X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artemida Olsztyn
Odpowiedz

Artemida Olsztyn

Oceń ten wątek:
  • wiecznie Autorytet
    Postów: 1037 801

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka wrote:
    Aha. Czyli najpierw cykl na tabletkach anty a dopiero w kolejnym cyklu pełna stymulacja tak
    wszystko zależy od indywidualnego przypadku, od tego jaki protokół zostanie zastosowany

    malgos741 lubi tę wiadomość

    E99wp2.png
    klz9hdge68udasjt.png
    Kriotransfer -> 12.06.17 -> Cudzie trwaj! <3
    ICSI -> 23.07.15 -> Mamy córeczkę <3
  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 25 listopada 2015, 23:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Ja jestem u dr Domitza ale i Zbroch i Domitrz z B-stoku. Są profesjonalistami. Ja juz jestem podczas stymulacji.Brałam antykoncepcję. a teraz od tygodnia zastrzyki gonapeptylu, za tydzień dojdzie do tego jeszcze menopur - kolejne kłucia. 7 XII usg i ocena pęcherzyków i decyzja kiedu punkcja...i tak... jestem w szoku jeszcze ale działam...
    Powodzenia... trzymam kciuki i melduj nam jak postępy ;)

    Ps. ja też byłam u tych dwóch lekarzy ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 26 listopada 2015, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to bym chciała poczekać na moment kiedy będa juź punkcje i transfery wykonywane w olsztynie. Gdyż mam trochę utrudniony dojazd do Białegostoku bo i tak do olsztyna mam 80km. Ale mam nadzieję że od stycznia zaczną działać w Olsztynie.

    malgos741 lubi tę wiadomość

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2015, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka wrote:
    Ja to bym chciała poczekać na moment kiedy będa juź punkcje i transfery wykonywane w olsztynie. Gdyż mam trochę utrudniony dojazd do Białegostoku bo i tak do olsztyna mam 80km. Ale mam nadzieję że od stycznia zaczną działać w Olsztynie.
    Ja jadę do Białegostoku, o ile wszystko pójdzie ok. Tam jest bardzo bardzo dobre laboratorium i embrolodzy warto...

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 28 listopada 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Ja jadę do Białegostoku, o ile wszystko pójdzie ok. Tam jest bardzo bardzo dobre laboratorium i embrolodzy warto...
    Ja na twoim miejscu też bym wolała... tam już mają doświadczenie ;) trzymam kciuki za ciebie ;)

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • leo Autorytet
    Postów: 472 568

    Wysłany: 30 listopada 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka a kiedy ruszasz bo B? trzymam kciuki:)

    Judytka lubi tę wiadomość

    zrz6sg18xvo5c80a.png

    4c3tvfxm38vphymt.png
  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 30 listopada 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już chyba grudzień sobie odpuszczę, dzisprzyszła @ po nieudanej 4 iui :-( W styczniu pójdę na wizytę aby się wszystkiego dowiedzieć, jak wygląda cała procedura i jakie są koszta bo boję się że może mnie to przerosnąć.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka przykro mi, my po 4 nieudanej IUI zdecydowaliśmy się na in vitro komercyjnie. Koszt około 7 tysięcy złotych z lekami. Dzisiaj miałam mieć histeroskopię, bo wykryto u mnie polipa, ale zabieg został odwołany bo najpierw muszę wyleczyć infekcję, która nie wiadomo skąd się przyplątała. Jestem zła bo co krok do przodu, to znowu się cofamy ...

    Judytka lubi tę wiadomość

    20101016580117.png
  • zosia0308 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czesc jestem tu pierwszy raz, staramy się o dziecko od 3 lat. Jestem po drugiej inseminacji w Artemidzie w Olsztynie i pewnie nie udanej :) drugą inseminację miałam wczoraj (16dc), dzien przed inseminacją miałam zastrzyk z ovitrelle, a dziś mija 48h po ovitrelle na kontrolnym usg okazało się że pęcherzyki nie pękły. Miał tak ktoś, a może pękły komuś później?Coś mi się wydaje że to wszystko odbywa się nie tak! Lekarze nie starają się wycelować z inseminacją we właściwy moment, każdego dnia przyjmuje inny lekarz, mający inne zdanie niż poprzednik. Trochę to wszystko jest naciąganie. Czy komuś w ogóle udała się inseminacją w Artemidzie w Olsztynie?

    zosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja też jestem tu nowa. I również bardzo jestem ciekawa czy pomimo tego, że Artemida w Olsztynie działa tak krótko to którejś z Was udalo sie zajsc w ciaze? Bo pomimo tego, że jestem mamą 3 letniego chłopca (naturalne, bezproblemowe poczęcie) to po 1,5 roku starań o drugie dziecko okazało się, że mój mąż ma za mało plemnikow. Teraz jestem przed sprawdzeniem droznosci jajników. A później chcemy podejść do inseminacji.

  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bąbel to teraz jesteś przed invitro jeszcze tak? Transfer i punkcja w Białymstoku tak? Trzymam kciuki że wszystko ci się uda. Mnie troszkę przerażają koszta invitro, ale coś trzeba robić w walce o te wymarzone maleństwo.

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • bąbel Autorytet
    Postów: 543 556

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Judytka tak jestem przed in vitro, ale jeszcze nic mi nie wiadomo czy w Olsztynie czy w Białymstoku. Przez moją infekcję i ten odwołany zabieg histeroskopii wszystko się przeciąga :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2015, 20:18

    20101016580117.png
  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapominajka może Ty tak miałaś?
    od 5 d.c biorę marvelon
    co jakiś czas taki zabarwiony śluz
    ale dziś 14 d.c konkretnie, ból brzucha jak na okres no i krwawienie :/ aż normalnie musiałam tampona przeprosić.. też tak miałaś?? bo ja już zaczynam się denerwować od 16 mam zacząć zastrzyki a tu takie dziwne rzeczy..

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

  • Judytka Ekspertka
    Postów: 154 73

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz pozostało ci czekać a te czekanie jest najgorsze. A do jakiego lekarza chodzisz? Jaki lekarz zlecił Ci stymulację? Bierzesz juz jakieś leki??

    Judytka871
    12.2014 - Pierwsza nieudana inseminacja
    01.2015 - Druga nieudana inseminacja
    10.2015 - Trzecia nieudana inseminacja
    11.2015 - Czwarta nieudana inseminacja
    Kolejny planowany krok - IVF
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    leo wrote:
    Zapominajka a kiedy ruszasz bo B? trzymam kciuki:)
    Hey
    Pytasz kiedy dl B-stoku?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    asia-m-b wrote:
    Zapominajka może Ty tak miałaś?
    od 5 d.c biorę marvelon
    co jakiś czas taki zabarwiony śluz
    ale dziś 14 d.c konkretnie, ból brzucha jak na okres no i krwawienie :/ aż normalnie musiałam tampona przeprosić.. też tak miałaś?? bo ja już zaczynam się denerwować od 16 mam zacząć zastrzyki a tu takie dziwne rzeczy..
    Nie marte się, ja też miałam plamienia i nie wiedziałam czy to początek miesiączki czy co ... teraz, po miesiączce oprócz genopeptylu biorę menopur od dziś. W pn usg

    malgos741 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ASIA-M-B a od 16 dc masz genopeptyl? Czy menopur?

  • malgos741 Autorytet
    Postów: 7451 21129

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jeśli macie możliwość komercyjnie wykonać ivf to się spieszcie bo do 1 lipca będzie można robić na nfz... szkoda czasu na iui..

    01.2015 iui :( invicta Gdańska
    10.2015 iui :( Artemida Olsztyn
    ivf Kwiecień punkcja 14.04.2016 :(
    kariotypy ok
    mutacja MTHFR
    ivf listopad Novum co ma być to będzie...transfer 18.11.2017 :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    malgos741 wrote:
    Dziewczyny jeśli macie możliwość komercyjnie wykonać ivf to się spieszcie bo do 1 lipca będzie można robić na nfz... szkoda czasu na iui..
    Malgos ...komercyjnie to się spieszyć? ???

  • asia-m-b Autorytet
    Postów: 1389 1627

    Wysłany: 1 grudnia 2015, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapominajka wrote:
    Nie marte się, ja też miałam plamienia i nie wiedziałam czy to początek miesiączki czy co ... teraz, po miesiączce oprócz genopeptylu biorę menopur od dziś. W pn usg

    no tak tylko, że ja mam plamienia od jakiegoś czasu a dziś to normalnie takie jakby krwawienie miesiączkowe.. i weź się tu człowieku nie martw ;) a miało być usypianie a tu nic nie śpi ;)

    zaczynam genopeptyl dopiero po jakimś tam czasie menopur

    Anielka & Antek ♥
    Aniołek ♥
    211xe6yduj4ncphs.png
    "Nie war­to uciekać przed nieunik­nionym, gdyż wcześniej czy później tra­fia się w miej­sce, gdzie nieunik­nione właśnie przy­było i cze­ka."

‹‹ 7 8 9 10 11 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ