X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag masz prawo a nawet obowiązek cieszyć się z ciąży,zdrowy objaw dojrzewajacej miłości do dziecka.Ciesz się ile tylko możesz.
    Jeśli godzisz w kwietniu to ja polecę Ci kupić na początek ubranka na długo rękaw bo dzieciątko musi się przyzwyczaić do temperatury,w brzuszku było ciągle ciepło,a nasz kwiecień to różnie może być.
    Spiworek może nie będzie Ci od razu potrzebny,ten zakup zostaw na zimę,ale cieńszy kombinezon i fajny ciepły kocyk na pierwsze spacery napewno się przyda.

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej
    Ena- tak nawet nie wiem kiedy to zleciało. Pierwszy trymestr mega stresujący a teraz 2 minął w oka mgnieniu.

    Emilka- dziękuję, wizyta udana, doktor potwierdził dziewczynkę na 100% :) mała waży już 983g w tym tygodniu pęknie nam 1kg. Wszystko dobrze się rozwija.

    Smerfetka wszystko bedzie dobrze, jutro jesteśmy z Tobą.

    Dziewczyny czy mogę was o coś spytać? Nie chce żadnej z was urazić i jeśli przesadzam że swoją radością to ustawcie mnie do pionu. Jak termin porodu mam na połowę kwietnia to jakich ubranek mam najwięcej kupić? Na krótki rękaw , na długi? Czy opłaca się kupić jakiś kombinezonik albo spiworek?


    Mag spotkało Cię takie szczęście, że musisz się cieszyć :-) jednocześnie dziękuję kochana za empatię w stosunku do staraczek... ale pisz nam tu wszystko :-) ja jestem niesamowicie szczęśliwa jak Wam się udaje...
    Teraz to już najwyższa pora zbierać wyprawkę :-)

    Emilka jak samopoczucie? Już lepiej po odstawieniu tramalu?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona a ty jakie imię? Tak wynik z krwi 95 wyszedl. Ja też miałam robione usg i tak i tak.
    Dziewczyny a czy was też bolą jajniki i pojawiają się bóle okresowe?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ona a ty jakie imię? Tak wynik z krwi 95 wyszedl. Ja też miałam robione usg i tak i tak.
    Dziewczyny a czy was też bolą jajniki i pojawiają się bóle okresowe?


    Póki co nie tfu tfu.... a może to być efekt odstawianej lutki??

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki na szczescie juz dobrze dwa dni sie meczylam. Teraz juz jestem bez leków. Jest poprawa i to znaczna czuje sie juz o wiele lepiej.

    goldenka28, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ona a ty jakie imię? Tak wynik z krwi 95 wyszedl. Ja też miałam robione usg i tak i tak.
    Dziewczyny a czy was też bolą jajniki i pojawiają się bóle okresowe?

    Ja mam często takie uczucie ciągnięcia, czasem kłucia w podbrzuszu, a czesem też mnie kłuje z lewej i prawej strony, ale raczej przez chwilę tylko, być może to jajniki. Mówiłam o tym lekarzowi, ale nic nie powiedział...

    Boli mnie też często kręgosłup, a bardziej w krzyżu. Nie codziennie, ale zdarza się. Macie też tak ? Z tym, że ja z bólem kręgosłupa miałam już dawno problemy, ale raczej w odcinku lędźwiowym.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 15:03

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AAaaa no i moj maz zapisal sie do urologa. Wizyta juz 14 stycznia :)

    Izaura, goldenka28, asiastokrota, Smerfetka 84, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ile kosztuje wizyta u tego dr Purpurowicza?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ile kosztuje wizyta u tego dr Purpurowicza?

    150 zł pierwsza wizyta, później jak mąż był na kontrol po operacji to 100 zł wziął.

    Emilka a Twój mąż bierze jakieś witaminy na poprawę nasienia ?

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    150 zł pierwsza wizyta, później jak mąż był na kontrol po operacji to 100 zł wziął.

    Emilka a Twój mąż bierze jakieś witaminy na poprawę nasienia ?

    Nie bierze bo nie mogłam go przekonac. Powiedzial ze nie bedzie popadal w paranoje. Moze mu ten dr przemowi do rozsądku.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ona a ty jakie imię? Tak wynik z krwi 95 wyszedl. Ja też miałam robione usg i tak i tak.
    Dziewczyny a czy was też bolą jajniki i pojawiają się bóle okresowe?
    Ja insulinę dziś dostałam też więcej cukrów miałam ponad 90
    Mnie w krzyzu często boli, dziś z rana jak by w środku szyjka. Ja biorę 3dni ostatnie luteiny, Anna a ty juz skaczylas brać?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Ona a ty jakie imię? Tak wynik z krwi 95 wyszedl. Ja też miałam robione usg i tak i tak.
    Dziewczyny a czy was też bolą jajniki i pojawiają się bóle okresowe?
    A imię dla dziewczynki Aleksandra lub Ada

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Nie bierze bo nie mogłam go przekonac. Powiedzial ze nie bedzie popadal w paranoje. Moze mu ten dr przemowi do rozsądku.
    Mojemu ten dr nie dał żadnych witamin, ale jak byliśmy w Novum u androloga to dał i po nich była już poprawa, bo nawet miesiąc przed operacją robił mąż badanie i było lepiej. Ja uważam, że warto, na pewno nie zaszkodzą, a zawsze jest szansa że chociaż trochę się poprawi. Nawet do in vitro to lepiej mieć na pewno silniejsze plemniki.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Mojemu ten dr nie dał żadnych witamin, ale jak byliśmy w Novum u androloga to dał i po nich była już poprawa, bo nawet miesiąc przed operacją robił mąż badanie i było lepiej. Ja uważam, że warto, na pewno nie zaszkodzą, a zawsze jest szansa że chociaż trochę się poprawi. Nawet do in vitro to lepiej mieć na pewno silniejsze plemniki.

    Probowalam przekonac meza no ale nie potrafilam. A co brał Twoj mąż? To jest na recepte?

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldenka jakie witaminy dostał Twój Mąż? Mój bierze teraz priferitil, podobno poprawia też ruch.

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka, Izaura mąż bierze od początku maja profertil, wychodzi drogo, ale ma dobre opinie, zamawiamy to duże opakowanie w aptece doz. Lepiej się opłaca, a kuracja musi i tak trwać minimum 3 miesiące żeby miało to sens, ale oczywiście lepiej dłużej. Jeszcze do tej pory bierze. Na ostatniej wizycie w listopadzie u androloga ( już musiałam być w ciąży, ale jeszcze nie wiedziałam) dr zalecił jakaś nowość NUCLEOX, ale nie zdążyliśmy wypróbować, bo przed wizytą zamówiliśmy całe opakowanie profertilu, to dr powiedział, żeby skończyć.
    A i dodatkowo oprócz tego bierze mace, witaminę C 1000 mg i l-karnityne 1500, z tym że l-ksrnityne zaczął brać dopiero w listopadzie.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Goldenka to mój bierze to samo od listopada jakoś też od razu zamawialiśmy na 3 miesiące. A tą l karnitynę bierze jeszcze dodatkowo? Bo w tym priferitil już chyba jest

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba musze postawic meza przed faktem dokonanym. Zamówić i tyle.

    Izaura lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Goldenka to mój bierze to samo od listopada jakoś też od razu zamawialiśmy na 3 miesiące. A tą l karnitynę bierze jeszcze dodatkowo? Bo w tym priferitil już chyba jest

    Tak, bierze dodatkowo jeszcze oprócz profertilu. Tam jest l- karnityna, ale słyszeliśmy że lepiej jak jest więcej mg, a np. w tym nowym co nam polecił jest 2000. L- karnitynę ma z Olimpu. Badania i tak zrobi gdzieś w lutym, żeby zobaczyć, co tam się dzieje z plemnikami teraz, więc dam znać, czy coś się jeszcze poprawia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 stycznia 2019, 16:36

    Izaura lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 8 stycznia 2019, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    7.01 - 61 dzień życia Oliwki❤❤
    W badaniach echo które miałam wcześniej robione wyszły drobne zmiany które trzeba obserwować może być tak ze wszystko samo się cofnie i oby tak było. Słyszy mnie już czasami cały oddział a co ile można być grzecznym i być cicho a największy koncert daje o 24.

    Mag ciesz się z tego, że jesteś w ciąży i będzie córcia. My cieszymy się razem z Tobą. Zacznij na całego szał zakupowy. A dokładnie na kiedy masz termin w kwietniu?

    Emilko super że czujesz się już lepiej teraz powoli wracaj do formy a przede wszystkim podtykaj mężowi witaminki. Mój też się krzywi ale jak daję to bierze tylko zawsze się pyta na co to jest.

    Ena jak synek?

    A ja po tych wszystkich procedurach mam coraz bardziej bolesne miesiączki. Krzyż mnie boli okropnie już drugi dzień jajniki to jakby mi rozrywało od środka strasznie wszystko mnie ciągnie. Fakt cykl mi się skrócił do 25 dni ale nie pamiętam by były aż tak bolesne @. Planuję jeszcze iść na masaż bo kręgosłup mi wysiada mam wszystkie mięśnie spięte to może trochę odpuści ten ból może coś gdzieś się przyblokowało.

    Miłego popołudnia!!!

    e_mil_ka, goldenka28, Smerfetka 84, Karcia lubią tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
‹‹ 1892 1893 1894 1895 1896 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ