X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia trzymam kciuki mocno, mocno :)
    Obyś dobre wieści nam przekazała :)

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha ha ha jest i ona @ jak się cieszę

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu może będziemy się stresować w jednym czasie

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    taaaaaaaaaak jak za pierwszym razem :D :D
    Mój mężuś wolne załatwił i jedziemy na transfer razem ♥
    Leo teraz trzymam kciuki za Twoją owulacje :D
    ja tranfer w poniedziałek rano :D :D :D

    Ali.G, polopiryna, słomka :), Asia08, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widzisz, się układa, jedziecie razem super

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey bylam dzis i sie okazalo ze jajeczka pekly nie dostalam zastrzyku,musze zrobic progesteron by potwierdzic owulke

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    trzymam kciuki za wszystkie ;)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Mol Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, mam nadzieję, że mogę przyłączyć się do rozmowy? Staram się o dziecko ponad 3 lata, miałam w Artemidzie pierwszą rozmowę o kwalifikację do in-vitro. Mam za sobą 5 inseminacji, badanie drożności i czego się da i AMH (trochę zawyżone). Teraz muszę porobić mnóstwo wirusologii (Znowu, mimo że wydawałoby się, że niedawno robiłam je do inseminacji + nowe). Chciałam spytać, czy badacie krew w Artemidzie, czy może taniej wychodzi w innym laboratorium, np. szpitalu Wojewódzkim lub Miejskim?
    Ciekawe od kiedy procedura in-vitro będzie możliwa w Olsztynie w Artemidzie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    hey bylam dzis i sie okazalo ze jajeczka pekly nie dostalam zastrzyku,musze zrobic progesteron by potwierdzic owulke
    O jaka niespodzianka. A jak ten dzisiejszy dr - fajny?

    Mol - witaj. 3 lata starań, ale ciągle trzeba walczyć. Ja byłam w Artemidzie tylko na 1 wizycie i wyniki badań miałam z Miejskiego.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 28 kwietnia 2016, 23:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mol wrote:
    Witajcie, mam nadzieję, że mogę przyłączyć się do rozmowy? Staram się o dziecko ponad 3 lata, miałam w Artemidzie pierwszą rozmowę o kwalifikację do in-vitro. Mam za sobą 5 inseminacji, badanie drożności i czego się da i AMH (trochę zawyżone). Teraz muszę porobić mnóstwo wirusologii (Znowu, mimo że wydawałoby się, że niedawno robiłam je do inseminacji + nowe). Chciałam spytać, czy badacie krew w Artemidzie, czy może taniej wychodzi w innym laboratorium, np. szpitalu Wojewódzkim lub Miejskim?
    Ciekawe od kiedy procedura in-vitro będzie możliwa w Olsztynie w Artemidzie.

    Hej Mol :)
    Ja robiłam wszystkie wirusologie w Artemidzie więc nie mam porównania, ceny pewnie zbliżone, ale pewna nie jestem.
    Datę transferów w olsztyńskiej Artemidzie co chwilę zmieniają.. sprzęt już jest ale dr D mówił, że szukają dobrych embriologów.

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 06:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ena no moze byc chyba zdziwiony ze juz po owulacji,i takie mam odczuci ze mniej zaplacilam to mowi by za tydzien byc,tak tylko na kontrole,mam pokazac progesteron i100zaplacic

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    ena no moze byc chyba zdziwiony ze juz po owulacji,i takie mam odczuci ze mniej zaplacilam to mowi by za tydzien byc,tak tylko na kontrole,mam pokazac progesteron i100zaplacic
    To oby owocny ten cykl był. Musisz bardzo kombinować w pracy, żeby na te wizyty chodzić czy akurat takie godziny w Artemidzie tobie pasują i nie kolidują z robotą?

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona84 jakie dobre wieści, nic tylko pozsotalo zyczyć zielonego kropka :) A potem posprzedawaj nam wiruski :D

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny
    Ja juz po punkcji , niestety z dwóch komórek jedna tylko dobra :(
    Domitrz przyszedł i powiedział ze jest dobra :)
    W niedziele 1 maja transfer
    Kciuki za potrzebujące trzymam :)

    bąbel lubi tę wiadomość


  • Mol Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Hej Mol :)
    Ja robiłam wszystkie wirusologie w Artemidzie więc nie mam porównania, ceny pewnie zbliżone, ale pewna nie jestem.
    Datę transferów w olsztyńskiej Artemidzie co chwilę zmieniają.. sprzęt już jest ale dr D mówił, że szukają dobrych embriologów.

    Dziękuję za odpowiedź.
    Sama już nie wiem gdzie in-vitro byłoby lepsze. Białystok ma dobre opinie, ale sama podróż zawsze jest dodatkowo stresująca i problem dla męża, żeby dostać dzień wolny z pracy, co też jest problematyczne. Mi też głupio ciągle się zwalniać z pracy, żeby dopasować godziny do doktora W., więc ostatnio miałam okazję poznać więcej lekarzy, ale źle się z tym czuję, gdy z moją starą sprawą widzę nowe twarze. Też bywacie u rożnych lekarzy? Jak się z tym czujecie?

    Powodzenia z transferem dla Aasiuli!

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aasiula a my za Twój zarodek mocno zaciskamy :) ja mam transfer w poniedzialek 2 maja wiec bedziemy razem oczekiwać :D

    leo, malgos741, Aasiula lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Aasiula a my za Twój zarodek mocno zaciskamy :) ja mam transfer w poniedzialek 2 maja wiec bedziemy razem oczekiwać :D
    Powodzenia , trzymam tez kciuki z całych sił <3 :)

    asia-m-b, malgos741 lubią tę wiadomość


  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kciukam za Was! :)

    Mol, ja też trafiam do różnych lekarzy i niefajnie jest kiedy na każdej wizycie muszę streszczać swoją historię i czekać aż lekarz w komputerze wyczyta o co kaman. ;)

    Teraz mam wizytę 3 maja i trafię na dr R., który robił mi iui. Zobaczymy co tam się kluje. Jakoś w tym cyklu nie czuję nic. W tamtym jajka mnie bolały a teraz cisza.

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ena cos ty musze wczesniej mniej wiecej wyliczyc kiedy@ bedzie i zeby isc okolo owulacji wtedy mowie ten dzien chce wolny lub na rano,zla jestem jak cos sie opozni @ wtedy musze kombinowac
    poznałam paru lekarzy chyba najlepszych z kliniki
    zostal mi pan P i pani jakas R w maju mam byc 12dc wypada mi ze to sobota z obliczen wiec szansa jest na poznanie,ale wolalam bym isc do doktora W
    strasznie boli mnie prawy jajnik i dol normalnie jak na owulacje,ale jestem po,miala ktoras tak moze po clo, normalnie chodzic nie moge

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 kwietnia 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a te jajeczka pekaja rowno czy w roznym czsie,mialam 3moze dzis jakis pekl,normalnie bol jak owulacyjny

    3i49ej28fjl6k2ap.png
‹‹ 125 126 127 128 129 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ