Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się do kciuków :-) . Zapominajko niech to będzie najszczęśliwszy transfer ! I grudzień Twój ! :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Modi...dziekuję...tylko ten ból brzucha jeszcze dokucza, ale chyba mniej niz wczoraj

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 16 grudnia 2015, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miejmy nadzieję, że jutro jeszcze mniej będzie bolał ! Wiem, że tak łatwo mówi się, ale postaraj się teraz wyciszyć i jak najmniej stresować ! Będzie dobrze ! Trzymaj się cieplutko

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak tam brzuchol Zapominajka?
    Gotowa na jutro??? :D

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka trzymam mocno kciuki :-)

    20101016580117.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka trzymam kciuki :)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 17 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ali G aż mi się smutno zrobiło ale trzeba walczyć.. <3

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka odezwij się jak już będziesz mogła ♥ daj znać jak poszło!

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey. Dziewczynki:) wróciłam. Pan dr zadecydował o podaniu jednego zarodka 3AA. Jeden na pewno do zamrożenia. A dwa ktore zostały jeszcze obserwują.
    Teraz czuje sie dobrze. Ale stres był wielki.
    No i nadeszło czekanie, 28 XII - test:)

    leo lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oooo kochana pięknie! ♥ masz maleństwo w sobie :D mocno zaciskam kciuki aż do 28.XII o ile nie zatestujesz szybciej :)

    ja dziś byłam na wizycie mam receptę na gonapeptyl zaczynam zastrzyki za 4 dni :)

    Zapominajka pamiętasz ile płaciłaś za gonapeptyl i za menopur?? kupowałaś w aptece pod gryfem?

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pamietam dokładnie. Ale jeden kosztował ponad 100 zł. A drogi grosze. Refundowane

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu. A Ty masz tez refundowane leki?

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak mam refundowane :) dzięki Bogu, bo wiem, że menopur bez refundacji grubo ponad 800 za 5 fiolek chyba..
    A powiedz mi Zapominajka pamiętasz jak u Ciebie protokół szedł w którym dniu maverlonu włączyłaś gonapeptyl? po ilu dniach później miałaś menopur? i jak długo ten ostatni? :*

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 18 grudnia 2015, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Hey. Dziewczynki:) wróciłam. Pan dr zadecydował o podaniu jednego zarodka 3AA. Jeden na pewno do zamrożenia. A dwa ktore zostały jeszcze obserwują.
    Teraz czuje sie dobrze. Ale stres był wielki.
    No i nadeszło czekanie, 28 XII - test:)
    Super wieści, dużo spokoju i relaksu na najbliższe dni życze. Mam nadzieję że będziesz naszą pionierka wśród mamus z olsztyńskiej artemidy :)

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje za dobre życzenia. Staram siw byc spokojna i nie zapeszać. Nie pozostało nic innego jak czekać i bc dobrej myśli.
    Asiu u mnie buło tak: od 18.11 genopeptyl 150 jednostek, po wystąpieniu miesiączki od 1.12 wszedł menopur.

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajko to czekamy do 28.12 kciuki na 200 % :-D
    Asiu u Ciebie kciuki za dobry sprawny protokół, a później za finał ! :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia....korzystałam z apteki pod Gryfem. A menopur brałam od 1.12 do chyba 10.12
    11.12,wieczorem zastrzyk z Ovitrelle ...,
    Aha i to menopuru miałam 150 jednostek a genoprptylu pół ampułki.
    Asia... Dasz radę....jak cos to pytaj.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje, to bardzo miłe, czuć dobre myśli innych:)

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Asia....korzystałam z apteki pod Gryfem. A menopur brałam od 1.12 do chyba 10.12
    11.12,wieczorem zastrzyk z Ovitrelle ...,
    Aha i to menopuru miałam 150 jednostek a genoprptylu pół ampułki.
    Asia... Dasz radę....jak cos to pytaj.

    Dzięki Zapominajka
    Ja się martwię, bo mi kazał brać gonapeptyl od 19 dnia brania menopuru, ale jak wszystko wyliczyłam to wizyta w 12 dniu brania gonapeptylu wypadnie mi 3.01 niedziela, a mówił, że jeśli wypadnie w weekend to pojawić się wczesniej a wczesniej czyli piątek jest 1.01 i nie pracują więc nie wiem czy mam zacząc gonapeptyl wczesniej tak by mi wyszła wizyta 31.12 ojezuuuuuu

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 grudnia 2015, 12:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu... Spokojnie. Kto Cię prowadzi???

‹‹ 12 13 14 15 16 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

10 fascynujących faktów o ciąży, które poznasz dzięki aplikacji OvuFriend!

Jesteś ciekawa co czeka Cię w kolejnym tygodniu ciąży? Jak rozwija się Twój maluszek? A może chciałabyś na bieżąco śledzić objawy swojej ciąży i przyrost wagi na siatkach centylowych dopasowanych indywidualnie dla Ciebie? Sprawdź, co jeszcze fascynującego odkryjesz w trybie ciążowym w aplikacji OvuFriend! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ