Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Nie pękł, ma ponad 3 cm. Stymulacja nie odpada- mam brać letrozol od 3 do 7 dc i przyjść na iui - normalnie 2 podejście. Kazała się tym pęcherzykiem nie przejmować, jedynie można powiedzieć, że wymusiłam ten duphaston. Miałam już tak kiedyś, przed pierwszą ciążą, że niepęknięty pęcherzyk przerodził się w torbiel i trzeba było robić laparoskopię.
    Ach w tym sensie, wybacz, coś mi się pokręciło.
    No tak, po to te wizyty, lubią robić się torbiele. Tfu, tfu!
    I co, idziesz? Ile teraz kosztuje IUI?
    Nasienie u Was jest OK?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 22:18

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    800 zł samo iui, do tego 90 zł ovitrelle i 300 zł badania moje i męża przed. Letrozol tanioszka przy tym, jakieś 20 zł. Wydałam 1200 zł. Jeszcze raz do IUI podejdę - więc teraz już "tylko" 900 zł.

    No chyba, że jakimś cudem nie podejdę. Testować będę 1 marca, bo potem mam 2 dniowy wyjazd, muszę wiedzieć, w jakim "stanie" pojadę.

    Nasienie było średnie, ale w normie. Teraz przy iui było sporo lepsze.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 22:19

    Makumba lubi tę wiadomość

    Marzenia się spełnia :)
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Nie pękł, ma ponad 3 cm. Stymulacja nie odpada- mam brać letrozol od 3 do 7 dc i przyjść na iui - normalnie 2 podejście. Kazała się tym pęcherzykiem nie przejmować, jedynie można powiedzieć, że wymusiłam ten duphaston. Miałam już tak kiedyś, przed pierwszą ciążą, że niepęknięty pęcherzyk przerodził się w torbiel i trzeba było robić laparoskopię.
    A mowili ze iui na peknietych jest.Progesteron wysoki to fajnie:)

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Dzięki Asia. A zapłaciłaś więcej za połówkowe?

    Niee, normalnie.

    Emilka, my mamy remont od 3 lat. ;)

    Karcia, dobrze ze o piwku myslicie a nie winku, bo bym zazdroscila. ;)

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ona84 wrote:
    A mowili ze iui na peknietych jest.Progesteron wysoki to fajnie:)
    No właśnie ;) Niby oba pęknięte. Cała dr P :)

    Wcześniej miałam na tym jajniku torbiel skórzastą, ale to chyba nie ona. Wielkie i czarne, taka plama na usg.

    Marzenia się spełnia :)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgos, zdrowka! Oby szybko Ci przeszlo.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Niee, normalnie.

    Emilka, my mamy remont od 3 lat. ;)

    Karcia, dobrze ze o piwku myslicie a nie winku, bo bym zazdroscila. ;)
    Asia ja tam widzę napisane winko zamiast piwka :p

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • J_agoda Autorytet
    Postów: 736 351

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ona, siedzę i myślę. Faktycznie oba były pęknięte. Może to ta stara torbiel? Jakoś odebrało mi logiczne myślenie na wizycie. I ciałko żółte było. I długie endometrium, chyba 1,5 cm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lutego 2017, 22:27

    Marzenia się spełnia :)
  • Asia08 Autorytet
    Postów: 1450 915

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Asia ja tam widzę napisane winko zamiast piwka :p

    Wez, bomam taka ochote od poczatku ciazy, ze masakra. Mam takie fajne jezynowe i dupa!

    "Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie."
    mhsvqps6knsjrcis.png
    06.04.2016 I iui :( 14.05.2016 II iui :( 21.06.2016 III iui :(
  • Makumba Autorytet
    Postów: 2037 1060

    Wysłany: 22 lutego 2017, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia08 wrote:
    Wez, bomam taka ochote od poczatku ciazy, ze masakra. Mam takie fajne jezynowe i dupa!
    Jeżynowe wow! W Piotrze i Pawle jest podobno wino dla ciężarnych. Ale różowe.

    f2w3pc0znxygxlh3.png
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ena wrote:
    Karcia - to już się przenosicie - fajnie. Na serio o jakimś spotkaniu myślicie?
    na serio ale póki co to terminu nie mamy :)

    Karcia
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Makumba wrote:
    Karcia nie ma piwka z Asiastokrota tylko robisz parapetówkę i wszystkie wpadamy :P
    oczywiście zapraszam ale super by było może nakichały byście na nas i też byśmy w końcu zaszły :)

    asiastokrota, Makumba, Gosia321 lubią tę wiadomość

    Karcia
  • ona84 Autorytet
    Postów: 2714 1020

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    J_agoda wrote:
    Ona, siedzę i myślę. Faktycznie oba były pęknięte. Może to ta stara torbiel? Jakoś odebrało mi logiczne myślenie na wizycie. I ciałko żółte było. I długie endometrium, chyba 1,5 cm.
    Narazie poczekac musisz.kiedy@ ma byc?

    3i49ej28fjl6k2ap.png
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja dziś oczywiście nie wytrzymalam i zjadłam pączka i co zgaga:-(

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • Karcia Autorytet
    Postów: 1368 751

    Wysłany: 22 lutego 2017, 23:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ana biedactwo TY to się masz z tą zgagą

    Karcia
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ana1122 wrote:
    A ja dziś oczywiście nie wytrzymalam i zjadłam pączka i co zgaga:-(
    Ana MLEKO na zgage pomaga Dla mnie to ratunek miałam straszną swego czasu mam nadzieję że nie będę miec.Mnie dziś jajnik pobolewa też tak miałyscie na początku bo zaczynam 8 tydz.czyli 7 za mną

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 00:35

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • TERA83 Autorytet
    Postów: 762 400

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży. ..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 00:13

    iv09mg7ytr87391w.png

    4.02.2017 II KRESECZKI przed rozpoczęciem stymulacji CUD
    9.02.2017 beta 13600
    13.02.2017 beta 25770
    14.02.2017 SERDUSZKO BIJE
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 wrote:
    Ana MLEKO na zgage pomaga Dla mnie to ratunek miałam straszną swego czasu mam nadzieję że nie będę miec.Mnie dziś jajnik pobolewa też tak mieliście na początku bo zaczynam 8 tydz.czyli 7 za mną
    Tak bolały. Ja to nawet teraz W okresie @ mam takie bole okresowe dalej. a mleko już wypiłam Ale pomogło na 10 min teraz znowu męczy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2017, 00:30

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    TERA83 wrote:
    Dziewczyny co myślicie o farbowaniu włosów w ciąży. ..
    Ja nie maluje...

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
  • ana1122 Autorytet
    Postów: 5997 2161

    Wysłany: 23 lutego 2017, 00:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karcia wrote:
    oczywiście zapraszam ale super by było może nakichały byście na nas i też byśmy w końcu zaszły :)
    Karcia ty na nowym gniazdku kogoś spłodzisz Tak czuje W kościach:-)

    Asia08, Makumba, Karcia lubią tę wiadomość

    Ana, 3 lata i 3 m ⭐❤♥️
    relgx1hp1ifsvmul.png
    uwo943r8h41ahwui.png
    "A mimo to cuda się zdarzają tylko trzeba uwierzyć że I wam się uda"
    12.11-niech szczęście trwa;-)
‹‹ 759 760 761 762 763 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Karuzela łóżeczkowa, która rośnie razem z dzieckiem

Karuzele do łóżeczka to nie tylko dekoracja – pomagają stymulować zmysły malucha i wspierają jego rozwój. Kolorowe, poruszające się elementy przyciągają uwagę dziecka, rozwijając wzrok oraz koordynację. Dodatkowo, delikatna muzyka i spokojne ruchy karuzeli mogą działać kojąco, pomagając maluchowi w wyciszeniu się przed snem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ