Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 19 lipca 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez od razu powiedzieliśmy,ze nie chcemy IUI. Sam androlog mowil,ze odradza bo małe szanse i nikt nam po drodze problemów nie robił z tym,ze od razu IVF.

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lipca 2016, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kicia88 wrote:
    Doktor D powiedzial ze na ivf musimy byc przygotowani nakosz ok 15 tys bo u nas w gre wchodzi i tak tylko dawca dlatego jak narazie stwierdzilismy ze sprobujemy aid to zawsze mniej to tylko 1,5 tys wiec jest ogromna roznica. Dlatego jak czytam ze jedna zmiescila sie w 5 druga w 7 to ja sie zastanawiam za co my mielismy zaplacic az 15????

    No to teraz wszystko jasne jeśli mielibyście podchodzić z nasieniem dawcy to niestety kosztuje więcej, a może mówił o adoptowanych zarodkach i stąd taka kwota?
    A która dziewczyna pisała, że zmieścili się w 5 tyś? ja zauważyłam, że wszystkim mniej czy więcej wychodzi 7 tyś.
    5 tyś to nierealna kwota,
    *250zł wizyta kwalifikacyjna ale zazwyczaj na jednej się nie kończy
    *1000zł pakiet wizyt,
    *ok 750zł badania, (wcześniej zapomniałam o chlamydii)
    *3000zł punkcja
    *1000zł transfer
    *leki w zależności od stymulacji i protokołu ( antykoncepcyjne, gonapeptyl, menopur) u każdego inaczej 1000zł
    *wyjazdy do Białegostoku z noclegiem albo bez

    Więc jak to możliwe, ze ktoś mógł zamknąć się w 5000???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 13:49

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • paluszkowa Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 19 lipca 2016, 12:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Może na cyklu naturalnym ale wtedy to chyba male szanse ale ja sie nie znam. Znajoma byka stymulowana do iui i bylo aż 6 pecherzykow wiec szybko zmienili plan na ivf

  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zrobiłam dzisiaj betę w 11dpt i wynik jest 421 :))

    eni33, asia-m-b, Ali.G, ana1122, Judytka, Karcia lubią tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to super cieszymy sie razem z toba.

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve cudnie :D serdeczne gratulacje! Życzymy zdrowej ciąży ❤

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluje.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lipca 2016, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeżeli chodzi o ivf to skuteczność jest jak narazie super.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve super! Gratulacje

  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratulacje Eve.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo :) Wciąż nie mogę w to uwierzyć i popłakuję sobie ze szczęście co rusz :) Nawet sikańce już zrobiłam i blada,bo blada ale jest druga kreska :)

    asia-m-b, Asia08 lubią tę wiadomość

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve tak już zostanie kochana z tym popłakiwaniem :) ja mam to cały czas i bywają momenty, że do tej pory nie mogę w to uwierzyć.. jestem bardzo wdzięczna.

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • paluszkowa Znajoma
    Postów: 18 1

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve gratulację takie wiadomości mega motywują do działania

  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 19 lipca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pójdę jeszcze w czw powtórzyć betę i na pt mam wizytę umówioną.Zobaczę co mi powiedzą,ciekawe czy jest szansa zwolnienie już dostać?

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bez problemu w artemidzie dostaniesz zwolnienie :)
    ja miałam już po transferze zwolnienie i po becie od razu dostałam ciążowe :)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eve super wieści, gratulacje:)

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny . Obserwuje watek od dawna i postanowiłam się dołączyć.
    Jestem po pierwszym ivf niestety nieudane .
    Mam do was pytanie , czy wy miałyście transfer pod kontrola usg ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 17:24

  • eve87 Autorytet
    Postów: 659 601

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    bez problemu w artemidzie dostaniesz zwolnienie :)
    ja miałam już po transferze zwolnienie i po becie od razu dostałam ciążowe :)
    To super :) Ja teraz jestem akurat w trakcie 2tyg urlopu,ale ucieszyłabym się już nie wracając do pracy ;) dlatego tak jeszcze sobie na pt zaplanowałam wizytę u dr.
    leo wrote:
    Eve super wieści, gratulacje:)
    Dziękuję :)
    Mija wrote:
    Witajcie dziewczyny . Obserwuje watek od dawna i postanowiłam się dołączyć.
    Jestem po pierwszym ivf niestety nieudane .
    Mam do was pytanie , czy wy miałyście transfer pod kontrola usg ?
    Ja miałam transfer pod kontrolą usg. W oczekiwaniu na embriologa z Kropkiem dr poopowiadał Mężowi co tam właściwie widać :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 17:26

    08/07 transfer, 1sze podejście do IVF
    19/07 11dpt, beta 421
    201703131772.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Mija :)
    Miałam trzy transfery w artemidzie bez usg z czego dwa udane :)
    Ja w innej klinice miałam pod kontrolą usg ale jak widzisz, te bez usg też są skuteczne. Przykro mi, że nie udał się pierwszy transfer :( czy macie mrozaczki?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2016, 17:27

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamy 2 mrozaczki w czerwcu byl nieudany transfer teraz cykl na odpoczynek i w sierpniu badz we wrzesniu bedziemy chcieli podejsc do crio .
    Ciagle zastanawiam sie dlaczego sie nieudaalo nam transfer robil dr Z i bylo bez usg czasami mysle ze moze to mialo jakis wplyw ... Mielismy taki ladny zarodek 3AA embriolog mowil ze musi byc ciaza , a pozniej bylo jeszcze wieksze rozczarowanie tylko :(

‹‹ 201 202 203 204 205 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ