X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    Raz w zastępstwie za dr W. trafiłam do dr R - to była najgorsza wizyta w artemidzie (miał problem z liczeniem pęcherzyków).
    Bo wg mnie to najmniej doświadczony lekarz w dziedzinie niepłodności z Artemidy. Ja staram się go omijać po tych dwóch latach "leczenia" w jego prywatnym gabinecie.

    zapominajka lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • Lura82 Autorytet
    Postów: 1468 1029

    Wysłany: 19 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A dziewczyny wcześniej pisały, że pierwsza wizyta 250 zł, a kolejne - monitoringi 100 zł. To jak to w końcu jest?
    U mnie pierwsza wizyta 250zł, kolejne pojedyncze wizyty 150zł.
    Monitoring- pakiet na miesiąc 400 zł, w tym były 4 wizyty, badanie estradiolu w 11 dc i badanie progesteronu w 21 dc. Wiec najbardziej oplaca się brac pakiet. A ten pakiet zaproponował nam dopiero dr Przybyłowicz.

    22.03.2017 beta hcg 34 10.04.2017 ❤
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lutego 2016, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lura82 wrote:
    U mnie pierwsza wizyta 250zł, kolejne pojedyncze wizyty 150zł.
    Monitoring- pakiet na miesiąc 400 zł, w tym były 4 wizyty, badanie estradiolu w 11 dc i badanie progesteronu w 21 dc. Wiec najbardziej oplaca się brac pakiet. A ten pakiet zaproponował nam dopiero dr Przybyłowicz.
    A mnie dziwi że tam w tej Klinice nie ma androloga. I że nie lecza mężczyzn Tylko inseminacja albo in vitro. Dziwnie.

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ten dr Ramel to na stałe jest w Artemidzie czy tylko na zastępstwo? W jakie dni na niego trafiłyście?

    Judytka lubi tę wiadomość

  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 - masz możliwość wyboru innej kliniki, np. invicta Gdańsk - tam są androlodzy i cały zespół lekarski.

    leo lubi tę wiadomość

  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ENA - raczej chyba w zastępstwie. W poniedziałki dr. Z, wtorki i piatki dr W, środy dr D, czwartki i soboty dr P.

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fionka wrote:
    ana1122 - masz możliwość wyboru innej kliniki, np. invicta Gdańsk - tam są androlodzy i cały zespół lekarski.
    No Ale tu jest bliżej. miałam nadzieję że tu też będą leczyć

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Fionka Ekspertka
    Postów: 229 178

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie tu jest bliżej i taniej, ciesz się, że dużo na miejscu jesteś w stanie załatwić. Ja 3 razy na inseminacje do Gdańska jechałam (niekt się tam Tobą nie interesuje jesteś jak towar na taśmie produkacyjnej). Olsztyn jest specyficznym miastem, przez kilka miesięcy był problem, aby zatrudnic w klinice embriologa - oni się cenią. Zatrudnienia andorloga to bylby dużę koszty.

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny przypominam Wam, że olsztyńska Artemida działa dopiero od września. Z całą pewnością będą się rozwijać i z czasem na pewno będzie więcej specjalistów. Dajcie im szansę :)
    Jeśli chodzi o cennik to faktycznie ten na stronie tyczy się Białegostoku.. i jest małe zamieszanie z cenami, raz tak drugi raz inaczej.. mam nadzieję, że i to unormują :)

    Judytka, Ali.G, malgos741 lubią tę wiadomość

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Dziewczyny przypominam Wam, że olsztyńska Artemida działa dopiero od września. Z całą pewnością będą się rozwijać i z czasem na pewno będzie więcej specjalistów. Dajcie im szansę :)
    Jeśli chodzi o cennik to faktycznie ten na stronie tyczy się Białegostoku.. i jest małe zamieszanie z cenami, raz tak drugi raz inaczej.. mam nadzieję, że i to unormują :)
    Jak tam się czujesz?

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • sonia86 Autorytet
    Postów: 536 335

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ten dr Ramel gdzie ma swój prywatny gabinet? Chyba też u Malarkiewicza pracuje - tak?
    Pracuje też w Malarkiewiczu, w artemidzie już 3 razy na niego trafiłam w różne dni, ostatnio we wtorek.

    3 lata starań, niepłodność idiopatyczna
    Wrzesień 2016 - punkcja, hiperka, 3 mrozaki
    Luty 2017 transfer blastki 2aa.....
    f2wli09k3u36asu6.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 lutego 2016, 12:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu m-b czuje się ogólnie ok, czasami brzucho zaboli ale nie mocno. Wizytę mam dopiero 29.09 u dr Z. Caly czas pracuję ale chyba wezmę szybciej zwolnienie, w pracy mam dużo kontaktu z innymi osobami, a większość jakaś zasmarkana.

    ... I niestety się boję:(
    W sumie to na 22.02 umówiłam się na nfz(jak bedzie drek ok to chce wziąć zwolnienie)
    Asiu a Ty nie miałaś teraz jakoś wizyty? Coś mi się kojarzy z wątku inv

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Dziewczyny przypominam Wam, że olsztyńska Artemida działa dopiero od września. Z całą pewnością będą się rozwijać i z czasem na pewno będzie więcej specjalistów. Dajcie im szansę :)
    Jeśli chodzi o cennik to faktycznie ten na stronie tyczy się Białegostoku.. i jest małe zamieszanie z cenami, raz tak drugi raz inaczej.. mam nadzieję, że i to unormują :)

    Jestem też tego zdania

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 19 lutego 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    A ten dr Ramel to na stałe jest w Artemidzie czy tylko na zastępstwo? W jakie dni na niego trafiłyście?
    Z tego co słyszałam to on pracuje w Artemidzie. Tak mi powiedział dr W i dr D, gdy pytali się u kogo się leczyłam i u kogo mam historię choroby. Czesto go widywałam na korytarzu gdy miałam wizyty w godzinach przedpołudniowych. Wydaje mi się że on przyjmuje pacjentki które już nie mają możliwości dostania się do lekarza tego główniejszego w damym dniu.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo a ty do kogo chodzisz na nfz?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 19 lutego 2016, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czuję się lepiej.. płacze Ale już mniej.. pogodzilam się z tym.. najważniejsze,że 4 blastki na nas czekają :)
    Tak Leo dobrze pamiętasz miałam wczoraj wizytę i jest dobrze, bo najbardziej mi zależało by się oczyscilo samoistnie no i dr P mówi,ze jest szansą bo pecherzyk jest już bardzo nisko i jest krew wokół niego więc mam czekać 7-10 i dopiero wtedy jeśli jednak się nie oczyści idę do szpitala.. dał mi skierowanie

    Leo nic się nie bój! Wszystko będzie dobrze! Tylko myj ręce często teraz tych wirusów wszędzie pełno. Jak możesz to bierz zwolnienie. Ściskam i glaskam po brzuszku :)

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    leo a ty do kogo chodzisz na nfz?
    Powiem Ci że nie mam swojego gina, teraz idę na próbę:) w sumie znajoma wspomniała ze ok ale dla mnie ważne że praktycznie n pod domem:)

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 19 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asiu jestem dobrej myśli o Tobie, dzielna jesteś <3

    asia-m-b, Judytka lubią tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 19 lutego 2016, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    leo a ty do kogo chodzisz na nfz?
    Ona84 daj znać jak będziesz już po wizycie

    leo lubi tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 19 lutego 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna za tydzien w piatek mam do W a w srode ide na nfz

    3i49ej28fjl6k2ap.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ