Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Angelius Provita- Katowice
Odpowiedz

Angelius Provita- Katowice

Oceń ten wątek:
  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Wiesz co jedyne co czuje od kilku dni to zaparcie przez wysokiego proga 🫣 ale to nie objaw ciąży 1dpt 😂

    A Ty jak się czujesz?

    Ja mam jakieś kiepskie przeczucia :/ i ogólnie spadek dziś nastroju. Poza tym tak mnie ciągnie w plecach na dole

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yahu wrote:
    Jeśli chodzi o besins to wiecie, że trzeba zachować odstęp od posiłków?
    min. 1 godzin przed posiłkiem, albo min. 2 h po posiłku.
    Ja nie wiedziałam. Znajoma mi powiedziała, bo jej na to farmaceuta zwrócił uwagę, że przy posiłkach źle się wchłania.
    Może spróbujcie u siebie zastosować , może akurat będzie trochę lepiej
    O kurcze nie wiedziałam… dziękuję bardzo, że napisałaś… rano i wieczorem to nie problem, ale środkową dawkę brałam czasem z posiłkiem

    Yahu lubi tę wiadomość

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Malina, mega pięknie przyrasta, bardzo się cieszę. ❤️❤️❤️


    A u mnie dziś 7 dpt beta 47,05 mIU/ml ❤️, wiec chyba naprawdę ok, choć w poprzedniej ciąży było trochę więcej, za to progesteron kurka 16,69 ng/mL, napisałam juz do Pani Dr, a porządnie dwa pomiary miałam 36-37, biorę już Utrogestan 3 x 1 i Agolutin 1 x d. 🙈
    A jaki cykl? Bo jeśli naturalny to z tego co mówiła Pani dr powinien być >12 ale pewnie coś dorzuci :)

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też napisałam maila z wynikami progesteronu i zobaczymy :)

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 18 października 2024, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To widzę, że jakaś plaga z tym niskim progiem...
    Ja na sztucznym jestem.

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 18 października 2024, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    A jaki cykl? Bo jeśli naturalny to z tego co mówiła Pani dr powinien być >12 ale pewnie coś dorzuci :)

    Właśnie naturalny, wcześniej było slabo kolo 11, po dołożeniu Agolutinu elegancja 36-37 i nagle dziś zonk, cóż, czekam cierpliwie na odp Pani Dr, dziękuję za uspokojenie. 🙂


    A co do bólow podbrzusza to ja 1 dpt miałam mega bóle, myślę że to była implantacja, a potem się wyciszyło.
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny i sama też wciąż proszę. 🙏
    Dr MP zaleca betę 5 i 7 dpt, uważam, że to właśnie bardzo sensownie, 11 dpt to kurka jak 16 dni fazy lutealnej. 🙈

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 15:20

    Yahu lubi tę wiadomość

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Właśnie naturalny, wcześniej było slabo kolo 11, po dołożeniu Agolutinu elegancja 36-37 i nagle dziś zonk, cóż, czekam cierpliwie na odp Pani Dr, dziękuję za uspokojenie. 🙂


    A co do bólow podbrzusza to ja 1 dpt miałam mega bóle, myślę że to była implantacja, a potem się wyciszyło.
    Trzymam kciuki za Was dziewczyny i sama też wciąż proszę. 🙏
    Dr MP zaleca betę 5 i 7 dpt, uważam, że to właśnie bardzo sensownie, 11 dpt to kurka jak 16 dni fazy lutealnej. 🙈
    U mnie zawsze jest ładny progesteron przed a potem leci na łeb na szyję, jestem właśnie 1 dpt i mnie bardzo boli brzuch :( tylko chyba właśnie nie powinien już biorę max leków. 5 i 7 dzień to jak najbardziej ok, można wychwycić Biochem a to bardzo ważna informacja

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    U mnie zawsze jest ładny progesteron przed a potem leci na łeb na szyję, jestem właśnie 1 dpt i mnie bardzo boli brzuch :( tylko chyba właśnie nie powinien już biorę max leków. 5 i 7 dzień to jak najbardziej ok, można wychwycić Biochem a to bardzo ważna informacja

    Ja też czuję brzuch. A jakie leki bierzesz przypomnij mi

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja też czuję brzuch. A jakie leki bierzesz przypomnij mi
    Scopolan, spazmoline, papaweryne i magnez. No zobaczymy… czekam póki co na info czy prog jest ok

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Scopolan, spazmoline, papaweryne i magnez. No zobaczymy… czekam póki co na info czy prog jest ok

    Mam ten sam zestaw plus aulin ale z nim staram się oszczędniej bo mi żołądek siada. Ja już wczoraj wieczorem trochę czułam brzuch :/ a ile masz proga ? Ja nie miałam znalecenia badać dziś

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Mam ten sam zestaw plus aulin ale z nim staram się oszczędniej bo mi żołądek siada. Ja już wczoraj wieczorem trochę czułam brzuch :/ a ile masz proga ? Ja nie miałam znalecenia badać dziś
    Ja jestem na naturalnym cyklu to może inaczej 3xluteina i 3xbesins, też wczoraj czułam :(

  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Ja jestem na naturalnym cyklu to może inaczej 3xluteina i 3xbesins, też wczoraj czułam :(
    A kiedy masz badać?

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    A kiedy masz badać?

    Ja na sztucznym i mamy podobne bóle. :(

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Ja na sztucznym i mamy podobne bóle. :(
    To na sztucznych też jakoś później badałam i też miałam skurcze :D

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    To na sztucznych też jakoś później badałam i też miałam skurcze :D

    Serio ? A ja już dziś w depresji że znowu nic z tego bo od wczoraj skurcze i brzuch

    Ula.p
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Serio ? A ja już dziś w depresji że znowu nic z tego bo od wczoraj skurcze i brzuch
    To nadal druga faza cyklu, mogą być skurcze ważne żeby nie za mocne…

  • invi pau Autorytet
    Postów: 382 105

    Wysłany: 18 października 2024, 16:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    To nadal druga faza cyklu, mogą być skurcze ważne żeby nie za mocne…

    Tylko że ja na sztucznym :( i jeszcze mnie trochę martwi że ciśnienie mam w normie a puls wysoki 🤷🏼‍♀️

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 16:20

    Ula.p
  • Agulek24 Autorytet
    Postów: 2359 3385

    Wysłany: 18 października 2024, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    invi pau wrote:
    Serio ? A ja już dziś w depresji że znowu nic z tego bo od wczoraj skurcze i brzuch

    Nie wpadaj w depresję, u mnie to był dobry objaw, a też zakładałam że pewnie dupa, bo w 2021 jak się udało, to nie miałam tak. 🙂🤞❤️


    Dziewczyny, też nie macie odpowiedzi od Pani doktor dzisiaj?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 października 2024, 17:19

    Starania od 9.15, niedrożny jajowód, laparohist. ok, AMH 2,0->0,3
    nasienie-HBA ok, fragm.👎żylaki powrózka

    GC:
    2019->3IUI☹️
    5.20 1MII
    8.20 1MII
    10.20 1MII->1IMSI z❄️🥚->10.20 ET 8b☹️, 11.20 FET 8b❄️☹️

    2021 Dr Paliga❤️metformina, suple, immuno (Dr Sydor)
    6.21 2.histero (zrosty)
    11.21 7MII->2IMSI->3 bl., 2❄️

    11.21 ET 2AA❤️5dpt β 11,63❤️,20 GS+YS, 7+3 1,18cm, FHR❤️147/min, NIFTY zdrowy synuś💙8.22👦🥰

    11.23 3.histero (zrosty), CD138(-)

    3.24 FET 6AB❄️☹️

    10.24 FET 3BB❄️❤️(Prograf), 5dpt β 13,2❤️,7+2 5mm, FHR 70-80/min💔☹️, 8+2👼💔😭

    3.25 3MII->3IMSI->1 bl.

    3.25 ET 2BA☹️

    5.25 mezo

    6.25 2MII->4IMSI->2❄️3AA, 2BB❤️

    9.25 FET 3AA❄️, 6dpt β 40🥹❤️, 27❤️7,9 mm🥰, 9+0 2,48 cm 🥰,
    Panorama - córeczka😍 1, 2 i 3 prenatalne👍 GDM 🙈 38+6 3145 g 🥰
    preg.png
  • Braknicku Autorytet
    Postów: 1631 856

    Wysłany: 18 października 2024, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agulek24 wrote:
    Nie wpadaj w depresję, u mnie to był dobry objaw, a też zakładałam że pewnie dupa, bo w 2021 jak się udało, to nie miałam tak. 🙂🤞❤️


    Dziewczyny, też nie macie odpowiedzi od Pani doktor dzisiaj?
    Nie mam :( daj proszę znać jakby Ci odp ja też dam, na razie nie ponawiam

    Agulek24 lubi tę wiadomość

  • malina999 Autorytet
    Postów: 988 1833

    Wysłany: 18 października 2024, 17:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Braknicku wrote:
    Nie mam :( daj proszę znać jakby Ci odp ja też dam, na razie nie ponawiam
    Pewnie odpisze o północy...

    I
    01.07.2024 - punkcja (pICSI) -> 3🥚-> 2xMII->1x ❄️3AA
    06.07.2024 -1️⃣ET 3AA (Accofil) β: 0
    II
    27.08.2024 - punkcja (pICSI, Fertile Chip) -> 10🥚 -> 7xMII-> 3x❄️ 4AA, 4BA, 4BA
    28.09.2024 -2️⃣FET 4AA (EG,AH, Accofil)
    β: 6dpt 2,5|9dpt 27|11dpt 58,6|13dpt 164|16dpt 714|20dpt 2601|26dpt CRL 4,2mm ❤️ 8+1💔
    27.01.2025 -3️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil), β: 0
    29.03.2025 -4️⃣FET 4BA (EG,AH,Accofil) β: 9dpt 16,2
    III
    24.05.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 10🥚 -> 5xMII-> 0x❄️
    IV
    Diphereline 3m-ce
    20.09.2025 - punkcja (pICSI,Fertile Chip) -> 12🥚 -> 8xMII-> 4x❄️4BB ->PGTA 1✅
    17.12.2025 -5️⃣FET 4BB (EG, AH, Accofil, Atosiban, ivig)
    β:5dpt 21,8|6dpt 39,3|12dpt 407|14dpt 1040|27dpt 6+4 CRL 6,3mm🩵
    preg.png
‹‹ 4673 4674 4675 4676 4677 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ