X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem wiem i dlatego podejdę do in vitro ale muszę się nastawić psychicznie najpierw.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b piękny wynik. Trzymamy kciukasy dalej

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka wrote:
    Ja mam 29 lat. Podeszłabym do in vitro tylko te koszta mnie przerażają tym bardziej że jesteśmy akurat w trakcie budowy naszego domku. Żeby to była pewność że się uda to bez wahania zainwestowałabym te pieniążki. Ale najbardziej boję się rozczarowania i że się psychicznie rozsypię.
    Wiesz doskonale cię rozumiem. To samo myślę I przeżywam. My już mieszkamy W nowym domku od niedawna. Ale cieszy takie własne gniazdko. Trochę mało ma skuteczność bo 40 % no Ale coś trzeba robic bo tego maleństwa nam brakuje. Też Chyba będę próbować. może będziemy razem podchodzić I już może W Olsztynie będzie zabieg.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziwne Judytka że niby U was wszystko ok A ciąży nie ma . widzę tez że podchodziłas to iui i też się nie udało ani razu co?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Ali.G Koleżanka
    Postów: 47 50

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Kochane powtórka z bety 2047 :)

    Judytka decyzje trzeba podjąć.. nikt niestety nie da gwarancji że się uda Ale TRZEBA MIEĆ NADZIEJĘ A jak nie zrobi się nic to można żałować całe życie..
    Asia uwielbiam Twoja betę :-)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Ali.G.
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 15 maja 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hey ena a ty ktorego idziesz?ja 23maja

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Wiesz doskonale cię rozumiem. To samo myślę I przeżywam. My już mieszkamy W nowym domku od niedawna. Ale cieszy takie własne gniazdko. Trochę mało ma skuteczność bo 40 % no Ale coś trzeba robic bo tego maleństwa nam brakuje. Też Chyba będę próbować. może będziemy razem podchodzić I już może W Olsztynie będzie zabieg.

    No ja bym wolała podchodzić do in vitro w Olsztynie, zawsze to bliżej i mniej utrudniony dojazd choć i tak do olsztyna mam 80km. A gdy własny domek jest tym bardziej brakuje tego małego krzyczącego człowieczka w domu. No moje iui nie przyniosły rezultatu. Pęcherzyki ładne a nic się nie udało.
    Najgorsze jest to że nie ma ciąży a owulacje są i czasami nawet przy stymulacjach miałam po 2-4 pęcherzyki. I gdzie tkwi problem??? To mnie męczy. Czemu wszystkie znajome, sąsiadki chodzą z brzuszkami albo spacerują z maleństwami a my nie możemy?? I te pytania innych: " a wy kiedy?" . Dobijające pytanie.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    judtyka mam to samo nie jestes sama>Juz chyba jedyna jestem co dziecka nie mam wszyskie maja kolezanki.i tez tyle lat i nic,ale ja mam mala endometrioze i mozliwe ze to utrudnia,teraz2cykl ma clo,a pozniej laparoskopia

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona84 trzymam kciuki że się uda.
    I tak sobie myślę, w czym my jesteśmy gorsze od tych kobiet które zachodzą w ciąże bez żadnych problemów a potem porzucają dzieci albo żyją w patologi. A tu człowiek dba o siebie, ma warunki na utrzymanie i wychowanie dziecka i tak bardzo się go pragnie , a nic nie wychodzi.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Kochane :-) Ja już po punkcji, odpoczywamy sobie w Białymstoku. Pobrano 4 wzgórki jajonośne. Teraz tylko czekamy na telefon co z naszymi bąbelkami.
    Trzymajcie proszę kciuki :-).


    Dziewczyny, my staramy się od 2007 roku, z pomocą dr W od 12.2010r. U nas problemem są u mnie długie cykle i brak owulacji, jednakże przy cyklach stymulowanych owulacja występowała, przy cyklach z IUI miałam po kilka pęcherzyków, ale żadna próba nie zakończyła się ciążą. Decyzję o in vitro podjęliśmy w zeszłym roku, po czwartej nieudanej IUI. Jaki będzie efekt - to się okaże.
    Pieniądze są i ich nie ma. Nam też nie było łatwo, pierwsza stymulacja do in vitro pochłonęła ogromne pieniądze (34 dni z lekami do stymulacji i bardzo duże dawki leków) i musiała zostać przerwana, bo nie reagowałam na leki. Przerwana stymulacja zakończyła się u mnie depresją. Jakoś udało mi się podnieść i walczymy dalej. Jeżeli teraz się nie uda, nie będzie następnego razu, ale będziemy wiedzieli, że zrobiliśmy wszystko co do tej pory było możliwe, aby mieć Nasze dziecko.

    Nie poddawajcie się, finansowo jest ciężko, ale kilka zmian w wydatkach i da się tę kasę znaleźć i odłożyć.

    Trzymam kciuki.
    asia-m-b cudownie :-)

    asia-m-b, malgos741, Ali.G, Asia08, nadziejka88, sonia86 lubią tę wiadomość

    20101016580117.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 15 maja 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel trzymamy kciuki. Oby wszystko się udało.

    bąbel lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Kochane powtórka z bety 2047 :)

    Judytka decyzje trzeba podjąć.. nikt niestety nie da gwarancji że się uda Ale TRZEBA MIEĆ NADZIEJĘ A jak nie zrobi się nic to można żałować całe życie..
    Asia m super wynik.. cieszę się że w końcu się udało :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel trzymam kciuki niech sie wgryza ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • orchid Przyjaciółka
    Postów: 103 22

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super beta ! Będą dwa bąbelki :)

    ona84 ja też na 23 maja :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super wynik- pamięta jak do Was dołączyłam to właśnie Twój przypadek dał mi wiarę :). Ale chyba przeoczyłam jakąś informację- miałaś podane 2 zarodki?

    Bąbel trzymam mocno kciuki niech się teraz zdrowo zapładniają :), ja też mocno wierzę, że u mnie też rozwija się nowe życie :)

    asia-m-b, bąbel lubią tę wiadomość

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 15 maja 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super wynik- pamięta jak do Was dołączyłam to właśnie Twój przypadek dał mi wiarę :). Ale chyba przeoczyłam jakąś informację- miałaś podane 2 zarodki?

    Bąbel trzymam mocno kciuki niech się teraz zdrowo zapładniają :), ja też mocno wierzę, że u mnie też rozwija się nowe życie :)

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 15 maja 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka wrote:
    No ja bym wolała podchodzić do in vitro w Olsztynie, zawsze to bliżej i mniej utrudniony dojazd choć i tak do olsztyna mam 80km. A gdy własny domek jest tym bardziej brakuje tego małego krzyczącego człowieczka w domu. No moje iui nie przyniosły rezultatu. Pęcherzyki ładne a nic się nie udało.
    Najgorsze jest to że nie ma ciąży a owulacje są i czasami nawet przy stymulacjach miałam po 2-4 pęcherzyki. I gdzie tkwi problem??? To mnie męczy. Czemu wszystkie znajome, sąsiadki chodzą z brzuszkami albo spacerują z maleństwami a my nie możemy?? I te pytania innych: " a wy kiedy?" . Dobijające pytanie.

    Ja też bym wolała W Olsztynie bo mam też ok 85 km. U nas przyczyna jest jasna I konkretna więc wiemy co I jak. Bierzemy witaminy I walczymy mimo że jest ciężko. Twoja sytuacja jest dziwna. Dużo osób mówi że psychika blokuje Ale po takim czasie to nie możliwe. Bierzecie witaminy? A jak wynikI hormonow? Tsh i prolaktyna w normie?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    judtyka mam to samo nie jestes sama>Juz chyba jedyna jestem co dziecka nie mam wszyskie maja kolezanki.i tez tyle lat i nic,ale ja mam mala endometrioze i mozliwe ze to utrudnia,teraz2cykl ma clo,a pozniej laparoskopia
    Ona84 a masz już ustalony termin laparoskopii? Gdzie będziesz miała robiona?
    Judytka, a ty miałaś laparo? Może też endometrioza Wam krzyzuje plany.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 maja 2016, 22:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka wrote:
    Czemu wszystkie znajome, sąsiadki chodzą z brzuszkami albo spacerują z maleństwami a my nie możemy?? I te pytania innych: " a wy kiedy?" . Dobijające pytanie.

    Bo to jest tak: jak nie ma ślubu - to zawsze pada pytanie "To kiedy na weselu się u was pobawimy?", jak cieszycie się sielanką tylko we dwoje, to pytanie: "Kiedy dzidziol?", jak już wasz model rodziny 2 + 1, to: "A kiedy rodzeństwo?"...

    Ona 84 - Ja idę do Dr W 24 maja.

    Asia - beta pięknie rośnie - kiedy wizytujesz?

    Bąbel - powodzenia

    bąbel lubi tę wiadomość

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 16 maja 2016, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie jeszcze terminu nie mam,chyba bede miec w wojewodzkim,ztego co slyszalam troche sie czeka,ale juz doczekac sie nie moge.

    3i49ej28fjl6k2ap.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ