X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny boli mnie czasem w pachwinach, taki jakby skurcz krótki, ciągnący, dość bolący, głównie w prawej. Tak, że sobie idę i tak nagle pociągnie chwilę i puszcza. Myślicie, że to normalne na tym etapie ciąży ? Miałyście tak?

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Dziewczyny boli mnie czasem w pachwinach, taki jakby skurcz krótki, ciągnący, dość bolący, głównie w prawej. Tak, że sobie idę i tak nagle pociągnie chwilę i puszcza. Myślicie, że to normalne na tym etapie ciąży ? Miałyście tak?
    Wydaje mi się, że tak miałam czasami. Myślę, że to normalny objaw ciąży na tym etapie.

    goldenka28 lubi tę wiadomość

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Wydaje mi się, że tak miałam czasami. Myślę, że to normalny objaw ciąży na tym etapie.

    Też mi się tak właśnie wydaje, że pod koniec to różne bóle mogą się pojawiać, nie powtarza się to ciągle, ale kilka razy dziennie. Wizytę mam dopiero 8 lipca, po 4 tygodniach dopiero, bo dr na urlopie 😏 ale we wtorek mam położną to zapytam jeszcze 🙂 w środę byliśmy na KTG pierwszy raz 🙂 teraz juz co tydzień będziemy chodzić 🙂

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    goldenka28 wrote:
    Też mi się tak właśnie wydaje, że pod koniec to różne bóle mogą się pojawiać, nie powtarza się to ciągle, ale kilka razy dziennie. Wizytę mam dopiero 8 lipca, po 4 tygodniach dopiero, bo dr na urlopie 😏 ale we wtorek mam położną to zapytam jeszcze 🙂 w środę byliśmy na KTG pierwszy raz 🙂 teraz juz co tydzień będziemy chodzić 🙂

    Jesteś i tak już na bardzo bezpiecznym etapie ciąży, zatem tylko czekać rozpakowania. Ale niech dzidziol siedzi jeszcze w brzuchu do 40 tc :-) Wizyta po 4 tygodniach to dla mnie odpowiedni odstęp czasowy - raz na miesiąc i wystarczy jak jest w porządku.

    Jak nie lubiłam tego ktg... Ten dźwięk jak coś jest nie tak z tętnem śnił mi się po nocach.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 czerwca 2019, 20:55

    goldenka28 lubi tę wiadomość

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Jesteś i tak już na bardzo bezpiecznym etapie ciąży, zatem tylko czekać rozpakowania. Ale niech dzidziol siedzi jeszcze w brzuchu do 40 tc :-) Wizyta po 4 tygodniach to dla mnie odpowiedni odstęp czasowy - raz na miesiąc i wystarczy jak jest w porządku.

    Jak nie lubiłam tego ktg... Ten dźwięk jak coś jest nie tak z tętnem śnił mi się po nocach.

    No właśnie ja pierwszy raz też się trochę stresowałam, bo nie wiesz czy jest ok, jak słyszysz raz szybciej, raz wolniej, czesem to jakby w ogóle przez chwilę, ale położna przychodziła co chwilę i uspokajała i śmiała się, że mam oddychać i ruszać brzuchem, a nie leżeć nieruchomo 😁

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj beta 1924. Mam czekać do niedzieli wtedy powtórka bety i usg. Potem lekarz zdecyduje co dalej.

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 28 czerwca 2019, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia ja przy ciąży pozamacicznej (w jajowodzie) w 10 tyg beta wynosiła 1540. Więc nie wiem ale na moje oko to zbyt ładnie ta Twoja beta przybiera jak na pozamaciczna.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    Dzisiaj beta 1924. Mam czekać do niedzieli wtedy powtórka bety i usg. Potem lekarz zdecyduje co dalej.
    Cześć

    Wszystko się może jeszcze zdarzyć - może los nas zaskoczy pozytywnie, czego ci oczywiście życzę. Trzymam mocnoooooo kciuki.

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    Dzisiaj beta 1924. Mam czekać do niedzieli wtedy powtórka bety i usg. Potem lekarz zdecyduje co dalej.

    Przyrost całkiem dobry. Czekamy w takim razie do niedzieli, daj znać jak będziesz wiedzieć. Mam nadzieję, że jednak będzie dobrze!

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kropek już z nami 😍

    Wiki03, Anulka0310, Karcia, Halszka112, eni33, mag87, xyz159, Ena, asiastokrota, Smerfetka 84, goldenka28, e_mil_ka lubią tę wiadomość

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Kropek już z nami 😍

    Trzymam kciuki &&&

    Izaura lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Kropek już z nami 😍
    To teraz rośnijcie zdrowo :-)

    Izaura lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia Izaura trzymam kciuki dziewczyny.

    Ja juz mam męza w domu. W poniedzialek jedziemy na badanie nasienia. A potem urlop. Ja rowniez prosze o kciuki mam nadzieje ze leki troche pomogly

    Izaura, Halszka112, Wiki03, asiastokrota, Smerfetka 84, goldenka28, Anulka0310, Karcia lubią tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Agonia Izaura trzymam kciuki dziewczyny.

    Ja juz mam męza w domu. W poniedzialek jedziemy na badanie nasienia. A potem urlop. Ja rowniez prosze o kciuki mam nadzieje ze leki troche pomogly
    Trzymam mocno i nie puszczę.

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Agonia Izaura trzymam kciuki dziewczyny.

    Ja juz mam męza w domu. W poniedzialek jedziemy na badanie nasienia. A potem urlop. Ja rowniez prosze o kciuki mam nadzieje ze leki troche pomogly

    Emilka to czeka Was ważny dzień... Czuję, że bedzie lepiej 😘 mocno trzymam kciuki ✊✊✊

    e_mil_ka lubi tę wiadomość

  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, mega mocne kciuki za Was!

    Agonia, modlę się za Twój cud
    Izaura, trzymaj mocno mocno swojego kropka, niech to będzie ostatni i szczęśliwy transfer
    Emilka, powodzenia, mam nadzieję że wyniki meza będą bardzo dobre i że wprowadzone leczenie odniesie skutek i mąż dalej będzie tak pozytywnie nastawiony na dalszą walkę.

    Izaura, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey dziewczyny trzymam za was kciuki. Powodzenia.

    Smerfetka 84, e_mil_ka, Izaura lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem w szpitalu. W macicy nie ma pęcherzyka. Raczej to jest ciąża pozamaciczna lub nieprawidłowa. Powtarzają wszystkie badania. Zaczęłam plamić i boli mnie brzuch. Jutro czeka mnie zabieg.

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    Jestem w szpitalu. W macicy nie ma pęcherzyka. Raczej to jest ciąża pozamaciczna lub nieprawidłowa. Powtarzają wszystkie badania. Zaczęłam plamić i boli mnie brzuch. Jutro czeka mnie zabieg.

    Agonia cały czas o Tobie myślę... Trzymaj się kochana... Naprawdę ciężko mi sobie wyobrazić jak musisz się czuć 😪😪😪

  • goldenka28 Autorytet
    Postów: 424 246

    Wysłany: 29 czerwca 2019, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia777 wrote:
    Jestem w szpitalu. W macicy nie ma pęcherzyka. Raczej to jest ciąża pozamaciczna lub nieprawidłowa. Powtarzają wszystkie badania. Zaczęłam plamić i boli mnie brzuch. Jutro czeka mnie zabieg.

    Agonia trzymaj się kochana, też cały czas myślami jestem z Tobą. Ehh ciężkie to wszystko... Cały czas miałam nadzieję, że będzie dobrze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 czerwca 2019, 21:14

    c55fs65gphrwpg7x.png[/url]
‹‹ 1978 1979 1980 1981 1982 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ