X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • sandra80 Autorytet
    Postów: 2540 7744

    Wysłany: 18 lutego 2016, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia bardzo mi przykro, niestety mam podobne doświadczenia, w drugiej ciąży rotawirus na samym początku i poronienie, wiem co czujesz :(

    Dziewczyny a po co aż na 10-14 dni jedziecie do Białego? Codziennie macie wizyty?

    Miłego czwartku :)

    gann9jcgo804inbp.png

    1lxlm6r.png

    sandra80
    "Nie narzekaj, że masz pod górę skoro zmierzasz na szczyt"
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka - dobrze, że z dzidzi wszystko Oki. Zdrowia ci życzę.

  • lawendowapani Ekspertka
    Postów: 206 338

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka, super,ze z maleństwem wszystko ok :) Trzymaj sie kochana i nie daj sie chorobie.

    Sandra, jedziemy na tyle, bo ja np. nie jestem z okolic Białegostoku i mam 6h dojazdu w 1 strone. Rano jest badana krew a po poludniu usg, lekarz jest w stanie dogladac Cie codziennie i reagowac na kazda zmiane. Pozniej punkcja i transfer i do domu z maluchem :)

    Artemida Białystok
    Niedoczynność tarczycy, hiperprolaktynemia, LUF.
    09.03.2016 - pick up
    14.03.2016 - transfer jednej blastki 4AA ;)
    8 dpt - 147,4 (g. 15:15) 9dpt - 232 (g. 7:50) 11dpt - 517,3 18dpt - 6344 26dpt - jest serduszko <3
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka super wieści :)
    Asia tonie źle z tą grypą..

    zapominajka lubi tę wiadomość

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 18 lutego 2016, 08:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Dziewczynki przepraszam.... Juz jestem
    Zacznę o dobrych wiadomości. Wczorajsza wizyta ok. Płód poszedł do góry. Juz nie jest tsk niebezpiecznie nisko. Super.
    4 marca prenatalne. Czułam sie ok. Teraz troche kaszle i tak dxiwnie ...
    Postanowiłam nie wychodzić z chatki. Krążą te swiństwA w powietrzu.
    Dziewczyny jak same o siebie nie zadbamy to nikt za nasctego nie zrobi.

    Asia m b... Tak mi przykro, ze tak Cię w tym szpitalu potraktowali :(
    Lawendowa.... Dzialasz widze, okres ten sxybko minie i zaraz Bislystok i czekanie ...
    Super wieści......najważniejsze to że dzidzia jest bezpieczna już. Teraz tylko dbaj o siebie i nie daj się chorobie. Trzymamy kciuki.

    zapominajka lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Ania1 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam Was Dziewczyny,
    Mam pytanie, dlaczego robi się estradiol 2 godz przed usg? Jak się sprawdza że jajeczko pękło. Niestety dr mi nie wytłumaczył, na wizycie byłam 4 min za 200 zł trochę dużo za ten czas. może nie trafiłam na takiego jak Wy? Wiem że są jakieś pakiety, ale przez tel nie zrozumiałam. Ceny są inne jak w cenniki.
    Pozdrawiam

    Ania1
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 18 lutego 2016, 11:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    estradiol na 2 godz przed wizytą bo tyle potrzebuje laboratorium żeby odczytać wynik.. ja czasami miałam wynik po godzinie/ półtorej
    a lekarz sprawdza na usg czy pęcherzyk pękł, jeśli była owulacja to będzie widoczne ciałko żółte.
    Najlepiej na wizytę przygotować sobie listę pytań, bo na wizycie się nie pamięta i człowiek później żałuje, a lekarz jak to lekarz powie co ma powiedzieć i tyle.. ale szczerze jeszcze nigdy w Artemidzie nie miałam takiej krótkiej wizyty. Czy Ty Ania1 przygotowujesz się do IVF czy monitorujesz cykl?

    lawendowapani, leo, zapominajka, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Ania1 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 18 lutego 2016, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monitoruję cykl

    Ania1
  • Niepokonana Koleżanka
    Postów: 34 4

    Wysłany: 18 lutego 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1 wrote:
    Witam Was Dziewczyny,
    Mam pytanie, dlaczego robi się estradiol 2 godz przed usg? Jak się sprawdza że jajeczko pękło. Niestety dr mi nie wytłumaczył, na wizycie byłam 4 min za 200 zł trochę dużo za ten czas. może nie trafiłam na takiego jak Wy? Wiem że są jakieś pakiety, ale przez tel nie zrozumiałam. Ceny są inne jak w cenniki.
    Pozdrawiam

    Hej Ania1 ty pewnie mialas pojedyncza wizyte z badaniem estradiolu. Wizyta z samym usg kosztuje 160, ja za pakiet monitoringu zaplacilam 400 (w tym 3 usg i 1 badanie estradiolu), za leki placilam dodatkowo. Nie patrz na ceny w necie, bo dotycza Bialegostoku.
    Twoja wizyta rzeczywiscie byla expresowa, moze jak nie mialas pytan i dr sprawdzil co trzeba, to nie bylo potrzeby jej przeciagac ;-) tak jak pisala asia-m-b lepiej spisac pytania. To jest cenny czas Lekarza i Twoj :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niepokonana wrote:
    Hej Ania1 ty pewnie mialas pojedyncza wizyte z badaniem estradiolu. Wizyta z samym usg kosztuje 160, ja za pakiet monitoringu zaplacilam 400 (w tym 3 usg i 1 badanie estradiolu), za leki placilam dodatkowo. Nie patrz na ceny w necie, bo dotycza Bialegostoku.
    Twoja wizyta rzeczywiscie byla expresowa, moze jak nie mialas pytan i dr sprawdzil co trzeba, to nie bylo potrzeby jej przeciagac ;-) tak jak pisala asia-m-b lepiej spisac pytania. To jest cenny czas Lekarza i Twoj :-)

    A dziewczyny wcześniej pisały, że pierwsza wizyta 250 zł, a kolejne - monitoringi 100 zł. To jak to w końcu jest?

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 18 lutego 2016, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A dziewczyny wcześniej pisały, że pierwsza wizyta 250 zł, a kolejne - monitoringi 100 zł. To jak to w końcu jest?
    Może biorą jak chcą

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 18 lutego 2016, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja płacę 100 za wizytę, ostatnio 150 bo miałam badany stopień czystości pochwy i posiew. Do tej pory trafilam do trzech lekarzy Waśniewskiego, Przybyłowicza i Ramela. Najbardziej przypadł mi do gustu dr przybylowicz, Ramel niekoniecznie, niezbyt przyjemny i chętny do tłumaczenia.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2016, 23:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    Może biorą jak chcą

    Ja znałam kiedyś taką fryzjerkę - wyceniała swoją usługę po wyglądzie klientki. Jak na jej oko ktoś dziany, to i kilka setek za obcięcie wyłoży ;-)

    A tak co do cen wizyt, to jakoś bardziej komfortowo bym się czuła gdybym wiedziała ile kasy zostawię u nich. Pani recepcjonistka poinformowała mnie, że kartą można płacić - jakie to pocieszające ;-)

    Sonia 86 - dzięki za info. Dr W znam z wizyt ciążowych i miło go wspominam, choć w szpitalu urwał się nam kontakt. Dr P - ok - miałam z nim styczność podczas hospitalizacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 lutego 2016, 23:20

  • Ania1 Debiutantka
    Postów: 10 1

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może dr z Białegostoku więcej sobie liczą, bo ja trafiałam tylko na nich. a 200 zapłaciłam bez estradiolu.
    Pozdrawiam

    Ania1
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 lutego 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr W wedlug mnie bardzo miły i rzeczowy, chodziłam do niego na prywatne wizyty. Dr R trudno ocenić. Chodziłam do niego ponad 2 lata prywatnie i zero rezultatów. 2 razy gdy już byłam stymulowana i przyg.otowana do inseminacji odmówił mi wizytę i zabieg bo miał imprezy rodzinne. To mnie i męża tak zraziło do niego że zrezygnowałam z jego usług. Po czym zaczełam uczęszczać na wizyty do dr W. A teraz do Artemidy i staram sie trafiać na dr D. Najbardziej mi przypadł do gustu po swojej fachowości.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Leo jak się czujesz kochana? Wybierasz się na zwolnienie? Dbaj o siebie :)

    Judytka lubi tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten dr Ramel gdzie ma swój prywatny gabinet? Chyba też u Malarkiewicza pracuje - tak?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka to słabe zagranie ze strony dr R. Nastawiasz się na tak ważne wydarzenie, a wyskakuje ci z taką błachostką - impreza rodzinna.

    Ania1 - nic u nich niewiadomo - jak czapa stanie :-P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 10:00

  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ten dr Ramel gdzie ma swój prywatny gabinet? Chyba też u Malarkiewicza pracuje - tak?
    Ja chodziłam do jego gabinetu w Iławie. Bo pochodzę z tych okolic. I on ma właśnie w Iławie gabinet prywatny.
    I to dwa razy mi taki numer wywinął, na ostatnim monitoringu przed inseminacją gdy już są piękne pęcherzyki, on mi powiedział że niestety nie może wykonać zabiegu bo...ma imprezę rodzinną. Po drugiej takiej sytuacji już więcej się u niego nie pojawiłam. A byłam jego stałą pacjentką i zostawiałam kupe kasy u niego a on mnie tak potraktował.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2016, 10:05

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz w zastępstwie za dr W. trafiłam do dr R - to była najgorsza wizyta w artemidzie (miał problem z liczeniem pęcherzyków).

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ