X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ona I co po tej gastro Ci dali jak już wyszły wrzody? Miałaś jakieś leczenie czy dieta i domowe sposoby? Bo mnie to przeraża że puścili mnie do domu bez niczego, tylko kazali czekać na badanie i uważać z jedzeniem...
    Współczuje gastro. Tez słyszałam, że siemię lnianie pomaga - mi pomoglo, ale bóle miałam na tle nerwowym.

    Izaura lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka

    Nadziejka to trzymamy kciuki i czekamy na wieści.

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka ja nie miałam prenatalnych w Szpitalu Wojewódzkim, tylko połówkowe na NFZ. Prenatalne robił mi dr Zd i mi wyszła dość duża przezierność karkowa i słaby wynik testu Pappa. Z tego powodu dostałam skierowanie do szpitala, żeby tam wszystko dokładnie zbadali. Byłam u pani dr Szał.... Jakoś tak się ona nazywa. Bardzo byłam zadowolona z wizyty u niej.
    Chyba odwiedzę tego ginekologa o nazwisku J. Zobaczymy czy człowiek mi przypadnie do gustu :-)

    Jagoda może i lepiej, że na nic się nie nastawiasz co do efektu in vitro. Obyś została pozytywnie zaskoczona. :-)

    J_agoda lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Współczuje gastro. Tez słyszałam, że siemię lnianie pomaga - mi pomoglo, ale bóle miałam na tle nerwowym.
    Jagoda możesz więcej napisać jak się u Ciebie objawiały te bóle? Na początku myślałam że to na tle nerwowym, ale tyle czasu już.... Nie wiem już co mam myśleć

    J_agoda lubi tę wiadomość

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie będę dzisiaj wiedziała bo zajechalam przed pracą do lab. A tam awaria systemu i nie można zrobić prywatnych badań tylko skierowania. Jutro podjadę może będzie działać.

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Jagoda możesz więcej napisać jak się u Ciebie objawiały te bóle? Na początku myślałam że to na tle nerwowym, ale tyle czasu już.... Nie wiem już co mam myśleć
    Chodziłam zgięta w pół, mega ból i nic jeść nie mogłam.

    Marzenia się spełnia :)
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadziejka poczekamy razem z Tobą... Oczywiście z niecierpliwością.

    Tyle się teraz u nas tutaj na forum dzieje...

    Halszka teraz dopiero doczytałam, że serce dzidziola bije jak dzwon - jupi, jupi :-) Czyli oddajesz się w ręce tej nowej pani doktor czy jeszcze szukasz innego gina? Ona pracuje w jakimś innym miejscu niż Art?

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EnaEna wrote:
    Nadziejka poczekamy razem z Tobą... Oczywiście z niecierpliwością.

    Tyle się teraz u nas tutaj na forum dzieje...

    Halszka teraz dopiero doczytałam, że serce dzidziola bije jak dzwon - jupi, jupi :-) Czyli oddajesz się w ręce tej nowej pani doktor czy jeszcze szukasz innego gina? Ona pracuje w jakimś innym miejscu niż Art?

    Do Pani dr będę chodziła tylko do 28 stycznia później zamierzam chodzić do dr.P
    Tak dr pracuje gdzieś jeszcze na NFZ bo mi skierowanie wystawi na NFZ ale gdzie to nie wiem, zobaczę na skierowaniu

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    EnaEna z lekkim opóźnieniem, jak kiedyś ale to było dawno byłam kilka razy u dr J.,bo przyjmował u mnie w ośrodku. Dobrze go wspominam.

    Karcia a kto robił Ci transfer ??

    A co u mnie mdłości mam nadal cały dzień 😀 i meczynie to spanie. Jak tylko wracam z pracy to idę spać, bo nie jestem w stanie funkcjonować normalnie.

    Do dr P. termin mam dopiero na 28 stycznia dlatego we wtorek byłam w art.u tej dr. Kamili, bardzo fajna babka. Zrobiła mi USG to Bąbelek ma 1,45 cm już, serducho bije. Termin na 21.07 mam.
    Dostałam skierowanie do poradni diabetologicznej i na badania prenatalne. Mówiła, że przy ivf dobrze jest je zrobić.

    Czy któraś je robiła ?? Na NFZ czy prywatne ??

    Izaura współczuję Ci tych dolegliwości, bidulko. Mam nadzieję że gastroskopia wyjaśni co to jest i wyleczysz to cholerstwo.

    Jagoda ja też Cię wzywam

    Halszka ja robiłam prenatalne. Miała skierowanie na NFZ ale zrobiłam je w Artemidzie. Dr Zd. zaufałam.
    Że spaniem miałam to samo co Ty.

    Termin masz prawie jak ja, miałam na 22 ale urodziłam 20 😁 mówiłam że będzie lipcowy ludek

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    Halszka ja robiłam prenatalne. Miała skierowanie na NFZ ale zrobiłam je w Artemidzie. Dr Zd. zaufałam.
    Że spaniem miałam to samo co Ty.

    Termin masz prawie jak ja, miałam na 22 ale urodziłam 20 😁 mówiłam że będzie lipcowy ludek

    Nadziejka możesz mi napisać jaki jest koszt takich badań ??

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka czyli będzie wakacyjne bobo:) Super!

    Jagoda, będzie dobrze. Ja też miałam dawki 300. To chyba max jaki mozna wziąć jeśli chodzi o menopur. Lekarz Cie wyciśnie:) Dobrze że na spokojnie wszystko się odbędzie. Zobaczycie co to za guzek i wtedy ruszycie dalej.

    Nadziejka kciuki za jutro. A sikańca robiłas?

    Izu współczuje problemów z brzuchem, ja raz miałam na tle nerwowym. Na szczescie po kilku dniach minęło,ale nie wspominam tego czasu zbyt miło:(

    J_agoda, Halszka112, Izaura lubią tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka pewnie chodziło Ci o smerfetke.

    Ja ci mogę napisać jak robiłam prenatalne w art to za wizytę zapłaciłam 250 plus za pobranie krwi do pappa coś koło 150 zł. Prenatalne badania to nic innego jak drobiazgowe usg i wynik z krwi.

    Halszka112 lubi tę wiadomość

  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Halszka czyli będzie wakacyjne bobo:) Super!

    Jagoda, będzie dobrze. Ja też miałam dawki 300. To chyba max jaki mozna wziąć jeśli chodzi o menopur. Lekarz Cie wyciśnie:) Dobrze że na spokojnie wszystko się odbędzie. Zobaczycie co to za guzek i wtedy ruszycie dalej.

    Nadziejka kciuki za jutro. A sikańca robiłas?

    Izu współczuje problemów z brzuchem, ja raz miałam na tle nerwowym. Na szczescie po kilku dniach minęło,ale nie wspominam tego czasu zbyt miło:(


    Właśnie robiłam sikanca jakieś 3 dni temu i niestety nie wyszedł. Jeszcze mam cichą nadzieję że jednak jutrzejsze wyniki bety mnie zaskoczą pozytywnie.

  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mag87 wrote:
    Halszka czyli będzie wakacyjne bobo:) Super!

    Jagoda, będzie dobrze. Ja też miałam dawki 300. To chyba max jaki mozna wziąć jeśli chodzi o menopur. Lekarz Cie wyciśnie:) Dobrze że na spokojnie wszystko się odbędzie. Zobaczycie co to za guzek i wtedy ruszycie dalej.

    Nadziejka kciuki za jutro. A sikańca robiłas?

    Izu współczuje problemów z brzuchem, ja raz miałam na tle nerwowym. Na szczescie po kilku dniach minęło,ale nie wspominam tego czasu zbyt miło:(
    Nic lekarz nie mówił, czy ruszymy guza czy nie. Chyba głównym zmartwieniem jest uzyskanie zarodków, jak dobrze zrozumiałam.
    Poza menopurem brałaś coś jeszcze? Jak się czułaś w trakcie ?

    Marzenia się spełnia :)
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadziejka88 wrote:
    Właśnie robiłam sikanca jakieś 3 dni temu i niestety nie wyszedł. Jeszcze mam cichą nadzieję że jednak jutrzejsze wyniki bety mnie zaskoczą pozytywnie.
    Nie ma co się sugerować sikańcem. Trzymam za Was kciuki!

    Marzenia się spełnia :)
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka112 wrote:
    Nadziejka możesz mi napisać jaki jest koszt takich badań ??

    Za pierwsze z testem pappa zapłaciłam 350zl a za drugie chyba 250 albo 200

    Halszka112 lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 11 grudnia 2019, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ona I co po tej gastro Ci dali jak już wyszły wrzody? Miałaś jakieś leczenie czy dieta i domowe sposoby? Bo mnie to przeraża że puścili mnie do domu bez niczego, tylko kazali czekać na badanie i uważać z jedzeniem...
    Poszlam.do rodzinnej i dała mi contix tabletki żeby brać rano.Mi też wyszły na tle nerwowym najpierw ivf ,na górze melina wiecznie dzwonienie po policję sądy itp.Teraz też czubki mieszkają młodzi.Szczeniaka zamykali na balkonie bili,tresowali.Na balkonie przesiadywali i faje palili.W ciąży o2 w nocy raz jak wyleciałam na ten balkon to tak bluznilam bo już nie wytrzymałam.Okazalo się że ze wsi nie wiedzą jak się zachowywać w bloku,widać że nie wyglądają na normalnych.i co przyszedł przeprosić za zachowanie panna ze schizofrenia i teraz w ciąży.Normalne pary chcą mieć nie mogą,a tacy co mają z głową problemy i nie powinni mieć to mają.Ona jak wpada w szał to rzuca czym popadnie ,bije go itp.tak boje się o te dziecko że stanie się krzywda, że nie da rady z płaczącym dzieckiem i coś mu zrobi.Byl u mnie czy kasę na chleb pożycze i czy bym miała ciuszki na oddanie.Czuje że często będę tam jak tylko usłyszę płacz dłuższy.Najbardziej bym chciała żeby do rodziców wrócili dla dobra tego dziecka

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 07:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona też biorę lek o tym pochodzeniu.... Zaczęłam pić to siemię, pamiętasz może po jakim czasie mniej więcej ustąpiły Ci te bóle? Współczuję sąsiadów, nie ma nic gorszego jak nie masz spokoju we własnym mieszkaniu i musisz patrzeć na krzywdę dziecka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 grudnia 2019, 07:52

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 08:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ona też biorę lek o tym pochodzeniu.... Zaczęłam pić to siemię, pamiętasz może po jakim czasie mniej więcej ustąpiły Ci te bóle? Współczuję sąsiadów, nie ma nic gorszego jak nie masz spokoju we własnym mieszkaniu i musisz patrzeć na krzywdę dziecka :(
    Hey wiesz co było różnie raz bolało raz nie..Nawet jak siemię wypilam pomogło na parę godzin a za jakiś czas znowu bolało.Zauwazylam że po surowym mnie bolało jabłko marchewka.Po płatkach owsianych na wodzie.Teraz jem i jest ok

    Izaura lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nadziejka88 Autorytet
    Postów: 1767 1455

    Wysłany: 12 grudnia 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krew oddana ale myślę że to formalność, bo się nie udało. Dzisiaj robiłam sikanca i nie wyszedł. Smutno....


    Smerfetka a ty do crio bralas jakieś inne leki? Co bralas do crio?

‹‹ 2059 2060 2061 2062 2063 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ