X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lutego 2020, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny proszę o radę. W poniedziałek miałam dostać okres i do 5 dc zgłosić się do lekarza- rozpoczynamy przygotowanie do iv. Dziś jest 36 dc i nic (cykle mam 28-29dniowe) . zrobilam dwa testy - oba negatywne. Byłam na wizycie w 24 dc i dr wpisal ze prawy jajnik z pęcherzykiem 20mm. Mówił że mógł zostać nawet po poprzedniej owulacji. Objawy miałam przedokresowe- pobolewały mnie piersi i brzuch ale ustępują i dalej nic. Trochę się zmartwilam bo zawsze coś się zadzieje co psuje nam plany.

  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 8 lutego 2020, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Hey Eni zdrówka dla was
    Agonia Karcie trzymam kciuki za adopcje
    Smerfetka jak córcia?

    A dziękuję malutka dobrze. Tzn pojawiło nam się pieluszkowe zapalenie skóry nie wiadomo skąd ale już dostaliśmy krem do smarowania i leczymy. Dzisiaj mieliśmy kiepską noc chyba ząbki dokuczają bo wymiotowała ale jakaś taką samą ślina i mocno płakała. Zobaczymy jak będzie w dzień. Poprzednie dwa wyszły bez żadnych dolegliwości a teraz coś dokucza. A jak Majeczka?

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 8 lutego 2020, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetka 84 wrote:
    A dziękuję malutka dobrze. Tzn pojawiło nam się pieluszkowe zapalenie skóry nie wiadomo skąd ale już dostaliśmy krem do smarowania i leczymy. Dzisiaj mieliśmy kiepską noc chyba ząbki dokuczają bo wymiotowała ale jakaś taką samą ślina i mocno płakała. Zobaczymy jak będzie w dzień. Poprzednie dwa wyszły bez żadnych dolegliwości a teraz coś dokucza. A jak Majeczka?
    Oo a jak wygląda te pieluszkowe zapalenie.?Maja ma2place na udach czerwone raz mocniej raz mniej.Ale też na twarzy czerwona szorstka kaszka.MowiaAZS nabiał jak zjem to jej bardziej wywala.Dzis jej dam jogurt i zobaczę czy wywali mocniej.
    A tak była na antybiotyku,męczył ja katar spywa po ścianie już długo nie przechodzi.Zebow brak ,zaczyna coś pełzać.A tak wesoła dziewczynka:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 8 lutego 2020, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Oo a jak wygląda te pieluszkowe zapalenie.?Maja ma2place na udach czerwone raz mocniej raz mniej.Ale też na twarzy czerwona szorstka kaszka.MowiaAZS nabiał jak zjem to jej bardziej wywala.Dzis jej dam jogurt i zobaczę czy wywali mocniej.
    A tak była na antybiotyku,męczył ja katar spywa po ścianie już długo nie przechodzi.Zebow brak ,zaczyna coś pełzać.A tak wesoła dziewczynka:)

    To jest takie czerwone jak odpazenue na Pipi ale z białym srodeczkiem takie pryszcze. Ja myślałam że to odpazone ale nie. A w czym kapuesz? Nam plamki na łokciach się pojawiły jakiś czas temu okazało się że od płynu Nivea żeby zniknęło to teraz kąpaliśmy w emolium i jest ok. Jogurciki jemy i póki co nic na e ma i takie puddingi waniliowe

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 8 lutego 2020, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ciotki, ja po prośbie. Jakiś czas temu pisałyście o super sklepie z fotelikami do auta. Proszę o namiar, nazwę sklepu , ulicę. Dziękuję z góry, pozdrawiam serdecznie

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 9 lutego 2020, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Hej Ciotki, ja po prośbie. Jakiś czas temu pisałyście o super sklepie z fotelikami do auta. Proszę o namiar, nazwę sklepu , ulicę. Dziękuję z góry, pozdrawiam serdecznie

    Strefa fotelikow, ul marka Kotańskiego 2

    asiastokrota lubi tę wiadomość

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • asiastokrota Autorytet
    Postów: 1945 2008

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smerfetko bardzo dziękuję :*

    Asia
    gyxwanliqmujcchr.png
    Starania od 2010r., Niepłodność idiopatyczna, Mutacja MTHFR C677T, A1298C heterozygotyczna
    4 x iui :(:(:(:(
    4 próby ivf :(:(:(:(
    IX/2015 - ivf- ciąża- strata w 9tc :(
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 9 lutego 2020, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asiastokrota wrote:
    Smerfetko bardzo dziękuję :*

    Nie ma za co 🙂

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • Smerfetka 84 Autorytet
    Postów: 1075 607

    Wysłany: 10 lutego 2020, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eni, jak malutka? Wyszlyscie już ze szpitala?

    zem3df9hnujusrbb.png

    wiek 34 lata, słabe nasienie - zabieg żylaków powrózka nasiennego;
    31.08.2018 r. - punkcja
    08.09. 2018 - transfer zarodka 4AB :-(
    03.11 - crio: 12 dpt beta 421,6; 14 dpt - 931,8
    21.09.2021 - crio transfer zarodka 4BB: 11dpt beta 8,5
    22.11.2021 - crio ostatniego mrozaczka 3BC
  • takaseanka Znajoma
    Postów: 29 32

    Wysłany: 10 lutego 2020, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja troche z innej beczki,

    czy wy tez macie ostatnio taki problem z umowieniem sie na wizyte? i z bardzo nieprzyjemnymi Paniami pielegniarkami na recepcji?

    No normalnie jakis kosmos, człowiek chodzi kilka lat zostawia takie pieniadze, a zero jakiejs empatii przez ten telefon. Jakies głupie podśmiehujki bo inaczej tego nazwac nie mozna. Mowie ze jestesmy w trakcie przygotowan do invitro i mialam teraz zabieg w szpitalu i po nim mialam sie zglosic po tygodniu to babka mi mowi ze konsultacja na 3 marca najblizej.... pytam jaka konsultacja przeciez jestem juz w trakcie procedury mialam pobrane i zamrozone komorki, to naskoczyla na mnie ze nie wiem nawet co robie bo to chodzi o kriotransfer a nie o in vitro... no zesz kutwa rece opadaja... Az sie rozryczałam po tej rozmowie... stresuje sie okropnie, a jeszcze taki problem zeby sie zapisac. A o zapisaniu sie do lekarza do którego masz zaufanie to juz nawet nie ma mowy. Doprowadze ta procedure do konca i ide z tamtad jak najdalej, bo chyba naprawde szkoda nerwów. Widze ze ida tylko na ilosc pacjentow i na kase, a nie na profesjonalna opieke :(

    Bezpłodność idiopatyczna
    3 nieudane IUI
    9 listopada 2019 - punkcja
    15 listopada 2019 ❄️❄️❄️
    31 styczeń 2020 histeroskopia - polip
    01 maj 2020 - ciąża naturalna <3
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 10 lutego 2020, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agonia życzę, aby w jak najszybszym czasie spełniło się Wasze marzenie. Podziwiam za podjęcie nie łatwej decyzji i trzymam kciuki.

    Karcia powodzenia w znalezieniu odpowiedniej pracy, w jakiej branży szukasz?

    Eni super, że dobrze się skończyło, gratuluje!!!

    Asiastokrota wszystkiego naj dla Adasia, widzę ze już 2 latka skończył :)

    Ena wróciłaś już do pracy?

    asiastokrota, Karcia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 14:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takaseanka ja ostatnio miałam do czynienia z arte w czerwcu, to był mój 4 ostatni transfer. też wtedy miałam problem z umówieniem się do lekarza, którego chciałam, ostatecznie poszłam do tych, których mi przydzielono. O paniach na recepcji to już kiedyś pisałam, że bardzo nie przyjemne, wręcz czułam się tam jak niechciany pacjent, spóźniłam się 5min to dostałam opiernicz i informacje, że wpuszczono przede mną inną pacjentkę, która jest w ciąży i nie mogła dłużej czekać. Jakby mi ktoś w mordę dał....

    takaseanka lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy, znacie może dr Leszk Rams?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 10 lutego 2020, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Dziewczyny czy, znacie może dr Leszk Rams?
    Hey moja siostra chodzi do niego prywatnie tylko że w innym miescie

    Izaura lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 lutego 2020, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona wiesz czy On specjalizuję się w leczeniu niepłodności też? Długo Twoja siostra do niego chodzi? Zadowolona jest? Moja siostra też do niego chodzi, już bardzo długo i sobie chwali, tylko, że Ona nie leczy się u niego na niepłodność.....

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 10 lutego 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Agonia życzę, aby w jak najszybszym czasie spełniło się Wasze marzenie. Podziwiam za podjęcie nie łatwej decyzji i trzymam kciuki.

    Karcia powodzenia w znalezieniu odpowiedniej pracy, w jakiej branży szukasz?

    Eni super, że dobrze się skończyło, gratuluje!!!

    Asiastokrota wszystkiego naj dla Adasia, widzę ze już 2 latka skończył :)

    Ena wróciłaś już do pracy?
    Branża obojętna choć by sprzątaczka.

    Karcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 09:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Halszka dobrze pamiętam, że miałaś KIR AA? Brałaś coś na to do transferu?

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 11 lutego 2020, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ona wiesz czy On specjalizuję się w leczeniu niepłodności też? Długo Twoja siostra do niego chodzi? Zadowolona jest? Moja siostra też do niego chodzi, już bardzo długo i sobie chwali, tylko, że Ona nie leczy się u niego na niepłodność.....
    0Ja chodzę 3 lata ja jestem zadowolona wiesz myślę że wszystkim się specjalizuje bo robi także operacje w Olsztynie u malarewicza tam miałam zabieg i on mi robił wizytę się trochę czeka ma od groma pacjentek
    To mi.odposala

    Izaura lubi tę wiadomość

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 11 lutego 2020, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiki03 wrote:
    Halszka dobrze pamiętam, że miałaś KIR AA? Brałaś coś na to do transferu?

    Wiki dobrze pamiętasz. Docent P. przepisał mi accofil, ale dr H. nie był co do tego przekonany i przy pierwszym transferze nic nie miałam. Gdyby znowu się nie udało to byśmy go wzięli.

    Izaura jak po gastro ??

    Izaura, Wiki03 lubią tę wiadomość

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2020, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona dzięki ♥️

    Halszka, wszystko ok,miałam jakieś zapalenie, ale już jestem na dobrej drodze 😘

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2020, 19:07

    Halszka112 lubi tę wiadomość

‹‹ 2076 2077 2078 2079 2080 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ