X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 19 marca 2019, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    W następnym cyklu po histeroskopi można podejść do ivf. Mi właśnie w taki sposób się udało
    Podchodząc do histeroskopii brałaś anty czy już było przerwane? Robiłaś ją w artemidzie?
    Gratulacje :) może to dobra wróżba dla mnie :)

    Marzenia się spełnia :)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Emilko ja chyba bym jeszcze na Twoim miejscu zbadała KIRy. Może tu jest u Ciebie problem... Teraz jest wiele ciąż na forum po accofilu.
    Podobno można im wysłać krew przez kuriera. To zawsze jakieś udogodnienie. Ja chyba skorzystam z tej opcji

    Kiry chce zbadac jak z mezem bede jechac do Wawy do androloga.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 marca 2019, 17:08

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Cześć, nie wiem, czy mnie ktokolwiek pamięta, ale po przymusowej przerwie wracam do gry :)

    Najpierw mam mieć histeroskopię -czy ktoś z Was miał ten zabieg w Artemidzie?

    I czytam wpisy, by lepiej jechać do Gda, Wawy itp - trochę mnie to martwi. Czemu macie takie opinie? Nie wiem, jak to czasowo ma wyglądać, ale chcę podejść do IVF jeszcze przed wakacjami. Nie wiem, czy po histeroskopii od razu można podchodzić.

    Jasne ze pamieta. Ja pamietam. Zniknelas nam nagle forum jak dobrze kojarze.
    W Artemidzie o skierowanid na histeroskopie musialsm prosic kilka razy bo lekarz nie widzial potrzeby pomimo 3 ciaz biochemicznych. A jednak to ja mialam racje bo milzm przerost endometrium którego na usg widac nie bylo. Ja jakos w lipcu robilam histeroskopie a we wrzesniu podchodziłam do criotransferu.

    Niestety ja nadal walcze i zmieniam klinike.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trochę mnie chyba przerosło wszystko a potem wyszła choroba, z której być może uda się teraz wyjść.
    Histeroskopię zalecił lekarz, jak dobrze pójdzie to w tym miesiącu ustalę termin zabiegu.

    Emilko :) przenosisz się do Gdańska ?

    Marzenia się spełnia :)
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    A ty z daleka Smerfetka?

    Mam 80 km nie tak daleko ale mój panikarz ledwo znosi jak jade do Mrągowa albo Giżycka

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Trochę mnie chyba przerosło wszystko a potem wyszła choroba, z której być może uda się teraz wyjść.
    Histeroskopię zalecił lekarz, jak dobrze pójdzie to w tym miesiącu ustalę termin zabiegu.

    Emilko :) przenosisz się do Gdańska ?

    Tak przenoszę się do Gdańska :) Miałam rozpocząć procedurę w styczniu ale w grudniu złamałam kręgosłup i teraz muszę trochę poczekać. Do września mam nadzieję, że szybko zleci.
    Walka o potomstwo to faktycznie ciężka walka ale my silne babki. Życzę zdrówka i spokoju ducha w dążeniu do celu :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 19 marca 2019, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O matko, współczuję :(

    Oby do celu!

    Marzenia się spełnia :)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Cześć, nie wiem, czy mnie ktokolwiek pamięta, ale po przymusowej przerwie wracam do gry :)

    Najpierw mam mieć histeroskopię -czy ktoś z Was miał ten zabieg w Artemidzie?

    I czytam wpisy, by lepiej jechać do Gda, Wawy itp - trochę mnie to martwi. Czemu macie takie opinie? Nie wiem, jak to czasowo ma wyglądać, ale chcę podejść do IVF jeszcze przed wakacjami. Nie wiem, czy po histeroskopii od razu można podchodzić.
    Jagoda welcome back, pamiętam Cię ;) ja też jeszcze walczę, miałam 3 transfery w Artemidzie i lipa :( mamy jeszcze 1 zarodek u nich, podchodzimy ostatni raz maj/ czerwiec. Jak się nie uda to myślimy o Invicta Gdansk. Pozdrawiam I trzymam kciuki

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2019, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda a jak tam synek? On ma 5 lat? Dobrze kojarzę?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Jagoda a jak tam synek? On ma 5 lat? Dobrze kojarzę?
    Ja też coś kojarzyłam że miała synka i był jak dobrze pamiętam chory, przeziębiony i wtedy przestała się odzywać coś takiego mi świta

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 19 marca 2019, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze pamiętacie :), w tym roku kończy 8 lat... czas leci zdecydowanie za szybko.

    Izaura pytałam o Gdansk, bo przed pierwsza ciąża bylismy w invikcie - nie podobało nam się tam, ale to było jakoś w 2010 roku, wiec wiele mogło się zmienić. Chodziło o całokształt - podejście lekarzy, badanie, diagnoza - nietrafna.

    Ena - a Ty chyba jesteś tą dziewczyną od wspaniałej córeczki?

    Ona - podchodzilysmy razem do IUI? Widzę dzidzi w drodze - moje gratulacje :)

    Izaura lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 19 marca 2019, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Polopiryna, ASIASTOKROTKA, Smerfetka, Goldenka i inne reszta dziewczyn przyjedziecie na spotkanie :)?

    Ojj ciężko mi teraz powiedzieć, u mnie dalej remont, co prawda już po mału kończymy, czasem mnie w ogóle nie ma w Olsztynie, a jak jestem to zalatana. Nie wiem, czy tego 6 kwietnia nie pojedziemy do Gdańska do Ikei, bo do tego dnia mamy do wykorzystania rabat na meble, a wątpię że wcześniej uda nam się wyrwać. Bardzo bym chciała, ale teraz naprawdę ciężko z czasem, już z moją najlepszą koleżanką spotykam się od 2 miesięcy i spotkanie nie może dojść do skutku. Dam znać jak coś, bliżej terminu, na dzień dzisiejszy nie mogę nic obiecać.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Dobrze pamiętacie :), w tym roku kończy 8 lat... czas leci zdecydowanie za szybko.

    Izaura pytałam o Gdansk, bo przed pierwsza ciąża bylismy w invikcie - nie podobało nam się tam, ale to było jakoś w 2010 roku, wiec wiele mogło się zmienić. Chodziło o całokształt - podejście lekarzy, badanie, diagnoza - nietrafna.

    Ena - a Ty chyba jesteś tą dziewczyną od wspaniałej córeczki?

    Ona - podchodzilysmy razem do IUI? Widzę dzidzi w drodze - moje gratulacje :)
    Cześć wszystkim

    Już 8 lat ma twój synek - o rety - czas szybko leci!!

    Nie wiem czy moja panna jest wspaniała, ale kocham ją nad życie :-) Teraz jeszcze mam brakujący puzzel w moim życiu - synka :-)

    Mag jak wizyta?

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka zrobiłaś sobie tatuaż?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:

    My małymi kroczkami zaczynamy się nastawiać na zabranie Kropka, ale to dopiero maj / czerwiec ;) w następnym cyklu planuję zrobić immunosupresję. Mag czy ja dobrze kojarzę,że Tobie też P zalecił immunosupresie, ale podchodziłas na samym sterydzie??


    Tak tak, dobrze kojarzysz:) ja nawet wykupiłam te leki immunosupresyjne, ale po dłuższej rozmowie z moim M stwierdziliśmy że spróbujemy najpierw na samym sterydzie, a gdyby się ine udało to wtedy immuno. Oczywiście najpierw napisałam maila do docenta czy taki plan będzie OK.

    Izaura lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag jak wczorajsza wizyta?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    Asmene trzymam kciuki & &

    Mag powodzenia na wizycie i daj znać, vo dr powiedział. Ta doradczyni zauważyła, że jest jakiś problem z budową brodawki, że może być kłopot z kp?

    Hej,

    Tak, mam bardzo małe brodawki i jak to ona ujęła "uciekające" - cokolwiek to znaczy ;) Kazała mi wykupić osłonki formujące i lejek do laktatora na wypadek gdybym musiała dokarmiać. Rozmawiałam wczoraj z mamą i ona też takie osłonki kupowała i moją siostrę normalnie wykarmiła cyckiem. Te osłonki to tylko na początek, tak aby ułatwić dziecku odruch ssania. Potem już nie ma potrzeby ich stosowania. Mam nadzieję, że się u mnie sprawdzą, ale w razie czego zakupi z 1 opakowanie jakiegoś mleka modyfikowanego.

    Co do wizyty to wszystko dobrze. Szyjka się skróciła ale delikatnie o 0,5 cm. Dr mnie pochwalił, pięknie leżałam ;) Na usg też wszystko dobrze, mała waży już 2750 g , przepływy prawidłowe. Na tej podstawie nie ma wskazań, aby już teraz mnie hospitalizować. 1.04 mam kolejną wizytę i wtedy dostanę już skierowanie, ale dr stwierdził, że jeśli już się na niej nie zjawię to nie będzie się martwił o dzidźkę bo i masa i wiek ciąży są na tyle duże że sobie poradzi poza brzuchem:)

    Izaura, Halszka112, e_mil_ka, asiastokrota lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ja nie mialam encortonu bo Pasnik powiedział ze tylko szczepienia. interleukine 10 mam w normie ale zdaniem Pasnika powinna być wyższa. Na razie chce sie zaopatrzyc w koenzym Q10 ktory podwyzsza podobnk tą interleukine. Zobaczę co jeszcze powiedzą w Invikcie. Jeśli zaproponuja encorton to skorzostam jesli nie to chce spróbowac podejsc normalnie. A jesli tej dziewczynie te leki pomogą to i ja sprobuje gdyby sie nie powiodlo. Ja jestem ciagle sceptycznie nastawiona do immunologii iii moze flatego ze moje wszystkie wyniki w jej kierunku nie wskazaly nieprawidlowosci. I tsk naprawde to nawet nie wiem czy ta interleukina s moim przypadku jest przyczyna niepowodzeń bo wcale nie jest mała.


    A to nie wiem co mi się pomyliło, że w Artemidzie próbowałaś na Encortonie. No oby nie było potrzeby nic dodatkowego łykać. A koenzym 10 to nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. W invikcie zalecają go do poprawy jakości komórek:)

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tak na raty czytam:P
    No ale na koniec najlepsze Dziewczyny , aby wiosna i lato okazały się dla Was owocne. Izaura, Wiki, Agonia, Emilka, Eni brzuchy się zwalniają, bierzcie pełnymi garściami, bądźcie pozytywnie nastawione i pełne optymizmu. Życzę Wam, żeby ten czas okazał się łaskawy i piękny dla wszystkich. Będzie się działo... po dłuższej przerwie, pewnie z większymi obawami, ale wydaje mi się że każda z Was ma też zwiększoną siłe i chęć do walki! Oby ostatni raz!

    Jagoda cześć :)

    Izaura, Smerfetka 84, asiastokrota lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 20 marca 2019, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc Mag :)

    Brałam koenzym na swoją chorobę - 400 mg. Teraz przerwałam - jak czytam lepiej brać ?

    Marzenia się spełnia :)
‹‹ 1929 1930 1931 1932 1933 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ