X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to tak jak u mnie encorton 10 mg i cloxane 0,4 i beta podskoczyła do 600.....

    Mnie skierowała doktor A.S z Artemidy, za co jestem jej wdzięczna. Leki też ona przepisała przy ostaniem transferze...

    Tylko teraz problem z dostaniem sie do docenta P.;/


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 maja 2019, 23:30

  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedy masz transfer?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cykl z leczeniem jest cyklem 0, nie jest wskazane się starać. Potem leczenie ma swoje działanie przez kolejne 3 cykle/ miesiące

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia Samosia3 wrote:
    no to tak jak u mnie encorton 10 mg i cloxane 0,4 i beta podskoczyła do 600.....

    Mnie skierowała doktor A.S z Artemidy, za co jestem jej wdzięczna. Leki też ona przepisała przy ostaniem transferze...

    Tylko teraz problem z dostaniem sie do docenta P.;/
    Miło słyszeć, że kolejny lekarz z Art jest za immunologią, u mnie tak niestety nie było....
    Transfer planuję za miesiąc

  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 30 maja 2019, 23:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Miło słyszeć, że kolejny lekarz z Art jest za immunologią, u mnie tak niestety nie było....
    Transfer planuję za miesiąc
    dr D niestety z tego co się zdążyłam zorientować nie był zadowolony z przepisanych mi leków.... więc nie wszyscy lekarze zwracają uwagę na immunologie w Artemidzie...
    i takim sposobem podeszła bym pewnie z dwa trzy razy do in vitro wylała mnóstwo łez i straciła mnóstwo czasu....


    Daj znać jak efekty twojego leczenia...

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 maja 2019, 05:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi23 wrote:
    J_agoda podchodziłam do in vitro na swoich komórkach.
    W przypadku zmiennego FSH onacza to, że rezerwa jajnikowa już się kończy i powoli zbliża się menopauza. Jeżeli FSH w każdym cyklu utrzymuję się na wysokim poziomie to wtedy możemy mówić już o menopauzie. Teraz musisz trafić na dobry cykl i podchodzić do stymulacji. Będąc u dr D, wyjaśnił mi że nawet przy moim AMH - 0,33 prawdopodobnie FSH nie zawsze będzie tak wysokie. Jeżeli AMH bym miała np. około 0.02 i wysokie FSH to już niestety nie mogłabym podchodzić na swoich komórkach. I miał rację.

    Jeżeli chodzi o DHA, to Twój lekarz pewnie miał na myśli DHEA Ejlot 25 mg . Mi to też przepisał lekarz na poprawe komórek jajowych, jest to hormon. Z tego co czytałam na różnych forach niektórym pomógł. Na poprawe jakości komórek brałam również koenzym Q10. Sprawdź również poziom witaminy D3. U mnie okazało się że mam bardzo duży niedobór, co też miało wpływ na wyniki.

    Pomyśl, może warto udać się na konsultację do innej kliniki. Wtedy zdecydujesz co dalej. Ja tak zrobiła i nie żałuję.

    Nie masz edometriozy, masz wyższe AMH. Jesteś w o wiele lepszej sytuacji. Ja jeszcze zapomniałam dodać, że mam mięśniaka. Także w Artemidzie za bardzo chyba nie wiedzieli co ze mną mają zrobić :)

    Biorę koenzym q10, do tego omega 3 z wit d3 i lkarnityne. Plus femibion 0. Poziom wit D miałam sporo ponad normę. Tez mam endometriozę, usunięty jeden jajnik a w drugim tą torbiel nieszczęsną.

    Zobaczymy co dziś powie dr W, ale pewnie konsultacje gdzieś poza Artemidą są nieuniknione

    Marzenia się spełnia :)
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 31 maja 2019, 06:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jagoda jeszcze raz kciuki za pomyślne wieści na wizycie &&&

    Dziewczyny a znacie dobrego psychologa z Olsztyna ??

    J_agoda lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 31 maja 2019, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka ja chodziłam do Elżbiety Pniewskiej i jestem mega zadowolona. Podaję Ci nr tel. 601-169-418. Przyjmowała na Kopernika.

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 31 maja 2019, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Dziewczyny a znacie dobrego psychologa z Olsztyna ??[/QUOTE]

    Izabela Sebatyańska 508 134 314

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 31 maja 2019, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia,Asiastokrotka dziękuję 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 maja 2019, 16:05

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 maja 2019, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co prawdziwy lekarz, to lekarz! Nie jest ze mną najgorzej, nie mam żadnego nowotworu. Dostałam stymen, po miesiącu kontrola fsh i od 15 dc krótki protokół - jeśli nic się nie zmieni.


    Jak słyszałyście po południu głośne BUM w Olsztynie, to spadał mi kamień z serca. Wyszłam z Artemidy i zwyczajnie się rozbeczałam. Dr R wyjął mi właśnie 3 dni z życia.


    Dziękuję za kciuki, wpisy i pocieszenia. Naprawdę zaczynam wierzyć, że nie jestem jeszcze stracona.

    Smerfetka 84, goldenka28, asiastokrota, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • Zosia Samosia3 Koleżanka
    Postów: 36 15

    Wysłany: 31 maja 2019, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanko czy miała któras taki przypadek że poroniła na zestawie encorton acard Cloxane a kolejny raz na tym samym zestawie udało sie?

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 31 maja 2019, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej,

    Jagoda ja przy pierwszej procedurze w gdansku startowała z amh 0.87:) A miałam wtedy 30 lat także myślę że nie jest x Tobą tak zle:) fsh się zmienia w każdym cyklu, mam nadzieję że trafisz na ten szczęśliwy i że cała procedura będzie owocna:)
    Przykro mi że dr R tak Cię potraktował, za to dr W jak to on potrafi w człowieku rozbudzić nadzieję i człowiek daje się uspokoic:) ja teraz w pon idę do niego na wizytę popologowa i już nie mogę się doczekać...pamiętam taka sytuację gdzie na wizycie jeszcze w artemidzie, w dzień matki dostałam okres, miałam mega doła a dr powiedział do mnie " Pani Magdo, spokojnie jeszcze dostanie Pani kwiatka na dzień mamy" zapamietalam te słowa i jakoś mi było lepiej na sercu. Chyba w pon przypomnę to doktorowi:)

    Zosia samosia przykro mi że już 2krotnie zmagasz się że spadające beta:( mam nadzieję że docent na to coś doradzi, to cudotworca i warto czekać do niego na wizytę chociażby 3 miesiące. Byc może i Tobie zaleci imminosipresje. Trzymam za Ciebie kciuki:)!

    Izaura, J_agoda, goldenka28, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 maja 2019, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mag ja uwielbiam doktora miłością bezgraniczną. Dzięki jego intuicji mój cud ma dziś 8 lat. I nie mogę się poddawać, tylko wierzę, że uda mu się ten cud powtórzyć.

    mag87 lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 31 maja 2019, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Mag ja uwielbiam doktora miłością bezgraniczną. Dzięki jego intuicji mój cud ma dziś 8 lat. I nie mogę się poddawać, tylko wierzę, że uda mu się ten cud powtórzyć.

    Ja to samo !!!

    Uda się uda kochana:)

    J_agoda lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 31 maja 2019, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i chciałam się pochwalić że w końcu dzisiaj zakończyłam swoją przygodę z neoparinem :)

    e_mil_ka, Izaura lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 maja 2019, 23:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem co to, ale gratuluję, bo jak rozumiem, to dobra wiadomość :):)

    Wykupiłam ten stymen, poradźcie co jeszcze - mam omega 3 z wit D, koenzym q10, l-karnityna, magnez, Femibion 0.

    Czymś jeszcze mogę sobie pomóc?

    Marzenia się spełnia :)
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 05:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Nie wiem co to, ale gratuluję, bo jak rozumiem, to dobra wiadomość :):)

    Wykupiłam ten stymen, poradźcie co jeszcze - mam omega 3 z wit D, koenzym q10, l-karnityna, magnez, Femibion 0.

    Czymś jeszcze mogę sobie pomóc?

    Ja przed staraniami brałam jeszcze witaminę E i cynk, bo się kiedyś naczytałam, że to pomaga, z tym że brałam dość długo, kilka miesięcy.

    J_agoda lubi tę wiadomość

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey ja jak chodźilam do dr W to co by się nie działo jego głos mnie normalnie uspokajal
    Jagoda słyszałam takie coś ze to co jemy itp na komórki hakowe to nie działa odrazu na te w danym miesiącu tylko na te późniejsze. A jak może sobie pomóc to dobre nastawienie :) na twarzy i że będzie dobrze. To chyba by było najlepsze.Nastswienie

    J_agoda lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 1 czerwca 2019, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nastawienie to ja miałam mega dobre do wtorku, tylko ten R podciął mi skrzydła.

    Marzenia się spełnia :)
‹‹ 1966 1967 1968 1969 1970 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ