X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • lena30 Debiutantka
    Postów: 9 1

    Wysłany: 7 maja 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z Was kupowała ovitrelle w artemidzie? Jeżeli tak to jaka cena?

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 7 maja 2016, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    w artemidzie 90 zł a w aptece pod gryfem 86 zł bodajże :)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 7 maja 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potwierdzam w artemidzie 90 zł.

  • Aasiula Autorytet
    Postów: 7019 25906

    Wysłany: 8 maja 2016, 08:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez 90 zl zaplacilam :)


  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2016, 12:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny to w Artemidzie można też leki kupować?

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 8 maja 2016, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tylko zastrzyk kupowałam. ;)

    U mnie po wizycie nadal nic nie wiadomo. E2 w 18dc 38, endo ok.7mm, największy pęcherzyk ponad 13mm i kilka po ponad 9mm. Dr P kazał przyjechać jeszcze raz we wtorek i wtedy będzie już wiadomo, czy cykl pójdzie na straty... Moim zdaniem pójdzie. No i dr mowil, że w następnym cyklu gonatropiny...

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 8 maja 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uuuu Asia08 coś słabo zareagowałaś na leki. Przy jednym dojrzałym pęcherzyku to ok 200 powinno być E2. Ale trzeba miec nadzieję. Ja estradiolu ostatnio w 13dc mialam 730 i piekne dwa pecherzyki i co? i mam torbiel wiec jade na antykoncepcji teraz. wizyte mam 17 maja i wtedy sie okaze czy dalej antykonc. czy juz gonatropiny wiec moze bedziemy razem stymulowane gona :)

  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 8 maja 2016, 17:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to już zaczęłam schizowac, że oni specjalnie ten wynik piszą mniejszy, żeby dłużej do nich przychodzić. ;) Nawet dr powiedział wczoraj, że nie pasuje mu ten wynik do tego co widzi na USG...
    Jeśli dojdzie do gonatropin a zakładam że tak, to liczę na małe dawki. ;)

    Nie pamietam, ale czy któraś z Was była tym stymulowana do iui?

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 9 maja 2016, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey zobaczymy jutro bedzie28dc dzis temp36,7mogl cykl sie wydluzy i @moze byc30dc
    jak narazie nic mnie nie boli zero objawow na@

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 maja 2016, 07:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Ja to już zaczęłam schizowac, że oni specjalnie ten wynik piszą mniejszy, żeby dłużej do nich przychodzić. ;) Nawet dr powiedział wczoraj, że nie pasuje mu ten wynik do tego co widzi na USG...
    Jeśli dojdzie do gonatropin a zakładam że tak, to liczę na małe dawki. ;)

    Nie pamietam, ale czy któraś z Was była tym stymulowana do iui?
    Asia nie miałam iui, ale jak trafiłam do dr W to byłam już po kilku cyklach z clo i wtedy u niego były włączone gonadotropiny. Schemat wyglądał tak: przez pięć dni po pół tabsy clo - kontrol (było ok - kilka pęcherzyków) - przez dwa dni po pół zastrzyku menopuru - kontrol ( były trzy fajne pęcherze i zastrzyk na pęknięcie).

    Ona 84 trzymamy kciuki żeby @ nie przybyła.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 9 maja 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj Ona ja też mocno trzymam kciuki żeby nie przyszła!

    Leo czy Ty przypadkiem niedługo wizyty nie masz????

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś wizyta ..dowiem się co dalej..

    asia-m-b, Karcia, Asia08 lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 9 maja 2016, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Ja to już zaczęłam schizowac, że oni specjalnie ten wynik piszą mniejszy, żeby dłużej do nich przychodzić. ;) Nawet dr powiedział wczoraj, że nie pasuje mu ten wynik do tego co widzi na USG...
    Jeśli dojdzie do gonatropin a zakładam że tak, to liczę na małe dawki. ;)

    Nie pamietam, ale czy któraś z Was była tym stymulowana do iui?

    Asia08 ja do iui byłam stymulowana następująco:
    od 3 dc do 5 dc 3 tabletki clo na raz wieczorem,
    kontrolne usg i włączany był menopur kilka dni po pół ampułki menopuru 75 jednostek. Podchodziłam do IUI 4 razy, żadna nie zakończyła się ciążą. I - IUI - jeden pęcherzyk, II i III IUI były dwa pęcherzyki, a IV IUI - III pęcherzyki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 maja 2016, 12:31

    Karcia, Asia08 lubią tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ja już po wizycie i szczerze powiem że jestem zadowolona bo wkońcu coś się ruszyło. Urosły mi 3 pęcherzyki najmiejszy ma 16mm a te dwa ponad 24mm endo 13 więc gin mówił że lepiej być nie może badania też niby wporządku ta rezerwa jajnikowa mam ponad 9 czyli chyba dobrze co?bo nie znam się.No i to by było na tyle wymusiłam od lekarza zastrzyk na pęknięcie tych pęcherzyków odrazu na miejscu mi zaaplikowały panie iiiii teraz pytanie do was po jakim czasie od zastrzyku powinny pęknąć i kiedy najlepiej zacząć przytulania:) dziś czy może jutro??znów na poczekalni mi gały latały czy któraś z was tam przypadkiem nie siedzi bo wiem że kilka dziewzcyn ma dziś wizyte:)eh ta ciekawość...

    Karcia
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 9 maja 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja niestety znowu 7dpt dostałam @.. I znowu cała w kawałkach.. Boże gdzie Ty jesteś?

    Karcia lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 maja 2016, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mi przykro asia. Wypłacz się to da Ci siłe do dalszej walki. Ja jak przychodzi @ to też mam doła strasznego ale wtedy sobie tłumacze że są osoby które wogóle nie mogą mimo długiego leczenia nie zostaną rodzicami. A my jednak (mam ndzieję)możemy i to tylko kwestia czasu kiedy będziemy mamusiami.Głowa do góry kochana.

    Karcia
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia bardzo mi przykro :-( Przytulam Cię bardzo mocno.

    20101016580117.png
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia pęcherzyki powinny pęknąć do 36 h po podaniu ovitrelle (z tego co pamiętam z ulotki. Twoje są już dosyć duże także miłego przytulania od dzisiaj Wam życzę :-)

    20101016580117.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Ja niestety znowu 7dpt dostałam @.. I znowu cała w kawałkach.. Boże gdzie Ty jesteś?

    Asiula tulę Cię tak mocno... <3

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 9 maja 2016, 16:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia ja też dziś byłam, i chyba oczy mi też tak latały

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
‹‹ 130 131 132 133 134 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ