X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 6 lutego 2021, 02:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dziewczyny jestem po dzisiejszej wizycie pierwszy raz u dr Kamili i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kobieta złoto :) mam 8 pecherzykow mówiła żebym się nie martwila ale odnioslam wrażenie że chyba to nie za dużo?? W każdym razie jutro jeszcze kontrol i chyba wtorek punkcja.

    Myślę, że to bardzo dobry wynik. Przynajmniej mniejsze ryzyko hiperstymulacji. Nie ilość a jakość się liczy. Przy 8 jest już z czego wybrać :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 6 lutego 2021, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dziewczyny jestem po dzisiejszej wizycie pierwszy raz u dr Kamili i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona kobieta złoto :) mam 8 pecherzykow mówiła żebym się nie martwila ale odnioslam wrażenie że chyba to nie za dużo?? W każdym razie jutro jeszcze kontrol i chyba wtorek punkcja.

    Również uważam, że to dobry wynik. Pewnie ze względu na wiek będą mogli zapłodnić 6. Super by było. A wtorek tuż tuż.

  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 6 lutego 2021, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A orientujecie się może czy przyjmują "normalne" wizyty kontrolne w soboty? W tygodniu jakos nie mam jak a w końcu musze po porodzie 🤪.

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 6 lutego 2021, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuStA wrote:
    A orientujecie się może czy przyjmują "normalne" wizyty kontrolne w soboty? W tygodniu jakos nie mam jak a w końcu musze po porodzie 🤪.
    Zapytam dzisiaj i dam znać ale myślę że tak bynajmniej jak kiedyś miałam.

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 6 lutego 2021, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Zapytam dzisiaj i dam znać ale myślę że tak bynajmniej jak kiedyś miałam.

    Byłabym wdzięczna bo jakoś jeszcze niedawno mówili że w soboty tylko monitoringi.

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 6 lutego 2021, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuStA wrote:
    Byłabym wdzięczna bo jakoś jeszcze niedawno mówili że w soboty tylko monitoringi.
    JuSta powiedzieli że starają się w tygodniu ale można próbować bo jak wolniejsza sobota to może udać się zapisac.

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 6 lutego 2021, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    JuSta powiedzieli że starają się w tygodniu ale można próbować bo jak wolniejsza sobota to może udać się zapisac.


    Bardzo Ci dziękuję 😊

  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 6 lutego 2021, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia ale najważniejsze jak z punkcja?

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 6 lutego 2021, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuStA wrote:
    Arcia ale najważniejsze jak z punkcja?
    Dzisiaj miałam wizytę u dr Zdanowskiego to mówi że 7 pechężyków dobrze rokuje bo ogólnie jest jednak więcej ale maluchy na dzisiaj mówił że punkcja raczej w środę .
    W poniedziałek mam jeszcze kontrol u dr Joanny nazwiska nie pamiętam nie kojarzę jej chyba jakaś nowa?? Ktoś coś powie??
    Dziewczyny i znowu moje pytanie z serii tych głupszych jeżeli chodzi o punkcje to mogę mieć koszule na długi rękaw czy oni gdzies się wbijają się w rękę wyżej np. z kroplówką?? Bo zakupilam całkiem sympatyczną na promce ale na długi rękaw :)

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 6 lutego 2021, 22:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dzisiaj miałam wizytę u dr Zdanowskiego to mówi że 7 pechężyków dobrze rokuje bo ogólnie jest jednak więcej ale maluchy na dzisiaj mówił że punkcja raczej w środę .
    W poniedziałek mam jeszcze kontrol u dr Joanny nazwiska nie pamiętam nie kojarzę jej chyba jakaś nowa?? Ktoś coś powie??
    Dziewczyny i znowu moje pytanie z serii tych głupszych jeżeli chodzi o punkcje to mogę mieć koszule na długi rękaw czy oni gdzies się wbijają się w rękę wyżej np. z kroplówką?? Bo zakupilam całkiem sympatyczną na promce ale na długi rękaw :)

    Lepiej na krótki. Robią wkłucie w zgięciu łokciowym i tu dostajesz lek usypiający.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 lutego 2021, 22:57

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 7 lutego 2021, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dzisiaj miałam wizytę u dr Zdanowskiego to mówi że 7 pechężyków dobrze rokuje bo ogólnie jest jednak więcej ale maluchy na dzisiaj mówił że punkcja raczej w środę .
    W poniedziałek mam jeszcze kontrol u dr Joanny nazwiska nie pamiętam nie kojarzę jej chyba jakaś nowa?? Ktoś coś powie??
    Dziewczyny i znowu moje pytanie z serii tych głupszych jeżeli chodzi o punkcje to mogę mieć koszule na długi rękaw czy oni gdzies się wbijają się w rękę wyżej np. z kroplówką?? Bo zakupilam całkiem sympatyczną na promce ale na długi rękaw :)

    Tak jak emilka mowila na krótki rękaw. No chyba ze swobodnie podwiniesz. Co do Joanny Zaborowskiej to miałam z nią styczność z tym, że w innym gabinecie. Od niedawna jest w Artemidzie. Wydawala się ogarnięta i sympatyczna. Wszystko wyjaśniała. Także moje wrażenie po spotkaniu z nią było pozytywne.

  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 7 lutego 2021, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny zatem jutro zwrócę ta na długi rękaw.

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 8 lutego 2021, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki oby chociaż kilka moich komórek było pełnych. Na dzisiaj 9 rokujacych pęcheżyków a w środe rano sądny dzień punkcja.
    JuSta tak jak napisałaś dr. Joanna super babka mam wrażenie że na obecną chwile naprawdę są w porządku lekarze w artemidzie bynajmniej mi wyjątkowo dobrze się współpracuje szczególnie z Paniami ginkami 😀

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 8 lutego 2021, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia wrote:
    Dziewczynki trzymajcie za mnie kciuki oby chociaż kilka moich komórek było pełnych. Na dzisiaj 9 rokujacych pęcheżyków a w środe rano sądny dzień punkcja.
    JuSta tak jak napisałaś dr. Joanna super babka mam wrażenie że na obecną chwile naprawdę są w porządku lekarze w artemidzie bynajmniej mi wyjątkowo dobrze się współpracuje szczególnie z Paniami ginkami 😀

    No i super! Pamietaj zero stresu i odpoczywaj po. Przez kilka dni możesz mieć wrażenie wzdętego brzucha ale to normalne wiec się nie przejmuj jeśli coś takiego wystąpi.

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

  • ONA Przyjaciółka
    Postów: 83 105

    Wysłany: 9 lutego 2021, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, czy ktoś z was próbowała z adopcją zarodka w artemidzie Olsztyn? Mają dobrą ofertę cenową, ale jak długo się czeka, nic nie chcą powiedzieć, tylko trzeba się umówić do doktora Domitrz, który rzadko bywa w Olsztynie.

  • JuStA Koleżanka
    Postów: 58 12

    Wysłany: 9 lutego 2021, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia trzymam kciuki ✊. Powodzenia.

  • Karcia Autorytet
    Postów: 1367 751

    Wysłany: 9 lutego 2021, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ONA wrote:
    Dziewczyny, czy ktoś z was próbowała z adopcją zarodka w artemidzie Olsztyn? Mają dobrą ofertę cenową, ale jak długo się czeka, nic nie chcą powiedzieć, tylko trzeba się umówić do doktora Domitrz, który rzadko bywa w Olsztynie.
    Ja nawet nie wiedziałam że mają taką opcję bo rozważyła bym ją.

    Karcia
  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 9 lutego 2021, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JuStA wrote:
    Arcia trzymam kciuki ✊. Powodzenia.
    Nie dziekuje. Przyjmę co los da 😀może będzie dla mnie łaskawy!

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
  • Halszka112 Autorytet
    Postów: 1953 1064

    Wysłany: 10 lutego 2021, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arcia powodzenia 🍀 Trzymam kciuki za jajeczka.
    Daj znać jak poszło!!

    Halszka

    0b79e301fd.png

    8040ad41f1.png

    12.04 criotransfer BL 4.2.2❄️🍀
    17.04 5 dpt 19,65
    19.04 7dpt 53,40
    22.04 10 dpt 226
    25.04 13 dpt 814
  • Arcia Autorytet
    Postów: 301 102

    Wysłany: 10 lutego 2021, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny już po punkcji powoli dochodzę do siebie bo ciężko mi się dobudzic co chwile ucinam sobie drzemki. A co do komórek to nie ma rewelacji bo w sumie to nie zrozumiałam do końca czy 4 pobrane czy 4 są prawidłowe z tych pobranycha byłam jeszcze nie przytomna więc nie dopytałam . Trochę się zawiodłam ale czekam na telefon z embriologi może coś uda się im z tego wyczarować. Chyba jutro powinni do mnie zadzwonić i coś mi powiedzieć??

    Smerfetka 84 lubi tę wiadomość

    Wiek 33 l | Olsztyn/ Artemida /
    AMH 3,52 , drożność OK, cykle 28 d, podwyższone TSH ( euthyrox 25)
    M: mała objętość plemniki mała ruchliwość, żylaki
    1 IUI 28.02.2018 - :(
    2 IUI 23.04.2018 :(
    I IVF 13.02.2021 :(
    2 mrozaczki
‹‹ 2111 2112 2113 2114 2115 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ