X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 21 listopada 2020, 22:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne ja miałam histero niecałe dwa tygodniu temu i wyszłam tego samego dnia około 20.30, jak Pani doktor skończyła wizyty. Na oddziale jest super opieka, nawet nie zauważysz kiedy zleci 🙂 Mój mąż siedział 12 h w poczekalni na parterze, bo do kliniki mamy 200 km.

    Anne, Jolka4025 lubią tę wiadomość

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • madwitka Autorytet
    Postów: 901 630

    Wysłany: 21 listopada 2020, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu, do szpitala Bonifatow trafiłam po porodzie ok tydzień, z wysoką gorączka i z zapaleniem piersi. Owy dr staniczek miał wtedy dyżur, tak się poznaliśmy, badal mnie, i prowadził wywiad, padło z jego strony pytanie z jakiego powodu było cc, jak mu odpowiedziałam że z powodu in vitro, to wylał na mnie taką fale krytyki, że nie życzę tego nikomu. Dr staniczek nie jest dobrym wyborem, przemysl to, bo ja z całego serca NIE POLECAM.

    Provita Katowice, Nasz cudotwórca DR Mańka!
    2014 1 IMSI==> 2 zarodki(jeden jedyny transfer) , brak mrozaków==> 06.2015córka
    2017 2 IMSI ==> 2zarodki(jeden jedyny transfer) ==>jedno pięknie bijące serduszko==> 09.2018 córeczka:)
  • Gruzja85 Autorytet
    Postów: 1792 1393

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madwitka wrote:
    Frelciu, do szpitala Bonifatow trafiłam po porodzie ok tydzień, z wysoką gorączka i z zapaleniem piersi. Owy dr staniczek miał wtedy dyżur, tak się poznaliśmy, badal mnie, i prowadził wywiad, padło z jego strony pytanie z jakiego powodu było cc, jak mu odpowiedziałam że z powodu in vitro, to wylał na mnie taką fale krytyki, że nie życzę tego nikomu. Dr staniczek nie jest dobrym wyborem, przemysl to, bo ja z całego serca NIE POLECAM.
    No bo ten oddział na bonifratow to oni mają jakiegoś pierdolca teraz na punkcie Cc że to zło i tylko słabe babki mają cc. To wszystko przez ordynatora, taki dobra sobie zespół. I jeszcze jeden znam przykład, dziewczynie skracają się szyjka po 20 tygodniu i założyl jej ginekolog szew pomimo tego trafiła tam i to ci idioci zdjęli szew z informacją że należy się teraz modlić. Laska wypisala się na zadanie i pojechała do szpitala w Tychach gdzie leza) do rozwiązania ale już na szyjkę nie dało się założyć szwu. Ps aż nie mogłam uwierzyć w tą historię ale rozmawiałam z dziewczyna która to przeżyła. Istne jaja w 21 wieku. Modlić się

    36 lata, starania o pierwszą ciążę od 01.2017
    1 procedura invitro - krótki protokół -1 transfer świeżych 3 dniowców 8A i 8B😢
    2 transfer 3bb - 6 dpt -34; 8dp- 104; 11dpt - 392; 14 dpt -1272; 25 dpt- ♥️ i jest już na swiecie💗💞💝
    uregulowana niedoczynność tarczycy (spalona riadoaktywnym jodem - kiedyś nadczynność), niskie AMH - 1.5, endometrioza I stopnia, IO, NK 23%, nietoleracje pokarmowe..., krótkie cykle, KIR BX (większość implementacyjnych)
    mąż średnio.
    Teraz druga ciąża z zaskoczenia ...i rośnie druga dziewczyna 🥰🤩🤩
  • Monikaaa Przyjaciółka
    Postów: 199 34

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny które podchodzily do histeroskopii mam pytanie czy pani doktor rozmawia przed tym badaniem czy po przychodzi powiedzieć co się działo? Chodzi mi o dr Palige

  • Martinka Autorytet
    Postów: 2501 2672

    Wysłany: 21 listopada 2020, 23:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaaa wrote:
    Dziewczyny które podchodzily do histeroskopii mam pytanie czy pani doktor rozmawia przed tym badaniem czy po przychodzi powiedzieć co się działo? Chodzi mi o dr Palige
    Miałam 2 razy histeroskopię, ale wiedziałam co będzie usuwane, więc dostałam wypis i na nim zalecenia. Zawsze przed zabiegiem możesz zapytać o coś panią dr. Inaczej było w przypadku laparo- histeroskopii- wtedy dr wieczorem przychodzi omówić zabieg.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2020, 23:59

    0901d7c722.png
  • Anne Ekspertka
    Postów: 135 55

    Wysłany: 22 listopada 2020, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    Anne ja miałam histero niecałe dwa tygodniu temu i wyszłam tego samego dnia około 20.30, jak Pani doktor skończyła wizyty. Na oddziale jest super opieka, nawet nie zauważysz kiedy zleci 🙂 Mój mąż siedział 12 h w poczekalni na parterze, bo do kliniki mamy 200 km.

    No opieka to wiem, że rewelka jak mi mięśniaka usuwali to byłam na oddziale 3 dni, wiecie jakie tam dają dobre jedzenie..😀 w tym czasie co ja tam byłam to dziewczyny, które tylko na 1 dzień przychodziły to przeważnie tylko jakieś sucharki dostawaly, ja zresztą też 1 dnia nic nie dostałam, nawet wody nie moglam pić, ale ten 2 i 3 dzień to super, jeszcze wszystko takie lekkostrawne żebym nie miała jelitowych problemów.
    To fajnie jak tego samego dnia wyjdę, to męża do domu wyśle bo my nie mamy aż tak daleko🙂

    Avina lubi tę wiadomość

  • Anne Ekspertka
    Postów: 135 55

    Wysłany: 22 listopada 2020, 07:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaaa wrote:
    Dziewczyny które podchodzily do histeroskopii mam pytanie czy pani doktor rozmawia przed tym badaniem czy po przychodzi powiedzieć co się działo? Chodzi mi o dr Palige

    Jak ja byłam na laparoskopii to do mnie codziennie Pani dr na chwilę wstepowała zapytać jak się czuje, a na koniec omawiałyśy co się działo podczas operacji.
    Widziałam też, że do każdej dziewczyny, która leżała obok lekarz pod koniec dnia zawsze przychodził i wszystko tłumaczył, Pani dr Paliga też 🙂

    Pia88 lubi tę wiadomość

  • Monikaaa Przyjaciółka
    Postów: 199 34

    Wysłany: 22 listopada 2020, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny :) a mam pytanko jeśli są tu dziewczyny które miały endometrium polipowate, to czy podczas brania leków np provery jest możliwość zrobić stymulację i punkcję żeby mieć już zarodki? Czy trzeba wyleczyć to endo i dopiero można ruszać z procedura?

  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 22 listopada 2020, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaaa wrote:
    Dziewczyny które podchodzily do histeroskopii mam pytanie czy pani doktor rozmawia przed tym badaniem czy po przychodzi powiedzieć co się działo? Chodzi mi o dr Palige

    Miałam histero u Pani doktor Paliga i rozmawiałam z nią przed zabiegiem oraz po kiedy dała mi wypis. Omówiła również co zostało zrobione bo histero miała być diagnostyczna a okazało się, że miałam usuwane zrosty.

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Monikaaa Przyjaciółka
    Postów: 199 34

    Wysłany: 22 listopada 2020, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    Miałam histero u Pani doktor Paliga i rozmawiałam z nią przed zabiegiem oraz po kiedy dała mi wypis. Omówiła również co zostało zrobione bo histero miała być diagnostyczna a okazało się, że miałam usuwane zrosty.
    Rozumiem, czyli jest taka możliwość no to dobrze. Czyli muszę poprosić panie pielęgniarki żeby spotkać się z Panią doktor? Bo na ostatniej wizycie rozkleiłam się i nic nie omówiłam a jeszcze mam kilka pytań o to endometrium właśnie :(

  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 22 listopada 2020, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monikaaa wrote:
    Rozumiem, czyli jest taka możliwość no to dobrze. Czyli muszę poprosić panie pielęgniarki żeby spotkać się z Panią doktor? Bo na ostatniej wizycie rozkleiłam się i nic nie omówiłam a jeszcze mam kilka pytań o to endometrium właśnie :(

    Mnie Pani doktor wołała przed zabiegiem bo miała kilka pytań, nie musiałam prosić pielęgniarek. Ale myślę, że możesz się zapytać czy będzie rozmowa z panią doktor, to Ci wszystko powiedzą 🙂

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 11:51

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
  • Monikaaa Przyjaciółka
    Postów: 199 34

    Wysłany: 22 listopada 2020, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Avina wrote:
    Mnie Pani doktor wolała przed zabiegiem bo miała kilka pytań, nie musiałam prosić pielęgniarek. Ale myślę, że możesz się zapytać czy będzie rozmowa z panią doktor, to Ci wszystko powiedzą 🙂
    Ok dziękuję :) no będę pytać może się uda

  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 22 listopada 2020, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za opinie. Zostaję przy Zabrzu :)

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8561 7461

    Wysłany: 22 listopada 2020, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia jutro masz 100-dniówkę? Gratki 🤩

    Frelciaa, Jolka4025 lubią tę wiadomość

    Wciąż walczę
    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, RZS, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Frelciaa Autorytet
    Postów: 3928 5067

    Wysłany: 22 listopada 2020, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewciu ja teoretycznie 100-dniówkę już zaliczyłam bo cesarkę się wcześniej robi ALE kto wie... może mój kardiolog zmieni zdanie i stwierdzi, że jednak SN :D Dzięki :) Obie się powoli turlamy do szczęśliwego porodu.

    PS modlę się żeby dotrwać do 30tc (wypada mi w wigilię) bo wiem że wtedy dzieciaczki ratują bez większych problemow. To jest taki mój punkt zaczepienia...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 listopada 2020, 12:28

    Ewa89_89, Avina, eska29044 lubią tę wiadomość

    👩🏻‍🦰 29l.
    🔺endometrioza IIIst.,
    🔹kir BX
    🔺MTHFR_677C>T homo 🔺PAI-1 4G hetero
    💊acard od 1dc i 💉heparyna od transferu
    🔺ryzyko celiakii - dieta bg
    - 5 transfer poronienie w 8tc. :(
    👨🏽33l.
    🔺HBA 58%
    🔹reszta parametrów w normie

    🤰🏼Zarodeczku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki. Pięknie się zagnieżdżaj i na 9 miesięcy w moim brzuszku zamieszkaj”👩‍❤️‍👨
    16.06- 6 transfer blaski 4BB <3
    22.06.20 6 dpt- beta 43,33 prog.33
    24.06.20 8 ddpt- beta 113,9 prog.35
    16.07.20 - ❤️ Serduszko nasze bije!
    25.07.20- 2 cm Kluseczka <3 tętno 167/min
    18.02.21- nasz Chłopczyk już na świecie 😍
    ZdiDp1.png
    Litania do św Józefa 🙏🏻
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 22 listopada 2020, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat szpital bonifratrów znam z praktyk ale to było lata temu , gdzie ordynatorem ginekologi i położnictwa był dr Kelm. Fajny facet. Położne takie sobie, zależy jaka zmiana i oddzial.
    Miałam praktyki na porodówce , oddział noworodkowy , ginekologia, patologia ciąży itp.
    Ale najlepiej wspominam szpital na Raciborskiej

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Paulcia1988 Koleżanka
    Postów: 80 18

    Wysłany: 22 listopada 2020, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-)
    Tak właśnie podglądałam przed chwileczką forum i była mowa o laparo i histeroskopii.
    Ja mam zaplanowaną na połowę stycznia.
    Chciałam się Was zapytać czy jeśli wyszła wam endometrioza to czy miałyście od razu usuwane wszystkie zrosty i czy mogłabyście napisać gdzie tą endometriozę miałyście zlokalizowaną?
    Ja jestem pewna, że na nią choruję,mam ciągły ból w podbrzuszu:( I doktor dlatego chce zrobić mi laparo...

  • Anne Ekspertka
    Postów: 135 55

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny potrzebuje porady. Żeby zrobić badanie immunofenotypu muszę być w 2 fazie cyklu. Zwykle nie mam problemu żeby ją określić ale po tym nieudanym transferze byłam na kontroli u Pani dr w 10 dniu cyklu i z usg wynikało, że owulacja nie nastąpi ok 15 dnia jak to zwykle u mnie było tylko pani dr oszacowała, że może to być ok 20 dnia.
    Wczoraj 1 raz w życiu robiłam test owulacyjny (20 dc) i wyszedł negatywny. Zastanawiam sie czy zrobiłam to za wcześnie czy za późno? Jak zrobię po owulacji to też wychodzi negatywny?
    Tylko mnie jajniki kłują więc wydaje mi się, że jestem przed owulacja..Ale żeby miała byc aż tak późno?
    Na wtorek mam umówione badanie tego immunofenotypu i zastanawiam się czy tego nie przełożyć bo jeszcze okaże się że jestem w 1 fazie.. A badanie to robią to tylko we wtorki więc to znowu o tydzień później. A co jak do tego czasu jednak przyjdzie okres🤔 Mam dylemat
    Może ktoras po transferze też miała taki wydłużony cykl? I czy faktycznie po ewentualnej owulacji on też wyjdzie negatywny

  • m_d_f Autorytet
    Postów: 1772 767

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paulcia1988 wrote:
    Cześć dziewczyny :-)
    Tak właśnie podglądałam przed chwileczką forum i była mowa o laparo i histeroskopii.
    Ja mam zaplanowaną na połowę stycznia.
    Chciałam się Was zapytać czy jeśli wyszła wam endometrioza to czy miałyście od razu usuwane wszystkie zrosty i czy mogłabyście napisać gdzie tą endometriozę miałyście zlokalizowaną?
    Ja jestem pewna, że na nią choruję,mam ciągły ból w podbrzuszu:( I doktor dlatego chce zrobić mi laparo...


    Zależy, jak jakieś niewielkie ogniska będą, łatwo usuwalne to pewnie usuną, ale jak się okaże zaawansowana endometrioza to nie będą ruszali. U mnie była tylko koagulacja tego co się dało, cała reszta została tak jak była. Mam endometriozę 4. stopnia, wszystko pozrastane z jelitami i otrzewną, plus torbiel na jajniku prawym i chyba na lewym też coś się zaczęło dziać.

    Jolka4025, Paulcia1988 lubią tę wiadomość

    Starania o drugie dziecko

    HSG - marzec 2018 (16 cs) - oba jajowody drożne
    Laparoskopia z histeroskopią - listopad 2018 (25 cs)
    Badanie nasienia - morfologia 3% (styczeń 2018) -> 6% (lipiec 2018); HBA 89%, DFI 22%, HDS 2% (04.2019)

    Hormony w normie
    LH:FSH poniżej 0,6 (?)
    AMH w normie (2,39 ng/ml)
    TSH w normie

    Diagnoza:
    Endometrioza 4. st. - lewy jajnik i jajowód w zrostach z jelitami
    Torbiel endometrialna na prawym jajniku - 05.2019

    Leczenie:
    Rozpoczęcie ultra długiego protokołu - Diphereline (26.06) Stymulacja (27.08) -> 12 pęcherzyków
    Punkcja -> 8 komórek IMSI -> 5 zapłodnionych
    Transfer w 3. dobie jeden zarodek 8A - nieudany
    Zamrożony 3AB
  • Avina Autorytet
    Postów: 919 1335

    Wysłany: 22 listopada 2020, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anne wrote:
    Dziewczyny potrzebuje porady. Żeby zrobić badanie immunofenotypu muszę być w 2 fazie cyklu. Zwykle nie mam problemu żeby ją określić ale po tym nieudanym transferze byłam na kontroli u Pani dr w 10 dniu cyklu i z usg wynikało, że owulacja nie nastąpi ok 15 dnia jak to zwykle u mnie było tylko pani dr oszacowała, że może to być ok 20 dnia.
    Wczoraj 1 raz w życiu robiłam test owulacyjny (20 dc) i wyszedł negatywny. Zastanawiam sie czy zrobiłam to za wcześnie czy za późno? Jak zrobię po owulacji to też wychodzi negatywny?
    Tylko mnie jajniki kłują więc wydaje mi się, że jestem przed owulacja..Ale żeby miała byc aż tak późno?
    Na wtorek mam umówione badanie tego immunofenotypu i zastanawiam się czy tego nie przełożyć bo jeszcze okaże się że jestem w 1 fazie.. A badanie to robią to tylko we wtorki więc to znowu o tydzień później. A co jak do tego czasu jednak przyjdzie okres🤔 Mam dylemat
    Może ktoras po transferze też miała taki wydłużony cykl? I czy faktycznie po ewentualnej owulacji on też wyjdzie negatywny

    Ja miałam wydłużony cykl po nieudanym transferze a też miałam zrobić badanie immunofenotypu. W 14 dc mój pecherzyk mial tylko 10 mm. Pani doktor kazała mi mierzyć temp lub zrobić badanie hormonalne, żeby sprawdzić czy owulacja była. W międzyczasie przyplatalo mi sie zapalenie pęcherza więc badanie przełożyłam na następny cykl. W sumie to dobrze, bo cykl po transferze trwał 40 dni.

    Starania od grudnia 2016 roku
    Marzec 2018 - podejrzenie zapalenia wyrostka- diagnoza endometrioza IV stopnia
    Lipiec 2018 - laparoskopia - usunięcie zrostów, torbieli jajnika, resekcja części jelita
    Wrzesień 2019 - laparoskopia - usunięcie 9 cm torbieli
    Listopad 2019 pierwsza procedura- Invicta Wrocław - żaden zarodek nie dotrwał do 5 doby
    Sierpień 2020 - druga procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół ultra dlugi z hw
    Pobrano 6 komórek
    5 było dojrzałych
    5 się zaplodnilo
    5 dotrwalo do 3 doby

    29.08.20 transfer zarodka 8a :(
    7.04.21 transfer ❄ 8a :(
    Brak mrożaków :(

    Wrzesień 2021 - trzecia procedura - Angelius Provita Katowice. Protokół dlugi
    27.09.21 Pobrano 7 komórek
    2 były dojrzałe
    2 się zaplodnily 🙏


    Mutacja mthfr homo, pai homo, vr2 hetero
‹‹ 3055 3056 3057 3058 3059 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ