Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i super :) zobaczysz jak szybko zleci :)

    lawendowapani, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj jak ja bym chciała już.. eh

    Judytka, asia-m-b lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 339

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby szybko zleciało :)

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 14 stycznia 2016, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczynki ruszyliśmy.. zastrzyki gonapeptyl już nie takie straszne- faktycznie można się przyzwyczaić a dodatkowo dziś 1szy dzień menopur (gmatwanina z tym mieszaniem :) ale jakoś wyszło)i cóż.. wizyta za tydzień- zobaczymy jak działamy dalej :)

    Judytka, malgos741, lawendowapani, triss, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D super Leo kiedy pierwsze podglądanko?
    ja miałam menopur 1200 i była to jedna fiolka do której wstrzykiwało się rozpuszczanik i to wszystko :)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • triss Autorytet
    Postów: 2031 2309

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej :)

    dziewczyny powodzenia! :) mi też dr Domitrz przypadł do gustu, cudów nie obiecywał, ale mam poczucie ze jestem w dobrych rękach

    Leo a Ty jesteś z okolic Białegostoku/Olsztyna czy dojeżdzasz na wizyty? nam doktor mówił ze od tego 6dnia stymulacji monitoringi mogą być codziennie.


    Asia-m-b a jak u Ciebie? :)

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    :D super Leo kiedy pierwsze podglądanko?
    ja miałam menopur 1200 i była to jedna fiolka do której wstrzykiwało się rozpuszczanik i to wszystko :)
    Asia ja tez mieszałam raz i teraz tylko wstrzykiwanie:) a wizyta 20.01

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Triss, jestem z olsztyna

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem jak Wy dziewczyny. Ale ja. Dr Domitza zadowolona jestem. Wlasnie, nie obiecywał gruszek na wierzbie ale dał sie poznać ze jest profesjonalistą.
    Trzymam za Was kciuki.

    triss, lawendowapani lubią tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    triss wrote:
    hej :)
    Asia-m-b a jak u Ciebie? :)

    My wyruszamy całą rodziną jutro skoro świt :) transfer mamy o 9;30
    Potem zostajemy w Białymstoku na noc, dzieci z mężem poszaleją a ja grzecznie poleżę
    Dziewczyny zaciskajcie kciuki z całych sił! ♥

    Leo jak coś mi zostały 4 dawki gonapeptylu i jakieś 4 zastrzyki menopuru gdybyś potrzebowała, czasami potrzeba tylko 3 zastrzyków a trzeba kupić całość, więc.. :)
    O ile oczywiście masz menopur 1200, ja miałam dawkę 200j

    Ali.G, ola232, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu oczywiście, że kciuki zaciśnięte ! Powodzenia kochana ! Jutro już po części będziesz mamusią, a potem wkrótce beta to potwierdzi ! :-)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b jutro myślami z Tobą!!!!
    Powodzonka, dobrej podróży. :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • Ali.G Koleżanka
    Postów: 47 50

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b kciuki zacisniete... Powodzenia

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    Ali.G.
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 15 stycznia 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    My wyruszamy całą rodziną jutro skoro świt :) transfer mamy o 9;30
    Potem zostajemy w Białymstoku na noc, dzieci z mężem poszaleją a ja grzecznie poleżę
    Dziewczyny zaciskajcie kciuki z całych sił! ♥

    Leo jak coś mi zostały 4 dawki gonapeptylu i jakieś 4 zastrzyki menopuru gdybyś potrzebowała, czasami potrzeba tylko 3 zastrzyków a trzeba kupić całość, więc.. :)
    O ile oczywiście masz menopur 1200, ja miałam dawkę 200j

    Asia kciuki zaciśnięte mocno :) wsparcie duchowe też jutro będzie,
    jedziecie całą rodzinką-super <3

    też mam menopur 1200 ale dawkę 150j dziękuję w razie potrzeby się odezwę :)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia-m-b kciuki trzymam:)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok jestem po transferze ☺ dziękuję za pamięć dziewczyny. Udalo sie uzyskac 5 blastusi z czego jedna 4 AB transferowana a 4 na później

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 12:58

    Judytka, Ali.G, malgos741, ola232, Modi, nick nieaktualny, bąbel, triss, Aasiula lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Ok jestem po transferze ☺ dziękuję za pamięć dziewczyny. Udalo sie uzyskac 5 blastocyst z czego jedna 4 AB transferowana a 4 na później
    No to odpoczywaj Kobitko:)

    asia-m-b lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia super wieści :)

    asia-m-b, Modi lubią tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 339

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu, swietnie. Odpoczywaj teraz :)

    Modi, asia-m-b lubią tę wiadomość

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • Modi Koleżanka
    Postów: 37 19

    Wysłany: 16 stycznia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu no i tak miało być ! :-D Kciuki dalej zaciśnięte

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 stycznia 2016, 18:46

    asia-m-b lubi tę wiadomość

‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ