X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo niestety czekanie jest wpisane w życie staraczek...ciągle na coś czekamy

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    No w sumie racja. Już oreo poprawia mi humor.
    Ja czekam na tortille 😎🌯

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Zawsze tak jest z tym naszym leczeniem, że ciągle coś wyskakuje. Ja miałam mieć transfer za tydzień, już estrofen lykalam i też mi przełożył. Niby na styczeń ale już się nastawiamy że wyjdzie jakieś zapalenie endometrium i znów pewnie ch...a z tego będzie. Jak ma się udać to lepiej poczekać.
    Evkill jak ten estrofen jakieś skutki uboczne ? Będę go brała za pare dni i naczytałam się różnych rzeczy🤔😏

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Ja czekam na tortille 😎🌯

    A ja na upały 🤣

    bz10 lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Bo niestety czekanie jest wpisane w życie staraczek...ciągle na coś czekamy

    Ja mam wrażenie że ja czekam a cała rzesza staraczek już urodziła albo jest po pozytywnej becie. Tylko nie ja.

  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Ja mam wrażenie że ja czekam a cała rzesza staraczek już urodziła albo jest po pozytywnej becie. Tylko nie ja.
    Uwierz mi, że nie tylko Ty...zobacz ile jest nas tutaj oczekujących na coś

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monik123 wrote:
    Uwierz mi, że nie tylko Ty...zobacz ile jest nas tutaj oczekujących na coś

    Mam tego świadomość ale to też nie poprawia mi nastroju. Chciałabym, żeby medycyna umiała pomóc każdej parze. :(

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba1 wrote:
    Evkill jak ten estrofen jakieś skutki uboczne ? Będę go brała za pare dni i naczytałam się różnych rzeczy🤔😏
    Przytyłam 2 kg a biorę go już 2 miesiąc. Po za tym czasem mam kłucie w jajnikach. Tyle.

    Baba1 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Ja mam wrażenie że ja czekam a cała rzesza staraczek już urodziła albo jest po pozytywnej becie. Tylko nie ja.
    Ja też nie.

    Trasti lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    A ja na upały 🤣
    Ooo tak, gdybym wygrała drugie życie to zamieszkała bym gdzieś gdzie nie ma zimy.

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • monik123 Autorytet
    Postów: 3143 2511

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Mam tego świadomość ale to też nie poprawia mi nastroju. Chciałabym, żeby medycyna umiała pomóc każdej parze. :(
    Miejmy nadzieję, że w końcu nam wszystkim pomoże

    Pia88 lubi tę wiadomość

    Starania od 02.2016
    Nk 24->10% HBA 52% morfologia 2%-4%
    2xIUI :(
    02.2019 pICSI - 4 zarodki - 1xcb
    06.2020 pICSI - 8 zarodków
    08.2020 - crio 1x 2BB ;(
    11.2020 - crio 2x 3AA ;(
    01.2021 - crio 1 x 3AA ;(
    Zostały 4❄
  • Baba1 Autorytet
    Postów: 1191 957

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Przytyłam 2 kg a biorę go już 2 miesiąc. Po za tym czasem mam kłucie w jajnikach. Tyle.
    Och te kilogramy 😏już od paru miesięcy czuje się jak balon po tych hormonach ale cóż zrobić myśle ze to przeżyjemy byle cel był już blisko a potem pomyślimy o sobie 😊

    evkill, Pia88 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie najbardziej rozbawił komentarz że często cykl po stymulacji udaje się naturalnie zajść w ciąże. Miałam ochotę powiedzieć : tia, a tu mi pociąg jedzie, bo tak mi ręce opadły. Najsmutniejsze jest to, że przestałam wierzyć w cuda. A to w tym wszystkim jest potrzebne.. wiara że się uda.

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    Mnie najbardziej rozbawił komentarz że często cykl po stymulacji udaje się naturalnie zajść w ciąże. Miałam ochotę powiedzieć : tia, a tu mi pociąg jedzie, bo tak mi ręce opadły. Najsmutniejsze jest to, że przestałam wierzyć w cuda. A to w tym wszystkim jest potrzebne.. wiara że się uda.
    No wiem wiem nie u nas takie cuda. Ale teraz masz dużo zarodków. Ja wierzę w naszego doktorka. Wie co robi.

    Pia88 lubi tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • MeHe Ekspertka
    Postów: 242 78

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    No wiem wiem nie u nas takie cuda. Ale teraz masz dużo zarodków. Ja wierzę w naszego doktorka. Wie co robi.
    Ha. Znam osobę, co zaszła naturalnie po punkcji z hipereką... transfer odroczony... a zostało jakieś niepobrane jajeczko :) :) :) to była 3 procedura.

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • MeHe Ekspertka
    Postów: 242 78

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m_d_f wrote:
    Wiecie, ja mam dziecko, a i tak doświadczam wścibstwa i chamstwa ludzi, no bo jak to tak - jedynak. Pewnie to z wygody i w ogóle to krzywdzę biedne dziecko, bo nie chce mu rodzeństwa sprawić... Ludziom się nie dogodzi. Zawsze znajdzie się coś, co można skrytykować. Dlatego najlepiej mieć wywalone i robić swoje, a opinie innych ludzi mieć głęboko.
    o to to
    stare baby mówią: jedynaczka, bo co, wygodnie....
    ehhh głupie babska

    Pia88, m_d_f lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeHe wrote:
    Ha. Znam osobę, co zaszła naturalnie po punkcji z hipereką... transfer odroczony... a zostało jakieś niepobrane jajeczko :) :) :) to była 3 procedura.

    wszystkim albo komuś, tylko nie mnie ;) ale dzisiaj biadolę. Wybaczcie. Taki dzień.

  • evkill Autorytet
    Postów: 6139 4218

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MeHe wrote:
    Ha. Znam osobę, co zaszła naturalnie po punkcji z hipereką... transfer odroczony... a zostało jakieś niepobrane jajeczko :) :) :) to była 3 procedura.
    Przez ten czas co jestem na forum były 2 dziewczyny, które miały bliźniaki w tym jedno naturalny a drugi z transferu.

    Ja też nie lubię ciągle słuchać, jak to ktoś się starał parę lat i w końcu się udało, mam wrażenie że mnie ciągle to szczęście omija z daleka, dlatego Frelcia doskonale Cię rozumiem.

    Pia88, Yoselyn82, Frelcia__ lubią tę wiadomość

    moja historia

    "Gdy nie mamy w sobie gniewu, nie mamy też wrogów, gdy pożera nas nienawiść, widzimy wrogów wszędzie"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia__ wrote:
    wszystkim albo komuś, tylko nie mnie ;) ale dzisiaj biadolę. Wybaczcie. Taki dzień.
    Kazdy czasem ma gorsze dni to zrozumiale. Jutro bedzie lepiej ;)

    Pia88, Frelcia__ lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 grudnia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    evkill wrote:
    Przez ten czas co jestem na forum były 2 dziewczyny, które miały bliźniaki w tym jedno naturalny a drugi z transferu.

    Ja też nie lubię ciągle słuchać, jak to ktoś się starał parę lat i w końcu się udało, mam wrażenie że mnie ciągle to szczęście omija z daleka, dlatego Frelcia doskonale Cię rozumiem.
    A ja dziewczyny staram sie juz nie narzekac i nie porownywac staram sie nie myslec negatywnie ale tez i nie pozytywnie nie wiem jak moge to okreslic bo nawet ta pierwsza wizyta myslalam, ze moje emocje beda wygladac inaczej ale taka spokojna jestem moze ta Pani doktor takie dzialanie ma. Duzo jest rzeczy, które lubie robić m.in polezec sobie po pracy korzystam z tego wypoczywam usmiecham sie ;) chodze czasami po sklepach czaaminupatrze jakas rzecz co rowniez poparwi mi samopoczucie ;) a terqz ten czas tez jest fajny mimo, ze zima to mozna wypic herbatke zapalic swieczke zobaczyc dobry film czy przeczytac ksiazke korzystajcie ;)

    evkill, Cichaa, monik123, Megii_81, Pia88, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

‹‹ 1900 1901 1902 1903 1904 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ