekarz na moje wyniki popatrzył z taką mina i skomentował że mi się odechcialo wsytskiego. Powiedział że mam 1%na zajście naturalnie i 5-10%z in vitro. Załamana jestem. On pracuje w Parens w Krakowie ale przyjmuje i zajmuje się leczeniem niepłodności też w Tarnowie. Jest dobry ale chciałabym spróbować jeszcze gdzieś. Dasz mi proszę namiary dokładne na te klinikę i na jakiegoś godnego polecenia lekarzy? Cieszę się że jest ktoś taki jak ja i ze udało Ci się naturalnie zajść.

    wiwcia
  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 13:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojejku a skąd jesteś? Czy właśnie ta klinika pomogła Ci zajść w ciążę?

    wiwcia
  • mokka Autorytet
    Postów: 1021 438

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy AMH=3 w wieku 25 lat to prawidłowy wynik ?

    mthfr 677 hetero, 1298 hetero, PAI hetero, brzydkie cytokiny 5 x IUI
    3 lata starań, 2x biochemiczna - maj 2017, styczeń 2018 :(
    atdcjw4zirwf79qi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mokka wrote:
    Dziewczyny czy AMH=3 w wieku 25 lat to prawidłowy wynik ?

    Zależy od zakresów. Ja 25l i miałam 4.10. Mediana była 3.70 więc ok. Byle nie za dużo i nie za mało.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 sierpnia 2017, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiwcia wrote:
    Ojejku dziękuję za pocieszenie. Robiłam w drugim dniu cyklu rano. Ale lekarz na moje wyniki popatrzył z taką mina i skomentował że mi się odechcialo wsytskiego. Powiedział że mam 1%na zajście naturalnie i 5-10%z in vitro. Załamana jestem. On pracuje w Parens w Krakowie ale przyjmuje i zajmuje się leczeniem niepłodności też w Tarnowie. Jest dobry ale chciałabym spróbować jeszcze gdzieś. Dasz mi proszę namiary dokładne na te klinikę i na jakiegoś godnego polecenia lekarzy? Cieszę się że jest ktoś taki jak ja i ze udało Ci się naturalnie zajść.
    Jeśli to ten lekarz o którym mysle (mój lekarz) to uwazam ze trafilas do dobrego specjalisty. Ja mam amh 1.79 jestem po in vitro, 2dpt blastocysty i mam 4 mrozaki. Naprawde wynik super przy mojej endometriozie i hashimoto. Uważam ze jest to najlepszy lekarz pod słońcem i naprawdę zna się na tym co robi, przy czym jest wg mnie rowniez bardzo dobrym czlowiekiem. Ja mam fsh 7. Twoje fsh naprawde dobrze nie wygląda. Dr nie owija w bawełnę, nie daje zludnej nadziei...
    Jeśli bardzo zależy Ci na drugim dziecku (mi bardzo zależało) to bym na naturalne zajście nke liczyla, bo te wyniki sa złe, nie owijajac w bawełnę...

    PS Dr przyjmuje w innej klinice, nie w Parens

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 sierpnia 2017, 22:50

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiwcia wrote:
    Ojejku a skąd jesteś? Czy właśnie ta klinika pomogła Ci zajść w ciążę?
    Z Wrocławia. Nie, tylko stymulacja clo u mojego ginekologa.
    A w gyncentrym bylam u dr Mercika. Możesz pojechać sie skonsultować

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 09:36

  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ojejku wrote:
    Z Wrocławia. Nie, tylko stymulacja clo u mojego ginekologa.
    A w gyncentrym bylam u dr Mercika. Możesz pojechać sie skonsultować
    Dziękuję za odpowiedź. Napisz proszę pełną nazwę leku (tego cło). Może rzeczywiście pojadę i jeszcze się skonsultuje. Jeden Lekarz to za mało, nieważne jakby był dobry. Ja ciągle mam nadzieję

    wiwcia
  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dootka_86 wrote:
    Jeśli to ten lekarz o którym mysle (mój lekarz) to uwazam ze trafilas do dobrego specjalisty. Ja mam amh 1.79 jestem po in vitro, 2dpt blastocysty i mam 4 mrozaki. Naprawde wynik super przy mojej endometriozie i hashimoto. Uważam ze jest to najlepszy lekarz pod słońcem i naprawdę zna się na tym co robi, przy czym jest wg mnie rowniez bardzo dobrym czlowiekiem. Ja mam fsh 7. Twoje fsh naprawde dobrze nie wygląda. Dr nie owija w bawełnę, nie daje zludnej nadziei...
    Jeśli bardzo zależy Ci na drugim dziecku (mi bardzo zależało) to bym na naturalne zajście nke liczyla, bo te wyniki sa złe, nie owijajac w bawełnę...

    PS Dr przyjmuje w innej klinice, nie w Parens
    Dziękuję że napisałaś. Wiem, że to super specjalista.ale wiadomość, którą mi przekazał i tak szczerze do bólu plus moje wyniki spadło to tak na mnie niespodziewanie, że nie mogę się z tym na razie pogodzić i się pozbierać. Drugie dziecko było dla mnie marzeniem i nigdy nie sądziłam że będą z tym kłopoty. O in vitro nawet jeszcze w ogóle nie myślałam. Nie wiem skąd tak złe mam wyniki, dlaczego tak się dzieje. Na razie jeszcze dał mi tabletki Lametta zobaczyć jak reagują moje jajniki. Mam nadzieję, że coś jednak jeszcze się uda a jeśli nie to pewnie pomyślę o in vitro. Mam nadzieję że Ci się uda. Powodzenia żeby było dobrze.

    wiwcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Clo to clostibegyt. Brałam dwa cykle, to na stymulacje owulacji, brałam z polaczeniu z Lametta. Za pierwszym razem 3 pęcherzyki, za drugim tylko 1. W ciaze nie zaszłam.
    Mi dal 40% szans przy ivf, jak sie uprzesz to mysle ze dr P tez by Ci to clo i lamette zapisał...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 10:58

  • wiwcia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie mi zapisał Lametta mam wsiąść w drugim dniu miesiączki przez 5dni i przyjść na monitorowanie. Pisałaś że Ci się udało zajść naturalnie..Mi daje dużo mniej szans na in vitro i to mnie tym bardziej załamuje bo ja nawet o tym jeszcze nie myślałam a tu takie wiadomości. Ciężko się pozbierać mi bardzo. Będę próbować wszystkiego zanim się zdecyduje na ostatecznosc

    wiwcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wiwcia wrote:
    Właśnie mi zapisał Lametta mam wsiąść w drugim dniu miesiączki przez 5dni i przyjść na monitorowanie. Pisałaś że Ci się udało zajść naturalnie..Mi daje dużo mniej szans na in vitro i to mnie tym bardziej załamuje bo ja nawet o tym jeszcze nie myślałam a tu takie wiadomości. Ciężko się pozbierać mi bardzo. Będę próbować wszystkiego zanim się zdecyduje na ostatecznosc
    Ja mam dziecko z naturalnej ciazy w wieku niewiele ponad 20lat. .z drugim na naturalne nie mam szans...nie wiem czy na ivf man szanse...podobno hashimoto bardzo negatywnie wpływa na rezerwę jajnikowa. Endometrioze mam po cc, wiec w pierwsza ciaze zaszłam zdrowa jak kon...
    Pamiętaj ze na ivf tez nie masz nie wiadomo ile czasu, rezerwa spada cały czas

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 sierpnia 2017, 11:10

  • oczekująca :) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 września 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim,
    Wczoraj odebrałam wyniki badań i bardzo się martwię, a do wizyty lekarskiej daleko.
    wynik AMH - 0,07 ng/ml

    18-25 lat - 0,96 - 13,34 ng/ml
    26-30 lat- 0,17 - 7,37
    31-35 lat 0,07 - 7,35
    36-40 lat 0,03 - 7,15
    41-45 lat 0,29 - 3,27
    >46 lat 0,01-1,15

    Pomóżcie zinterpretować wynik!

  • Martoszka Autorytet
    Postów: 4879 3340

    Wysłany: 2 września 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brak rezerwy. W którym dc robiłaś badanie? Ile masz lat?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2017, 15:18

    M&M
  • oczekująca :) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 września 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w 4 dc jestem po 40

  • oczekująca :) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 września 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli bez szans

‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Objawy ciąży i testy ciążowe – co powinnaś wiedzieć?

Czy to nietypowe zachcianki, czy zmiany nastroju zwiastują nowy etap w Twoim życiu? Poznaj kluczowe objawy ciąży oraz najpopularniejsze testy ciążowe, które rozwieją Twoje wątpliwości i pozwolą odkryć, czy naprawdę zostaniesz mamą. Podajemy ważne informacje! Sprawdź!

CZYTAJ WIĘCEJ