X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się z pomocą medyczną Artvimed Kraków In Vitro
Odpowiedz

Artvimed Kraków In Vitro

Oceń ten wątek:
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 12 listopada 2015, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AMH nie mam, podobnie jak pozostałych badań - tych wirusowych.
    Gin mówił, że póki co AMH nie potrzeba robić.
    Mam za sobą prawie 4 lata starań, endometrioze, laparoskopie, HSG, nieudane inseminacje a do tego "chłopaki" są leniwe i słabe. Moglibyśmy się tak starac i starac i moze za lat 10 cos by sie udalo.

    Po negatywnej becie w ubiegłym tygodniu i kolejnej załamce, troche sie zmusiłam do umówienia na wizytę, ale wiem ze to jedyna nasza szansa na juniora.
    Wszystko "na szybko" dlatego nie mam tych badań, ale mam nadzieję, że będę mogła zrobić po wizycie i je dostarczyć. To przecież chyba nie będzie problem.

    Wiosną robiłam sobie pakiet badań dla kobiety planującej ciąże - więc tez trochę liczę ze to wystarczy a resztę doniosę.

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • ComeToMeBaby Autorytet
    Postów: 13280 36983

    Wysłany: 12 listopada 2015, 23:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam pytanie do tych dziewczyn, którym w tej klinice kazano dowieźć na następną wizytę jeszcze usg piersi. czy dostałyście na pierwszej wizycie skierowanie na usg piersi, żeby można to było zrobić w ramach nfz? czy poprostu powiedzieli: "proszę sobie zrobić takie badanie" i tyle? Bo wiadomo, ze bez skierowania płatne.

    Bo żeby zrobić to badanie w ramach nfz trzeba mieć skierowanie od ginekologa i tak się zastanawiam skoro nie jest aż tak pilne by mieć je na pierwszej wizycie.

    Kometowy Kosmita- lądowanie 21.10.2016 :-)
    c5e015d88e.png
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 13 listopada 2015, 06:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ja mam pytanie do tych dziewczyn, którym w tej klinice kazano dowieźć na następną wizytę jeszcze usg piersi. czy dostałyście na pierwszej wizycie skierowanie na usg piersi, żeby można to było zrobić w ramach nfz? czy poprostu powiedzieli: "proszę sobie zrobić takie badanie" i tyle? Bo wiadomo, ze bez skierowania płatne.

    Bo żeby zrobić to badanie w ramach nfz trzeba mieć skierowanie od ginekologa i tak się zastanawiam skoro nie jest aż tak pilne by mieć je na pierwszej wizycie.
    Skierowanie na usg dostała tylko Torunianka bo była przyjmowana przez lekarke nie dr Chrostowskiego. Ja w ogóle takiego zlecenia nie dostałam i przechodzac cala procedure nigdy nie bylam na wizycie u innego lekarza jak dr Chrostowski. Torunianka tak kiepsko trafiła, ze zmieniaja jej sie lekarze, ale docelowo pewnoe i tak trafi do dr Chrostowskiego.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    Julita a Ty na którą masz wizytę?
    My jesteśmy na 14:30 umówieni do dr Ch.

    Ile trwa wizyta kwalifikacyjna?
    Ja mam wizytę na 12:30

    A co do czasu to faktycznie express, hmm...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 07:17

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loniu, przykro mi że jednak negatyw :( Masz jeszcze jedna blastusię, może ta z Tobą zostanie skoro dotrwała do tego etapu. Trzymam mocno kciuki, a póki co przytulam w złych chwilach.

    Lonia lubi tę wiadomość

  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry :))) dzis już piątek! Mam nadzieję że będę mogła skupić się dziś w pracy a nie śledzić jednym okiem na telefonie wpisy na forum.

    Lonia ja tez ściskam:)

    Lonia lubi tę wiadomość

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    Loniu, przykro mi że jednak negatyw :( Masz jeszcze jedna blastusię, może ta z Tobą zostanie skoro dotrwała do tego etapu. Trzymam mocno kciuki, a póki co przytulam w złych chwilach.
    Za kilka godzin pojade ten negatyw potwierdzic beta :( mam nadzieje, ze szybko bede mogla przystapic do drugiej procedury. Nawet nie wiem jak to wyglada z mrozaczkiem.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Za kilka godzin pojade ten negatyw potwierdzic beta :( mam nadzieje, ze szybko bede mogla przystapic do drugiej procedury. Nawet nie wiem jak to wyglada z mrozaczkiem.
    No ja niestety nie wiem w ogóle nic, Ty na tym naszym wątku jesteś pionierem Loniu...
    Nie obraź się za pytanie, ale jestem ciekawa czy nie sądzisz że ten pośpiech mógł mieć negatywny wpływ na to pierwsze podejście??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I tak jak wcześniej pisałam, czytałam u dziewczyn na ivf, że skoro jest blastusia, to znaczy że najgorsze zarodek ma już za sobą i skoro przetrwał to znaczy że jest silny....więc na pewno z Tobą zostanie

  • Lonia Autorytet
    Postów: 659 984

    Wysłany: 13 listopada 2015, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Julita76 wrote:
    No ja niestety nie wiem w ogóle nic, Ty na tym naszym wątku jesteś pionierem Loniu...
    Nie obraź się za pytanie, ale jestem ciekawa czy nie sądzisz że ten pośpiech mógł mieć negatywny wpływ na to pierwsze podejście??
    Nie było specjalnego pospiechu, pierwsza wizyte mialam w 19dc, a @dostalam po 28 dniach jak nigdy, wiec od 2 dnia cyklu zaczelam stymulacje. Organizm idealnie odpowiedzial i szybko wyprodukowal komorki. Musiala nastapic punkcja, hodowla trwala 4 dni, o dziwo zarodki ladnie sie rozwijaly. Musialam miec transfer 31 poniewaz macica byla przygotowana na przyjecie nie mozna bylo czekac dluzej. Reszta zarodkow byla hodowana do 6 dnia. Z 3 zostala 1 blastoacysta. To cala procedura w wielkim skrocie. Nie mozna bylo tego opoznic, ja mam super wyniki i szybko reaguje na leki, u nas paskudny czynnik meski.

    3jvz73sbpxjphhug.png
  • ewa84 Autorytet
    Postów: 2070 1022

    Wysłany: 13 listopada 2015, 08:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Loniu: przykro mi :(
    Ja też mam przeczucia ze Twój mrozaczek przetrwa i zostanie po transferze ;) teraz jeszcze sprawniej pójdzie :)
    Dziewczyny próbowałam w cenniku mojego lab znaleźć te badania i nie ma tych skrótów :/
    amuszę mężowi rozpisać co ma zrobic, mam nadzieję że kobiety ogarna co jest co :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2015, 08:21

    Lonia lubi tę wiadomość

    iv094x39ir3hgbzx.png
  • Vanili Autorytet
    Postów: 696 770

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam czy nie zrobic do wizyty chociaż AMH ale nie wiem czy mogę niezależnie od dnia cyklu? Wiecie cos dziewczyny w tym temacie? W labo nie pytam bo juz nieraz uslyszalam ze na tsh/fsh nie ważny jest dzień cyklu :(

    mhsvi09kqjxi6wyb.png
    18.11/ 28.11/ 03.12/ 06.12 --> 08.12 [12/8 szt] -->13.12 [ 6/6 szt] / 14.12 mamy 4 śnieżynki ♥
    BHCG: 3dpt - 1,6 / 5dpt- 12 / 8dpt - 90 / 10dpt - 242 / 15dpt - 1874 / 23dpt - 13653
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lonia wrote:
    Nie było specjalnego pospiechu, pierwsza wizyte mialam w 19dc, a @dostalam po 28 dniach jak nigdy, wiec od 2 dnia cyklu zaczelam stymulacje. Organizm idealnie odpowiedzial i szybko wyprodukowal komorki. Musiala nastapic punkcja, hodowla trwala 4 dni, o dziwo zarodki ladnie sie rozwijaly. Musialam miec transfer 31 poniewaz macica byla przygotowana na przyjecie nie mozna bylo czekac dluzej. Reszta zarodkow byla hodowana do 6 dnia. Z 3 zostala 1 blastoacysta. To cala procedura w wielkim skrocie. Nie mozna bylo tego opoznic, ja mam super wyniki i szybko reaguje na leki, u nas paskudny czynnik meski.
    To zapewne będę miała tak jak ty, ja też bardzo dobrze reaguje na stymulacje, na clo miałam po 4 pęcherzyki i wszystkie były dojrzałe, pękały i wytwarzały ciałko żółte, tylko że u nas nie wiadomo gdzie problem bo mój M ma dobre wyniki. Ehh...tak bym chciała być już po wizycie i wiedzieć na czym stoję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się zastanawiam czy nie zrobic do wizyty chociaż AMH ale nie wiem czy mogę niezależnie od dnia cyklu? Wiecie cos dziewczyny w tym temacie? W labo nie pytam bo juz nieraz uslyszalam ze na tsh/fsh nie ważny jest dzień cyklu :(
    Podobno do AMH nie ma znaczenia dc, ale może poczekaj do wizyty i zrób już w klinice, na wynik nie czeka się długo.

  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się zastanawiam czy nie zrobic do wizyty chociaż AMH ale nie wiem czy mogę niezależnie od dnia cyklu? Wiecie cos dziewczyny w tym temacie? W labo nie pytam bo juz nieraz uslyszalam ze na tsh/fsh nie ważny jest dzień cyklu :(


    Mi lekarz powiedzial ze badanie wykonujemy w obojetnie jakim dniu cyklu.

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się zastanawiam czy nie zrobic do wizyty chociaż AMH ale nie wiem czy mogę niezależnie od dnia cyklu? Wiecie cos dziewczyny w tym temacie? W labo nie pytam bo juz nieraz uslyszalam ze na tsh/fsh nie ważny jest dzień cyklu :(


    Mi lekarz kazał zrobić razem z FSH w 3 dniu cyklu

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Bydgoszczanka Ekspertka
    Postów: 144 152

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to może dlatego że FSH trzeba robić w odpowiednim dc. A poziom AMH jest niezależny od cyklu... Czyli obojętnie kiedy. Tak mi się wydaje.

    hchy3e3kh4wwmhxc.png
  • Serducho Autorytet
    Postów: 492 277

    Wysłany: 13 listopada 2015, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moze jak bym zrobila w 3 dc to by wyzsze wyszlo :D

    endometrioza, 2 operacje
    29 dpt mamy ❤

    mhsvupjyytz3xgxj.png
  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 13 listopada 2015, 11:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ComeToMeBaby wrote:
    a ja mam pytanie do tych dziewczyn, którym w tej klinice kazano dowieźć na następną wizytę jeszcze usg piersi. czy dostałyście na pierwszej wizycie skierowanie na usg piersi, żeby można to było zrobić w ramach nfz? czy poprostu powiedzieli: "proszę sobie zrobić takie badanie" i tyle? Bo wiadomo, ze bez skierowania płatne.

    Bo żeby zrobić to badanie w ramach nfz trzeba mieć skierowanie od ginekologa i tak się zastanawiam skoro nie jest aż tak pilne by mieć je na pierwszej wizycie.

    Niestety nie dali skierowania. Badanie musiałam zrobić prywatnie.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

  • Torunianka Autorytet
    Postów: 449 225

    Wysłany: 13 listopada 2015, 11:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanili wrote:
    A ja się zastanawiam czy nie zrobic do wizyty chociaż AMH ale nie wiem czy mogę niezależnie od dnia cyklu? Wiecie cos dziewczyny w tym temacie? W labo nie pytam bo juz nieraz uslyszalam ze na tsh/fsh nie ważny jest dzień cyklu :(

    Co do AMH obojętne w którym dc. Dobrze żebyś miała to na wizycie. To bardzo ważne badanie. Bo jak jest poniżej iluś tam to nie zakwalifikują.

    ComeToMeBaby lubi tę wiadomość

‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ