X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2019, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Mag niestety nie pomógł jutro jadę znów do Artemidy. Zdecydowałam się na ten długi protokół i mam nadzieję że jutro już mi coś więcej powie.


    Karcia koniecznie poproś o wykonanie posiewu z antybiogramem. Może dostajesz złe antybiotyki...

    Karcia lubi tę wiadomość

  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 21 października 2019, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boże co tu się dziś dzieje. Miałam wizytę na 12 a jeszcze nawet nie weszłam. moze ok 14 mi się uda.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 21 października 2019, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia koniecznie poproś o wykonanie posiewu z antybiogramem. Może dostajesz złe antybiotyki...
    Jutro napewno powiem żeby mi to zrobili bo już tak się nastawilam na nią bo mówiłam jej ostatnio że już pól apteki wzięłam i nic nie pomaga to wiedząc że czas nas pili to powinna zrobić mi ten dokładny posiew a nie kolejne prochy i nadal nic. A nie wiesz ile ten posiew z antybiogramem kosztuje w Artemidzie?

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 21 października 2019, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    eni33 wrote:
    Boże co tu się dziś dzieje. Miałam wizytę na 12 a jeszcze nawet nie weszłam. moze ok 14 mi się uda.
    Eni to się naczekasz, masakra jakaś.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2019, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Jutro napewno powiem żeby mi to zrobili bo już tak się nastawilam na nią bo mówiłam jej ostatnio że już pól apteki wzięłam i nic nie pomaga to wiedząc że czas nas pili to powinna zrobić mi ten dokładny posiew a nie kolejne prochy i nadal nic. A nie wiesz ile ten posiew z antybiogramem kosztuje w Artemidzie?

    Karcia miałam posiew pobierany w lipcu, ale nie pamiętam ile kosztował... coś mi się kojarzy, że za jeden 45 zł... ale nie jestem pewna

    Karcia lubi tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 21 października 2019, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia miałam posiew pobierany w lipcu, ale nie pamiętam ile kosztował... coś mi się kojarzy, że za jeden 45 zł... ale nie jestem pewna
    Oki dzięki

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 21 października 2019, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Halszka jak u Ciebie sytuacja?

    [/QUOTE]

    Mag u mnie narazie wszystko dobrze. W sobotę na wizycie dostałam receptę na menopur i już się stymuluje. Dostalam 225 j. W piątek kolejna wizyta.

    Coś źle zacytowałam 😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 października 2019, 20:03

    Wiki03, Smerfetka 84, mag87, Karcia, e_mil_ka, Lura82 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 22 października 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a może któraś by chciała wizytę sobotnią u dr Zdanowicza ?bo się zapisałam wcześniej ale jednak zostaję przy dr Anecie.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia jak dzisiejsza wizyta? Zrobiła Ci posiew? Kiedy zaczynasz procedurę??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 października 2019, 19:09

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 22 października 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia jak dzisiejsza wizyta? Zrobiła Ci posiew? Kiedy zaczynasz procedurę??
    Wiki posiewu mi nie zrobiła bo stwierdziła że nie ma takiej potrzeby, powiedziała że da mi takie leki typowe na grzyby bo ona obstawia że to właśnie jest jakiś grzyb i dała mi i mężowi na wszelki wypadek. Mi kazała brać jedna na tydzień. Pytałam jej o to że boję się że do procedury mi nie przejdzie to kazała mi się nie martwić. I tyle. Przepisał mi już antykoncepcyjne i kazała brać od 5 dnia cyklu. I tyle więc czekam na okres który najwcześniej będzie za dwa tygodnie.

    Wiki03, Halszka112, e_mil_ka lubią tę wiadomość

    Karcia
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 23 października 2019, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie rozumiem dlaczego nie chcą ci tego posiewu zrobić. Mój gin pierwsze co, to posiew robi. Bo bez sensu brać leki, gdy nie wiadomo co leczyć. Ostatnio na wynik czekałam tydzień. Wyszły akurat grzyby. Faktycznie leczenie jest konieczne obojga partnerów, bo tak to jedno drugiego zaraża. Moj mąż dostał 3 tabletki, a ja 5 (co drugi dzień) plus jeszcze globulki dopochwowe dla mnie.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 23 października 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Laura a może pamiętasz nazwę tych tabletek ja mam brać tylko jedną na tydzień więc blado to widzę.

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 23 października 2019, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    #Lura82

    Karcia
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 23 października 2019, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flukonazole. Mąż 3 tabletki przez 3 dni, ja 5 tabletek co drugi dzień. Dodatkowo dla mnie Clotrimazolum w globulkach przez 12 dni.
    U mnie w posiewie był bardzo liczny wzrost
    Kiedyś lata temu. Z mężem dostalismy mniej. Wtedy on 1 tabletkę, a ja dwie (ale nazwy leku nie pamiętam)
    Więc bardzo możliwe że dawkowanie jest inne w zależności od ilości np grzybów lub rodzaju leku.

    Karcia lubi tę wiadomość

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 23 października 2019, 23:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    Flukonazole. Mąż 3 tabletki przez 3 dni, ja 5 tabletek co drugi dzień. Dodatkowo dla mnie Clotrimazolum w globulkach przez 12 dni.
    U mnie w posiewie był bardzo liczny wzrost
    Kiedyś lata temu. Z mężem dostalismy mniej. Wtedy on 1 tabletkę, a ja dwie (ale nazwy leku nie pamiętam)
    Więc bardzo możliwe że dawkowanie jest inne w zależności od ilości np grzybów lub rodzaju leku.
    No to mamy ten sam lek flukonazole. Tylko że ja mam tylko raz w tyg. Dopochwowo nic mi nie dala bo stwierdziła że nie chce już niszczyć śluzówki. Podobno to silny lek tak przynajmniej dr mówiła więc czekam z nadzieją że wkoncu coś pomoże.

    Karcia
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 24 października 2019, 06:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey
    Dzis Maja ma 4miesiace a jutro minie rok jak beta była pozytywna:)
    Trzymam kciuki dziewczyny za was oby też się wam udało. Bo szczerze nie wierzyłam już że zajde bo wiecznie tylko same porażki z tu jednak się udało :) pozdrawiamy

    Karcia, Izaura, Smerfetka 84, xyz159, Halszka112, Wiki03, e_mil_ka, goldenka28 lubią tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 24 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey
    Dzis Maja ma 4miesiace a jutro minie rok jak beta była pozytywna:)
    Trzymam kciuki dziewczyny za was oby też się wam udało. Bo szczerze nie wierzyłam już że zajde bo wiecznie tylko same porażki z tu jednak się udało :) pozdrawiamy
    Jak ten czas szybko leci. Majeczka rośnie jak na drożdzach. Mam nadzieję że i my będziemy obchodzić takie rocznice.

    Smerfetka 84, Halszka112, asiastokrota lubią tę wiadomość

    Karcia
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 25 października 2019, 07:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Agonia powodzenia na spotkaniu w ośrodku. Napisz proszę jak poszło.

    Halszka daj znać po wizycie. Powodzenia.

    Czy nie macie wrażenia, że dr St ma bardzo luźne podejście do poważnych spraw? Karcia męczysz się już tyle z tym dziadostwem, a ona przepisuje leki w ciemno i daje słowną pewność, że będzie wszystko ok. Nie przekonuje mnie to...

    Ona czas szybko leci... I masz taką dużą córkę :-)

    Emilka jak tam u ciebie?

    Nadziejka - zaglądasz tutaj? Co u ciebie?

    Leo jak się czujesz? Który to Tc?

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 25 października 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena u mnie zaczynają się problemy z byłym. Nękanie psychiczne się zaczęło. Nie chce mi się żyć przez to wszystko.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 25 października 2019, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ena u mnie zaczynają się problemy z byłym. Nękanie psychiczne się zaczęło. Nie chce mi się żyć przez to wszystko.

    Oj :( czyli chłop zamiast się skupić na swoim szczęściu, to marnuje swój zasób energii na nękanie ciebie.... Współczuję...

‹‹ 2025 2026 2027 2028 2029 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ