X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Emilka zrobiłaś sobie tatuaż?

    Nie zrobilam. Tak sie zbieralam zbieralam a potem ten wypadek to nawet nie bylo mi w glowie. Teraz to chyba sie powstrzymam bo z moim pechem zebym znowu nie musiala odkładać procedury.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    A to nie wiem co mi się pomyliło, że w Artemidzie próbowałaś na Encortonie. No oby nie było potrzeby nic dodatkowego łykać. A koenzym 10 to nie zaszkodzi, a może tylko pomóc. W invikcie zalecają go do poprawy jakości komórek:)

    A wiesz moze jaką dawke zalecaja? Kupilam 100 mg ale widze ze jagoda lykała jakies wieksze dawki. Tez wyczytalzm ze poprawia jakos komorek ale i bardzo dobrze wplywa na immunologie.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 marca 2019, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    A wiesz moze jaką dawke zalecaja? Kupilam 100 mg ale widze ze jagoda lykała jakies wieksze dawki. Tez wyczytalzm ze poprawia jakos komorek ale i bardzo dobrze wplywa na immunologie.


    Podobno zaleca się właśnie 100 mg. Ty miałaś niskie nk, jak dobrze pamiętam, to możesz go brać. Ja teraz przyjmowałam 60 mg na poprawę komórek, ale chyba podniósł mi NK. Oby na jakość chociaż dobrze wpłynął

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2019, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Podobno zaleca się właśnie 100 mg. Ty miałaś niskie nk, jak dobrze pamiętam, to możesz go brać. Ja teraz przyjmowałam 60 mg na poprawę komórek, ale chyba podniósł mi NK. Oby na jakość chociaż dobrze wpłynął

    Nk mam na poziomie 10% mam nadzieje ze przyjm9wanie tego koenzymu nie podniesie ich zbyt mocno.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    A wiesz moze jaką dawke zalecaja? Kupilam 100 mg ale widze ze jagoda lykała jakies wieksze dawki. Tez wyczytalzm ze poprawia jakos komorek ale i bardzo dobrze wplywa na immunologie.

    Emilka ja brałam 100 mg, chociaż zdarzyły się dni kiedy lyknelam 2 tabletki. Do tego w Gdańsku polecają jeszcze brać kwasy omega 3 i l- karnityne. To u nich taka trójca na poprawę jajeczek.

    Jagoda myślę że możesz brać, raczej nie zaszkodzi. Tylko dziewczyny pamiętajcie że lepsze efekty niby daje ta forma bardziej przyswajalna- ubichinol. Ja akurat z polecenia naszej Gosi kupowałam firmy swanson z allegro.

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Podobno zaleca się właśnie 100 mg. Ty miałaś niskie nk, jak dobrze pamiętam, to możesz go brać. Ja teraz przyjmowałam 60 mg na poprawę komórek, ale chyba podniósł mi NK. Oby na jakość chociaż dobrze wpłynął


    Tak, ponoć koenzym podnosi komórki Nk, ja o tym nie wiedziałam ale na szczęście u mnie nie zaszkodziło bo od początku miałam w okolicy 8. No i po punkcji przestałam brać.

    klz96iye30cupjne.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 20 marca 2019, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Brałam swansona, ale również NOW.

    Marzenia się spełnia :)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 20 marca 2019, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag no ja własnie kupiłam ubichinol lykam jeszcze witaminę D3 i komplex witamin B juz wiecej lykac nie dam rady chyba.
    Aaa i tak ciekawostek to witamin D3 obniża komorki NK podobno.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 20 marca 2019, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Podchodząc do histeroskopii brałaś anty czy już było przerwane? Robiłaś ją w artemidzie?
    Gratulacje :) może to dobra wróżba dla mnie :)
    Podchodząc do histeroskopii brałam anty, wtedy łatwiej wstrzelic się w termin zabiegu. W sumie wtedy dzień cyklu jest bez znaczenia.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 20 marca 2019, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura - dziękuję ❤️

    A tą Lkarnitynę jaką bierzecie i jakie dawki?

    Omega biorę, femibion 0, witaminy te Vivita Chodakowskiej, omega i witaminę D mam w Biomarine1140. Z suplementów jeszcze witaminę B complex.

    Marzenia się spełnia :)
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 21 marca 2019, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dawki nie pamiętam , ale ja kupowałam l- karnityne w postaci pastylek do ssania o smaku wiśniowym z firmy Olimp. Ile mozna tych tabletek lykac, żołądek i wątroba wysiada nam od tych lekow:P mój M to mówił że lekomanka jestem a ja tylko na koniec dnia liczyłam czy aby na pewno nie pominęłam żadnej dawki.

    klz96iye30cupjne.png
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 21 marca 2019, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o bankowaniu krwi pępowinowej? Korzysta ktoś? Słyszałam o takiej możliwości, ale wiem też, że jest to duży koszt, a ciekawe jaka skuteczność w razie co.

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Dawki nie pamiętam , ale ja kupowałam l- karnityne w postaci pastylek do ssania o smaku wiśniowym z firmy Olimp. Ile mozna tych tabletek lykac, żołądek i wątroba wysiada nam od tych lekow:P mój M to mówił że lekomanka jestem a ja tylko na koniec dnia liczyłam czy aby na pewno nie pominęłam żadnej dawki.

    Mój żołądek już wysiada niestety :-p dziś jeszcze endokrynolog dołożyła mi żelazo :-) robi się już z tego wszystkiego niezła garść tabletek do łykania :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Mój żołądek już wysiada niestety :-p dziś jeszcze endokrynolog dołożyła mi żelazo :-) robi się już z tego wszystkiego niezła garść tabletek do łykania :-D
    Cześć

    A wyniki wyszły ci kiepsko, że dołożyła żelazo?

    Mag już jesteś na bardzo bezpiecznym etapie ciąży, a jeszcze nawet możesz przenosić.

    Emilka czyli Decyzja o tatuażu musi musi jeszcze zostać odłożona w czasie - inne rzeczy są ważniejsze.

    Asmene jak tam u ciebie?

    e_mil_ka, mag87 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 marca 2019, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Cześć

    A wyniki wyszły ci kiepsko, że dołożyła żelazo?

    Mag już jesteś na bardzo bezpiecznym etapie ciąży, a jeszcze nawet możesz przenosić.

    Emilka czyli Decyzja o tatuażu musi musi jeszcze zostać odłożona w czasie - inne rzeczy są ważniejsze.

    Asmene jak tam u ciebie?

    Ena ferrytyna wyszła mi bardzo nisko i muszę ją podnieść

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 22 marca 2019, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Mój żołądek już wysiada niestety :-p dziś jeszcze endokrynolog dołożyła mi żelazo :-) robi się już z tego wszystkiego niezła garść tabletek do łykania :-D


    No dokładnie, dlatego jeśli jest taka opcja to trzeba próbować bać w innej postaci.
    A to żelazo to długo? Czy 1 opakowanie, potem powtórka wyników i jeśli git to odstawiasz? Ja kiepsko wspominam łykanie żelaza z wiadomych względów :P

    klz96iye30cupjne.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 25 marca 2019, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a co tu znowu taka cisza?

    ana, ona, mag, goldenka jak sie czujecie? Maluchy dają popalić?

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 25 marca 2019, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey wczoraj wyskoczyła mi opryszczka a w środę miałam mieć dentyste, muszę przełożyć. Dziś nawet lekki ból gardła miałam. A tak ok od paru dni robię spacery rano i wieczorem wychodzi razem 7-8km.Bo coś diabetologa ostatnio jakąś cięta była na mnie i trochę wykładu mi dała. Mal raz kopie słabo i rzadko a innym razem często daje znac o sobie :)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 25 marca 2019, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey wczoraj wyskoczyła mi opryszczka a w środę miałam mieć dentyste, muszę przełożyć. Dziś nawet lekki ból gardła miałam. A tak ok od paru dni robię spacery rano i wieczorem wychodzi razem 7-8km.Bo coś diabetologa ostatnio jakąś cięta była na mnie i trochę wykładu mi dała. Mal raz kopie słabo i rzadko a innym razem często daje znac o sobie :)


    ja też się wczoraj zasmarkałam i tez zaczełam spacery bo cos mi kondycja spadła i jak polaze troche to zadyszki dosta. Moja Mała tez wariuje, jak uslyszy glos tatusia wieczorem to gotowa wyskoczyc, cos mi sie zdaje ze jak juz sie urodzi to bedzie miedzy nimi taka komitywa ze oboje dadza mi popalic.
    w czwartek jedziemy popodglac Malenstwo

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 marca 2019, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mój mąż dalej nie ustaje w swoich motywacjach i dzwoni dziś do mnie czy ja wiem, że on też powinien brać kwas foliowy :D no mnie ten mój chłop zaskakuje. Przecież ja od niego ciągle słyszałam nie popadajmy w paranoje nie będę niczego łykał. Co za przemiana what the fuck? Podmienili mi męża :D

    asiastokrota, Wiki03, goldenka28, Halszka112, Smerfetka 84, Agonia777, Ena lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
‹‹ 1930 1931 1932 1933 1934 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ