Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2674

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Natalia zabieg nie powinien miec wpływu na Twój cykl. Ja po histeroskopi normalnie dostałam miesiaczke w czasie w którym powinna byc.
    Czy zabieg pomógł Ci zajść w ciążę? Już nie mogę się doczekać tej laparo

    0901d7c722.png
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Soooryyy już jestem :) Byłam właśnie pytać o miejsce ;) Więc:
    Piątek 11 maja 2018 godz. 17::00 kawiarnia "W antryju na byfyju" (na przeciw lodowiska) stolik na ok. 12 osób zarezerwowany :D
    Pasuje? :)

    PS.: miał być Lip-Smacking Cafe ale ostatnio coraz gorsze opinie mają. A dopiero dzisiaj wszystko czynne więc teraz dopiero można coś zamawiać.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 11:11

    madwitka, KarenMillen, CzterolistnaKoniczyna, Erl, Yummymummy, nick nieaktualny, Flowwer lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate HAwke CUUUUDOWNIE:) Mnie sie bardzo podoba!
    Kto chetny z Katowic zabrac sie ze mną jadę samochodem, pisac! ;)

    KateHawke, Yummymummy lubią tę wiadomość

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ktoś z Katowic z dworca PKP do Tychów pojedzie to stacja do wysiadki to "Tychy Lodowisko". Koleje Śląskie obsługują. Najprostsza opcja, bilet ok. 4-5zł.
    A jak ktoś jedzie tylko do głównej stacji Tychów to najwyżej mogę podjechać na dworzec i zgarnąć (dziewczyny z Bielska szczególnie wiem, że może być taka opcja )

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 11:50

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 2 maja 2018, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martinka wrote:
    Czy zabieg pomógł Ci zajść w ciążę? Już nie mogę się doczekać tej laparo

    LAparoskopia , jak i histeroskopia nie pomogły w zajsciu w ciąze, pomimo ze nawet lekarz mówił ze przez 6 misiecy po laparo sa szanse, nie pomogło również 6 inseminacji :) Powodzenia życze :)

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane dziele się z Wami moja dzisiejsza Beta 8 dpt wynosi 19,80. Nie wiem czy można się już cieszyć , na razie becze ;)

    Erl, KateHawke, CzterolistnaKoniczyna, h_anulka, niezapominajka2017, Yummymummy, Flowwer, njut lubią tę wiadomość

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Kochane dziele się z Wami moja dzisiejsza Beta 8 dpt wynosi 19,80. Nie wiem czy można się już cieszyć , na razie becze ;)
    Cuuudnie!!! :) Rozumiem że łzy ze szczęścia ;)? Dobry wynik na 8dpt 4-dniowca :) trzymam kciuki za piękne przyrosty :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Kochane dziele się z Wami moja dzisiejsza Beta 8 dpt wynosi 19,80. Nie wiem czy można się już cieszyć , na razie becze ;)
    Noo to ładny wynik :D teraz zaciskam kciuki za przyrost - niech szybuje w górę <3

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • CzterolistnaKoniczyna Autorytet
    Postów: 996 811

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Kochane dziele się z Wami moja dzisiejsza Beta 8 dpt wynosi 19,80. Nie wiem czy można się już cieszyć , na razie becze ;)
    Didik, rewelacja :) kciuki za piękne przyrosty:) :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    4a013c5b60.png
    V Leiden hetero (trombofilia wrodzona), KiR AA (accofil)
    Aniołek 02.2020 8tc.
    Aniołek 10.2020 15tc.
    CB 05.2021
    Synek 9.2018 ❤🍀
    Ja: potwierdzony PCOS, niedoczynność tarczycy
    12.2017 laparo-histero ->ok; kauteryzacja
    M: obniżona koncentracja, HBA-ok, Fragmentacja-ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Naprawdę mogę się cieszyć ?!

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Naprawdę mogę się cieszyć ?!
    Myślę że wstępnie możesz ;) a skakać będziesz mogła po przyroście :)

    Erl, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok czyli w piątek , dzięki :*** normalnie nie wierze jeszcze!

    KateHawke lubi tę wiadomość

  • Erl Autorytet
    Postów: 1731 1480

    Wysłany: 2 maja 2018, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Ok czyli w piątek , dzięki :*** normalnie nie wierze jeszcze!
    Jak możesz zobaczyć w mojej stopce w 8dpt 3-dniowca miałam wynik 11. To jeszcze wczesny etap, ale trzymamy tu wszystkie kciuki aby ciąża zdrowo się rozwijała &&&& acha, to co mamy sprawdzone na własnych doświadczeniach, do kliniki nie ma co dzwonić przed 14dpt bo tylko się słyszy że za wcześnie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 maja 2018, 17:03

    Yummymummy, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    XII 2017 IMSI => 22 I 2018 CRIO z EG 3-dn. Maluchów 8A i 6B => 8dpt II beta 11; 9dpt 23,4; 11dpt 79; 14dpt 357,2; 16dpt 918,1; 23dpt 8646; 25dpt ❤ ur. 17.10.2018
    ❄❄
    1 VI 2014 Aniołek [*]
  • Yummymummy Autorytet
    Postów: 700 935

    Wysłany: 2 maja 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didik34 wrote:
    Kochane dziele się z Wami moja dzisiejsza Beta 8 dpt wynosi 19,80. Nie wiem czy można się już cieszyć , na razie becze ;)
    Wyjesz?! Chyba ze szczęścia!!! Gratulacje!!!!!! :) moja beta 5dpt 5dniowca 21, także, bardzo ładny wynik mała! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Angelius
    IMSI kwiecień 2012- 3 zarodki
    Maj 2012-I-crio,2x8AA,beta:11dpt-267, córeczka ❤️ I.2013
    Marzec 2018-II-crio,1xblasto,beta:10dpt-261, synuś ❤️ XI.2018
  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Erl wrote:
    Jak możesz zobaczyć w mojej stopce w 8dpt 3-dniowca miałam wynik 11. To jeszcze wczesny etap, ale trzymamy tu wszystkie kciuki aby ciąża zdrowo się rozwijała &&&& acha, to co mamy sprawdzone na własnych doświadczeniach, do kliniki nie ma co dzwonić przed 14dpt bo tylko się słyszy że za wcześnie ;)
    Ooo tak potwierdzam. Zrobić najlepiej 12dpt i potem 14 dpt i dopiero wtedy dzwonić. I tak wizyta dopiero za następne 2-3 tygodnie. Osiwieć można :D a ich to nie rusza :P

    Yummymummy lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 maja 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:08

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 2 maja 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Dziewczyny, powiedzcie mi czy uważacie że przed in vitro powinnam zrobić sobie jakieś badania na mutacje ?
    Mamy się konsultować z doc Pasnikiem i może on nam to zleci ? Sama nie wiem
    Osobiście uważam że warto zrobić ten pakiet za 330zł. Oprócz mthfr masz jeszcze pare innych mutacji które mogą wskazywać np. na zakrzepicę czy trombofilię. Ale to jak ci wyjdzie to wtedy dorabiasz inne badania w kierunku hematologicznym.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 września 2020, 17:08

  • KateHawke Autorytet
    Postów: 5327 7216

    Wysłany: 4 maja 2018, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poziomka25 wrote:
    Dzieki Kate :)
    Teraz się zastanawiam, czy zamawiać kuriera, czy robić w placówce czy jak to ogarnąć?
    W Tychach też robią w któreś placowce tylko jest chyba 20zł drożej. A jak pojedziesz do Katowic to jest za 330zł.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 maja 2018, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane moja dzisiejsza Beta wynosi 87 !!!!! Oszalałam !!!

    CzterolistnaKoniczyna, h_anulka, Yummymummy, Flowwer, nick nieaktualny, KateHawke, ania8306, Cala, Erl, karolcia35, sAnsa_28, sylvuś, KarenMillen lubią tę wiadomość

‹‹ 216 217 218 219 220 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z poczuciem winy i ze wstydem?

Poczucie winy i wstydu może wpływać na to, jak postrzegasz siebie, jakie decyzje podejmujesz i jak budujesz relacje z innymi. Jeśli nie umiesz ich rozpoznać i zrozumieć, mogą Cię przytłaczać, odbierać energię i podcinać pewność siebie. Nie musisz w tym tkwić. Nauka rozróżniania tych emocji i skutecznego radzenia sobie z nimi pomoże Ci odzyskać wewnętrzny spokój i lepszy kontakt ze sobą.

CZYTAJ WIĘCEJ

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Odparzenia u niemowlaka - jak sobie z nimi radzić?

Odparzenia to częsta dolegliwość u niemowląt. Mogą pojawić się na pupie, szyi, fałdkach, pod pachami czy w pachwinach. Nie są oznaką zaniedbania – zdarzają się niemal u każdego dziecka, a ich pojawienie się nie świadczy o braku higieny. Skóra malucha jest cienka i wrażliwa, dlatego potrzebuje delikatnej pielęgnacji oraz bezpiecznych, wysokiej jakości kosmetyków, które ją ochronią i będą wspierały regenerację.

CZYTAJ WIĘCEJ