X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    A ćwiczysz już na piłce ? Wiesiołkujesz, masujesz, seksujesz?🙈
    Z tą szyjką to ponoć można do terminu wytrwać , ale ja od jutra zamierzam robić powyższe kwestie i zobaczymy co z tego wyjdzie ☺️

    No właśnie zamierzam od jutra uruchomić "3S "
    😉😅
    Sex
    Sprzątanie
    Schody
    😅😅🙂
    Zobaczymy czy coś pomoże;)

    Bz10 ... A na kiedy ty masz termin ??

    Pia... może akurat któraś z nas jutro ruszy 😉😅 ja nie napisałam listu do Mikołaja to pewnie nic z tego...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 22:03

    Pia88, didik34, Baba1 lubią tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • bz10 Autorytet
    Postów: 1693 1683

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Honorata02 wrote:
    No właśnie zamierzam od jutra uruchomić "3S "
    😉😅
    Sex
    Sprzątanie
    Schody
    😅😅🙂
    Zobaczymy czy coś pomoże;)

    Bz10 ... A na kiedy ty masz termin ??

    Pia... może akurat któraś z nas jutro ruszy 😉😅 ja nie napisałam listu do Mikołaja to pewnie nic z tego...
    Na 16 grudnia 😉

    Honorata02, Baba1 lubią tę wiadomość

    5 lat starań, niedoczynność tarczycy, hashimoto, wysoka prolaktyna, endometrioza IIst.13.XI transfer 2BB :-(, 04.II crio 2AB :-( , crio 04.04, 5dpt-23,2; 7dpt-70; 9dpt-209; 19dpt- 6194; 26dpt ❤️ :-) l22n4z17e4pubq4y.png
  • Honorata02 Autorytet
    Postów: 1688 1550

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bz10 wrote:
    Na 16 grudnia 😉
    To jeden dzień po mnie bo ja na 15 ;)

    bz10 lubi tę wiadomość

    dxomdf9hpaauwmby.png

    7.10.21 Walka o drugiego maluszka rozpoczęta.
    15.12.21 histeroskopia , wszystko ok.
    31.12.21 USG i zielone światło.
    17.01.22 transfer ostatniego ❄️ .
    22.01 beta 0,1 ;(
    24.01 beta 0,1 ;( 😭😭😭

    Koniec starań ;(
    Brak mrozakow ;(
  • xagax Autorytet
    Postów: 3569 3287

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Jestem po wizycie endometrim 7 mm, ale to nie ma znaczenia bo dr zaproponował biopsje endometrium i badanie komórek implantacyjnych. Ponoć to jakaś nowość, w angelusie robią od 3 tygodni. Będą badać ile w rzeczywistości mam w macicy tych komórek odpowiedzialnych za zagnieżdżanie. Więc 14 grudnia mam to badanie i jak będzie dobrze to w styczniu transfer. Doktor mnie rozbawił pytaniem czy chce mieć w święta okres czy mi przesunąć 😀

    Ps. Jestem strasznym cykorem że zażądałam znieczulenia?
    O ja mam też mieć biopsję to może też mój pan doktor poleci ta "nowość "😂biorę w ciemno😀
    A co do znieczulenia jak można to czemu nie.Ja też bym brała jakby było możliwe. E tam zaraz cykor😘

    *od 2016 starania o dziecko
    *Marzec 2017 pierwsza wizyta w klinice niepłodności
    *Grudzień 2017 laparoskopia+ hinteroskopia
    -usunięcie przegrody
    -Endometrioza 1 stopnia
    *Styczeń 2018 Mąż operacja żylaków,zero poprawy morfologia 1-2%
    *Kwiecień 2019 IMSI długi protokół
    -04.04.2019 transfer😢 -8dpt beta 0.5 -10dpt beta 0.1 brak mrożaczków
    *Maj 2019 badanie kariotypów-wynik ok
    *Sierpień 2019 badanie na trombofilię-wszystko ok
    *Sierpień 2019 badanie kirów
    *Styczeń 2020 biopsja endometrium
    *Luty 2020 IMSI
    -14.02.2020 transfer 2-3 dniowców
    #6dpt beta 8,08 #8dpt 27,4 #10dpt 24,5 #11dpt 15,5😢
    -sierpień 2020 histeroskopia -wszystko ok
    -wrzesień biopsja end. z nk :wynik 1600/10
    -12.10 transfer jedynego mrożaka blastka 2bb-beta negatywna
    Listopad 2021 ICSI
    18.11.21 transfer 3 dniowca 7dpt beta28,11dpt beta 261,13dpt beta 780,18dpt 5000,25dpt mamy serduszko ❤❤❤
    Mamy ❄️
    13 08.22 Paulina💗💗2490,48 cm, 40+4,poród sn💖
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maala wrote:
    Cena to podobno 700 zł.
    Mi doktor mówiła, że jeśli wyjdzie stan zapalny endometrium to dwutygodniowa antybiotykoterapia..
    I dobranie leków do kolejnej stymulacji ma być dokładniejsze. Ale ja to się kompletnie na tym nie znam i sama bije się z myślami czy robić.
    Zwłaszcza że sama biopsje pisze żeby zrobić w cyklu poprzedzającym stymulacje.. A ja chciałabym zacząć w cyklu styczniowym i nie wiem sama czy miałabym to robić teraz w grudniu czy za miesiąc.. A jeśli za miesiąc to czy zdąży przyjść wynik 🤔
    Ale stan zapalny to wyjdzie też w zwykłej biopsji tej za 400zl (o ile dobrze pamietam).

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maala wrote:
    Wysłałam Ci zaproszenie :) mam pytanie
    Przyjęłam

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2037

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 05:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    U mnie przy pierwszej laparo byl udrażniany jajowod, ale było to robione w szpitalu nie specjalizującym się leczeniem niepłodności i oni zrobili plastyke tego jajowodu, Pani dr podejrzewała wodniaka, przy hsg niby kontrast przeszedł i nic podejrzanego nie było widać, więc odeszlismy od tego tematu. A teraz dr chce mieć 100% pewność, że nic tam się nie dzieje

    Dr GM też chciał u mnie wykluczyć wodniaka i zrobił mi badanie drożności z podaniem pianki, nie pamiętam dokładniej nazwy kosztowało to chyba 800 zł i trwało 10 min i było bezbolesne.
    Dr chce sprawdzać coś jeszcze że będzie laparo ?

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2037

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 06:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja biosie z pobraniem wycinka na badanie NK w macicy miałam robione już w styczniu a Artvimedzie. Razem z histeroskopią wszystko kosztowało 800 zł. Dr GM powiedział tylko że wynik jest jak najbardziej prawidłowy więc nie wiem co podają w innym przypadku.

    Frelcia nasz maluch jest blastką 3aa 😉
    Ja na Twoim miejscu te 3aa brałabym osobno.
    Te pozostałe podwójnie.

    Pia nam się udało dopiero jak przestałam mieć alergię na ciążę innych ...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2019, 06:04

    Bejzi lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lipcowka86 wrote:
    Ja biosie z pobraniem wycinka na badanie NK w macicy miałam robione już w styczniu a Artvimedzie. Razem z histeroskopią wszystko kosztowało 800 zł. Dr GM powiedział tylko że wynik jest jak najbardziej prawidłowy więc nie wiem co podają w innym przypadku.

    Frelcia nasz maluch jest blastką 3aa 😉
    Ja na Twoim miejscu te 3aa brałabym osobno.
    Te pozostałe podwójnie.

    Pia nam się udało dopiero jak przestałam mieć alergię na ciążę innych ...
    A jaki masz KIR?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • lipcowka86 Autorytet
    Postów: 2980 2037

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    A jaki masz KIR?

    Bx

    evkill lubi tę wiadomość

    qdkk6iye60nsfj4p.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laski czekam na Wasze zwolnione brzuszki.
    Od razu zajmuje któryś!

    Mam nadzieję, że kiedyś będę mieć wyrąbane na ciąże innych. Póki co bardzo boli mnie ta niesprawiedliwość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    U nas HBA kuleje, więc nikłe szanse na naturalsa. Będę chciała od razu podejść do stymulacji ;)

    Monik, a Wy fragmentację macie dobrą?

  • Meggie1 Autorytet
    Postów: 2346 2303

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Kochana ja robiłam betę przy pierwszym transferze razem z moją przyjaciółką ona ryczala bo wpadła a ja bo się nie udało. To dopiero niesprawiedliwe. Była załamana bo ma już dwójkę "odchowanych".
    Właśnie wczoraj spotkałam się z dziewczynami "staraczkami" z forum i właśnie opowiadałam im, jak mi przyjaciółka powiedziała po 5 miesiącach starań, że jest w ciąży... ciężko było jej to powiedzieć, widać jak się męczy. A ja? od tamtej pory nie pamiętam co mówiła, nie pamiętam drogi powrotnej, pamiętam jedynie sny i ją z wielkim brzuchem. Mimo, że to moja najlepsza przyjaciółka i cieszyłam się jej szczęściem, ale gdzie sprawiedliwość?... o to chodzi...

    Pia88 lubi tę wiadomość

    KIR AA
    HLA-C c2c2 (oboje)
    NK 26%
    PAI-1 hetero
  • Bejzi Autorytet
    Postów: 1153 1102

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggie1 wrote:
    Właśnie wczoraj spotkałam się z dziewczynami "staraczkami" z forum i właśnie opowiadałam im, jak mi przyjaciółka powiedziała po 5 miesiącach starań, że jest w ciąży... ciężko było jej to powiedzieć, widać jak się męczy. A ja? od tamtej pory nie pamiętam co mówiła, nie pamiętam drogi powrotnej, pamiętam jedynie sny i ją z wielkim brzuchem. Mimo, że to moja najlepsza przyjaciółka i cieszyłam się jej szczęściem, ale gdzie sprawiedliwość?... o to chodzi...
    Meggie, niepłodność to jednostka chorobowa, jak każda inna. Ja dopiero po przekroczeniu progu kliniki sobie to uświadomiłam. Wcześniej walczyłam z tą myślą, bo przecież byliśmy "zdrowi". Nie, nie byliśmy.
    Dlatego nie stawiajmy się na równi z tymi, którzy "łapią" ciążę za ciążą. Tylko pytanie, czy ci "lepsi" będą kiedyś takimi rodzicami jak my? Po tym co przeszliśmy, nieskromnie mówiąc stawiam się ponad moje koleżanki w kwestii świadomości własnego ciała, fizjologii, procesów, jakie zachodzą w naszym organizmie. Ostatnio musiałam słuchać opowiastki o niedrożnym jajniku, niech koleżance będzie :D

    Lipcówka, hyfosy, to ta metoda z pianką, też ją polecam :)

    Pia, jeszcze będziecie w brzuszkach przebierać ;)

    evkill, Pia88, didik34, Meggie1, monik123, lipcowka86, bz10 lubią tę wiadomość

    08.01.2020 r. na Ziemi pojawi(ł) się Cud! 😊
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bejzi, dzięki że to napisałaś.

    Bejzi lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, w tej walce o dziecko, mimo wszystko nie zapominajmy o tym, co mamy 🙏

    Bejzi, Pia88, Yoselyn82, Agila, monik123, lipcowka86, Megii_81 lubią tę wiadomość

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4219

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Franiczka wrote:
    Dziewczyny, w tej walce o dziecko, mimo wszystko nie zapominajmy o tym, co mamy 🙏
    Tzn?

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie poczucie niesprawiedliwości też trochę trwało, ale doszłam do wniosku, że jest cały szereg chorób, z którymi muszą się zmagać inni ludzie i to dopiero jest straszne. Przeszło.
    Jak sama byłam na początku starań to też się irytowałam, że po 3 stymulacjach nadal dupa, więc rozumiem zdrowe pary, które narzekają, że to już 4/5cykli i nadal się nie udało. W końcu przez większą część życia seksualnego trzeba było się pilnować żeby nie zajść i w około trąbili, że wystarczy preejekulat i ciąża gotowa. A tu nagle pojawia się "problemik".
    Fajnie, że parom się udaje i nie muszą przechodzić tej trudnej drogi. Niech im ziemia lekką będzie 😊

    Yoselyn82, Bejzi, Pia88, Baba1, tolerancyjna, sAnsa_28, Frelcia__, monik123, KateHawke, Megii_81, aurola lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Bella93 Autorytet
    Postów: 10542 7267

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Tzn?
    Ja np. mam zajebiste życie 😁

    evkill, Baba1, Ewa89_89, monik123, lipcowka86, aurola lubią tę wiadomość

    Moja historia leczenia
    Kajetan 10tc & Eliza 11tc 🖤
    Matylda 🩷11.08.2022
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella93 wrote:
    Ja np. mam zajebiste życie 😁

    ja tez mam, wczesniej podroze, peelen luz a teraz sie zaczelo inne zajebiste zycie :D

    Pia88, Baba1, lipcowka86 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 1897 1898 1899 1900 1901 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ