X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • eni33 Autorytet
    Postów: 1018 654

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też brałam po transferze. Ale z tego co napisałaś to masz po 13 więc myślę że z rana możesz wziąść. A już tą popołudniowa dawkę po wszystkim. I pamiętaj o pełnym pęcherzu. Pij wodę przed.

    Karcia lubi tę wiadomość

    3jvztv73z47a71uw.png

    klz9roeqyeov6byo.png

    30.05.2016. | iui :-( 9.07.2016 || iui :-( 30.09.2016 punkcja 3.10.2016 transfer :-(
    11.03.2017 punkcja. 16.03.2017 transfer :-) 7dpt beta 34. 8dpt beta 54. 10dpt beta 148. 12dpt beta 412
    17.11.2018 crio transfer
    :-( Puste jajo :-(
    8.06.2019 crio transfer :-)
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 8 grudnia 2019, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia jesli transfer o 13 to rano bym wzięła normalnie luteinę. Trzymam kciuki.

    Karcia lubi tę wiadomość

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • mag87 Autorytet
    Postów: 1067 894

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia powodzenia!
    Ja transfery miałam zawsze ok 12 i rano o 7 normalnie bralam luteine. Potem kolejna zaraz po transferze:)

    Karcia lubi tę wiadomość

    klz96iye30cupjne.png
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia kciuki !!! Powodzenia 😘

    Karcia lubi tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po transferze mam ze sobą zarodek klasy CL.8.1 powiedzcie mi jaki ten zarodek jest?

    Wiki03, Halszka112, asiastokrota, Monika1983, Fionka, Smerfetka 84, J_agoda lubią tę wiadomość

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Ja już po transferze mam ze sobą zarodek klasy CL.8.1 powiedzcie mi jaki ten zarodek jest?


    Karcia z tego co kojarzę, to zarodek idealny❤️

    Karcia, Monika1983, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Karcia z tego co kojarzę, to zarodek idealny❤️
    Oby został ze jest na 9 miesięcy ☺

    e_mil_ka, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Ja już po transferze mam ze sobą zarodek klasy CL.8.1 powiedzcie mi jaki ten zarodek jest?
    Karcia mialas 3dniowy zarodek? 8 nie oznacza nic innego jak to, że podzielil sie na 8 komorek wiec w 3 dobie to idealny wynik. 1 po kropce oznacza ze komorki byly równe wi3c też idealnie. Trzymam kciuki! Niech sie wgryza!

    Karcia lubi tę wiadomość

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia to teraz czekamy z Tobą na betowanie.
    Niech jedynak się wgryza.

    Karcia lubi tę wiadomość

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura a jak ty się czujesz? Jak ta nowa praca?

    DziEwCzynY a kojarzycie ginekologa o nazwisku Jabłoński? Dr przyjmuje na NFZ w przychodni przy ul. RATUSZOWEJ. MIAŁYŚCIE z nim styczność? Szukam lekarza dla siebie. Nie chcę już chodzić prywatnie. Potrzebny mi ktoś, kto zrobi cytologię, usg, żeby zobaczyć czy tam wsio radno, pomóc przy ewentualnych stanach zapalnych itp. Kogo jeszcze brać pod uwagę, ale nie wchodzi w grę prywatne wizytowanie?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kacha5000 wrote:
    Karcia mialas 3dniowy zarodek? 8 nie oznacza nic innego jak to, że podzielil sie na 8 komorek wiec w 3 dobie to idealny wynik. 1 po kropce oznacza ze komorki byly równe wi3c też idealnie. Trzymam kciuki! Niech sie wgryza!
    Tak 3 dniowy. Powiedzcie mi czy zarodek 3dniowy ma mniejsze szanse niż blastka prawda?. I tak jakoś sobie wmowilam że jak 3 dniowy to ma małe szanse

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Tak 3 dniowy. Powiedzcie mi czy zarodek 3dniowy ma mniejsze szanse niż blastka prawda?. I tak jakoś sobie wmowilam że jak 3 dniowy to ma małe szanse


    Karcia coś Ty... Masz piękny zarodek, który ma praktycznie takie same szanse jak blastka 😊 staraj się teraz tym nie przejmować... Kropkowi dodatkowe stresy nie potrzebne ❤️

    Karcia, asiastokrota lubią tę wiadomość

  • Kacha5000 Autorytet
    Postów: 377 389

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Tak 3 dniowy. Powiedzcie mi czy zarodek 3dniowy ma mniejsze szanse niż blastka prawda?. I tak jakoś sobie wmowilam że jak 3 dniowy to ma małe szanse
    Tak nie jest na pewno, w Novum najczesciej transferuja 2-3 dniowce mówią, że nie rozwijaja się tak dobrze na szkielku jak w macicy tam gdzie jego miejsce:) a uwierz mi skuteczność maja dobra w klimice w Novum. Szukalam statystyk potwierdzających/pbalajacych że transfer blaski jest skuteczniejszy - nie jest to jasne. Znalazlam jakoes jedne badania na korzysc blaski ale bylo to chyba rzedu 2% roznicy... generalnie sama skutecznosc in vitro jest jaka jest.
    Odpoczywaj, idź do lasu, ugotuj coś pysznego, przytul sie do męża/partnera:) Zeobiliscie wszytsko co w waszej mocy.
    I uwierz mi jest mnowstwo ciąż z 3dniowcow ;)

    Karcia, asiastokrota, Smerfetka 84, Izaura lubią tę wiadomość

    f2w3s65g3uk59g3s.png

    11.2016 - niedoczynność tarczycy
    02.2017 - podwyższona prolaktyna
    03.2017- 3 cykle z letrozolem
    Dluga przerwa ze staraniem...
    01.2019 - 2x inseminacja
    04.2019 - start in vitro dlugi protokół
    05.2019 - punkcja pobrano 17 komórek, szóstego dnia powstala blastka o notach 333.
    Crio 😔
    Zmiana kliniki Novum Warszawa
    Listopad start procedury
    4.12.2019 transfer dwudniowca 😄
    30.12.2019 ❤
    3x❄ dwudniowcow
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach jak to dobrze że was mam :-)

    Wiki03 lubi tę wiadomość

    Karcia
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 9 grudnia 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia powodzenia !!!!

    Ena o tym lekarzu nie słyszałam, ale kilka razy byłam u Kopczyńskiego na Jagiellońskiej, przyjmuje na NFZ i prywatnie i byłam zadowolona (z pracy kilka dziewczyn też do niego chodzi i sobie chwalą). Dobrze dopasował lek na nawracającą infekcję (nawet leki od doktora W działały krótkotrwale).

    Karcia, EnaEna lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena dzięki, ze zdrowiem nie najlepiej, czekam na gastroskopię.... Coś się dzieje nie dobrego z moim żołądkiem 😧W pracy super,niestety przez moje dolegliwości już trochę opuściłam, ale wszyscy wydają się bardzo wyrozumiali.

    Karcia mocno trzymam kciuki :)

    Jagoda jak sytuacja u Ciebie?

    Karcia, J_agoda lubią tę wiadomość

  • EnaEna Przyjaciółka
    Postów: 71 63

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Karcia powodzenia !!!!

    Ena o tym lekarzu nie słyszałam, ale kilka razy byłam u Kopczyńskiego na Jagiellońskiej, przyjmuje na NFZ i prywatnie i byłam zadowolona (z pracy kilka dziewczyn też do niego chodzi i sobie chwalą). Dobrze dopasował lek na nawracającą infekcję (nawet leki od doktora W działały krótkotrwale).
    Cześć

    Dziękuję za odpowiedź. Wezmę tego dr pod lupę :-)

    Izaura - Plus, że w pracy pozytywnie i minus, że żołądek nawala. A długo musisz czekać na badanie?

    Karcia kiedy się odważysz zrobić betę?

    Nadziejka zaczęłaś brać leki?

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    EnaEna wrote:
    Cześć

    Dziękuję za odpowiedź. Wezmę tego dr pod lupę :-)

    Izaura - Plus, że w pracy pozytywnie i minus, że żołądek nawala. A długo musisz czekać na badanie?

    Karcia kiedy się odważysz zrobić betę?

    Nadziejka zaczęłaś brać leki?
    Nie mam pojęcia póki co to przeżywam samą myśl o zrobieniu bety. Tak pomyślałam o wtorku za tydzień ale nie wiem czy to nie za wcześnie.

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze opowiem wam co ja dziś w nocy wyprawialam obudziłam się o 00:30 z krzykiem do męża wstawaj zgubiłam zarodek a on osiol zamiast skojarzyć to wstał zapalił światlo i mówię do niego wytrzep kołdry może gdzieś jest on wstał zaczął trzepac ta pościel a ja mowie teraz to już xa późno i poszłam spać.

    asiastokrota, eni33, Smerfetka 84 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • Miśka1234 Przyjaciółka
    Postów: 62 39

    Wysłany: 10 grudnia 2019, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    Tak 3 dniowy. Powiedzcie mi czy zarodek 3dniowy ma mniejsze szanse niż blastka prawda?. I tak jakoś sobie wmowilam że jak 3 dniowy to ma małe szanse

    Karcia ja jak dostałam telefon z Artemidy że transfer w 3 dobie to w ogóle nie chciałam robić tego transferu bo wmówiłam Sobie tak samo jak i Ty że to słabszy zarodek, mniejsze szanse itp. itd. i jeszcze jak Mi powiedziała że 2 klasy to już w ogóle, od dnia transferu planowałam już kolejny transfer na Styczeń bo byłam pewna że się nie uda ... i ku mojemu zaskoczeniu udało się -miałam podany zarodek 9.2 i dzisiaj zaczęłam 7 tydzień wczoraj widziałam bijące serduszko. Głowa do góry !

    Karcia, Wiki03, EnaEna lubią tę wiadomość

    Starania od 2016- 2 lata sami
    od 2018 lipiec pod opieką kliniki
    hormony ok, immunologia ok
    zespól luf
    amh 4,12 - brak pcos
    u męża wszystko w porządku
    2 lUl nieudane
    8.11 pierwsze IVF - udane :)
    9.12 - bijące serduszko.

    Zostań z Nami i rośnij zdrowo <3
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    "Nie ma wiary czy przeznaczenia, z którymi nie możemy nic zrobić- wszystko, co jeszcze się nie wydarzyło może zostać zmienione(...)"
‹‹ 2057 2058 2059 2060 2061 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ