X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 25 marca 2019, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Dziewczyny a co tu znowu taka cisza?

    ana, ona, mag, goldenka jak sie czujecie? Maluchy dają popalić?

    Ja czuję się dobrze. Jedynie w nocy często boli mnie krzyż i biodra czasem. Teraz ruchu miałam trochę więcej w związku z remontem, trochę latania było. No i oczywiście codziennie spacery z moim piesem. Mój mały też sobie skacze w brzuszku, ale jest to tak przyjemne, że chciałabym nawet częściej :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    A mój mąż dalej nie ustaje w swoich motywacjach i dzwoni dziś do mnie czy ja wiem, że on też powinien brać kwas foliowy :D no mnie ten mój chłop zaskakuje. Przecież ja od niego ciągle słyszałam nie popadajmy w paranoje nie będę niczego łykał. Co za przemiana what the fuck? Podmienili mi męża :D


    Emilka to wspaniale, że Twój mąż znalazł w sobie motywację :-) super się czyta takie wiadomości <3

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 26 marca 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Ja czuję się dobrze. Jedynie w nocy często boli mnie krzyż i biodra czasem. Teraz ruchu miałam trochę więcej w związku z remontem, trochę latania było. No i oczywiście codziennie spacery z moim piesem. Mój mały też sobie skacze w brzuszku, ale jest to tak przyjemne, że chciałabym nawet częściej :)
    Hey co do bioder to trafienia, zasypiam na lewym boku, ból biodra i kości udowej mnie boli, dawaj szynko na prawy i co ból też się odzywa masakra. Na plecach nie zasnę krece się długo, aż z czasem udaje się. Biodra mam kosciste, czy to już taki bol będzie w dzień, dzień do konca ciąży :/

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 26 marca 2019, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey co do bioder to trafienia, zasypiam na lewym boku, ból biodra i kości udowej mnie boli, dawaj szynko na prawy i co ból też się odzywa masakra. Na plecach nie zasnę krece się długo, aż z czasem udaje się. Biodra mam kosciste, czy to już taki bol będzie w dzień, dzień do konca ciąży :/

    Nie mam pojęcia, czy to minie, ale mi też dokucza prawie każdej nocy. Też kręcę się bardzo i nie mogę sobie miejsca znaleźć. Do tego krzyż. No ale najważniejsze by było wszystko ok u dzidziolka, ja tam wszystko zniosę :)

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 26 marca 2019, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey co do bioder to trafienia, zasypiam na lewym boku, ból biodra i kości udowej mnie boli, dawaj szynko na prawy i co ból też się odzywa masakra. Na plecach nie zasnę krece się długo, aż z czasem udaje się. Biodra mam kosciste, czy to już taki bol będzie w dzień, dzień do konca ciąży :/




    ooo to ja wyjątkowo nie mam z tym problemów i nawet zaczęłam sypiać na plecach, gdzie nigdy wcześniej tak nie spałam bo nie mogłam zasnąć

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszystko dobrze, odpoczywam i delektuję się ostatnimi dniami kiedy będę mogła się wysypiac :) Noce u mnie też różne, często trzeba nadrabiać drzemką w południe, ale związane jest to raczej z większym pragnieniem lub koniecznością załatwienia się w nocy.

    Dziewczyny a na wasze bóle to ja bym radziła umówić się na konsultację u fizjoterapeuty.

    Emilka, super że Mąż dalej w tak dobrej formie:D Tak trzymać !

    Smerfetka 84, e_mil_ka, malgos741 lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 26 marca 2019, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    U nas wszystko dobrze, odpoczywam i delektuję się ostatnimi dniami kiedy będę mogła się wysypiac :) Noce u mnie też różne, często trzeba nadrabiać drzemką w południe, ale związane jest to raczej z większym pragnieniem lub koniecznością załatwienia się w nocy.

    Dziewczyny a na wasze bóle to ja bym radziła umówić się na konsultację u fizjoterapeuty.

    Emilka, super że Mąż dalej w tak dobrej formie:D Tak trzymać !



    Jejku Mag jak szybko ten suwaczek Ci sie przesuwa.... na kiedy masz termin?

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2019, 13:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    U nas wszystko dobrze, odpoczywam i delektuję się ostatnimi dniami kiedy będę mogła się wysypiac :) Noce u mnie też różne, często trzeba nadrabiać drzemką w południe, ale związane jest to raczej z większym pragnieniem lub koniecznością załatwienia się w nocy.

    Dziewczyny a na wasze bóle to ja bym radziła umówić się na konsultację u fizjoterapeuty.

    Emilka, super że Mąż dalej w tak dobrej formie:D Tak trzymać !


    Dziewczyny ja również zachęcam do udania się do fizjoterapetki. Chodzę do fizjoterapeutki uroginekologicznej od dwóch miesięcy. Bardzo poleca fizjoterapię w ciąży. Mówi mi, że jakby się nam udało to żebym do niej chodziła na wizyty. Bóle są mniejsze, szybciej dochodzi się do siebie po porodzie.


    Mag termin już tuż, tuż :-) żeby to się dało tak wyspać na zapas :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 13:33

    mag87 lubi tę wiadomość

  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 26 marca 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki a do logo chodzisz? Co prawda mi jak narazie Nic bólowo nie dolega, ale jak sobie przypomnę ten czas po porodzie i co się wtedy działo to może faktycznie warto pomyśleć juz o tym będąc w ciąży ;)

    A na te bóle bioder tak doraźnie mozna wykorzystać taką poduchę rogala, później przy karmieniu tez się bardzo przydaje

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2019, 21:48

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka chodzę do Kliniki dla Kobiet Feminea do Agnieszki Chudzik-Bulkowskiej. Mi pomaga w rozmasowaniu zrostów i w ogólnym pozbyciu się napięć w miednicy.

    Słomka jak się czujesz? Co u Ciebie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 marca 2019, 08:09

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 27 marca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    Wiki a do logo chodzisz? Co prawda mi jak narazie Nic bólowo nie dolega, ale jak sobie przypomnę ten czas po porodzie i co się wtedy działo to może faktycznie warto pomyśleć juz o tym będąc w ciąży ;)

    A na te bóle bioder tak doraźnie mozna wykorzystać taką poduchę rogala, później przy karmieniu tez się bardzo przydaje[/QUOT
    Hey mam taką poduche wcześniej fajnie mi się z nią spało a teraz jakość jak nogi zarzucam na nia to mi nie wygodnie :(

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cZeŚĆ DZiEWCzYWNY

    EMILKA - MĄŻ ci się naprawił :-) Ja to bym od razu węszyła, że mój coś przeskrobał albo czegoś ode mnie chce i się próbuje wkupić w moje łaski :-)

    Mag - zawsze jak wchodzę na forum to zerkam, czy jest twój post, że zostałaś mamą, choć kibicuję, abyś dotrwała do terminu.

    Brzuchatki - życzę mało przykrych, ciążowych dolegliwości :-)

    Wiki - zapiszę sobie nazwisko tej kobiety, bo może się przydać...Oj te skutki poporodowe :-(

    mag87, Smerfetka 84, e_mil_ka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASMENE jak tam u ciebie?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć

    Smerfetka oj zasuwa ten suwaczek, termin mam na 16.04 ale czuje że Gosia przyjdzie szybciej. Mam już generalnie mega stresa, ale raczej dlatego że będę sama w trakcie porodu i te parę dni po. Mój M wyjeżdża od 1.04 w delegację i
    ma lot powrotny dopiero 5.04. Teoretycznie mógłby wrócić wcześniej ale wiazaloby się to że sporymi kombinacjami.

    Ena dzięki, ja też mam nadzieję że dotrwam. Niech minie tylko ten i kolejny tydzień i będę już spokojna:)

    Wiki ojjj tak, byłoby super moc się wyspać na zapas. Ja kocham spać! Ale wszyscy mi mówią że po porodzie organizm się przestawia i na innych obrotach pracuje, sen schodzi na dalszy plan. Ciekawe kiedy będę miała pierwszy kryzys :P

    Miłego dnia Kochane:)

    Agonia777, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 27 marca 2019, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka hej! Co tam u Was? Zdradzisz nam rąbek tajemnicy czy wszystko u was dobrze?

    klz96iye30cupjne.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Cześć

    Smerfetka oj zasuwa ten suwaczek, termin mam na 16.04 ale czuje że Gosia przyjdzie szybciej. Mam już generalnie mega stresa, ale raczej dlatego że będę sama w trakcie porodu i te parę dni po. Mój M wyjeżdża od 1.04 w delegację i
    ma lot powrotny dopiero 5.04. Teoretycznie mógłby wrócić wcześniej ale wiazaloby się to że sporymi kombinacjami.

    Ena dzięki, ja też mam nadzieję że dotrwam. Niech minie tylko ten i kolejny tydzień i będę już spokojna:)

    Wiki ojjj tak, byłoby super moc się wyspać na zapas. Ja kocham spać! Ale wszyscy mi mówią że po porodzie organizm się przestawia i na innych obrotach pracuje, sen schodzi na dalszy plan. Ciekawe kiedy będę miała pierwszy kryzys :P

    Miłego dnia Kochane:)

    Trochę lipa z tym wyjazdem męża, ale miejmy nadzieję, że mała poczeka do terminu i tata już będzie na miejscu.

    Zaburzy ci się struktura dnia i nocy - to na pewno. Ale tak sobie wszystko potem ogarniesz, że zrekompensujesz sobie nocny sen, drzemkami w dzień.

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 27 marca 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag śliczne imię wybrałaś dla córeczki. Może córcia poczeka na tatę i razem przywitacie ją na świecie.

    Słomka podbijam pytanie dziewczyn, co u Ciebie ??

    Wiadomo co u Gosi i Oliwki ??

    Agonia zaczęłaś przygotowania ??

    Emilko robiłaś już kiry ?? A mąż super postawa, tak trzymać.

    e_mil_ka, mag87 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • słomka :) Autorytet
    Postów: 404 297

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz zdradzam co nas :) Jesteśmy już w 13 tc., miałyśmy już szczegółowe prenatalne I trymestru, z USG wszystko ok, czekamy na wynik Pappa. Dr obstawia, że bedzie dziewczynka :)- ale jeszcze pewności nie ma.
    Całe szczęście uroki I trymestru pomału mijają- nudności i senność już do opanowania.
    Dziewuchy śpijcie jak macie na to ochotę- ja przy moim Szkrabie muszę kombinować jak nie usnąć ;)



    Mag trzymam kciuki, żeby jednak Malutka poczekała na tatę. Podczas porodu lepiej mieć obok siebie Męża, u mnie bardzo się przydał i jak sam mówi, ma zupełnie inny obraz porodu, nie taki "filmowy" ;)

    Emilka super, że nastąpiła taka zmiana w Twoim M. Nowy zastrzyk energii bije od Ciebie :)

    Wiki03, goldenka28, e_mil_ka, mag87, Izaura, malgos741 lubią tę wiadomość

    3i49krhmsotex3vt.png

    16.04.2016- I iui :(
    12.05.2016- II iui :(
    02.07.2016- III iui :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2019, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    słomka :) wrote:
    Juz zdradzam co nas :) Jesteśmy już w 13 tc., miałyśmy już szczegółowe prenatalne I trymestru, z USG wszystko ok, czekamy na wynik Pappa. Dr obstawia, że bedzie dziewczynka :)- ale jeszcze pewności nie ma.
    Całe szczęście uroki I trymestru pomału mijają- nudności i senność już do opanowania.
    Dziewuchy śpijcie jak macie na to ochotę- ja przy moim Szkrabie muszę kombinować jak nie usnąć ;)



    Mag trzymam kciuki, żeby jednak Malutka poczekała na tatę. Podczas porodu lepiej mieć obok siebie Męża, u mnie bardzo się przydał i jak sam mówi, ma zupełnie inny obraz porodu, nie taki "filmowy" ;)

    Emilka super, że nastąpiła taka zmiana w Twoim M. Nowy zastrzyk energii bije od Ciebie :)
    O jaaa - gratuluję!!! Kolejny brzuszek na forum. U kogo prowadzisz ciążę?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 27 marca 2019, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Słomka super Gratulacje.
    Anna co u Ciebie dzidzia rośnie jak sie czujesz?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
‹‹ 1931 1932 1933 1934 1935 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ