Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny

    Emilka podrośnie i endo i pęcherzyk - czas tu jest potrzebny i musi coś z tego być.

    Izaura to dobre wieści. Powodzenia dalej.

    Emilka i Izaura musiałyśmy się dziś widzieć. Ja byłam sama - czarny, golf, czerwona kurtka, ciemno zielone jeansy. A wy? Następnym razem pogadamy. My się z [email protected] już tam zapoznałyśmy na żywo.

    Malgos dziękuję za zaczarowanie:-) Jest piękny pęcherzyk 21 mm, estradiol 198 i endo 12 mm. Pani położna zapodała Ovitrelle i weekend pod hasłem "kochajmy się" ;-)

    ana1122, polopiryna, malgos741, Makumba lubią tę wiadomość

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to sie minęłyśmy pewnie :)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wcale nie jest ciężko spotkać ta sama osobę kilka razy.Ja Ene widziałam 3 razy,musłyszy okazję się poznać. A widuje te same dziewczyny za każdym razem jak tam jestem.Wczoraj niestety byłam ostatnia w kolejce i dziewczyna przede mną wyszła strasznie smutna.Mężu mówił ze płakała,my się cieszymy bo nam się udaje a ktoś niema tyle szczęścia i jest zawiedziony.
    W poniedziałek znowu będą w Artemidzie ale tylko przelotem po kolejne l 4.Juz załatwione.

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena siedziałaś obok mnie i męża :) zdaje sie ze zamienilysmy kilka słów? Dobrze mi sie wydaje?;)

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena to chyba Cie kojarzę jesteś taka drobna slicznotka ;) a Ty Emilko taką blad pieknoscia? ;) siedzielismy na przeciwko Was, tacy zamuleni(mało snu dzisiaj) z nosami w telefonach...

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka a ty tylko na monitoring chodzisz? Czy do czegos bedziesz podchodzila

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena super ze to juz.No kochana to do dzieła.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura hmm ja mam tylko blond końcówki mój mąż łysy w okularach. Ja chyba Cie nie kojarzę Izauea.

    Ona84 podchodzę do criotransferu na naturalnym cyklu. Teraz mam monitoringu.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • [email protected] Autorytet
    Postów: 1118 675

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilka Ty jesteś z Olsztyna?

    Prowadź mnie losie tam,dokąd iść trzeba...bo tam gdzie nie trzeba to ja sama wlezę.
    3×IUI
    2xIVF (dwa mrożaki ❄❄)
    14.09.2017 criotransfer 2BB:beta 7dpt-66, 13dpt-1902
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Izaura hmm ja mam tylko blond końcówki mój mąż łysy w okularach. Ja chyba Cie nie kojarzę Izauea.

    Ona84 podchodzę do criotransferu na naturalnym cyklu. Teraz mam monitoringu.
    Hmmmm byłaś w siwej sukience?

  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura nie. W jeansach niebieskich i w czarnej tunice.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • e_mil_ka Autorytet
    Postów: 5576 3446

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malawiki jestem z Działdowa.

    Emilka
    preg.png
    04.03.21 - Igunia na świecie
    21.04.23 - beta 411
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Ena siedziałaś obok mnie i męża :) zdaje sie ze zamienilysmy kilka słów? Dobrze mi sie wydaje?;)
    Czyli wszystko jasne :-) Zamy się już. W ogóle zdziwiłam się,że weszłam przed wami. Ja miałam na 12. To miło mi - teraz już będzie "cześć" na żywo.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    e_mil_ka wrote:
    Izaura nie. W jeansach niebieskich i w czarnej tunice.
    A to nie kojarzę jednak

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Ena to chyba Cie kojarzę jesteś taka drobna slicznotka ;) a Ty Emilko taką blad pieknoscia? ;) siedzielismy na przeciwko Was, tacy zamuleni(mało snu dzisiaj) z nosami w telefonach...
    Strzał w dziesiątkę. "Ślicznotka" - poprawiłaś mi humor :-)

    Malawiki - masz rację - często te same twarze się tam przewijają. Mnie jest czasem ciężko nawiązać bliższy kontakt w poczekalni jak jestem z "ogonem". Dziś byłam sama i całe szczęście, bo godzina opóźnienia.

    Ona 84 - już wiesz co u mnie wyszło. A kiedy macie przyjść po odbiór wyników?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 15:32

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena nawet nie pytalam we wtorek mam wizyte moze juz beda.ps.zamiast temp.spadac przed@ to dzis w gore poszla.test zrobilam i:( ale poki nie przyszla to jeszcze wszystko moze sie zdarzyc:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak to juz wiem...Emilka to Ciebie juz też kojarzę, myślałam o parze ktora siedziała z drugiej strony...miło Was poznac ;)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena moj z nami poszedl do schroniska namowilam go.nie chcial bo mowil ze szkoda bedzie tych pieskow i patrzec nie bedzie mogol jak biede siedza w klatce.no ,ale poszedl i bylo smiesznie bardziej one z nami wyszly niz my z nimi hehe

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    Ena nawet nie pytalam we wtorek mam wizyte moze juz beda.ps.zamiast temp.spadac przed@ to dzis w gore poszla.test zrobilam i:( ale poki nie przyszla to jeszcze wszystko moze sie zdarzyc:)
    Oczywiście, że na dwie kreski jest jeszcze za wcześnie, zatem wszystko się może zdarzyć.
    Czyli wypad do schroniska pozytywny.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 listopada 2016, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izaura wrote:
    Tak to juz wiem...Emilka to Ciebie juz też kojarzę, myślałam o parze ktora siedziała z drugiej strony...miło Was poznac ;)
    Mnie też miło :-)

‹‹ 438 439 440 441 442 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Alergiczny katar u maluchów: domowe wsparcie i sygnały alarmowe.

Rozpoznanie, czy katar u dziecka to alergia, czy infekcja, bywa trudne, a poprawne odróżnienie objawów jest kluczowe dla skutecznego leczenia. Ten artykuł to kompleksowy przewodnik dla rodziców, pomagający zrozumieć specyfikę kataru alergicznego u dziecka, jego symptomy, domowe sposoby łagodzenia oraz kiedy konieczna jest wizyta u lekarza. Dowiedz się, jak zapobiegać powikłaniom i skutecznie wspierać malucha w walce z dolegliwościami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suplementacja w ciąży a wytyczne ekspertów. Dlaczego skład Prenasolu to odpowiedź na potrzeby przyszłej mamy?

Ciąża to czas, w którym zapotrzebowanie na konkretne składniki odżywcze gwałtownie rośnie. Przyszła mama musi dostarczyć je nie tylko sobie, ale przede wszystkim rozwijającemu się maluchowi. Niestety, współczesna dieta często nie wystarcza, by pokryć te zwiększone potrzeby. Właśnie dlatego Polskie Towarzystwo Ginekologów i Położników (PTGiP) przygotowało konkretne rekomendacje dotyczące dodatkowego wsparcia organizmu. Na co warto zwrócić uwagę, wybierając odpowiedni preparat? Czy każda kobieta w ciąży potrzebuje suplementów?

CZYTAJ WIĘCEJ