X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Monika1983 Przyjaciółka
    Postów: 67 97

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Monika pięknych widoków! 💓
    Dziękuję za wsparcie jest 💗💗💗💗

    goldenka28, Izaura, Ena, Smerfetka 84, Wiki03, Halszka112, asiastokrota, Karcia, J_agoda, mag87, polopiryna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika super! Spokojnej ciąży 😙

    Monika1983 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Dziękuję za wsparcie jest 💗💗💗💗
    Super, super, super <3

    Monika1983 lubi tę wiadomość

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Dziękuję za wsparcie jest 💗💗💗💗


    Wielkie gratulacje!!! Będzie kolejny dzidziol

    Monika1983 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika1983 wrote:
    Dziękuję za wsparcie jest 💗💗💗💗

    Monia gratuluję ❤️

    Monika1983 lubi tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 29 sierpnia 2019, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To mnie zapisano do dr Siega - jakiś pierwszy wolny termin i pierwszy wolny lekarz. Nie wiem, czy już jest sens się przepisywać, bo zbyt wielkich nadziei sobie nie robię.

    Artemidę odpuszczam ze względu nie tylko na te błędy w moim leczeniu i wynikach, ale głównie kompletny brak spójności w diagnozie. Każdy lekarz twierdził coś innego, od nowotworu po menopauzę, do tego różne zdania nt dopuszczalności i sensowności ivf przy moim fsh.... trochę niestety to wyglada na amatorszczyznę, na która szkoda mi czasu i pieniędzy. Szkoda mi w tym wszystkim dr W, ale nic nie poradzę.

    Marzenia się spełnia :)
  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 02:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    To mnie zapisano do dr Siega - jakiś pierwszy wolny termin i pierwszy wolny lekarz. Nie wiem, czy już jest sens się przepisywać, bo zbyt wielkich nadziei sobie nie robię.

    Artemidę odpuszczam ze względu nie tylko na te błędy w moim leczeniu i wynikach, ale głównie kompletny brak spójności w diagnozie. Każdy lekarz twierdził coś innego, od nowotworu po menopauzę, do tego różne zdania nt dopuszczalności i sensowności ivf przy moim fsh.... trochę niestety to wyglada na amatorszczyznę, na która szkoda mi czasu i pieniędzy. Szkoda mi w tym wszystkim dr W, ale nic nie poradzę.

    Hej, nie wiem czy mnie pamietasz ale to ja FSH 20 i AMH 0.33, synek już jest na świecie. Też byłam na konsultacji w invi.cta u dr S po pierwszym nieudanym in vitro w innej klinicee. Chciałam sprawdzić czy może inv.cta klinika sprawi, że mi się uda. Zlecił mase badań (może i dobrze), jednak niektóre nic nie wnosiły a koszt niemały. Od razu wspomniał o KD, a jak powiedziałam że nie to zaproponował 3 podejścia na własnych komórkach a poźniej ewentualnie KD jak będziemy gotowi. Posiadam rownież mięsniaka, pytałam czy może warto się tym zając przed rozpoczęciem procedury. Niestety nie bardzo potrafił odpowiedzieć na pytanie, ponieważ operacja była by bardzo skomplikowana (adenomioza - zrosty z otrzewną).Chyba mój przypadek nie był łatwy i miałam wrażenie że nie bardzo sobie radzi. Później trafiłam do dr H i tu już konkretne rozwiązania. Uważam, że jeżeli chcesz rozpocząć procedure w inv,cta to warto poczekać na wizytę do dr H. Moim zdaniem wizyta u dr S nic nie wniosła, a zapłaciłam 200 zł + koszty dojazdu (strata pieniędzy). Ja ostatecznie nie podeszłam do procedury w inv.cta, wróciłam z podkulonym ogonem do mojego pierwszego lekarza :) W inv.cta wykonałam tylko zabieg mezoterapii jajników. Przy moich wynikach, endometriozie i wieku w gdańsku stękali, że tu dużych szans na powodzenie in vitro nie ma. Podeszłam do kolejnej procedury z FSH 15 i jest synek. Nie trać nadziei, wybierz dobrego lekarza i klinikę ( moim zdaniem w przypadkach bardziej wymagających nie jest to dr S). Powodzenia :)

    asiastokrota, Izaura, Karcia, Wiki03, J_agoda lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 06:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Emilko, Mag - do kogo zapisywalyscie się na 1 wizytę w INVIKTA?

    Ja sie nie zapisalam.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi23 dużo przeszłaś, ale jest Synek to najważniejsze. W jakiej klinice się udało i u jakiego lekarza?

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 11:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monika gratuluję !!

    Monika1983 lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 30 sierpnia 2019, 14:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Iwi23 dużo przeszłaś, ale jest Synek to najważniejsze. W jakiej klinice się udało i u jakiego lekarza?
    Bocian Bialystok, dr Mrugacz. Polecano mi albo Novum albo wlasnie Bociana przy sprawach beznadziejnych ;)

    Izaura, Wiki03, J_agoda lubią tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 06:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwi23 wrote:
    Bocian Bialystok, dr Mrugacz. Polecano mi albo Novum albo wlasnie Bociana przy sprawach beznadziejnych ;)
    Widzisz nie kojarzyłam nicka. To już sama nie wiem, czy nie lepiej od razu jechać do Bociana? Dla mnie to ta sama odległość.
    Ile miałaś lat z tymi wynikami fsh?

    Marzenia się spełnia :)
  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Widzisz nie kojarzyłam nicka. To już sama nie wiem, czy nie lepiej od razu jechać do Bociana? Dla mnie to ta sama odległość.
    Ile miałaś lat z tymi wynikami fsh?

    Miałam 38 lat. Wynik zrobiony 01/2018. 11/2018 byłam w ciąży. 2 procedury, 0 mrożaczków, za każdym razem podawane 3 dniowe zrodki.
    Ja zanim wybrałam Bociana, byłam w Artemidzie i Gdańsku na konsultacji.
    W Bocianie miałam pełne zaufanie do lekarza. Jeszcze chwala dr Pietrzyckiego w Bocianie, gdzieś wyczytałam ze ma 100 procent skutecznosci. Nie wiem ile w tym prawdy ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 sierpnia 2019, 08:39

    Izaura lubi tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem o rok starsza 🤔. W Bocianie umawiać się trzeba do Dr Mrugacza? I spróbuję przepisać się do Dr H w Invikcie.

    Dziękuję Ci za ten wpis 😘❤️❤️❤️

    Marzenia się spełnia :)
  • Iwi23 Koleżanka
    Postów: 34 53

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Jestem o rok starsza 🤔. W Bocianie umawiać się trzeba do Dr Mrugacza? I spróbuję przepisać się do Dr H w Invikcie.

    Dziękuję Ci za ten wpis 😘❤️❤️❤️

    Myle ze mozesz umowic sie do dr Mrugacza na wizyte (zadzwon do Bociana Bialystok i umow sie konkretnie do niego ). Po spotkaniu zdecydujesz gdzie podejdziesz do procedury, moze akurat lekarz Ci nie podpasuje. Niestety pierwsza wizyta u dr M nie jest tania (chyba teraz okolo 400 zl, kolejna juz 250 zl), ale jest nazywany mistrzem stymulacji i nawet z moim amh cos ze mnie wycisna :)
    U mnie wiek, endomenda 4 stopnia, miesniak nieoperacyjny i torbiel na jajniku. Chyba gorszego przypadku nie ma. A jak widac doktorek dal rade.
    Jak bylam u dr H i popatrzyl na to wszystko, to cos tam cmokal ze marne szanse ale nie skladal broni i mowil ze powalczymy.

    J_agoda lubi tę wiadomość

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 31 sierpnia 2019, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapisałam się do Bociana, nie mogłam się jednak dodzwonić do invicty i przełożyć wizytę do dr H.

    Z tym naciąganiem na badania miałam podobne odczucia - jak byłam tam za pierwszym razem, 9 lat temu 🤔

    Izaura lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 1 września 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!

    Monika gratulacje! Spokojnej ciąży zycze:) jednak artemida potrafi czasem zaskoczyć :)

    Jagoda ja tak pisała Wiki leczylam się u dr H. O Bocianie i dr Mrugaczu też słyszałam wiele dobrego. Może i wizyta droga ale chyba coś za tym idzie. Co do zmiany kliniki to miałam jak Ty... Szkoda mi było dr W, miałam poczucie że go "zdradzam"

    Wiki, Izaura fajnie że się odezwalyscie :) odpoczywajcie i nabierajcie sił do dalszej walki.

    Halszka w takim razie powodzenia na wizycie, daj znać jak ruszysz:)

    Karcia to teraz kolej na Ciebie:) niech Artemida nas znowu pozytywnie zaskoczy!

    Asiastokrota, trzymam kciuki za to aby już niedługo Adaś był oficjalnie wasz:)

    Miłego dnia dziewczyny!!! :)

    Izaura, Halszka112, Smerfetka 84, Karcia, asiastokrota, Wiki03, J_agoda lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 1 września 2019, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Hej!

    Monika gratulacje! Spokojnej ciąży zycze:) jednak artemida potrafi czasem zaskoczyć :)

    Jagoda ja tak pisała Wiki leczylam się u dr H. O Bocianie i dr Mrugaczu też słyszałam wiele dobrego. Może i wizyta droga ale chyba coś za tym idzie. Co do zmiany kliniki to miałam jak Ty... Szkoda mi było dr W, miałam poczucie że go "zdradzam"

    Wiki, Izaura fajnie że się odezwalyscie :) odpoczywajcie i nabierajcie sił do dalszej walki.

    Halszka w takim razie powodzenia na wizycie, daj znać jak ruszysz:)

    Karcia to teraz kolej na Ciebie:) niech Artemida nas znowu pozytywnie zaskoczy!

    Asiastokrota, trzymam kciuki za to aby już niedługo Adaś był oficjalnie wasz:)

    Miłego dnia dziewczyny!!! :)
    Oj kochana oby wkoncu się udało bo ileż można czekać i żyć marzeniami. Już niedługo wizyta więc czekam, czekam i każdy dzień jak miesiąc mi się dluzy :-)

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 września 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Oj kochana oby wkoncu się udało bo ileż można czekać i żyć marzeniami. Już niedługo wizyta więc czekam, czekam i każdy dzień jak miesiąc mi się dluzy :-)

    Cześć dziewczyny

    KARCIA teraz kolej na ziszczenie się marzenia, a nie tylko czekanie i czekanie.

    Monika 1983 a jak ty się czujesz? Masz jakieś objawy ciążowe? Kto poprowadzi twoją ciążę?

    Jagoda nie dziwię się, że zdezerterowałaś z Art. Ciekawe jaki pomysł będą mieli na Ciebie w Bocianie. Kiedy tam jedziesz na wizytę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 września 2019, 12:10

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Agonia777 Autorytet
    Postów: 928 1220

    Wysłany: 2 września 2019, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny!!!
    U mnie jest już po hsg jajowód przepchany. Próbowaliśmy od razu ale niestety się nie udało. Jeszcze nie odpuszczamy bo mamy szybko działać bo jajowód szybko zarosnąć może, ale same na pewno wiecie będzie coraz trudniej. Chwilowo kwestie adopcji odłożone na bok. Po wakacjach wracam do swoich nawyków żywieniowych i diety bez cukru i do normalnego życia zobaczymy jak się wszystko potoczy.
    Pozdrawiam gorąco.

    e_mil_ka, Izaura, Wiki03, mag87, Halszka112, asiastokrota, xyz159, Ena, polopiryna, goldenka28, Karcia lubią tę wiadomość

    Wiek 40
    Drożność ok, nasienie ok, niskie AMH, niepłodność idiopatyczna
    3 lata starań
    1 IUI :(
    2 IUI - 22.09.17. :(
    3 IUI - 17.10.2017r. :(
    ICSI - transfer 8.12.17r. :(
    IVF - transfer 13.03.2018. :(
    IVF - punkcja 26.04 - brak zarodków
    IVF - 10.09.2018r. :(
    Trombofilia wrodzona, KIR Bx
    Transfer ostatniego kropka ?
‹‹ 2011 2012 2013 2014 2015 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ