X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny opiszcieproszę jak ta punkcja wygląda dokładnie tzn co muszę zabrać itd

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Farciarze... u mnie stypa od boszzze miesiąca :(
    po miesiącu to byśmy umarli na suchoty :P

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Vanili- jak koleżanka z oiomu? :P
    będą cię wypuszczać jutro?
    Na moje szczęście, koleżanka, która miała nielimitowane rozmowy opuscila szpital rano. Jupikaej!

    Ja dzis gorsze wyniki morfologii mialam. Jutro powtorka badań, usg oraz kolejna beta ech stresuje się. .. oby było dobrze. No po tym będzie decyzja ide czy zostaję. ..

    ewa84, ComeToMeBaby, ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    faceci :P
    hahaha

    ja mojego zaczęłam edukować, bo mnie ciągle dopytywał kiedy do tego Krakowa jedziemy bo on musi urlop załatwić. i co chwilę mnie pytał nie przyjmując do wiadomosci, ze planowany termin @ jest tylko planowany i będę mogła mu powiedzieć dopiero jak dostanę. a potem mu dalej objaśniałam sprawy związane z komórkami, terminami i ile czasu się zapładniają i dzielą, kiedy transfer, ile czekania itd. Mój jest teraz w miarę uświadomiony.

    Nam by Wigilia nie przeszkadzała, bo i tak jesteśmy na święta w Kraku, ale jak ktoś musi dojechać pół Polski to się nie dziwię, że średnio wygodnie. Mimo to bym się cieszyła- przecież to świetna data na transfer :)

    U mnie jest problem bo q Wgilie jesteśmy sami z teściową i nie ma opcji żeby była sama:/
    Najwyżej zrobi co musi i niech wraca a ja sobie poradzę :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Dziewczyny opiszcieproszę jak ta punkcja wygląda dokładnie tzn co muszę zabrać itd
    no masz tam wczesniej opisywałam swoją.
    w papierach z kliniki jest też opis i zalecenie aby wziąć skarpetki- wzięłam i założyłam. jak już cię wezmą to masz taki mały pokoik w którym się rozbierasz od pasa w dół i zdejmujesz stanik (bluzkę zostawiasz ubraną), dostajesz granatowe wdzianko od szyi po kolana, wiążesz się z tyłu jak w psychiatryku hyhy zakładasz białe kapciochy i idziesz witać się z anestezjologiem.

    po położna pomaga ci ubrać ten dół, poprawia ci granatowe wdzianko i prowadzi cię gdzieś do gabinetu na leżakowanie. po chwili donosi ci twoje rzeczy z "przebieralni".

    możesz sobie na "po" wziąć wkładkę, ale tego dnia raczej nie będzie ci potrzebna. tyle.

    no i ja byłam bez makijażu, zrobiłam sobie dopiero po wszystkim w tamtejszym wc, tuż przed konsultacją z lekarzem, kiedy już byłam całkiem rześka. nie każą używać perfum, więc do punkcji byłam saute :)

    ewa84 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Na moje szczęście, koleżanka, która miała nielimitowane rozmowy opuscila szpital rano. Jupikaej!

    Ja dzis gorsze wyniki morfologii mialam. Jutro powtorka badań, usg oraz kolejna beta ech stresuje się. .. oby było dobrze. No po tym będzie decyzja ide czy zostaję. ..
    będziesz miała najczęściej robioną betę na wątku hahahahaa

    Vanili lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    U mnie jest problem bo q Wgilie jesteśmy sami z teściową i nie ma opcji żeby była sama:/
    Najwyżej zrobi co musi i niech wraca a ja sobie poradzę :)
    nie rozumiem ostatniego zdania, tłumacz :)

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Ja dzwonię do męża i mówię że mam nadzieję że w środę mi punkcje zrobią bo w czwartek kiepsko a on na to że jak to w Wigilię??? ze będzie trzeba przełożyć to na 2 dzień świat :p to tylko 2 dni różnicy:p i jakoś nie umie ogarnąć ze nie można tego sobie przelozyc omg!
    Mój mężulek na szczęście ma pełną świadomość tego że nie da się przełożyć takiej wizyty gdy jest ustalona. Mieliśmy problem bo w piątek mężuś miał nockę i wraca z takiej nocki dopiero koło 10 na drugi dzień a wizyta w krakowie wyznaczona na 10.30 z racji że, nie dostał wolnego w pracy poszedł i dostał jeden dzień L4 hyhy

    ComeToMeBaby, ewa84, Julita76, Lonia lubią tę wiadomość

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nie rozumiem ostatniego zdania, tłumacz :)
    W sensie mąż zrobi co w jego obowiązku:p zabrakło słowa mąż :p
    W jakim momencie następuje oddanie nasienia?

    Właśnie o taki opis mi chodziło jak to wygląda jak znikasz za firankami:p dziękuję ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 19:53

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewka ja na punkcje miałam na zmianę czyste skarpetki i bieliznę na wszelki wypadek. Przebierałam się i leżałam w pokoju z drzwiami przez które wchodziłaś od razu na sale zabiegową i tam też wróciłam leżakować. Dodam że miałam na sobie odrobinę podkładu i róż do policzek hyhy nie mogłam się powstrzymać.

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Mój mężulek na szczęście ma pełną świadomość tego że nie da się przełożyć takiej wizyty gdy jest ustalona. Mieliśmy problem bo w piątek mężuś miał nockę i wraca z takiej nocki dopiero koło 10 na drugi dzień a wizyta w krakowie wyznaczona na 10.30 z racji że, nie dostał wolnego w pracy poszedł i dostał jeden dzień L4 hyhy
    Uważam że wkład mężczyzn jest zdecydowanie za mały!
    Też powinni dostać jakieś zastrzyki zrobić wymazy może coś więcej by zrozumieli:p

    ewlinaaa85, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oddanie nasienia następuje około 2h po punkcji

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Uważam że wkład mężczyzn jest zdecydowanie za mały!
    Też powinni dostać jakieś zastrzyki zrobić wymazy może coś więcej by zrozumieli:p
    Hyhy oj mój mężuś bardzo nie lubi zastrzyków itp.
    Jak byłam po laparoskopii i zobaczył że z brzucha mi wychodzi rurka z której sączą się popłuczyny do pojemnika to aż mu słabo było hyhy :P
    Ale nie mogę narzekać, przez ten cały czas ogromnie mnie wspiera, bardzo się tym wszystkim przejął :)
    Ale masz rację przydało by się żeby poczuli to co my :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 grudnia 2015, 20:03

  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Oddanie nasienia następuje około 2h po punkcji
    Dzięki :)

    Ja Mam wrażenie że mój Max traktuje to trochę jak iui :)

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    Dodam że miałam na sobie odrobinę podkładu i róż do policzek hyhy nie mogłam się powstrzymać.
    0bicz.gif

    ewlinaaa85, Julita76, ewa84 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewa84 wrote:
    Uważam że wkład mężczyzn jest zdecydowanie za mały!
    Też powinni dostać jakieś zastrzyki zrobić wymazy może coś więcej by zrozumieli:p
    no- dlatego ja, żeby włączyć męża w proces kazałam sobie robić zastrzyki :) miał więc swój udział w tej stymulacji, myślę też że czuł się potrzebny i za każdym razem go chwaliłam. Ale rzeczywiście szło mu rewelacyjnie :)

    ewlinaaa85, Julita76 lubią tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    nie rozumiem ostatniego zdania, tłumacz :)
    Ewa nie wiem czy to dobry pomysł żeby po punkcji mąż Cię zostawił :/ życzę Ci jak najlepiej ale, nie wiesz jak się będziesz czuła. Ja czułam się okropnie więc lepiej aby ktoś był przy tobie

    Julita76, ComeToMeBaby lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    0bicz.gif
    No tak najpierw oberwało mi się z ołówka a teraz jeszcze takie lanie :D w słowie leżę nadal bardziej pasuje mi rz hyhyhu :P

  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewlinaaa85 wrote:
    No tak najpierw oberwało mi się z ołówka a teraz jeszcze takie lanie :D w słowie leżę nadal bardziej pasuje mi rz hyhyhu :P
    będziesz się smażyć w piekle :P

    ewlinaaa85 lubi tę wiadomość

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 20 grudnia 2015, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    Bydgoszczanka- czy to już??? :)


    Już Już Możesz mnie dopisać 24.12 wypada mi wizyta usg.
    Vanilii wszystkiego naj, naj, naj... Dobrego samopoczucia i wysokiej bety!

    ComeToMeBaby, Lola79, Vanili lubią tę wiadomość

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
‹‹ 127 128 129 130 131 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ